Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2009. febr. 20. 09:07

Jó reggelt Csajok!


Dancingqueen, igazad lett! :) 30 dkg mínusz volt reggel a múlt péntekihez képest! :) Nagyon örülök neki. Lehetett volna fél kg is, (na ja, meg rögtön mínusz 5 :) ), de ennek is örülök nagyon. Remélem nem szúrom el hétvégén...


Ti hogy álltok?

271. a9338a7669 (válaszként erre: 270. - Dancingqueen)
2009. febr. 19. 11:30
Van benne valami :) Bár ebben az esetben ez nem ennyire egyszerű :)) Na majd holnap meglátjuk!
270. dancingqueen (válaszként erre: 268. - A9338a7669)
2009. febr. 19. 11:29
biztos lehetsz benne:)))egyik bartnőm nyomatja nekem folyton,hogy "mindeb fejben dől el"...noi,akkor erre gondolj,és megjutalmaz a mérleg:)
269. a9338a7669 (válaszként erre: 266. - Holdkő)
2009. febr. 19. 11:29
Igen, pedig az edaminak simán van annyi zsírtartalma, mint a trappistának. Szóval nem értem. Na meg az Anikó is zsíros sajt, ha jól tudom, és az is 1-es. Legalábbis 1-es volt, az új rendszer szerint már nem tudom. Az óvári az állítólag tuti 1-es, olyat még nem is ettem szerintem. Nem is valami olcsóság. Meg a pizza mozzarella is 1-es, úgy tudom. Kár, hogy a pannónia nem az :) Vagy nem is tudom. Abban is van light, lehet, hogy azt meg kellene kóstolni, már úgyis régen ettem.
268. a9338a7669 (válaszként erre: 267. - Dancingqueen)
2009. febr. 19. 11:26

Főleg, hogy a legjobb tésztákhoz sajt is kell! :))

Pannónia, ementáli sajtok olvasztva tésztán... Hmmm, isteni! :)


Remélem, hogy öröm lesz a mérlegelés :)

2009. febr. 19. 11:05

sziasztok lányok!



hát ez hihetetlen:))))a tészta mellett, a másik dolog,amiről soha soha soha nem tudnék lemondani,az a sajt:))))hihi:)egyre több közös dilijeink vannak:))))mindeképpen számoljatok be majd a mérleg eredményekről:)!


én tegnap eléggé megtömtem a pocimat vacsira,ez azért látszott a reggeli mérlegen,de azért még mindig jobban állok,m a 90 napossal:P:P:P

266. holdkő (válaszként erre: 265. - A9338a7669)
2009. febr. 19. 10:16

Igen, ez a sajt téma számomra is fogas kérdés, mert a régi update szerint az edami, a rokfort, meg ilyenek is simán 1-esek voltak. De azért furi, hogy a ROKFORT-ot lehet enni dögivel!!!!! Pedig azért ez viszonylag zsíros fajta!!!!


Drukkolok a holnapi mérlegelésedhez, de tuti fogysz, ha tényleg nem bűnözöl mostanában! :-)))

265. a9338a7669 (válaszként erre: 264. - Holdkő)
2009. febr. 19. 08:14

Gratulálok, ügyes vagy!! Szerintem ez nagy eredmény, főleg, ha ugye azt nézzük, hogy leraktad a cigit.


Én holnap mérlegelek, nagyon remélem, hogy valamennyivel kevesebb leszek, mint az utolsó alkalommal, mert akkor az nagyon erőt fog adni. Bár már az is erőt ad, hogy jó ideje nem bűnöztem, és ez olyan jó érzés! :))


Amúgy én is imádom a sajtot, képes vagyok magában megenni belőle rengeteget, bár most visszafogtam magam abban is. Reggelire szoktam már csak, meg néha az ebédnél a tésztához, de sokszor azt is elhagyom inkább. Bajban vagyok a sajtokkal, mert soha nem tudom, hogy az update szerint melyik a jó. Illetve tudom, de mégsem :) Na mindegy, ez hosszú :)

264. holdkő
2009. febr. 19. 06:39

Sziasztok csajok!

Muszáj elújságolnom, hogy hétfő óta megint lement 40 dkg!!!! Ebben az évben mondjuk már voltam kevesebb kiló is, de a cigi lerakás miatt kicsit nehéz volt kontrollálni az eseményeket. Talán most beindulok!

263. holdkő (válaszként erre: 256. - A9338a7669)
2009. febr. 18. 18:27

Remélem, és köszi a bíztatást!!!! Én is próbálok jó kislány lenni, de néha elkap a görcs, és nem bírok magammal. Én konkrétan sajt függő vagyok, de én is imádom a tésztákat, meg mindent. Szerencsére az édesség nem annyira durván vonz, de néha azt is úgy kívánom, hogy megveszek egy kocka csokiért.

Nagyon várom már a tavaszt, hogy végre mozoghassak, mert az biztos sokat fog használni!!!! :-)


Egyébként az bosszant nagyon, hogy voltak olyan időszakok eddig is, amikor tök sokáig fogyóztam, és nagyon jól haladtam, aztán egyszer csak abba hagytam valamiért. Nem is értem, hogy miért...

262. a9338a7669 (válaszként erre: 261. - Dancingqueen)
2009. febr. 18. 15:16
Akkor szaladj gyorsan! :) Nekem még van jó másfél órám :S Szép napot! Szia!
2009. febr. 18. 15:14
juj csajokne haragudjatok,de szaladhatok:D:D:Delengedtek melóból:)hihi
260. a9338a7669 (válaszként erre: 259. - Dancingqueen)
2009. febr. 18. 15:10

Én ebédre simán szoktam enni bolognait, vagy akármilyen más tésztát. Ma is az volt az ebédem :) Annyi, hogy durumtésztát szoktam használni. Vacsorára viszont felejtős sajnos...

Mondjuk egy ideig nem ettem tésztát ebédre se, és lehet, hogy akkor indult be a fogyás. Hát nem is tudom. Majd kevesebb adagot pakolok magamnak :D

259. dancingqueen (válaszként erre: 258. - A9338a7669)
2009. febr. 18. 15:07

akkor egy a kaja ritmusunk is:)ill h a széndrátra kell nagyon figyelnünk,h délelőtt letujuk az ilyen falatokat...pedig hmmmm...jó kis ebédre,vagy vacsira egy kiadós milánói,bolognai....


holdkő: írtam neked privit:)

258. a9338a7669 (válaszként erre: 257. - Dancingqueen)
2009. febr. 18. 15:03

Én is szénhidrát függő vagyok... De már egész jól hozzászoktam, hogy ebédig eszek ilyeneket.


Én is iszom a szűzteát, vasárnap óta, de nekem még nem igazán volt hatása... Semmi hasgörcs, semmi változás. Lehet, hogy be kell indulnia? Biztosan ez is nagyon akadályozza a fogyást, hogy le van lassulva az anyagcserém... A hülye cigi hatása ez is...

257. dancingqueen (válaszként erre: 256. - A9338a7669)
2009. febr. 18. 14:59

az a legjobb,ha nem kívánsz semmit:Dakkor nem lehet bűnözni:D

oh,ne is mondjátok...szó szerint szénhidrát függő vagyok!!!!de...most megpróbálom délelőttre szorítani az ilyen falatokat,hogy déltől másnap reggelig pihenhessenek a kilók,és a pocakom persze:Pközben nyomatom a szűz teát és zöld teát...meglátjuk.

256. a9338a7669 (válaszként erre: 254. - Holdkő)
2009. febr. 18. 14:54

Nyugi, meglesz neked is az eredménye! És én is nagyon szeretek enni :) Főleg csupa "bűnös" dolgot... Most viszont kénytelen vagyok szeretni az egészséges, nem hizlaló kajákat :)

De pl. ma fogalmam nincs, hogy mit kellene vacsorázni. Ma valahogy semmit nem kívánok.

2009. febr. 18. 14:53
akkor,ahogy elnézem,arányainkban nagyjából egyezünk így hárman:)
254. holdkő
2009. febr. 18. 14:49

Sziasztok!

De jó Nektek!!!! Én olyan 172 cm vagyok, de sajna 73kg-ról indítottam az idei évet. Én is már rég bepánikoltam, de egy biz. mennyiségű kiló után mindig feladtam. Az a baj, hogy a gyomrommal sincs minden rendben, ez biztos közrejátszott ebbe a dologba, de lássuk be, szeretek enni...

253. a9338a7669 (válaszként erre: 251. - Dancingqueen)
2009. febr. 18. 14:12

Én is akkor pánikoltam be két éve, amikor majdnem elértem a 70-et... Hú de gáz volt. Most az a vágyam, hogy ötössel kezdődjek :D Jó, mert most úgy érzem, hogy elszánt vagyok, remélem, hogy nem tántorít el semmi! Hétvégén megyünk anyuékhoz, ez kockázatos kaja téren, de már berendeltem magamnak finom grillezett csirkemellet, mondván, hogy már olyan régen ettem :)) Abból nem lehet nagy gond.


Nem tudom még, hogy mikor megyünk, most már valószínű, hogy csak márciusban. Kb. két hete hívtuk fel az egyik szállodát, de ott már nem volt hely. Azóta meg kicsit abbamaradt a szervezés, de intézkedni kell most már, mert így már csak áprilisra lesz hely :) Szerintem csak 3 napra megyünk, tehát úgy, hogy pénteken megyünk és vasárnap jövünk. Nem hiszem, hogy most kapnék szabit. Bár majd még meglátjuk :)

2009. febr. 18. 14:09
jah: én világ életemben(16tól)szedtem fog.gátlót,nem tudom,az mennyire zavart vagy nem zavart be nálam..mondjuk,soha nem voltam balerina:)de,majd egyszer,ha abbahagyom,akkor meglájuk miként reagálnak a kilók
251. dancingqueen (válaszként erre: 250. - A9338a7669)
2009. febr. 18. 14:08

az a lényeg:)!igen,azt hiszem ádám írta,menjetek csak,és élvezd ki minden percét:)mikor mentek?és hány napra?rettenetesen feltölt ám!

oh,hát igen:)168-169 vagyok,de képzeld,már majdnem 7essel kezdődtem!!!!!akkor pánikoltam be,és okés,éreztem én,hogy "gömbölyödök",de azért a megszokott kis 63-64-emhez képest gondolhatod mit éreztem:S!még egy ötös,és akkor azt mondom,hogy jöhet a nyár:D

250. a9338a7669 (válaszként erre: 249. - Dancingqueen)
2009. febr. 18. 14:04

Jaaa, tényleg, bocsi. Akkor lehet, hogy Ádám emlegette, már nem emlékszem, de valaki említette az tuti! :) Sajnos csak hétvégén tudunk menni, de remélem attól még jó lesz. Még soha nem voltam korábban.


Gondolom Te magasabb vagy a 164 cm-nél :) Voltam én is 5 kilóval több, akkor mondtam, hogy na most elég. Akkor szépen vissza is fogytam 59-60-ra (kb. két évvel ezelőtt), csak aztán valahogy abbamaradt a dolog. Meg újra elkezdtem a fogamzásgátlót, fene tudja, hogy mennyire befolyásolja az is. Na mindegy, a lényeg, hogy erősen dolgozom az ügyön én is! :))

249. dancingqueen (válaszként erre: 248. - A9338a7669)
2009. febr. 18. 13:59

Bükkfürdőn voltunk:)de Eger is biztos szép:)!hajrá,megérdemlitek!-csak ne hétvégén menjtek,mert akkor nagyon sokan vannak:D


aszta!!!!mit nem adnék,ha annyi lehetnék:)!!!!mármint,amennyi te!én fénykoromban voltam annyi...most egy ötössel több:S:S:S:(de dolgozom az ügyön:)

248. a9338a7669 (válaszként erre: 246. - Dancingqueen)
2009. febr. 18. 13:56

Igen, biztosan az is közrejátszik, hogy kipihented magad. Mi is készülünk egy ilyen hétvégére. Jól láttam, hogy Egerben voltatok, ugye? Az az egyik, amit kinéztünk :)


62,4 kg voltam tegnap. Ma nem mértem magam, majd pénteken fogom legközelebb. Ez sajnos még mindig sok, ha azt nézem, hogy amikor abbahagytam a cigit, akkor voltam kevesebb is... Csak hát az ünnepek. De nehogy már ne tudjak lefogyni pár nyamvadék kilót... De most legalább úgy látom, hogy megindult. Legalább nem többet mutatott, mint az előző mérlegelésnél :DD Már ez is siker :D

247. dancingqueen (válaszként erre: 246. - Dancingqueen)
2009. febr. 18. 13:46

jah,plusz megkérdezhetem,hogy kilóban hogy állsz?:)


gratula a bűnözés-mentes élethez:)!

246. dancingqueen (válaszként erre: 245. - A9338a7669)
2009. febr. 18. 13:41
de jó:)és még a nap is kisütött,mire most visszaértem ebédből:)nagy adag hagyma levest ettem,és egy brokkolis csirke cicit köret nélkül,de annak már csak a felét bírtam megenni:)akkor,azt hiszem ezügyben is hasonló cipőben járunk:)plusz,szerintem az is sokat számít,hogy nem görcsölök rá olyan nagyon,és ne felejtsük el legnagyobb kulcsszót: kipihentem magam végre. Biztos,hogy így könnyebb formálni az embernek a testét,ha kipihent és viszonylag nyugodt,mint amikor feszült,ideges,rohan,és ahogy te is írtad,bármit bekap kaja címén,amit az orra elé raknak. Bár nem szoktam,de én is,hogy elkerüljem a farkaséhséget,uszonnát és tízorait is csomagoltam: müzli szelet,és egy gyümi. Így most,mikor indultam ebéelni kicsit 1 után,nem akartam felfalni az egész menzát:D
245. a9338a7669 (válaszként erre: 244. - Dancingqueen)
2009. febr. 18. 13:34

Szia!


Nagyon ügyes vagy!! Csak így tovább! :) Szerintem is jobb, hogy nem a 90 napost követed, bár nem vagyok szakértő, de egyrészt ugye másodszorra én is azt tapasztaltam, hogy nem működik (pedig akkor még cigiztem), másrészt pedig nem igazán egészséges az az étrend. Sokkal jobbakat lehet enni, úgymond "kötöttségek" nélkül.


Régen, amíg cigiztem, nem reggeliztem szinte soha. Aztán mire jött az ebéd, már éhen akartam halni, de főleg 5 óra körül éreztem, hogy kilyukad a gyomrom, olyan éhes vagyok. Amióta jól bekajálok reggel, azóta érdekes módon nincs az a nagy éhségérzetem mire hazaérek, hanem még van türelmem nyugodtan kaját csinálni magamnak. Korábban felfaltam, ami épp a kezembe került.


Nekem is talán beindulni látszik egy kicsit, de ugye még én sem kiabálom el... De már nagyon régen nem bűnöztem :)

2009. febr. 18. 13:16

sziasztok lányok!


no,nem tudom,hogy jelentettem-e a nagy hírt,miszerint feladtam 90 naposat,mostmár teljesen biztos vagyok benne,hogy másodszorra nem működik úgy,vagy annyira-vagy lehet, a cigi elhagyás is közre játszik. A lényeg,hogy egy amolyan"magamfajta" diétába kezdtem mióta hazajöttünk wellnessből-azaz,kemény három napja:D-de úgy tűnik,hatásos. Sajnos eddig pont az ellenekzőjeként étkeztem,ahogy azt az okosok tanácsolják(bő reggeli,kicsi ebéd,és szolíd vacsi),de a hotelban pont így ettünk,és eldöntöttem,hogy megpróbálom folytatni. Úgyhogy reggelire nem szégyellek péksütit enni,gyümi tízórai,sok sok levessel ebéd-csak kicsi második,ha nagyon úgy érzem-és valami egészen könnyű sali,vagy natúr husi,netán egy sima szendó vacsira.Ez a nagy terv,eddig ment le 1-1,5 kiló,pedig 90 napossal rég meg sem mozdult. De nem kiabálom el,mert nemsoká megjön,és az ugye mindig gondot okoz,de majd utána beszámolok:)


jaj andi,akkor viszont nem is mehetek jövö héten,ha szombattól agybajos leszek?:S

243. a9338a7669 (válaszként erre: 242. - Holdkő)
2009. febr. 17. 14:43

Nem igazán vagyok otthon abban a stílusban.


Nekem van épp elég hó meg hely, ahol tudok építeni :D


Szép napot Neked is!

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook