Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bukottnak érzem a szexuális életem a párommal fórum

Bukottnak érzem a szexuális életem a párommal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
127. 731e5b9ffb (válaszként erre: 123. - PassionGirl23)
2013. jan. 5. 16:34
A pasik nem szeretnek orvoshoz menni, főleg ilyen kínos ügyben nem. Egykori páromnál utólag kiderült egy sima felfázás okozott hónapokig tartó korai magömlést. Aztán csak rávettem, hogy menjen dokihoz, és egy port feloldott vízben, megitta és másnapra már elmúlt a "problámánk"... Ha a párod azzal hitegeti magát, hogy minden rendben van az egészségével, érvelj azzal, hogy akkor az orvos is meg fog titeket nyugtatni, hogy nincs semmi baj. Ha meg tényleg szervi baja van, jobb minél előbb kiderül. Amúgy szerintem is az alacsony tesztoszteronszint lehet a hiba, csak ugye azt nem árt tudni, hogy az alacsony tesztoszteron szintű férfiak kedvesebbek, nyugodtabbak, romantikusabbak, nem hirtelenharagúak. A magas tesztoszteron szint a gyakori szex mellett sajnos a természetére nézve negatív hatásokkal is járhat..
126. Krisz42 (válaszként erre: 123. - PassionGirl23)
2013. jan. 5. 12:37
Lehet,h ők ilyenek,mert mint írtam,találkoztam már kis szexuális étvágyú ffival,nővel egyaránt,de a reagálásai akkor sem mentesítik.Neked olyan ffi kellene,aki sokszor igényli,neki olyan nő,akinek csak addig kell,amig terhes nem lesz.
125. fairytalentum (válaszként erre: 121. - PassionGirl23)
2013. jan. 5. 11:27
Azért mondtam,hogy komoly beszélgetés és orvos hamarabb segítene a dolgon,mint a követelőzés meg sírogatás,ezzel csak magadat alázod.Jól lehet,neki nincsen betegségtudata,azért valami nem stimmel.Ha nem hajlandó orvoshoz fordulni,akkor kezdj mérlegelni,addig is jól jöhet néhány szexuális segédezköz,tegyél róla hogy amikor hazaér úgy találjon hogy éppen kényezteted magad.. :D
124. Krisz42 (válaszként erre: 118. - E2228b8123)
2013. jan. 5. 11:05
Egyáltalán nem kéretlenül szólunk bele.Te miért vagy itt?Ő kért véleményeket,ha nem vetted volna észre.És elég sok empátia van bennem,csak itt nem tűnik úgy,h a ffi hajlana is bármire,de talán elolvashatnád az egészet,nem a neked nem tetsző részeket kellene kritizálni és nem csak a " szerencsétlen"pasival foglalkozni,aki röhög a másikon,vagy ráüvölt,ha az csak szerelmeskedni akarna,mikor má pasik a plafonig ugrálnának örömükben,ha ìgy reagálna a párjuk.És ha probléma lenne ez neki,akkor nem így reagálna,ez inkább az érzelmek hiányára utal,mint szerelem,tisztelet,megbecsülés.És ha benned is lenne empátia,akkor nem vetítenéd ki a problémáid a másik kapcsolatára is.
123. PassionGirl23 (válaszként erre: 119. - CrystalPhoenix)
2013. jan. 5. 10:28
Már lassan szégyellem, annyiszor vettem elő a témát... Sosem volt nagy étvágyú a szexben. Volt mikor többször volt, de amúgy semmi több... Az öccsénél hasonló a probléma, tán még rosszabb. Bbár a barátnő elfogadja úgy mond, mert neki fontosabb az anyagi biztonság.
122. PassionGirl23 (válaszként erre: 115. - E2228b8123)
2013. jan. 5. 10:26
Ezen is elgondolkodtam, ezért is vagyok most kétségbeesve... Mert amúgy nincs vele baj. Mondtam neki, h fordulhatunk orvoshoz, de azt mondja minden rendbe fog jönni...
121. PassionGirl23 (válaszként erre: 114. - Fairytalentum)
2013. jan. 5. 10:24
Én tényleg, ami ötletem volt, azt már mind megkíséreltem... Pl: Szülinapon szexi romantikus fehérnemű gyertya stb, itt többé kevésbé működött. Aztán meztelenül hozzábújás( semmi legtöbbször)... Volt amikor egyszer felemelte a hangját, mikor főzés közben mondtam neki h van 2 percünk játszani... El is sírtam magam ..
120. fairytalentum (válaszként erre: 118. - E2228b8123)
2013. jan. 5. 09:53
Itt a pont!
2013. jan. 5. 09:45

Nem lehet amúgy hogy hormonális oka van a pasi libidócsökkenésének?

Alacsony tesztoszteron szint vagy valami...

Üljetek le beszélgetni, ezt kettőtöknek kell megoldani... HA szereted,az az 1 megoldás van :) Beszéljétek át, vesd fel neki 1 röpke kivizsgálás lehetőségét.. majd ha ott minden rendben,át kell beszélni a továbbiakat...

addig pedig találd fel magad,mint már mondtam ;)

2013. jan. 5. 09:39

Ha ismernéd az egészségügyi, szervi, hormonális hátterét a dolgoknak, valószínű nem mondanád, hogy röhejes...de nem ezek szerint nem ismered. Az empátiakászség is fontos lenne, mielőtt valaki névtelenül tanácsokat osztogat.

De az, hogy valakik, akik nem látnak bele egy kapcsolatba, nem ismerik a múltját, az emberi érzéseket, értékeket benne, zsigerből mondják, hogy hagyd ott, keress mást, szerintem eléggé kétsíkú, felszínes gondolkodásra utal. Milyen jogon szól bele egyik ember a másik magánéletébe?

Csak a szexről szól minden egy kapcsolatban?

Főleg ebben a világban, ahol az emberek idejének a 80%-át az teszi ki, hogy a problémáit oldja meg, anyagi értelemben.

Még egy teljesen egészséges férfi is romokban hever ha rendszeresen naponta egy hülye munkatárssal vitatkozik. Pláne, ha még vannak egészségügyi problémái is.

Én ezt tudom, megéltem, tudom miről beszélek.

És nagyon elítéltem azokat az embereket, akik beleszóltak a kapcsolatomba, kéretlenül....sajnos a legtöbb emberben megvan az alavető rosszindulat, és az teszi őket nagyobbá, boldogabbá, ha a másik szenved, összeomlik.

117. Krisz42 (válaszként erre: 108. - 3d0696d927)
2013. jan. 5. 08:54
Az önbecsülèst nem neked írtam,de tévedsz.Volt fiatalon olyan kapcsolatom,ami csak a szexről szòlt.Egyikünknek se volt kapcsolata,isteni szerető volt,de nem akartam vele családot,stb.Na ő is értékelte a szexi fehérneműt és én is szìvesen vettem fel-érzelmi töltés nélkül.Vagyis volt töltés,szexuális jellegű:)
116. Krisz42 (válaszként erre: 115. - E2228b8123)
2013. jan. 5. 08:50
Itt vagyunk egy páran,akik találtak másik ffit,aki nem játékgépezik,piál,drogozik,stb.,normális családapa is tökéletes az ágyban.Egyébként ez a menjünk orvoshoz,mert nem jö a szex dolog szerintem kicsit röhejes.Ha a párja nem érzi,h ez ìgy nem jó-mert láthatòlag csak a nő szenved-akkor ő hiába küszködik.Azt nem sokan írták,h addig keress,amíg fiatal vagy,mert ez nem korfüggő dolog.És azért,mert má dologban nem egy állat,akkor nézze el neki ezt?Végül is,csak a nő szenved,belefér,nem?Ráadásul ahol a ffi így viszonyul hozzá,megkérdőjelezhető,h szereti-e igazán.
115. e2228b8123 (válaszként erre: 109. - PassionGirl23)
2013. jan. 5. 08:27

És ha találsz utána egy férfit, aki tökéletes az ágyban, már megőrülsz tőle, mert egyfolytában Téged akar, viszont...eljár inni, játékgépezni, nem dolgozik, csak alkalmi munkák, gyerekről hallani se akar, ha igen, akkor csak verve, majd lassan elkezd Téged is....

Szerintem inkább örülj, hogy találtál egy normális hapit, ezért nem értem az olyan hozzászólókat, akik nem ismerve a hátteret egyből a...hagyd el, keress mást amíg fiatal vagy, stb...nem túl szimpatikus tanácsokat adják, úgy, hogy nem ismerik a hátteret. Pl azt, hogy:

egyértelműen meg tudod állapítani, hogy mással lényegesen jobb volt a szex? Észreveszed rajta, hogy sok nap után, ha esstleg ellibegsz előtte meztelenül, nem látsz rajta különösebb érdeklődést?

Ha így van, feltétlenül orvoshoz kellene fordulnia, amiben tudnál segíteni neki. Ő maga erre nem fog rájönni soha, hogy baj van önmagával.

114. fairytalentum (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. jan. 5. 06:28

Arról még nem írtál semmit,hogy te konkrétan mit teszel a szexuális életetekért..

Lehet hogy nem vonzza a nyalakodás,nincs oda az orális kielégítésért,ez is gusztus kérdése.

Nem tudod kihozni belőle a non plus ultrát,ezért nem csak a pasi okolható..

113. Szabokisandi (válaszként erre: 109. - PassionGirl23)
2013. jan. 5. 00:11

Figyi. Ezzel a pasival tutira baj van. Mert oké, hogy nem akarja naponta, de basszus négy hónap??? Nekem volt olyan ismerősöm, aki autóbaleset után gerincsérülés miatt gipszben volt, de azért megoldották :)

Én nem vagyok szép, jelentős súlyfelesleggel bírok és rám is unhatott volna már az ember, a lassan 23 év alatt, de még mindig fel tudom izgatni egy perc alatt, ha akarom. És tök mindegy, hogy mennyire fáradt.

Keress mást!

2013. jan. 5. 00:11

[link]


hisztéria kezelésére ajánlott.. ;) :D

111. CrystalPhoenix (válaszként erre: 109. - PassionGirl23)
2013. jan. 5. 00:05
segíts magadon,Isten is megsegít,tudod ;)
110. 5146e98818 (válaszként erre: 109. - PassionGirl23)
2013. jan. 5. 00:04
Az jó ha merev!
2013. jan. 5. 00:03
Én már nem bírom!!! Napról napra érzem hogy megőrülök! Szinte Egésznap a szexre gondolok, ki tudnék szaladni a világból! Hogy lehet egy csávó ilyen merev???
108. 3d0696d927 (válaszként erre: 101. - Krisz42)
2013. jan. 4. 22:39

Te ezt nekem írtad?! Ezt az önbecsülés dolgot? Vagy a fórumindítónak? Vagy kihez beszélsz?


Olvass vissza! Önmagában a fehérnemű lószart sem ér! Az anyag! Ha nem lenne ott nektek az érzelmi töltöttség, felhúzhatnád a legdrágább cuccot is.

107. f493bbff35 (válaszként erre: 105. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 4. 22:38
Az adóhivatalban számtalanszor van ilyen jellegű probléma... :D
106. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 105. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 4. 22:34
Amit
2013. jan. 4. 22:33
Ait egy jó szeretkezéssel nem lehet elintézni, azt nem lehet elintézni :D
104. Lifa34 (válaszként erre: 102. - Ee1dc9ba06)
2013. jan. 4. 22:30

Néha csak magam miatt akarok ördög lenni, csak magam miatt venni szexi fehérneműt (persze legfőképp a párom miatt is) de jó érzés. Nem érzem bohóckodásnak.

Én azt érzem, hogy készülök, hogy megvettem, felveszem, és igenis, eláll a lélegzete is a látványtól.


Szerintem kell neki is, nekem is ennyi, 19 éve vagyunk együtt........ Ne csak a hálóingben, a kinőtt pólóban, a kinyúlt pólójában bújjak hozzá, kell a változatosság:)

103. Krisz42 (válaszként erre: 102. - Ee1dc9ba06)
2013. jan. 4. 22:30
Első férjemmel se volt rossz,de ilyen nem volt,mondjuk ott a pia voltva gond,de nagyon.Utána már tudtam,h milyen ffi kell és igaz,h igényes voltam,de csak azt vártam el,amit én is nyújtani tudtam,vagy amilyen én is vok.Pedig két gyerekkel voltam akkor már,de semmiből nem engedtem,mert tudtam,h akkor nem leszek boldog.És az is igaz,h ha ilyen szinten működik a szerelem,akkor más téren is könnyebb rendezni a nézeteltéréseket.Egyébként tudom,h kevesen vannak,akik hisznek abban,h évek múlva is lehet szerelem,nem csakm szeretet a kezdeti lángolás után.Pedig van:)
102. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 101. - Krisz42)
2013. jan. 4. 22:15

Ez olyan fura, mert pl. én sem tudnám elképzelni magam, ahogy tetszelgek egy szexi fehérneműben valaki előtt... soha, régebben sem, fiatalabb koromban sem. Valahogy olyan "bohócnak" érezném magam:))) Nekem ez olyan "megtervezett", inkább a spontán dolgokat kedvelem.

Egyébként valószínűleg neked van igazad, és működik ez a dolog... jó volt olvasni, hogy 7 év után is így ragaszkodtok egymáshoz.

101. Krisz42 (válaszként erre: 98. - 3d0696d927)
2013. jan. 4. 22:08
A csábos fehérnemű nem csak egy anyag,a párom èrtékeli,ha felveszek egyet-inkább figyelmesség és előkészület:)De én azt tapasztaltam,h ilyenkor már menthetetlen a dolog.Az is furcsa,h a ffi vàgja a fejedhez,h csak a szex èrdekel.Ez női duma.Szerintem keress egy olyan ffit,akit jobban èrdekel a szex is veled,az legalább visszaadnáaz önbecsülésed.Az az igazi,amikor elvarázsolódsz és azt veszed észre,h te is fontos vagy,h azért izgat,mert az neki is jòl esik,mert izgatja,nem pedig,mert muszáj.Te olyan vagy,mint én is,fontos a jó,gyakori szex is,ez kell ahhoz,h mindig vonzó,nőies nőnek érezzem magam.Most is jól esett,h a párom nem tud itthon lenni,de olyan sms-t ír,h ha hazajön,erőszakoljam meg,stb.:)Úgy,h 7éve egy pár vunk és 3gyereket nevelünk.Tehát nincs beszürkülés,nincs megszokás és még csak tennem sem kell semmit azért,h ez működjön.Egyszerűen hazaér és mikor megcsòkolom,elönt a vágy és őt is,mindig megérzi ezt,ő is így reagál rám.Na ilyen ffit keress,mert van ilyen,mellette te is boldog lehetsz.
100. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 99. - PassionGirl23)
2013. jan. 4. 22:06
Utolsó mondatodra válaszolva: szerintem nem érdemes. Pláne, ha fiatal vagy, és nem vagytok összeházasodva, én a helyedben lépnék ettől a fickótól. Valami gond lehet vele, nem benned van a hiba, teljesen normális, amire vágysz. Meg fogod találni a megfelelő partnert, ha nem ragadsz le nála.
2013. jan. 4. 21:47
Természetesen minden hozzászólásnak örülök, hiszen ezért indítottam a fórumot! Kicsit többet irok magunkról :1,5éve vagyunk együtt kb. Együtt élünk. Szeretjük egymást, szexuális életünknek sosem volt fénypontja.. Nyaraláskor pl 2 hétig minden rendben volt, vagy esetenként. Állítása szerint a volt bnőjével nem működött jol a szex. Azt mondja h eddig velem a legjobb. A kérdésemre nem válaszolt meg őszintén h miért nem elégít ki orálisan többször. Én már több módon próbáltam megoldást találni a problémákra: megbeszélés , aztán kicsit hagytam h magától kezdeményezzen, volt mikor veszekedtem, ha már készen voltam... Semmi sem vitt sokkal előrébb... Párszor már a fejemhez is vágta h engem csak a szex érdekel. Szeretője nincs, hiszen egy helyen dolgozunk, azon kívül szinte mindig velem van, telója is legtöbbször nálam van. Szerettem volna ezt a kapcsolatot megmenteni, de már nem tudom h érdemes e.
98. 3d0696d927 (válaszként erre: 96. - Krisz42)
2013. jan. 4. 20:45

A csábos fehérnemű az csak anyag. Egy szimbólum. És egy figyelmeztetés, hogy elégíts már ki, te szerencsétlen, mert itt foglak hagyni, ha még erre a drága cuccra sem indulsz be.


KED-VES-SÉG!!!!! Méghozzá kitartó kedvesség, vagy ahogy édesszivem mondta, el kell menni.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook