Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bukottnak érzem a szexuális életem a párommal fórum

Bukottnak érzem a szexuális életem a párommal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. jan. 4. 00:28
Ezért vagyok vele: szeretem, jól bánik velem, minden mást megad... Sokszor a fenekem kinyalja... ő 26éves.
6. Szabokisandi (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. jan. 4. 00:27
Ki kellene deríteni, mi az oka ennek? Nem tudom hány évesek vagytok, de gondolom fiatalok, akiknek erről még nem kell lemondani. Történt valami fiatalkorában? Nagyon puritán nevelést kapott? Kudarcélményei voltak, ezért azt gondolja, hogy nem jól csinálja? A szexet nem kell beírni a határidőnaplóba: hétvége, szabi, ünnepnap. Annak spontánnak kell lennie, amikor mindketten akarjátok. Hosszú távon biztosan nem működőképes a kapcsolat szex nélkül. Az is épp olyan szükséges része, mint a megértés, a szerelem, szeretet. Ha úgy érzed, hogy érdemes érte harcolni, akkor kérd meg, hogy mondja el mi bántja. Akár szakember segítségét is lehet kérni. Én azt gondolom, hogy valami nagyon nyomasztja őt, azért szorítja ilyen minimálisra a mennyiséget.
5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. jan. 4. 00:26

miért vagy vele, mi a fő okod? szerelmes vagy? vagy nem akarsz egyedül lenni? vagy hazajönni? vagy...


először ezt tisztázd magadban


a másik meg az hogy ő miért van veled?


és hány éves?

2013. jan. 4. 00:24
Eddig én is így gondoltam, előző kapcsimban fel sem került ilyen probléma... Aztán most 1,5 éve előtte állok.. És nem tudom h h kezelhetném:/
3. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - C1e9612cd3)
2013. jan. 4. 00:22
na tehát! :) Jó szex nélkül, sztem.....
2. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. jan. 4. 00:21
húha... ez kemény... jó zsex nélkül szem egy kapcsolat sem működőképes.... erre én nem tudok semmi "okosat" mondani....
2013. jan. 4. 00:19
Sziasztok! Már régebben nyitottam egy fórumot ezzel a témával kapcsolatban... Sajnos a szexuális életünk szó szerint katasztrófa :( Sokat dolgozunk, ő erre hivatkozik Bla Bla.. Hétvégén szexelunk többnyire és szabin. Akkor is pár perc az egész! Az orális kielégítésért szinte könyörögnöm kell, de már 4 hónapja semmi... El vagyok keseredve, tanácstalan vagyok, mit tegyek?? A kapcsolat többi része nagyon szép... Mindenben számíthatok rá, szeretjük egymást, együtt tervezünk, lakunk... Már nem tudom mit tehetnék! (Nem egy rossz emberről van szó) Minden hozzászólást előre is megköszönöm!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook