Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesten melyik internetszolgáltató a legjobb, és mennyi a havidíja? fórum

Budapesten melyik internetszolgáltató a legjobb, és mennyi a havidíja? (tudásbázis kérdés)


6. emagdi (válaszként erre: 5. - Renkababa)
2008. dec. 12. 10:15

hát, igen, a reményhal... :)


előtte nekem upc volt, szolgáltatásban az is jó volt, csakhát az jóval drágább sajnos. (de folyamatos volt ott is a szolgáltatás, és ha valami gondom volt, akkor segítettek az ügyfélszolgálaton)

2008. dec. 12. 10:11
igen, nekünk pont a 20ker kéne pesten. ot meg ugy láttam nincs..igazából febr-ban kéne majd, hátha addig bővitenekk..:)
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Renkababa)
2008. dec. 12. 10:05

digikábelnél nincs semmi. se bekötési díj, se hűségnyilatkozat. (de amíg ennyire olcsók, és ennyire nagy sávszélességet adnak, addig nincs is rá szükség, mert hülye lenne bárki mást venni, ha ez is elérhető:))

csak sajna még nem sok helyen van. a honlapjukon rajta van, hogy hol elérhetőek.

2008. dec. 12. 09:56
Hali!és bekötési ktg, meg hűségnyilatkozat??vagy milyen plusz ktg-ei vtak?
2008. dec. 12. 09:28
Digikábel, 2500Ft/hó 20mb le, 15 fel. (gyakorlatilag is, nekem ilyen van, akárhányszor mérem, ennyi megvan)
2008. dec. 12. 09:24
Budapesten melyik internetszolgáltató a legjobb, és mennyi a havidíja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook