Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemműtét Budapesten - Melyik a legjobb klinika? fórum

Szemműtét Budapesten - Melyik a legjobb klinika? (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 24. 12:57
Kinek volt vitrectomia műtéte? Kinek mi a tapasztalata? Kérlek osszátok meg velem
9. turquoise (válaszként erre: 8. - Karloca)
2015. okt. 21. 11:09
Olvastam a privát üzenetedet, azt, hogy ők hogyan reagáltak, azt viszont nem, ide írtak esetleg? Azóta van fejlemény? Lehet, hogy valamelyik üzeneted nincs már itt a hozzászólások között?
8. Karloca (válaszként erre: 5. - Turquoise)
2015. okt. 15. 09:22
Már megírtam, kettővel lejebb, sőt írtam privát üzit is.
7. Karloca (válaszként erre: 5. - Turquoise)
2015. okt. 1. 16:22
Voltam. Újból megvizsgálták a szememet, most is jóra hozták ki, holott duplán látok. Utána, azthiszem az ügyvédjük fogadott, akinek átadtam a panasz levelemet. Neki se volt egyértelmű milyen diopriával műtöttek, azt mondta kideríti.Átolvassa az anygomat és jövő héten fog hívni.De a felettes szervüket nem közölték, én már kiderítettem, de megvárom mit mond a hölgy csak azután cselekszem.
6. turquoise (válaszként erre: 3. - Karloca)
2015. okt. 1. 16:06
Szia, na mi volt az igazgatónál?
2015. okt. 1. 16:05

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.

Karloca voltál már bent azóta az igazgatónál? Ha igen, mi volt?

2015. szept. 15. 18:33
OptikMed
3. Karloca (válaszként erre: 1. - Turquoise)
2015. szept. 15. 12:48

Szia !

Én is az OptikMednél voltam tavaly októberben. Én is a Femtot választottam, de rábeszéltek a PRK.ra, hogy az megfelelőbb lesz.Nekem nem jól állapították meg, azóta szenvedek, duplán látok,most se távolra se közelre nem látok jól. Panaszt akartam benyújtani, de behívtak az igazgatóhoz,jövő héten megyek.

Ha érdekel valami, nyugodtan írjál.

Ettől még a tied sikerülhet.

2015. szept. 15. 12:32
Szia, én is az OptikMednél voltam 6 éve, nagyon profik, kedvesek voltak, minden jól ment. Nekem PRK lézeres látáskorrigálás volt. Egy év garancia - ami semmire sem elég, ugyanis évekkel később kezdett kicsit visszaromlani a szemem, de az nem az ő hibájuk...
2015. szept. 15. 11:12

Sziasztok!

Melyik budapesti klinikát ajánljátok szemműtétre?

Én leginkább az OptikMed Sasszemklinikával szimpatizálok.

Volt valaki esetleg kuponos oldalon keresztül?

Mindenféle tapasztalat érdekel, én a FEMTO kezelést választanám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook