Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bronho-vaxom: Mi a tapasztalatod? fórum

Bronho-vaxom: Mi a tapasztalatod? (beszélgetős fórum)


11. misz
2009. okt. 24. 17:24

Én szedtem egyszer, mert tanító néni vagyok és folyton elkaptam a gyerekektől valamit. Utána 2 évig gyakorlatilag nem voltam beteg.


A kislányomnak, aki 5 éves az Immuno Kids-et adom aug.végétől május elejéig és nagyon bevált.


Remélem ti is megtaláljátok az "igazit". :)

10. mimmo33 (válaszként erre: 9. - Farika)
2009. okt. 21. 11:43
Így igaz.Mi is augusztusban kezdtük el
9. Farika (válaszként erre: 1. - Dafre)
2009. okt. 21. 10:46
az én kislányom pseudo krouppos "volt". Nekünk semmi nem segített, ez volt az egyetlen aminek legalább éreztem a hatását, gyengébbek voltak a tünetei és egyre kevesebbszer jött ki. szerintem egy próbát megér, hátha nektek is jó! Egyvalami fúrcsa, ezt ilyenkor már nem nagyon írják fel, augusztus, szeptember környékén ajánlják elkezdeni.
2009. okt. 21. 10:14

Mi is szedjük, de én mellé adom a Béres cseppet, és a Cebion cseppet;)

Lassan október vége, de még nem volt semmi baja, ami kész csoda, így ovi kezdés idején

7. dbf5b0f9ef (válaszként erre: 5. - Dafre)
2009. okt. 21. 10:06
mi c vitamint és aktival kid et szedünk..úgy néz ki elég ez is.Próbáltunk béres cseppet is, állandóan antibiotikumot szedett sajnos.Nekünk a viatminok váltak be
2009. okt. 21. 10:03

Sziasztok!


Az én fiam a multi tabs immuno kid-et szedi.

Ez a 3. tél hogy szedi. ha beteg is 1-2 nap alat helyrejön.

szeptemertől áprilisig vagy májusig adom neki.


Nekünk bevált

5. Dafre (válaszként erre: 2. - Dbf5b0f9ef)
2009. okt. 21. 09:50
Tünde! Tudsz esetleg valami mást helyette? Nem az árán van a hangsúly, hanem azon, hogy a gyerek az elmúlt időben annyi gyógyszert szedett, hogy szerintem nem fog segíteni. Lámpázom őt, de az egy nagyon lassú folyamat. Soha nem volt még ilyen, és most teljesen tehetetlen vagyok.
2009. okt. 21. 09:42
Szia, személyes tapasztalatom nincs, a családban egy idősebb hölgy szed el minden évben egy kúrát, ennek ellenére eléggé beteges :( De nem tudni, milyen lenne nélküle, lehet hogy használ valamennyit.
2009. okt. 21. 09:37
mi is most szedtük be az első tíz adagot,kiváncsi leszek, használ e??
2009. okt. 21. 09:33

Szia!

Mi 2* is ezt kaptuk, nekünk nem használt:(pedig nem olcsó:(De lehet nektek beválik

2009. okt. 21. 09:31

Sziasztok!

14 éves fiam kb 1 hónapja folyamatosan beteg. 2 nap suli, 1 hét otthon. Képtelen vagyok kikúrálni, nem használ semmi! A doki tegnap felírta a bronho-vaxom immunerősítőt. Érdekelne, hogy mi a tapasztalat. A gyerek 3 hónap alatt 20 cm-t nőt és a duci alakjából egy vékony alkat lett. Nem lehet, hogy a kamaszkori átalakulás miatt lett gyenge az immunrendszere?

Előre is köszi a választ!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook