Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Brizzy sikertörténete (-50 kg) fórum

Brizzy sikertörténete (-50 kg) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Brizzy sikertörténete (-50 kg)

1 2 3
5. 549be03e80 (válaszként erre: 3. - 549be03e80)
2005. okt. 22. 10:12
Meg egy nagyon fontos dolog, amirol teljesen elfelejtkeztem mert mar annyira termeszetes dolog.Itt Au-ban a nagy meleg es az UV sugarak nagymennyisege mellett, nagy hansulyt fektetunk a bor vedelmere,uis itt van az egyik legmagasabb aranya a borraknak epp a fentebb leirt ok miatt.Nos nekem is problemam kezdodott a borommmel allandoan viszketett, igy elkezdtem hasznalni a Keri olaj es lotion nevu foleg paraffint es lanolin olajat tartalmaz, a paraffin arra jo leszigeteli a bort es nem veszit a nedvtartalmabol,es igy a rugalmassagabol sem.A furdesnel es a zuhanyozasnal is ezt hasznalom, es a lotiont pedig ezenkivul minden nap.Biztos vagyok benne, es is hozzajarult, hogy a borom sem arcban,sem hason,nem rancosodott.
4. 549be03e80 (válaszként erre: 3. - 549be03e80)
2005. okt. 22. 04:45
a "szar" ekezettel van!!!!!!!:-))))))))
3. 549be03e80 (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2005. okt. 22. 02:37
A sport rengeteget segitett a boromnek mert folyamatosan feszesen tartotta.De nagyon sok vitamint szedek ra, es igyekesztem fokozatosan fogyni, atlag 1 kilo egy het alatt.Bizonyos fibre-k mint a slippery elm nevu,sajna magyarul nem tudom angolul tudok talan kisegitenek, nagyon sokat segit a bor rugalmassagaban, csakugy mint a NYERS ZOLDSEGEK,mit petrezselyem, zeller szar,ujhagyma fokhagyma(ezt minden nap2-3 gerzd minimum es ragogumi elnyomni a szagot)gyumolcsteak, kamilla,csipkebogyo, echinecia,mango,rooibos kevereket iszom lime-al napi 2 litert viz helyett.
2. Hoxa
2005. okt. 21. 13:34

Sziasztok!


Eddig ezt a cikket olvastátok el a legtöbben :))

Ebben a fórumban kérdezhettek Brizzytől, mert gondolom 1000 kérdés merül fel nem mindennapi teljesítményével kapcsolatban.


Én annyit kérdeznék Brizzy, hogy a bőröd hogyan reagált a nagy fogyásra, a sport mennyit segített ebben?


Hoxa

1. Hoxa
2005. okt. 20. 20:03
Összesen 50 kilót fogytam. A történet nem különbözik az átlagostól. Mindig "pufi" gyerek voltam, akit így is csúfoltak a suliban.
Ehhez hozzájárult egyfajta rossz szülői hozzáállás, hogy "a sport csak a buta embereknek való, mert másképp nem boldogulnak", olvass helyette (=nem mozgás).

Ugrás a teljes írásra: Brizzy sikertörténete (-50 kg)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook