Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Brizzy sikertörténete (-50 kg) fórum

Brizzy sikertörténete (-50 kg) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Brizzy sikertörténete (-50 kg)

1 2 3
35. 4726e582cf (válaszként erre: 34. - 549be03e80)
2006. jún. 26. 07:31

A naplódba nem néztem bele :((, néha úgy érzem az olyan nagyon személyes, nagyon ritkán olvasok naplókat.


De nagyon gratulálok, az 50 kg az nagyon szuper fogyás :)))))).


Tényleg és a bőröd hogy van? Csak azért kérdezem, mert az emberek nagy többségének ekkora súly ledobása után lóg a bőrük... Igaz az enyim sem lóg még közel 30 kg fogyás után... Mozgás ugye, meg váltott zuhany :)).


Mindenesetre nagyon ügyes vagy, komolyan :)))).

34. 549be03e80 (válaszként erre: 33. - 4726e582cf)
2006. jún. 26. 03:19

Csak a naplomat kellett volna olvasnod!!!...:))))

Egyebkent neha megutom az 50 kilo fogyast is, de 48 kilo az mar 100%-os.Es a sulyjelzom is mutatja a -49 kilot szinten...:)))

Es koszi a gratulaciot.:)

2006. jún. 25. 23:27

Brizzy!


Hogy haladsz a fogyival? Március óta nem ment le semmi? Remélem azért nem így van :)).


Nagyon nagyon ügyes vagy különben :)), ezt a kitartást csak díjazni lehet :D.

2006. febr. 3. 08:47

Ha kérhetném elküldik e-mailben, részletesen.


Tisztelettel:

Tamási Alexandra


alexa87@vipmail.hu

31. 549be03e80 (válaszként erre: 29. - Cgina)
2005. nov. 18. 02:39

En is csak hasonlot tudok irni, a forum is az altalad megadott reszen van baloldalon raclickingolsz a "forum"-ra es feljon neked is.

Brizzy

30. mociscsaj (válaszként erre: 29. - Cgina)
2005. nov. 17. 21:09

Kedves cgina,

azt ajanlom neked, hogy a legtobb es legjobb informaciot a Department of Immigration ( [link] honlapjan talalod meg. En mar nagyon regen elek itt es az utobbi evekben rengeteget valtoztak a kivandorlasra vonatkozo szabalyok, es en nem kovetem oket figyelemmel.

Oszinten megmondva, nekem nincsenek magyar barataim, igy nem nyilatkozhatok az itteni magyarsagrol sem.

Minden jot kivanok neked es csaladodnak.

29. cgina
2005. nov. 13. 11:39

Közben megtaláltam a honlapot, és működik is, de itt rengeteg tipusú termék van:

[link]

és a fórum sehol, pedig kíváncsi lennék rá.

Ti melyik honlapot látogatjátok?

Üdv mégegyszer,

Gina

28. cgina
2005. nov. 13. 11:36

Sziasztok,

tényleg furcsa lehet itt találkoznia két messzire szakadt földinek. Segítségként elmondom, hogy az abonette nem kenyér, meg nem is keksz, hanem vékony, száraz, búzából vagy rozsból készült ropogós, levegős lap. Semmi íze, talán sós egy picit.

A minap megnéztem Tony Ferguson honlapját, de sajnos épp nem működött. Vajon jót néztem? Meg tudnátok mondani, hogy hol érhetném el a weblapját, és mi az e-mail címe.

Ausztrália tényleg csodás lehet, mostanság gondolkodunk a férjemmel, hogy esetleg kiköltöznénk egy pár évre, bár nem igazán tudom, hogy mit kezdenénk ott magunkkal, mert én angol nyelv szakos tanár vagyok, ő pedig szociális munkás. Szerintetek akadna valami munkalehetőség?

Vagy a magyarok nagy része, milyen tipusú munkával keresi kint a kenyerét?


Üdv,

Gina

27. mociscsaj (válaszként erre: 26. - 549be03e80)
2005. nov. 12. 18:49

Szio Csaba!

En egyelore probalom kitalalni, hogy milyen etrendet allitsak ossze magamnak. Igazabol ha nagyon kemeny akarok lenni, akkor kb 20 kg kellene fogynom, de 10 kiloval mar nagyon meg elegednek. Persze a magyarorszagi csajokhoz kepest meg -20kilo utan is dagadt diszno lennek! Nem akarom elhinni, hogy milyen sulyokat tuznek ki maguknak... es csodalkoznak hogy nem fogynak??? (pld olvastam olyanokat (masik magyar forumon), aki 172cm es 55 kilo akar lenni...auschwitzi reklam! picit elszornyeszt, mert nem lehet egeszseges, bar nem az en dolgom az is igaz).

Szoval most pillanatnyilag egy eletmentet vadaszok, valamit amivel elni tudok, es nem "most dietazok, aztan meg nem", mert az korabban nem jott be ugye! Szoval most csinalom a research-et es kozben allatira mulattat a kulonbozo a forumokat olvasgatni.

Ma elmegyunk kempingezni 4 napra, ugyhogy majd csak csutortok este/ penteken leszek legkozelebb! Addig is jo hetetet kivanok neked.

Udv

Klari

26. 549be03e80 (válaszként erre: 25. - 549be03e80)
2005. nov. 12. 12:59
"de nem nagyon irom amiket eszem" - helyesen!
2005. nov. 12. 12:58

Szia Klari,

Koszi jol,es Te? Mit dietazol? Van naplom, de nem nagyon irom amiket irom, mivel van egy szabott resze is a dietanak, es azokat valtogatom, de egyatalan nem unalmas.Te vezetsz naplot?

24. mociscsaj (válaszként erre: 21. - 549be03e80)
2005. nov. 12. 09:32

Szia Csaba!

Hogy vagy? Hogy telnek a napok?

Akartam mar kerdezni, te vezetsz naplod? Irod hogy miket kajizol melyik nap...stb? Vagy olyan dietat kovetsz, ahol elo van irva, hogy mit kell enni minden nap?

Klari

23. 549be03e80 (válaszként erre: 22. - Timus)
2005. nov. 11. 08:59
Igen a doki elvarja a min.heti 1 kilo fogyast, ha tobb akkor jobb.Szerinte semmi problema, es en is sokkal jobban erzem magam mint korabban.
22. Timus
2005. nov. 11. 08:02

Szia Csaba!

Azt szeretném kérdezni, hogy havonta ilyen nagy fogyást hogyan bírja a szervezeted? Orvoshoz jársz mellette, hogy nehogy legyen valami baj?

Timi

21. 549be03e80 (válaszként erre: 20. - Mociscsaj)
2005. nov. 11. 00:58

Hello Klari,

yoyo dietazok,de remelhetoleg ez az utolso....

igen valoban orul neki, foleg ruhavasarlasnal sokkal olcsobb megvenni most mindent mint +43 kilo tobblettel, csak kulonleges boltokban es 3x,4x annyi moneyert!

20. mociscsaj (válaszként erre: 19. - 549be03e80)
2005. nov. 10. 22:25

Szijjjja Csaba!


Hat most mar latom, hogy idaig te is az "orok-dietazok" koze tartoztal.:-)

Azert gondolom a nejed buszke rad, hogy ilyen csini lettetel!

Udv

Klari

2005. nov. 10. 12:24

Most latom az alairasod, ha nem banod, akkor inakbb igy kezdenem az elkuldott uzenetem:

Hi Klari,

....

18. 549be03e80 (válaszként erre: 17. - Mociscsaj)
2005. nov. 10. 12:23

Hi Mociscsaj,

Koszi.Semmit mivel mindig valami dietan voltam, csak legtobbszor egy ido utan foladtam a dolgot.Nekem mindig is kulon fozott, szoval semmi valtozast nem jelent neki, estleg azt, hogy a salatakat most magam keszitem ennyivel is kevesebb a gondja.Na meg a George Forman-n hamar megvan az eppen esedekes sult, zoldseg, stb.

Fogalmam sincs,mint neked se az Abonett-rol, szerintem is valamifele crispbread lehet?..:-)

Udv 2x is "foldi",

Csaba

17. mociscsaj (válaszként erre: 16. - 549be03e80)
2005. nov. 10. 11:29

Hali Brizzy!

Le a kalappal a kitartasod elott, es igazad van, hogy csak az eletmod valtozassal lehet hosszu tavon eredmenyt elerni.

Nagyon ugyes vagy!

Arra lennek kivanccsi meg, hogy kedves feleseged mit szol a valtozashoz? Hogy viszonyult az eletmod valtozasosdhoz, hiszen valamilyen szinten gondolom ez neki is eletmod valtozassal jarhatott!

Azt akartam meg kerdezni (kisge jo otlete volt), hogy tudod mi az az "Abonett" amirol itt a csajok beszelnek? Azt mondtak nekem, hogy "extrudalt kenyer", ami ugyancsak nem mond nekem sokat, de a leirasbol ugy tunik hogy talan valami crispbread-re gondolnak mitn pld Ryvita vagy hasonlo.

Varom valaszod, addig is udvozollek

Klari

16. 549be03e80 (válaszként erre: 15. - Mociscsaj)
2005. nov. 10. 01:19

Szia Mociscsaj,

ez ertheto, csak azt banom, de nagyon, hogy ennyi dos koromig probaltam megtalalni a csoda kurat, (persze eredmenytelenul), mire benott a fejem lagya, es rajottem a jo oreg, de bevalt modszerre, nem hizlalo etelek, es+ tobb mozgas mint amennyi kaloriat aznap bevittem.Es talaldki mit?Mukodott, es azota is mukodik, jelenleg a -43 kilonal tartok.A legnehezebb volt nem is annyira az etel, hanem a NAPI ES RENDSZERES MOZGAS,EDZES ES TORNA! De mostmar ezt is sikerult lekuzdenem, de meg ma is szigorunak kell lennem sajat magammal szemben a mozgast illetoen, annyira konnyu lenne jo excusokat talalni, de szo sem lehet rola, es a nap vegen mindig megcsinaltam a kituzott tornat.

15. mociscsaj (válaszként erre: 14. - 549be03e80)
2005. nov. 9. 21:09

Szia Brizzy!

Hat bizony nem konnyu egy business-t fenntartani semmilyen teren, de talan a dietas teruleten meg a legkonnyebb, mert annyira nagy ra a kereslet! A legtobben (ebbe magamat is beleertem), valami "csoda kurat" szeretnenk talani, lehetoleg a varazspalca lenne a legjobb amivel csak meglegyintjuk meagunkat es a felesleges suly lerepul! :D

14. 549be03e80 (válaszként erre: 13. - Mociscsaj)
2005. nov. 8. 13:23

Koszi mociscsaj, kar ,hogy problemad van a tejjel:-(, de hat nem tehetsz rola.

Tudod szep, is a gyors valasz, de fenntartani a business-t ugye erdeke is...:-)

Hat a service-t illetoen, azert meg tehetnek tobbet erte..ez nem csak az en velemenyem a forumon tobbunkke(az ottanin).

13. mociscsaj (válaszként erre: 11. - 549be03e80)
2005. nov. 8. 12:48
az viszont nagyon impressive volt, hogy kb 5 percen belul mar jott is a valasz email egy ben nevu emberketol (Tony's email). Nagyon jo service-t nyujthatnak ha ilyen hatekonyak! :)
12. mociscsaj (válaszként erre: 11. - 549be03e80)
2005. nov. 8. 12:46

Hello Brizzy,

En nagyon szeretek Melbourne-ben elni, bar azt nem tudom, hogy Europaibb-e vagy sem.

Az idojaras bizony nagyon szeszelyes, de elviselheto.

Tonynak irtam, mert erdekel mi van a shakeben, de sajnos mivel tej az alapanyaga, nem nem felel meg, mert a tejben levo proteint nem birja a szervezetem... igy marad a shake nelkuli dietazas tovabbra is!

Nagyon ugyi vagy hogy ilyen rengeteget leadtal, es amint olvastam, nagyon egeszsegesen csinaltad!

11. 549be03e80 (válaszként erre: 10. - Mociscsaj)
2005. nov. 8. 01:08

Szia Mociscsaj,


nahat ez meglepetes!Igazan orulok, hogy egy itteni foldimmel is ezen a forumon osszeakadtam!

A fiam es a neje is Melbourne-ben elnek, en is jartam ott ketszer, ha innen koltoznom kellene,Melboure-t valasztanam, annyira tetszett, kiveve,hogy hidegebb van mint itt, de sokkal europaibb!

Nekem irtal a shake-kel kapcsolatban vagy Tonynak?

Neked is sok sikert kivanok es koszi a jokivansagot.

10. mociscsaj (válaszként erre: 5. - 549be03e80)
2005. nov. 8. 00:17

Szia Brizzy! Gratulalok neked a nagyszeru fogyos sikeredhez!

Eppen most eresztettem meg egy emailt a "shake"-kel kapcsolatban (en melbourne-i vagyok) :-)

Tovabbi sok sikert a hatralevo kg-okhoz.

9. 549be03e80 (válaszként erre: 6. - Rosewood)
2005. nov. 7. 00:16
Koszi Rosewood.
8. 549be03e80 (válaszként erre: 7. - Cgina)
2005. nov. 7. 00:15
Nem, tunt fel,mivel csak tavaly karacsonykor kezdte a termelest, egyenlore itt Au-ban terjeszkedik, es idonkent mi a torzsvasarloi is neha-neha nem azt kapjuk amit kerunk, mert kifogy az alapanyagbol,de ahogy kinez, biztos elobb-utobb kijjebb is fog terjeszkedni,egyebkent Tony Fergusonnak hivjak a patikust, es a shake-t is.
2005. nov. 6. 15:05

Gratulálok Brizzy a kitartásodhoz. A cikkben megemlítessz egy csodaszert, idézem:

"És tavaly tűnt fel egy ausztrál gyógyszerész, aki kifejlesztett egy shake-et, ami az eddigiekkel ellentétben ÍZLETES VOLT, amellett nemcsak a vitaminokat és ásványi anyagokat keverte be minden egyes shake-be, hanem a nagyon fontos olajakat is, a metabolizmus elősegítésére. És a shake az Atkins-féle proteinon és lowcarbon alapul!!! "


Mi volt ennek a shake-nek a neve, és feltűnt-e kereskedelmi forgalomban? Nagyon hálás lennék, ha megosztanád ezt az információt velünk.


Köszönettel:

Gina

2005. nov. 6. 14:16
Gratulálok, Brizzy, sok erőt a folytatáshoz!rosewood
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook