Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brasil Cacau hajegyenesítés fórum

Brasil Cacau hajegyenesítés (beszélgetős fórum)


2020. máj. 17. 13:44

Az enyémet úgy hazavágta, hogy soha többé nem megyek. Kb. 8 éve történt, gyönyörű, egyenes volt a hajam, de a hajszálaim nyúltak mint a gumi, és olyan kócos volt minden mosásnál, hogy alig tudtam kifésülni.


Vettem egy Joico hajépítő vasalót, azzal ha akarom, tükörfényes, nagyon egyenes hajat csinálok, most hogy hosszabb, göndören is szeretem.


Talán a L'Orealnak van steampodja, arról tapasztalatom nincs, de sok jót olvastam róla.

2020. máj. 17. 12:35

Sziasztok!


Tavaly novemberben voltam először ilyen kiegyenesítésen, és 3 hónapig gyönyörű egyenes volt a hajam tőle. (Bár több hónapot mondott a fodrász.., de ezt is elfogadtam)

Ajánlott még hozzá sampont és balzsamot is, - mondván, hogy úgy tartósabb lesz..- de nem vettem meg, a sajátomat használtam, néha balzsammal kiegészítve.


Majdnem egy hete ismét voltam kiegyenesítésen, tegnap este mostam hajat, és megrendülve tapasztalom, hogy hullámos, és szálkás a hajam. Ugyanazzal a samponnal mosom, mint abban a 3 hónapban, amikor szög egyenes volt.


Szerintetek valamit elrontottak a hajammal?

Meg fogom kérdezni a fodrászt, mert elvileg megyek festetni is 1 hét múlva, de kíváncsi lennék a véleményetekre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook