Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brasil Cacau keratinos egyenesítő hajkezelés: tapasztalatok, vélemények? fórum

Brasil Cacau keratinos egyenesítő hajkezelés: tapasztalatok, vélemények? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. márc. 2. 15:32

Én már 3 éve 4havonta megcsináltatom és fantasztikusan jó. Eredetileg göndör a hajam és 3 hónapig csak kézzel fésülöm szárításnál és szög egyenes lesz. 4. hónapban kezd kunkorodni.

Attól függ, hogy hol csináltatod. Én a Podmaniczky utcába szoktam menni, kuponos oldalon veszem és így sem ráznak át. Régen Budára jártam a Bem raktpartnál az is kuponos volt, de ott lehámlott a fejbőröm utána és nem is volt tartós pedig Ő 2* annyi ideig csinálta. Én csak ajánlani tudom!

34. Dyndi (válaszként erre: 32. - Piperin)
2016. jan. 4. 17:45
Ha fodrász vagy akkor fodrászkellékesnél.Amúgy nem fogsz kapni,magadnak nem is tudnád felrakni!Nem olyan egyszerű művelet. Sok fodrász csinálja már,és egy jó hír,már a 2.generációs a cucc úgyhogy nem kell 72 óráig vigyázni rá, egyből össze lehet kötni. És hajat is lehet mosni!
33. emagdi (válaszként erre: 31. - Szonjus94)
2014. szept. 29. 15:21

pár hónap múlva ugyanolyan lesz a hajad, mint előtte volt.

nem fogja roncsolni.

nekem is fényes és egészséges volt az egyenesítés előtt, csak épp hullámos. a fényesség maradt, csak egyenes lett. aztán kb 4-5 hónap alatt ment ki belőle az anyag (illetve le is nőtt ugye nagy rész), és most pont ugynanolyan, mint volt. (kellene menni megint egyenesíttetni, mert ha jön az esős-párás idő, akkor aztán megint úgy fogok mindig kinézni mint aki a híd alatt aludt:))

2014. szept. 29. 13:50

Valaki tudja esetleg, hogy hol lehet beszerezni a Brasil Cacau keratin-t? meg amivel előtte megmossák a hajat?

Kérem írjon az e-mailemre!

shanclan@gmail.com


Köszönöm.

2014. márc. 26. 23:52

Sziasztok:) Ajándékba kaptam egy brasil cacaus kezelést, de nem igazán vagyok benne biztos, hogy megcsináltassam-e. A hajam egészséges,szépen csillog, szóval maximum annyi változás lenne, hogy a kezelés után egyenes lesz. Arra lennék kíváncsi mi van akkor, ha elmúlik a kezelés hatása?! Kicsit úgy érzem, túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. lehet, hogy hónapokig szép,csillogó lesz a hajam, de mi lesz utána? Volt már valaki ilyen kezelésen? Ha igen tudna adni pár infót? Félek, hogy a kezelés után esetleg roncsolódna a hajam...

Előre is köszönöm:)

30. Andy1989 (válaszként erre: 22. - Heni777)
2013. ápr. 22. 08:36
Szia. Engem erdekelne ez az anyag. E.mail címem: andika0829@freemail.hu. elore is köszi.
2013. márc. 30. 16:45
Sziasztok!!ha valakinek van bontott Brasil cacau s cucc én igényt tartanék ráá ha olcsóóó:))kéne keratin és sampon az tutira.....email címem:szoszy09@freemail.hu
28. celler (válaszként erre: 22. - Heni777)
2013. jan. 30. 09:47
szia:)Engem érdekel!!!!!!:)milyen anyagod van?
27. m.nika
2013. jan. 11. 21:09
Sziasztok! Nekem nagyon törik a hajam, én arra szeretnék megoldást találni, egyébként egyenes a hajam. Az érdekelne, hogy a kezelés után mennyi ideig birja a haj törésmentesen? Vagy teljesen nem hozza helyre csak javit rajta? Irjatok e-mailt légyszi ha van ezzel kapcsolatban személyes tapasztalototok! Köszönöm! (nikolettmr@gmail.com)
2013. jan. 8. 19:59
Lisse Design keratin terápiához anyagot (sampon+keratin+hővédő+kondicionáló) mennyiért lehetne eladni??? Mind a 4 fázis?
25. egészségügyis (válaszként erre: 21. - D24676bfeb)
2012. aug. 7. 18:37

Szia!


Nálam úgy csinálják, hogy felkenik ezt az oldatot, majd megszárítják, utána minden tincset átvasalnak 15x, majd újra átvasalják az egészet, majd megmossák újra, szárítás, vasalás. kb. 2 óra összesen.

24. egészségügyis (válaszként erre: 22. - Heni777)
2012. aug. 7. 18:35

Szia!


Engem érdekelne. Mennyiért adod el?

23. okkoka (válaszként erre: 22. - Heni777)
2012. aug. 1. 11:09

szia

irtam privibe.....

2012. júl. 18. 23:18
Sziasztok nekem van ilyen anyagom ha esetleg valakit érdekel
2012. ápr. 12. 19:07

Nem tudom lesz-e még reddyke aki válaszolni tudna,de megpróbálom.

Hajas Laci honlapján lehet is vásárolni Brasil Cacau terméket....akinek van elég vastag pénztárcája.

Viszont nem tudom melyik közülük a Keratin komplex ,amit a kezeléskor használnak.Ha jól tudom,mikor ezt felvisszük a hajra,20 perc hatóidő után nem kell öblíteni,hanem egyenesre szárítani,majd pepecsesen át kell vasalni pici tincsenként többször is.


Mit kell még ezen kívül tenni?Előtte?Utána?Mennyire kötelező a samponja és a balzsamja? Vagy ez csak plusz pénz kicsikarás?

Mennyi idő után lehet hajat mosni és normál samponnal lehet-e.Nem haj egyenesítés céljából érdekelne,mert egyenes,viszont kicsit elégette a szőkítés,állítólag rendbe teszi a hajat.

2011. dec. 5. 13:18

Sziasztok! Én már 2 alkalommal vettem részt keratinos hajegyenesítésen. Nekem nagyon göndör hajam van és nagyon jó véleményem van a kezelésről. Egyáltalán nem roncsolta a hajam, sőt egyetlen hajszálam sem töredezik.

Egyetlen egy problémám van vele (ill 2: az egyik az ára), szóval, hogy nagyon kiszívja a festett haj színét, ez sem lenne még olyan nagy baj, de amikor a keratinozott hajat színező/festék éri, akkor utána már nem lesz olyan könnyen kezelhető. pl. a hajszínezés előtt csak hajmosáskor vasaltam, utána meg minden nap. Nincs erre valamilyen megoldás? Másnál is előfordult ez?

19. eni888
2011. jún. 7. 00:45

Nekem azt mondták, hogy a Brasil Cacau-val csinálják. Vagyis azt választottam. Van nekik valamilyen sima keratinos hajkiegyenesítés és a Brasil Cacau. Én az utóbbit választottam, úgy gondoltam az jobb, tartósabb. Barátnőm a simát választotta, hát az nem ért semmit, pedig neki csak kicsit hullámos haja van. Vasalni is sokszor átvasalta, meg minden... jó sokáig voltam...


Azt, hogy a fodrász rontott-e el vmit, vagy nem az eredeti terméket használják, azt én nem tudom


Nem vágyom szögegyenes hajra, csak olyanra, ami kezelhető...


Majd vmi lesz, a második alkalmon még gondolkodom... (van pár hónapom addig)


Köszi a válaszokat

2011. jún. 6. 22:38
Hát ismerem az ilyen típusú hajat.. Volt már szerencsém hasonlóhoz. De a leírásod alapján nem a Brasil Cacau keratinos hajegyenesítést vetted igénybe. Ugye nem tévedek? Ha más termékről van szó, akkor nem tudom mi sülhet ki az újabb kezelésből. A Brasil Cacau viszont nagyon szépen egyenesít, csak tudni kell az illetékes szakembernek, hogy mennyi anyagot tegyen fel a hajadra, és hányszor vasalja át. Csak ezen múlik minden! Szögegyenes hajad biztos nem lesz, de minimális formázással azt kapsz amit szeretnél.
17. eni888
2011. jún. 3. 17:22

Nem igazán. A hajam nagyon-nagyon göndör eredetileg, már szinte afrósan (fodrászok is mondták). Az első 3 napban nagyon jó volt, tetszett, meg minden. Nem érte víz, pára, nem raktam bele csatot, mindent betartottam, amit mondtak. Az 5. nap után muszáj volt megmosnom, nagyon gyorsan zsírosodik azóta. A hajam hullámos maradt jócskán, és mivel sok is van, ha megszárad, olyan mint az oroszlánsörény. Muszáj rá vasalnom, hogy álljon valahogy. De nem akarom tönkre tenni a vasalgatással.

Nem tom, jobb lesz-e, mert most.....

És az eljárás sem 2Ft. Komolyan már a dauer-on gondolkodom...

2011. jún. 1. 17:11
Szia! Nem vagy megelégedve a kapott eredménnyel?
15. eni888
2011. jún. 1. 13:48

Sziasztok!


Régen írtatok ide, de azért megpróbálom!


Az a kérdésem, hogy a második kezelés után jobb lesz az eredmény, mint az elsőnél?

14. Meskete70 (válaszként erre: 13. - Reddyke)
2011. jan. 5. 11:49
Köszi szépen a választ!
13. reddyke (válaszként erre: 12. - Meskete70)
2011. jan. 5. 09:39
Ez a termék igazság szerint nem tartalmaz káros anyagokat, teljesen bio terméknek hirdetik, viszont kismamáknak nem javasolják. Valószínűleg azért nem, mert sajnos a kezelés alatt elég erős,a szemet, és orrot irritáló gőz szabadul fel. A Brasil Cacau vegyi anyagoktól menetes, aktív összetevője a keratin, kakaó, és ecetsav.
2011. jan. 4. 20:10

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kezd érlelődni bennem az elhatározás:) jaj a pénztárcámnak :)

Csak egyvalamit írj még meg légyszives: formaldehidmentesek ezek a termékek? A barátnőm, akivel együtt tervezzük ezt a hajegyenesítést, kismama, és nem vetné alá magát ilyesminek, ha komoly (mérgező) vegyszerek is vannak benne (ami azt illeti, én sem)

2011. jan. 4. 17:13
Az otthoni hajápoló termékek átlagosan 5000Ft-ért kaphatók, nagyon jó minőségű készítmények, és kis mennyiség is elég belőle, tehát nem nagyon kell havonta megvenni a teljes hajápoló csomagot!
2011. jan. 4. 17:08
A kezelés ára attól függően változik, hogy milyen hosszú, és mennyiségű hajra visszük fel az anyagot. Nagyjából 5000-20000Ft közé tehető az ára, én mindenesetre 10g/Ft szoktam számolni. Sajnos a kezelés nem olcsó, de maga az anyag is igen borsos áron kapható, és az eljárás maga is elég hosszadalmas. Átlagos hajhosszon minimum 4 óra, mivel a hajra a keratin felhordása majdnem egy óra, utána vékony tincsekben átvasaljuk az egész hajat. Itt van a legnagyobb munka mert egy tincset minimum 19-szer vasalok át (így viszem be a keratint) ami nagyon pepecs munka.
2011. jan. 4. 16:56
Sziasztok! Csak jót tudok mondani erről az eljárásról! Aki gondolkodik rajta hogy kipróbálja, ne tétovázzon, mert nem fogja megbánni! Nem csak göndör, vagy hullámos hajra jó, én alkalmazom olyan vendégeken is akiknek töredezett, kócolódó haja van. Azt is rendbe teszi, szó szerint élettel tölti fel a hajat, és visszanyeri a rugalmasságát is. Ha festett hajad van, akkor festés után pár nappal érdemes alkalmazni a Brasil Cacaut, mert a szín is csodálatosan fényes, és tartós lesz tőle, ugyanis a pigmenteket bezárja a hajszerkezetbe. Szőke hajon is alkalmazható.
8. Anda39 (válaszként erre: 7. - Reddyke)
2011. jan. 3. 19:48
Tényleg írhatnál róla valamit. Annyira kevés infó van erről a termékről!
7. Meskete70 (válaszként erre: 7. - Reddyke)
2011. jan. 3. 15:49

Szia! Kérdezhetek akkor párat? Tényleg nincs benne formaldehid? Nem teszi tönkre a hajat, nem fog törni a kezelés után? Illetve nem fog nagyon lelapulni tőle a haj?

Esetleg egy megközelítő árat is tudnál mondani, félhosszú, erős szálú, sűrű hajra? És a hajápolók, amiket használni kell utána, mennyibe kerülnek?

Köszönöm előre is, ha válaszolsz.

6. Meskete70 (válaszként erre: 5. - Gumimaci22)
2010. dec. 17. 13:10
És csinálsz ilyen kezelést? ;)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook