Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bp.Ingatlanközvetítők- tapasztalatokat szeretnék fórum

Bp.Ingatlanközvetítők- tapasztalatokat szeretnék (beszélgetős fórum)


10. Krisztine2 (válaszként erre: 9. - Zsuccy)
2010. jún. 25. 15:29
Évekig a DH.-nál ingatlanoztam,azért tudom hogy nem kell fizetni:)
9. Zsuccy (válaszként erre: 8. - Krisztine2)
2010. jún. 25. 13:46
Mi is így tudjuk ah Te írtad, csak aztán mondták ezt a 6000ft-ot sőt volt aki 11.000ftot mondott h ennyiért regisztrálnak be és csak ezután mutatják a lakást.Nem az h nagyon sok pénz csak nekünk gyanús volt.:)
8. Krisztine2 (válaszként erre: 5. - Zsuccy)
2010. jún. 25. 13:04

Figyelj,az ingatlanosnak NEM NEKED KELL FIZETNED!!

Ő neked INGYEN mutatja meg a lakásokat.

Az ingatlanos a tulajtól kapja a pénzt,de ez nem tartozik a bérlőre:)

Sőt...a bérleti szerződést is INGYEN írják az irodában:)

7. Zsuccy (válaszként erre: 6. - 3e0ba54fb8)
2010. jún. 25. 12:55
Az a baj h pénzt kérnek és mivel annyi rossz hírt hallani h átvernek,leszednek ezért félünk és nem is vagyunk tapasztaltak.
6. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 5. - Zsuccy)
2010. jún. 25. 12:50

Akkor mi a baj? Ezek szerint árban megfelel. A közvetítő az éves bérleti díj 10%-át fogja megkapni a tulajdonostól, neked nem kell fizetned.

Sok esetben még biztonságot is jelent, ha közvetítő mutatja meg, mert előtte az irodában képeket is tud mutatni, nem a helyszínen derül ki, hogy a fél szoba csak egy alkóv vagy ablaka sincs, vagy lichthof-ra, néz, stb. Tapasztalat, hogy nagyon silány minőségű lakásokra nem szerződnek irodák. Ráadásul ilyen esetekben a bérleti szerződést is az ő közreműködésükkel kötöd meg.

2010. jún. 25. 12:44

Köszi a válaszokat!

Az a baj h alacsony a limitünk és akik ilyen árban hirdetnek azok általában ingatlanosok de persze próbálkozunk tovább csak gtam kérek egy kis tapasztalatot:)

4. Burkuska (válaszként erre: 1. - Zsuccy)
2010. jún. 25. 12:39

Szia!


Szerintem felesleges befizetni. Ha jól értem,akkor albérletet kerestek,ugye? Nézzetek körül alaposabban,tulajdonosok is hirdetik.Pl.iwiw-aprók.

2010. jún. 25. 12:39
nehogy fizessetek ezért! Vagyetek egy Express újságot, dugig van kiadó lakáshirdetésekkel
2. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Zsuccy)
2010. jún. 25. 12:39

Szia.Nehogy fizess!!

Menj be egy DH. irodába,egy forintot sem kell fizetni a közvetítésért.

Tudom mert évekig ott dolgoztam.

2010. jún. 25. 12:36

Sziasztok!


Szeretnénk barátnőmmel Bp-re költözni egy egyszobás olcsó rezsijű lakásba.Szinte minden árban megfelelő lakás ingatlanközvetítős.(főként a Wesselényi Ingatlanközvetítőbe botlunk)Azt mondják fizessünk be 6000ft-ot és találnak nekünk lakást.Ez igaz lehet?Vagy szélhámos mind?Akinek volt negatív/pozitív tapasztalata kérem ossza meg velem.Köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook