Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldogtalanság-boldogság-megoldás. fórum

Boldogtalanság-boldogság-megoldás. (beszélgetős fórum)


2020. júl. 13. 18:14
Tegnap voltunk kirándulni a Fertő tónál most voltam ott először. Csodálatos táj és rendkívül érdekes és sok új információhoz jutottam. Ott tudtam meg, hogy a világon nagyon kevés olyan nemzeti park van és védett mert olyan növények állatok és madarak találhatók ott akiket már a kihalás fenyeget. Vigyázni kell értékeinkre.
2020. máj. 26. 21:00
Hű ez jó régi , nem értem miért dopta elém...remélem helyre jött az életed ! Ha akkor látom , azt tanácsoltam volna ,h lépj ki mind kettőből....mert ha valaki/mi napi szinten tesz boldogtalanná , azt csak gyökerestől lehet megváltoztatni...
2020. márc. 23. 05:18
Sziasztok! Velem egy nagyon jó dolog történt. Röviden meg osztom veletek. Az öcsém nagyon beteg lett kb: 1 éve fekélyes vastagbél gyulladás vagyis akkor vették észre nála. Mivel cukros vérzékeny és asztmás is ez nagyban befolyásolta a betegsége romlását egy rövid idő után még az immunrendszere is agresszív lett. Azt hittem, hogy meg hall erre most jött a jó hír, hogy Miskolcon a megyei kórházban rendbe fog jönni mert már javult az állapota és még fog is és újra mehet dolgozni idővel. Ügy örülök ennek a hírnek mintha nyertem volna de szerintem nyertem is mert itt van a drága öcsikém. Mérike
2020. márc. 16. 15:41
Mindennek meg van a maga szépsége a múlton túl kell lépni már változtatni úgyse tudunk rajta. A jelenben kell élni és megkeresni a jó dolgokat ami előre visz, hogy a jövő jobb legyen.
2020. márc. 13. 18:40
Egy hobbi, vagy egy szeretett munka mindig el tudja feledtetni velünk a boldogtalanságot. Ha sokat csinálod, akkor talán örökre is. De nem muszáj a komfortzónádban maradni. Az életben annyi jó dolog van, annyi tudás. A szomorú múltat el kell hagynod a hátad mögött. Éld, élvezd az életet. Legyél szabad, fedezz fel, vagy váltsd valóra az álmaid. Minden lehetséges!!!
2020. márc. 10. 05:56
Keresni kell olyan dolgokat ami boldoggá tesz. A rosszat el engedni. Az élet túl rövid a-hoz, hogy csak szenvedjünk, szép dolgokat kell találni.
2010. nov. 4. 21:04
vagyis tetszett érted:d
10. Gubóka (válaszként erre: 9. - 87a4943ebf)
2010. nov. 4. 21:04
örülök ha irtam valamit amit hasznosnak találsz :)
9. 87a4943ebf (válaszként erre: 6. - Gubóka)
2010. nov. 4. 20:49
Ez jól esett.
8. Gubóka (válaszként erre: 6. - Gubóka)
2010. nov. 4. 20:48
azértérdemes oylat keresni, amit egyedül csinálsz, mert ha valamiért egyedül lesz az emebr szakit stb, akkor ez ott van, nem mulik, nem ér véget. ezen kivül persze probálj a pároddal is oylan dolgokat kitalalni ami örömet okoz mindkettötöknek, ha vele akarsz lenni a tovabbiakban is
7. 87a4943ebf (válaszként erre: 5. - D'moni)
2010. nov. 4. 20:48
A legjobb helye az ajtómon kivül lenne.
2010. nov. 4. 20:47

Boldognak lenni egyféleképpen lehet. Fel kell mérni mi az ami boldoggá tesz, mi az ami nem, és ami nem tesz boldoggá azt lerendezni.


Munkát váltani nehéz, de nem lehetetlen, a barátoddal meg beszélj, de ha tényleg csak azért van veled mert kihasznál akkor enm sok beszélni valód van vele szerintem.


találj ki valami olyasmit ami örömet okoz neked, és ez legyen a Te sajat dolgot, függetlenisd el a többi ismerősödtöl. Ez nagyon fontos dolog, h találj valamit magadnak ami kikapcosl, örömet szerez neked. amiből fel tudsz töltödni.

5. d'moni (válaszként erre: 3. - 87a4943ebf)
2010. nov. 4. 20:43
nem tudod helyre rakni a kedves barátodat?
2010. nov. 4. 20:43

szerintem a sorrend:

boldogtalanság-megoldás-boldogság

2010. nov. 4. 20:42
Hogy kell bolgognak lenni? A barátom kihasznál, a munkám szar. Mit mondjak még?
2010. nov. 4. 20:38
mire gondolsz pontosan? :)
2010. nov. 4. 20:37
Hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook