Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog műtétet elvégeznek antibiotikumkúra alatt? fórum

Bölcsességfog műtétet elvégeznek antibiotikumkúra alatt? (tudásbázis kérdés)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
2022. aug. 17. 22:24
Köszönöm és neked is. Remélem nem lesz semmi gond:)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Pteri)
2022. aug. 17. 22:24
Az a baj, hogy nálam a felfázás az “általános” probléma. Kb két hetente visszajön, de a fogamat így is úgy is ki kell műteni. De rákérdezek azért holnap. Köszönöm😊
6. pteri (válaszként erre: 5. - Timycat)
2022. aug. 17. 21:20
Józan paraszti ésszel egy szájsebészeti műtét nagyon fertőzésveszélyes, immunszupreszánssal még inkább, én a helyedben abbahagynám, mert ha baj lesz, tényleg ők nem lehetnek hibásak, nem ők kapnak sepsist, hanem én.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 17. 21:09

Szerintem lehet, de kérdezz rá. Fogműtét után is szoktak adni antibiotikumot.


Én 2 hét múlva megyek bölcsességfog műtétre, én immunszuppreszánst szedek, emiatt hajlamosabb vagyok a fertőzésekre és nehezebben gyógyulnak a sebek. A reuma doki szerint abba kellene hagynom a műtét miatt az immunszuppreszánst, az immunológus szerint nem szükséges, a fogdokinőm, a szájsebész pedig leginkább nem tudja.

De már megszoktam ezt az orvosoktól, fogalmuk sincs, csináljak amit akarok, ha baj van így is úgy is az én hibám.


Gyors gyógyulást!

4. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 17. 20:51
Nem az antibiotikum a baj, hanem az akut gyulladás. Akkor semmilyen műtét nem javasolt. Mindenképpen szólj a dokinak.
2022. aug. 17. 07:34
Rákérdezek akkor, de köszönöm szépen azért!😊
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 17. 07:07
Elvileg kiműtik, de ha már megfogalmazódott a kérdésed, akkor én rákérdeznék, hogy megnyugtassam magam, mert nekem egy névtelen ember válasza pont semmit nem érne :)
2022. aug. 17. 06:34
Úgy tűnik ismételten felfáztam és ilyen esetre van kiírva a Nitrofurantoin (antibiotikum). Viszont jövő hét hétfőn műtik ki a bölcsességfogam. És az lenne a kérdésem, hogy így is kiműtik, antibiotikum kúra alatt? Vagy inkább kérdezzek rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook