Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog mennyi idő alatt jön ki? fórum

Bölcsességfog mennyi idő alatt jön ki? (tudásbázis kérdés)


2020. ápr. 15. 02:56
Hát ez baromira változó... Elkezdett nőni, aztán egy időre megállt, majd újra megindult.. legalábbis nálam. Azóta már kiműtötték mind a négyet.
2020. ápr. 7. 18:15

Nekem korán elkezdett jönni mind a négy. Nem emlékszem pontosan mikor, de szerintem több, mint 10 éve (32 vagyok). Egyik sem jött ki teljesen, csak félig kb..

Szóval a saját tapasztalatomat alapul véve azt mondom, hogy nem is biztos, hogy kijön teljesen, attól, hogy elkezd.

2020. ápr. 6. 18:47
De aranyos vagy! ☺️ Ezek után remélem. Jól esik a megnyugtatás.
8. Sziszi69 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 18:46
Igen. Ő is megszenved vele,de nagyon "bölcsek" lesztek. Remélem a szó szoros értelmében is.
7. Sziszi69 (válaszként erre: 5. - Sziszi69)
2020. ápr. 6. 18:43
És vissza-vissza tér a fájdalom,neki viszonylag gyakran.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Sziszi69)
2020. ápr. 6. 18:43
Köszönöm, kitartást a lányodnak is! Neki is ugyanez a nyilallás-nyirokcsomó fájdalom?
5. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 18:41
A lányom 25 évesen ezekkel a panaszokkal küzd. Pont ma is mondta,hogy nagyon fáj még a füle is. Kitartást!
2020. ápr. 6. 18:39
Nem fáj semmim
2020. ápr. 6. 18:37
És neked is vissza-visszatér ez a fájdalom?
2020. ápr. 6. 18:36
Nem tudom, meddig tart, nekem még mindig nem bújt ki kettő. Kb 30 éve várok rá
2020. ápr. 6. 18:30

23 éves vagyok, tavaly jött ki az első bölcsességfogam, felül. Idén januárban elmentem egy fogorvoshoz, panorámaröntgent is csináltattam, amin jól látszik, hogy az alsók is jönnek, bár még nem törtek át, nincsenek kint. Nagyjából két hónapja érzem, hogy néha-néha nyilallgat az az alsó állkapcsom. Nem erős és hosszan tartó fájdalom, pár másodperc, és el is múlik. Sajnos a fogorvosomat személyesen nem kereshetem fel, mert nem dolgozik, csak telefonon keresztül. Ő azt mondta, teljesen normális ez a folyamat, sőt, van akinek a nyirokcsomója is meg-megnagyobbodik tőle (néha nyilallást érzek a nyakamban is, de biztos hogy emiatt, mert voltam vérvételen, és semmi rendelleneset nem mutatott).


A probléma annyi, hogy erősen hipochonder vagyok, rettegek a betegségtől, nem bírom a fájdalmat. Tanácsot szeretnék kérni, járt már más is hasonló cipőben? Vajon meddig tarthat, míg normálisan kijönnek és elmúlik a fájdalom?


Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook