Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bizalomvesztésre hogy reagáljak egy munkahelyen? fórum

Bizalomvesztésre hogy reagáljak egy munkahelyen? (beszélgetős fórum)


1 2
2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Raraka)
2020. dec. 20. 16:34
Ezt olvasni is hosszú. Ha ennyi mindent elvettek tőled, mit csinálsz?
2020. dec. 20. 16:30

Bizalomvesztésre hogy reagáljak egy munkahelyen?



Súlyos bizalomvesztést szenvedtem az elmúlt 1 évben a munkahelyen, okát nem tudom, de kezd abszurd lenni az egész.

Nagyjából miket vettek el tőlem:

- nem nézhetem meg a céges mail fiókot, helyette minden nekem jövő levél egyenként továbbításra kerül de ne léphetek be oda, ahova évekig beléphettem

- kizártak a nyugta és számlakezelésből

- nem léphetek be a számlázóba még report készítésre sem (tételt eleve nem rögzíthetek)

- nem vehetek át ügyféltől kp-t (évekig mindent átvehettem)

- ha bejövő pénz van oda kell hívnom valakit és az átveszi de én át nem vehetem

- lecserélték minden fontosabb irodán a zárat, és nekem már sehova sincs kulcsom(évekig volt-vagy nem is voltak zárva)

- van olyan iroda ahol naponta lenne dolgom és hívnom kell valakit, hogy nyissa ki ha dolgom van ott

- postát se vehetem ám ha aláírós (évekig csak én vettem át)

- értekezleteken mindig én voltam a jegyzőkönyves, már nem én vagyok

- vannak olyan értekezletek amikről már csak utólag tudok már nem is hívnak tá


Na most ezek egy része alapvetően nem is rossz. Az hogy nem kell számláznom, pénzt kezelnem pl kifejezetten jó. Ha nem kell számláznom nincs felelősség sem, és semmivel nem kellhet elszámolnom,

Ha nincs kulcsom sehova, ha eltűnik valami én csak a kezeim tárom szét....



Na de ezek együtt azért nem durvák? Ha ennyire nem bíznak már benne, miért nem vágnak ki? Volt rá 1 évük

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook