Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bieco márkájú zenélő bilit keresek a kisfiamnak. Sehol nem kapok. Még a tesz-veszen és a vaterán sincs. Segítsetek, hol tudnék venni? fórum

Bieco márkájú zenélő bilit keresek a kisfiamnak. Sehol nem kapok. Még a tesz-veszen és a vaterán sincs. Segítsetek, hol tudnék venni? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 29. 10:30

A mi tapasztalatunk szerint - az unokáknak volt ilyen - a zenélő bili csak jó bulinak "tűnik". Egy idő múlva idegesítő, ugyanis egy csepp pisitől is beindul és amíg a "súly" rajta van, nem hagyja abba. A fiam végül kivette az elemet... De próbáljátok meg.

Egyébként nem ösztönözte az unokáimat különösebben, sőt, először felálltak róla és felfordították, keresvén a hangot...:)

2010. júl. 9. 16:26

én poénból meggugliztam mi ez (nincs még gyerekem) és ezt találtam, nézd meg, hátha megvan még.


[link]

5. Talian35 (válaszként erre: 2. - Kandi)
2010. júl. 6. 22:38
Nem vagyok bili hivő sem, folyton takaritani. Menjena vécére szükitővel, ugyanaz :-)
2010. júl. 6. 22:37
Mezei műanyag bili nem teszi meg? Minek zenélős?? Istenem, micsoda problémák.... :-D
2010. júl. 6. 22:21
Remélem nem is találtál.
2009. ápr. 30. 20:18
Hallottam olyanról, hogy egyes gyerekeknél kialakult a feltételes reflex és csak arra a bizonyos zenére tudták a dolgukat elvégezni. Nem tudom mi az igazság... egyébként nálunk a bilis korszak mind két gyerkőcnél szerencsére kimaradt. Szűkítőt használunk.
2009. ápr. 30. 20:03
Bieco márkájú zenélő bilit keresek a kisfiamnak. Sehol nem kapok. Még a tesz-veszen és a vaterán sincs. Segítsetek, hol tudnék venni:) Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook