Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Vateráról és Tesz-Vesz-ről sorra lépnek le az eladók, mivel bevezetik a listázási díjat! fórum

A Vateráról és Tesz-Vesz-ről sorra lépnek le az eladók, mivel bevezetik a listázási díjat! (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
148. 190124133c (válaszként erre: 144. - Tomi44)
2011. jan. 30. 18:42
Én azt hiszem,hogy nem a mi adás-vételeink miatt történt,hanem inkább a cégek értékesítései miatt....:(
147. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 144. - Tomi44)
2011. jan. 30. 18:12
Miféle irigység? Miről beszélsz?
2011. jan. 27. 20:27

én is simán belemennék, ha megvehetnék egy olyat amit mi adtunk el.

50 ezer ftért elvitt egy komplett kombinált kondigépet,100 kiló súlyt,szobabiciklit(régi típusút) twistert és taposót...hát én boldogan belemennék abba is hogy adjon nekem negatívot :D csak hadd vehessem meg ennyiért:)

145. tomi44 (válaszként erre: 143. - Szimba)
2011. jan. 27. 19:33
Örülök,hogy te is így látod.:))
144. tomi44 (válaszként erre: 141. - 3dc5a222b9)
2011. jan. 27. 19:32
A vevőnek nincs benne ráció csak max egy kis jóindulat.Ami benned úgy látszik sajnos nincs meg.De én ezt inkább úgy hívom irigység.Ha én lennék vevő a vaterán szívfájdalom nélkül belemennék,hogy az eladó ne fizessen jutalékot a vaterának.Lehúzzák őt így is rendesen.Persze ezt nagyon sokszor nem lehet megcsinálni.De ha a nagy értékű eladásoknál kijátszod már az is valami.
143. szimba
2011. jan. 27. 19:27
Én is zsibvásároztam, normális termékeket ott is simán el lehet adni.
142. tomi44 (válaszként erre: 140. - Anyett101)
2011. jan. 27. 19:21
Azt tanácsolom nyugodtan tedd meg.Nem fog kiderülni.A vatera sem volt szívbajos mikor bevezette a feltöltési díjat.Te miért lennél az??Amúgy van egy zsibvásár nevű portál ami elég népszerű és egyre több felhasználója van rengeteg termékkel.ingyenes.Én is oda költöztem át miután a vatera bevezette a feltöltési díjat.Merem állítani,hogy a zsibi a vatera és a teszvesz után a harmadik legnagyobb internetes aukciós portál.
141. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 140. - Anyett101)
2011. jan. 19. 19:02

Nem tudom, még ilyesmin nem gondolkodtam... Akár ki is tilthatnak, ha kiderül, tehát óvatosan!

A vevőnek ebben mi a ráció? Én a helyében nem mennék bele.

2011. jan. 18. 21:56

és ha megvették de összebeszélünk és negatívot adunk?

pl azért mert mégse tetszett

139. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 138. - Anyett101)
2011. jan. 18. 20:37
Ha licitáltak rá, akkor a listázási díjat nem számítják fel, ellenben jutalékot fizetsz utána, ami jóval borsosabb lehet. Viszont ha nem fizették ki, akkor értékeld negatívan, és automatikusan jóváírják Neked, nem kell jutalékot fizetned. De van fórum mindkét aukciós oldalon, s ha nem tudsz valamit, ott biztos válaszolnak rá a "függők".
2011. jan. 18. 17:33

csajok mi van akkor ha valamit eladtam 60 ezer ftért, de mégse vették meg?

mit tudok tenni hogy ne legyen listázási díj?

137. Lili74
2010. okt. 27. 17:21
Nem örülök neki.
136. Mona..
2010. okt. 27. 17:18
Mit szóltok hozzá?
135. Mona..
2010. okt. 27. 17:17
Ezúton is értesítünk, hogy a cégcsoportunkon belüli átalakítások következtében a TeszVesz.hu aukció Kft. és a Vatera.hu Kft. 2010. november 1-jével egybeolvad. Ettől a dátumtól kezdve allegroup.hu Kft néven folytatja tevékenységét és ezen a néven állít ki számlákat. A cégegyesítés után a TeszVesz.hu és a Vatera.hu szolgáltatások, mint elektronikus kereskedelmi platformok, továbbra is változatlanul működnek tovább.
2010. szept. 14. 16:53
Én az alkupiacra regisztráltam be nyáron. Hasonló a megboldogult boltamarsonhoz: családias a hangulat (bár azért nem árt vigyázni az ügyeskedőkkel) és teljesen ingyenes, semmilyen díjat nem kérnek. (lehet, hogy pont ezért családias?) :)
2010. júl. 5. 18:40
... :) még most sem működik, pedig meg szerettem volna nézni, mert én is egy barátságos oldalt kerestem, olyat, amit tuti át lehet látni és ingyenes(szal nem teszvesz és társai), mert baromira idegesít az a sok faxni! Szóval így aztán tovább néztem és találtam egy helyet, ami most indult, (Sellcity a neve :)) tök új, ingyenes és EGYSZERŰ! :) Nem olyan irodaszagú köntörfalazós átvágós helynek tűnik, amitől borsózik a hátam, hanem tényleg a lényegre koncentrál és a magad ura vagy. Aki a boltamarson-t szerette (én nem ismertem:() az segítsen, hogy ez is olyan jó kis közösség lehessen, mint Az volt! :) Rajta, építsünk valami újat!
132. albert9876 (válaszként erre: 130. - Kedveske)
2010. jún. 25. 23:03

Sajnos legalább 2 hete nem működik :(((

Nagyon szomorú vagyok miatta, én szerettem azt az oldalt, kellemes volt ott a légkör, családias a hangulat :))

131. albert9876 (válaszként erre: 129. - Da974971cd)
2010. jún. 25. 23:02

Szia Laci!


Mi lett a vége?

Visszaállították a felhasználónevedet?

130. Kedveske (válaszként erre: 127. - Albert9876)
2010. jún. 25. 21:22
Szerettem volna megnézni a boltamarson-t, de már nem üezemel.
2010. jún. 25. 20:52

Folytattuk:


"Szíveskedjenek a "rendelkezésre álló regisztrációs adatokat és naplózott felhasználói tevékenységeket, amely alapján jogalap nélkül döntöttek kizárásomról, tekintettel arra, hogy NEM BIZONYÍTHATÓ, HOGY SZÁMÍTÁSTECHNIKAI ESZKÖZ ÚTJÁN KERÜLT VOLNA BÁRMILYEN SZERZŐDÉSSZEGÉSRE.

Az esetleges IP cím azonosságok sajnos a Legfelsőbb Bíróság elvi határozata és az Adatvédelmi Biztos állásfoglalása alapján nem számít bizonyítéknak.


Amennyiben ezt nem tudják minden kétséget kizárólag bizonyítani, hanem feltételezések és vélelmezések illetve a rendelkezésükre álló bizonyító erejűnek vélt információk alapján törölték regisztrációmat, úgy megkezdem a jogérvényesítési eljárást az illetékes hatóságok és a nyilvánosság szükségszerű bevonásával.


Figyelemmel arra, hogy nem történt "önlicitálás" ami egyébként is egy meglehetősen aberrált ötlet az én esetemben, bízom belátó magatartásukban!


Üdvözlettel

Váradi László"

2010. jún. 25. 20:51

Sziasztok!

Én így végeztem a- kissé Gestapós stílusú - Vatera vérpadján:

"Tisztelt Váradi László!


Köszönjük észrevételeit!


Az úgynevezett önlicitálás tényét a rendelkezésünkre álló regisztrációs adatok

és a naplózott felhasználói tevékenységek vizsgálata alapján állapítottuk meg.


Tekintettel arra, hogy ellenőrzési módszereink felhasználóink számára nem

publikusak, a vizsgálat pontos módjáról bővebb információt nem áll módunkban

kiadni.

- Idézett szöveg elrejtése -


Amennyiben levelünkkel kapcsolatban további kérdése van, akkor azt erre az

üzenetre válaszolva teheti fel ügyfélszolgálatunknak. Kérjük, hogy a

válaszlevél tárgy sorát ne módosítsa, ellenkező esetben válaszát nem kapjuk

meg!


Üdvözlettel:

a Vatera csapata"

2010. jún. 1. 07:39
Egy ideje már a Boltamarson adok veszek, nekem ez nagyon szimpatikus és az oldal üzemeltetői is nagyon kedvesek és segítőkészek, olyan családias ott a légkör :)
126. Gummy
2010. máj. 30. 19:03
2010. máj. 25. 21:40

Figyelmeztetek mindenkit, hogy a Vaterán nagyon sok embert ellenőriz az APEH köztük engem is és ami a legborzasztóbb, hogy jelentős bírságra számíthatok, mert eddig nem vallottam be a bevételemet. (persze az eladási árba sem számoltam bele az ADÓT!!!!!)

:((((((

Nem nagy dolgokat árulok, de szinte mindíg van fönn pár "termékem".


Aki teheti egy időre jöjjön le a vateráról, mert Apeh-os ismim szerint még kb 6 hónapig ez az aukciós oldal lesz a célpont, mivel ez a leglátogatottabb, itt fönn vannak nagy cégek is.


EZ NEM VICC!!!!!!

2009. nov. 10. 06:50
alkupiac
2009. okt. 9. 10:45

Köszönöm. :) Sőt továbbmegyek, én inkább arra bátorítanék mindenkit, hogy írjon mennél több olyan aukciós oldalt, ahol INGYEN lehet adni-venni dolgokat! Kíváncsi vagyok a lehetőségekre.


Ingyen alatt én azt értam amit pl. az expressz csinál, hogy díj nélkül is teljes értékű szolgáltatást nyújt, de persze a kiemelés, előrehelyezés, címlapra kerülés kerülhet pénzbe, elvégre nekik szegénykéknek is meg kell élniük valamiből.. ;)

122. 035bae3aff (válaszként erre: 121. - Kaprazat)
2009. okt. 8. 23:20
Akkor sok sikert neked ott :D
2009. okt. 8. 11:06
Én a boltamarson.hu oldalt használom. Nem értek egyet angels88-al miért lenne ezt leírni "reklámabb" mint a teszveszt vagy a vaterát? Én már egy jó ideje ezt használom, vannak előnyei és hátrányai a fizetősökhöz képest. A legnagyobb előnye mindenképp, hogy semmilyen díj nincs. A kisebb forgalmat pedig részben ellensúlyozza, hogy kevesebb a "konkurencia" az oldalon, azaz nagyobb valószíbnűséggel az én termékemet veszik meg, nincs fent még 10 ugyanolyan....
120. 035bae3aff (válaszként erre: 113. - Ekka)
2009. szept. 28. 16:34
Kifizetted? Engem is kivágtak de még lógók egy számlával.
119. 035bae3aff (válaszként erre: 118. - 0e9445d7ac)
2009. szept. 28. 16:32
Van egypár... de az reklámnak számitana! De én kb. eddig tudok 20-ról.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook