Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Biciklizés után bevéreztem fórum

Biciklizés után bevéreztem (beszélgetős fórum)


2022. aug. 1. 13:30
Ha nincs probléma és baba lenne ennyitől nem menne el. Inkàbb csak hamarabb elkezdett megjönni. Egyáltalàn nem biztos, hogy bármifèle nőgyógyászati problémád van. 2 hónap után még teljesen felesleges ezen gondolkodni. Persze nézesd meg magad egy nőgyógyásszal az sosem árt, de még teljesen felesleges aggódni ilyeneken. Szedjél vitamint, mozogj, egyél egészségesen és szeressétek egymást.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Nóra1987)
2022. aug. 1. 13:14
De miért feltételezze azt 2 hónap után hogy van gond? Ne beszéld már bele szegénybe. Azzal eget értek hogy ennyitől nem megy el egy egészséges baba. Főleg ilyen koràn még.
2022. aug. 1. 12:35
Teljesen igazatok van, a barnazas elmult.. teljesen normalis lett a folyas, annak kivetelevel, hogy egyszer egyszer egy picike verdarabot latok a papiron. Egyeztetek a nogyogyaszommal( mensi utan, ha megjon) es mindenkepp ezt is elmondom neki
2022. aug. 1. 03:07

És sajnos ha nem vizsgáltattad ki magad immunológussal, endokrinológussal, meddőségi szakemberekkel, akkor azt sem jelentheted ki kategórikusan, hogy egészséges vagy.

4 évvel ezelőttig én is ebben a hitben éltem, most újabb lombikprogramra készülök.

Amúgy ha egy dombra biciklizéstől elmenne egy gyerek, akkor ott nem a dombbal, hanem a gyerekkel lenne a probléma (és a szervezet megoldja,hogy a "hibás" embrió, ne legyen tovább benned).

2022. júl. 31. 20:44
Csak óvatosan ,ha babát akartok.
3. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 17:09
Ritkán jön össze 2 hónap alatt. A leírtak alapján inkább most nem sikerült, a kerékpározás nem okoz bajt egészségesen.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 16:46
Biztos hogy nem ezen fog múlni ha sikerült. Ez a vérzés beágyazódási vérzés is lehet. Drukkolok.
2022. júl. 31. 16:41

Párommal babát szeretnénk bele is vágtunk a „projektbe“ 2 hónapja… viszont ma vagyok a nemvárt előtt 3 nappal..

A jóidőt kihasználva elmentünk biciklizni, hazafele pici emelkedő volt ( megerőltettem magam) haza érve kis vérzés\barnázás fogadott, meg a tipik. meg fog jönni érzés.

normalis, ha intenzív edzés után ez történik ? Hasonló soha nem volt.

Nagyon reménykedem, hogy semmi gond nincs, ha megtörtént, amire vágytunk. 🥺29éves vagyok, egészséges.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook