Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevettem egy csomó altatót már, de nem segít, nem tudok aludni. Mit tegyek? fórum

Bevettem egy csomó altatót már, de nem segít, nem tudok aludni. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
206. drnéni
2008. okt. 7. 17:15
Aggódunk, Brekike, hol vagy?!
2008. okt. 7. 17:10
Már kb.fél órája írt.Mi van vajon vele és a gyerekei?
204. a7baea197d (válaszként erre: 203. - Drnéni)
2008. okt. 7. 17:04
Igen, tudom, egyszerre több terapeutához járnak, más más gyógyszereket kapnak. Csak az a baj, hogy alvászavarral megy a beteg, és gyógyszerfüggő lesz. Abból már nehezebb meggyógyulni, meg ráadásul ha vmiért elkeseredik, beveszi az egészet, és kész a baj. + Még vérnyomáscsökkentőt is bevett. Így nehéz segíteni, ott kéne lenni egy orvosnak.
203. drnéni (válaszként erre: 201. - A7baea197d)
2008. okt. 7. 16:57
Sajnos ez úgy szokott lenni, hogy az élelmes betegeg egyik orvosnál egyiket, másiknál másikat íratják fel, spájzolnak. Én soha nem írok senkinek Dormicumot.
202. drnéni (válaszként erre: 199. - A7baea197d)
2008. okt. 7. 16:56
Én is emiatt aggódom.
2008. okt. 7. 16:55
Minek van neki ennyiféle gyógyszere? Ki írja fel neki??? Azt is agyonütném.
200. 'szti
2008. okt. 7. 16:53

ez a Tudásbázisban van, szintén tőle:

Bevettem 12 db gerodormor 2 db lendormint 1 vérnyomáscsökkentőt Novirasc és kettoandaxint. (Psziché)

199. a7baea197d (válaszként erre: 197. - Drnéni)
2008. okt. 7. 16:51
Egy forumban olvastam maga pszichiáter. Ez valami óriási mennyiség, gondolom ettől nem tud írni. Nehogy baja legyen.
2008. okt. 7. 16:51

Jajaj brekike,már megint nagyon nem jól van!

Van már egy hasonló topicja,olvassatok bele.

197. drnéni (válaszként erre: 193. - 13a6fcd24f)
2008. okt. 7. 16:48
Mi van veled? Ezt a sokmindent most vetted be?
196. a7baea197d (válaszként erre: 195. - 7abb7adbf0)
2008. okt. 7. 16:46
Mintha vmi olyasmit olvastam volnaki, hogy 4 dormikum??? Az valami iszonyat. Nehogy valami baj legyen!!!!
195. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 194. - A7baea197d)
2008. okt. 7. 16:44

Ha nem direkt ír így brekike, akkor nem kicsit, hanem nagyon sok!!!


Ha valaki rosszul alszik, max napi fél Dormicum! De inkább másnaponta. Nagyon könnyű hozzászokni.

2008. okt. 7. 16:42
Lehet, hogy az a dózis amit kapsz, egy kicsit sok. Nem?
2008. okt. 7. 16:32

oamár naoon veszek be 4 db 15.os dormikot néha napi késer és mellé 4 lemsornint.

nEM bezélek, a vele jár ne keés többo gyógyszerr -antideoressans, hantual fjaÓ vármyoáscsöökentő sziitkius zava.Mág ne, netebság csl psikai oka vam.

íikcsi ovaagaok hriligrt fáéa e

csalűdteriűról. Van tapaztala valinken.

2008. okt. 6. 08:23

Régebben nem volt ennyi lelki problémával küszködő ember, pedig volt probléma elég körülöttük. Én szerencsére nagyon kiegyensúlyozott embernek mondhatom magamat. Vannak problémáim, de az úgy jön ki belőlem, hogy dohogok, meg morgok egy nagyot, káromkodom is, valahogy az összes dühöt, tehetetlenséget kibeszélem magamból, csak jajj annak, aki olyankor a közelemben van, mert azt hisz, hogy robbanok, holott így jön ki a gőz, a túlnyomás. Ha nem szólnék, akkor robbannék fel.

A lányomat féltem, mert ő sokszor le van törve, mint a bili füle, és nehezen adja ki, nehezen viseli a stresszt. De én mindenben mellette állok. A környezetemben is kevés depis ember van. Vagy csak nem látom, mivel igen pozitívan szemlélem a világot, mindig a jót nézem?

191. mucus01
2008. okt. 4. 15:29

Ugyanúgy gondolom. minek ragozzam tovább....

Felszálló annyi, hogy tudsz néha más dologgal is foglalkozni, s pl. egy kaja elkészítése )pl: tojásleves, paprikáskrumpli) nem egy egész napos meló, hanem 2 óra alatt megvan. A áterek csak áterek, tapogatnak csak mint vak a sötétben.

190. 13a6fcd24f (válaszként erre: 189. - Mucus01)
2008. okt. 4. 15:12

hm... ez egy ördögi kör..

az ember, hogy tudjon aludni, bevesz egy halom altató, nyugta. Aztán,hogy másnap tudjon múködni bevesz stimulálót.

Hogy az öngyilkos gondolatok megmaradjanak a gondolatok szintjén, beveszi az antidepit -ami vagy nyugtat, vagy pörget. Ebből is nagyon sok féle van, más-más hatásokkal.


Az ital akkor jön képbe, amikor tutira akar menni, hogy kikapcsolja magát a mindennapi történésekből. (ital+ nyugagtó) - szerencsére ez utobbi engem nem igazán érint, direkt figyelek rá, mert bizony nagyon könnyű rákapni.


Felszálló ág? érdekes, több hirben is ezt írják. Nos, olyan nincs, hogy valaki a depresszióból agyik napról a másikra hirtelen kigyógyuljon.

Ha jó kedvúnek és kiegyensulyozottnak tünt, ennek több oka is lehet:

- direkt figyeltg magára, hogy viselkedjen

- bipoláris depresszió esetén éppen a prögöbb fázisban van (ez a veszélyesebb ág)

- egyszerűen félreértelmezték a viselkedését.


Én legalábbis a saját tapasztalatomból ezt gondolom.

Rém is mondta még áter is, hogy milyen kiegyensulyozott vagyok, holott éppen az egyik legrosszabb szakaszomat éltem...

189. mucus01 (válaszként erre: 186. - 13a6fcd24f)
2008. okt. 4. 14:02
Pia+antidepi+altató+élénkítő szerek+egyéb gyógyszer ez kikészíti még az egészséges embert is, egy beteget pláne. Pedig úgy tűnt, hogy felszálló ágban van, de senki nem volt mellette, akire hallgatott volna. Sajnos nem Ő az egyetlen ember.
188. 13a6fcd24f (válaszként erre: 187. - Vereskati)
2008. okt. 4. 13:05

Nagyon szép...


Reményik irta meg azt, amit én érzek...meg szerintem sok-sok ember:


Én a szívemet szétszakítottam:

ahány darabja, annyifele van.


Én azt gondoltam, hogy ezt így lehet

és csorbát nem szenved a szeretet.


Hittem, hogy minden darab új egész

s akit szeret, azért mindenre kész.


Mindenre kész, - de ah, - erőtelen

e balga, szétforgácsolt szerelem.


Ez a tudat éget, mint a kereszt

én Istenem, nem így akartam ezt.


Nem így: kapni más lelke aranyát

s cserébe tarka rongyot adni át.


Arany lélekkapun menni által

s fizetni pár színes szóvirággal.


Egyformának lenni mindenkihez:

emberfeletti nagy szív kell ehhez.


Én a szívemet szétszakítottam

ahány darabja, annyifele van.


Pár rongydarab jutott mindenkinek

és nem jutott az egész senkinek.

2008. okt. 4. 12:59

Albert Györgyi emlékére


Tóth János (Janus)


Ablakra fagyott


Ablakra fagyott

hajnali pára jégszeme

szobámba bámul,

benn a csend puha párna,

tudatom nyújtózik,

még kábul.

Bőrömet simítja

a hideg magány,

s dűnék nőnek

karc ujja alatt,

… érintéseid emléke karaván,

rég nem járt úton újra áthalad.

Borzongó fájdalom,

szakadó sebek,

szívemben éles rianás,

álmomban szorított

kezed nyoma

a lepedő ráncain,

ez maradt,

… semmi más.

Ablakra fagyott

hajnali pára,

vörösen felizzik,

bele hal lassan,

a Nap csókjába.

2008. okt. 4. 12:25

Nagyon kiakasztott Albert Györgyi halála.

Egész éjszaka gondolatok tömkelege jött-ment az agyamban és egyszerűen ezek a gondolatok nem hagynak szabadulni.


De nem is tudnám leírni, mert leglább 10 különböző megfontolás, nézőpont kavarogtak(nak) bennem, de még mindig nagyon feldult vagyok.


És nem pont A.Gy. miatt -hiszen őt csak a médiából ismerem -, hanem az egész folyamat miatt.

185. 13a6fcd24f (válaszként erre: 182. - Mucus01)
2008. okt. 4. 12:23

Iegn pont ők azok - acsalűdom, szüleim- akik még itt tartanak.


Igazáából nem is meghalni lenne jó, hanem kilépni az életből, távoli sze,lélőnek lenni.

Persze ezt tudom, hogy hülyeség.

184. 13a6fcd24f (válaszként erre: 183. - Vereskati)
2008. okt. 4. 12:21
Nagyon szépen köszönöm személy szerint, már írtam is nekik.
2008. okt. 4. 07:24

Ezt találtam az iwiwen, segíthet Nektek?

Budapest > Állást kínál > Egészségügy

Feladva: október 3., 09:38 Alvás Kutatás [Keveset alszom]

Alváskutatás

Kutatásunkhoz keresünk alvásproblémával( nehezen-szakaszosan alvó, álmatlanságban szenvedő) rendelkező személyeket új profilú gyógyítás céljából!

182. mucus01 (válaszként erre: 181. - 13a6fcd24f)
2008. okt. 3. 21:12

Egy kicsit OFF vagyok: akarsz egyáltalán élni?

Ha másoknak nem, a családodnak szüksége van rád. A többi pedig le van...... Ez a felfogásom. Ha nem lennék, senkinek sem hiányoznék, csak a gyerekeimnek. Rokonom nincs más. (A férj nem rokon.)A határokat addig feszegeted, amíg egyszer sikerül, ha nem bevisznek a sürgősségire, s a torkodon lenyomnak legalább 1 colos csövet, és a bánásmódot sem köszönöd meg. Ezt akarod? ON

181. 13a6fcd24f (válaszként erre: 179. - Leoborta)
2008. okt. 3. 10:12

Igen, tudom. És azt hiszem tényleg csak azért nem lett még nagyobb baj, mert a család szeretete nagyon sokat segít.

Ráadásul szégyellem is magam előttük és ez is segit.


Azt hiszem most kicsit rosszabb passzban vagyok, de majdcsak elmúlik...

180. 13a6fcd24f (válaszként erre: 176. - 372f7e7275)
2008. okt. 3. 10:09

Ugye azt tudod, hogy a fájdalomcsillapítok rendszeres szedése is előidézheti a fejfájást?


Ha áterhez nem akarsz menni, akkor legalább egy pszichológust, vagy ahogy írták itt mások kineziológust keress meg, hogy ne maradj egyedül a gondjaiddal teljesen.


Az, hogy nincs szerni baj jó is meg rossz is. szerintem.

Jó, mert legalább az nincs.

Rossz, mert azt könnyebb kezelni.

2008. okt. 3. 10:08
Ne pusztítsd önmagad! A gyerekeidnek még nagyon kellesz!
178. 13a6fcd24f (válaszként erre: 177. - Leoborta)
2008. okt. 3. 09:58

Ú, de gáz....

ráadásul nem is emlékszem rá.


Már szembesültem azzal, hogy menyire dekódolni kell az írásomat ha a gyógyszerek bennem vannak, de speciel ezt már én sem nagyon bírtam lefodítani itt-ott...


Tudom ám, hogy nem lenne szabad. A józan eszem tudja és meg is fogadom, hogy nem többet nem...aztán...jön a kisördög akit nem lehet elhallgattatni.


Volt időszak -vagy talán most is? - amikor a határaimat feszegettem. Kipróbáltam, hogy mi mennyire árt. Nagyon vadul hangzik, de akkor mikor történik, az a realitás. Vérnyomás csökkentők sok-sok, egyszerre többfajta gyógyszerszintén sok....Olvastam neten mérgező növényről, ami van a kertben is....Azt is...de nem a meghalás szándékával, csak hogy rossz legyen. Kicsit olyan ez, mint a vagdosás a tiniknál, önbüntetés.

na, mikor az adott növényt kipróbáltam és a kisördög kiment belőlem, akkor felhívtam az átert és mindent elmondtam neki, még akkor melegében.

Akkor megint közel álltam a kórházhoz, de megállapodtunk, hogy mivel én magam kerestem és felismertem a gondot ezért kicsit elnappolhatjuk.


azt látja rajtam, hogy ki akarok mászni ebből, csak nehezen megy.

2008. okt. 3. 09:24

Breki!

Ne egyél ilyen irdatlan mennyiségű gyógyszert! Elveszted a józan eszedet, az önkontrollodat, ez nem megoldás. Tudod, hogyan írsz begyógyszerezett állapotban? Szoktad visszanézni az írásaidat? Szerintem Te magad sem értenéd helyenként. Kukkants bele pl. a 157. hozzászólásodba "józan állapotban". Ne építsd le magad!!!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook