Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Romokban hever a házasságom, nem tudok aludni, tegnap óta semmit nem ettem és nem is kell. Nincs kedvem élni se, mit tegyek? fórum

Romokban hever a házasságom, nem tudok aludni, tegnap óta semmit nem ettem és nem is kell. Nincs kedvem élni se, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 28. 17:51
Szerintem ha végérvényesen elromlik egy kapcsolat, csak az idő gyógyítja be a sebeket.
25. bellami03 (válaszként erre: 14. - Coffos)
2009. jan. 28. 17:50
Tökéletesen igazad van! Ha rossz napjuk van velünk kötekednek az élő fába is belekötnek,soha semmi nem jó!Mindenért mi vagyunk a hibásak,aztán ha felemelem a hangom fogja magát beül az autóba és elmegy.Én meg maradhatok itthon a gyerekekkel,mert mi nem tehetjük meg,hogy elmentem csá,majd jövök ha megnyugodtál!
2008. aug. 11. 21:14
Mi újság? Kibékültetek! Sok szerencsét hozzá!:)
23. 14775640c4 (válaszként erre: 11. - MelisUK)
2008. júl. 29. 16:35

na ebben egyetértek:))

és ez teljesen igy is van

22. 78826dc958 (válaszként erre: 21. - MelisUK)
2008. júl. 29. 15:53
Ebben igazad van!Én arra gondoltam hogy amikor megromlik egy kapcsolat sokan inkább csendben türnek és hallgatnak ahelyett hogy megbeszélnék a problémákat.
21. MelisUK (válaszként erre: 18. - 78826dc958)
2008. júl. 29. 10:46

Nem KELL eljátszani a mosolyós asszonyt, ha szereted a párod és pozitív az életfelfogásod.

Azt viszont, hogy tényleg egyenrangúak legyünk, nem megvalósítható, csak nagyjából. Annyira különbözik a két nem. Egy olyan párkapcsolat, ahol úgy érezzük, hogy teljesen egyenrangúak vagyunk, ott valamilyen szinten a férfiak engednek a nő javára, így a nők úgy érzik, h egyenrangúak. Kényelmesebb is így a férfiaknak, nem kell a veszekedést hallgatniuk, aminek a felét se értik meg, annyi mindent a fejükhöz vágunk. :D :D

20. MelisUK (válaszként erre: 14. - Coffos)
2008. júl. 29. 10:37
Persze ilyen is előfordul, de nagy általánosságban a nők okozzák a problémákat.
19. 62239f5e8a (válaszként erre: 16. - Coffos)
2008. júl. 29. 10:22
Köszönöm!!! És megfogadom!
18. 78826dc958 (válaszként erre: 14. - Coffos)
2008. júl. 29. 10:22
Igazad van!Egyenragúnak tartom magam a pasikkal és nem vagyok hajlandó eljátszani a "mosolygós asszonyt" aki mindig mindenhez jópofát vág!Én is dolgozom és nevelem a gyereket emellett a háztartás is az enyém!Szetintem nem az a titka a jó házasságnak hogy inkább csendben maradok a vita elkerülése érdekében hanem hogy le kell ülni és higgadtan megbeszélni a gondokat!Egy nö mindig legyen csinos,csábitó és gondoskodó de csak addig amég azt értékeli a párja.És ezzel a párom is egyet ért.Vannak pasik akiknek a lelkét is kiteheti a nö mégsem elég jó!Az olyanok megérdemlik a sorsukat és szenvedjenek csak!!
17. MelisUK (válaszként erre: 15. - Ildiko0914)
2008. júl. 29. 10:21
Ez csak természetes, nem mindig csak a nők, de nagyobb százalékban a nők. Ez statisztika. :D Nem pedig törvényszerűség.
16. coffos (válaszként erre: 12. - 62239f5e8a)
2008. júl. 29. 10:19
Igen! Csak a kisfiadra gondolj, ő mindenért kérpótolni fog! Nekem három lányom van, a mindeneim! Valahogy megérzik, hogy most sokkal több szeretetre van szükségem, így egy kicsit könnyebb! Az üresség? Sokáig nem fog elmúlni, de próbáld meg a gondolataidat másfelé fordítani! Ja! És ha hazamegy a párod, NE LÁSSA rajtad a kétségbeesést!!! Ez nagyon fontos, mert akkor nyeregben érzi magát! Én visszafordítottam a bumerángot, és mondhatom, nagyot ütött! Most ő az aki "szerelmes" és még mindíg reménykedik a folytatásban!!! Sok erőt, kitartást kívánok Neked!!
15. ildiko0914 (válaszként erre: 11. - MelisUK)
2008. júl. 29. 10:15
Egy ismerősöm esetében pont ellekezőleg van, a férj csinálta mindezt amit leirtál, ugyhogy nem mindig a nők...
14. coffos (válaszként erre: 11. - MelisUK)
2008. júl. 29. 10:11
Én nem állítanám ilyen határozottan, hogy a veszekedéseket is a nők indítják?! Sokszor hiába a vacsora, mosoly, szeretet! Ha napközben "ráléptek a tyúkszemére", mogorva, kötözködő, arrogáns lesz otthon, bármit tesz az asszony. Nekem ez a tapasztalatom! Aztán meg, ha borul a bili, rájönnek, mekkora marhák voltak, mit veszítenek el, de akkor már késő!
2008. júl. 29. 10:09
A legfontosabb, hogy szedd össze magad ugyanis ott van az aranyos gyereked, Ő nem láthat szomorúnak.Fontos, hogy uralkodj a kétségbeeséseden, ugyanis a férjem kollegája is hasonló cipőbe jár, de sajna ő már az elmén van, lehet férfi és kevesebbet bir, de ide nem szabad jutni, úgyhogy tartsad magad, a többi megoldódik
2008. júl. 29. 10:06
Köszi mindenkinek, jól kisírom magam ha rám jön, és tényleg megpróbálok csak a kisfiamra gondolni, mert igazatok van, nélküle nem tudnék élni,és neki szüksége van rám.Ez az üresség ami rohadtul fáj, majd csak elmúlik.
11. MelisUK (válaszként erre: 7. - 62239f5e8a)
2008. júl. 29. 10:01
A kapcsolatok döntő többségét a nők rontják el azzal, hogy féltékenykednek, hogy mindent tudni akarnak, h mit csinál a párjuk. A veszekedéseket is a nők indítják. Egy férfinak nyugodt életre van szüksége, arra, hogy amikor haza megy, megkapja a meleg vacsoráját, mosoly várja, szeretet. Ha ez nem így van, akkor minden balul sül el. Nehéz nőnek lenni, mert annyira sokat "gondolkozunk", a férfiak meg az az igazság, h meg se tudják érteni, hogy mi mindent hadoválunk nekik össze. Teljesen máshogy gondolkoznak, nem tudnak úgy odafigyelni a mi összetett beszédünkre. Ezen nem kell megsértődni, alapvető eltérések vannak a két nem között. Ezt ajánlom tanulmányozni minden nő számára, az én párkapcsolatom is e végett menekült meg a bajtól, utánaolvastam, hogy mikben is különbözünk egymástól.
2008. júl. 29. 10:01
Sajnos az a meglátásom hogy nagyon sokan a bizalmatlanság miatt szenvednek.Üljetek le és mond el neki öszintén hogy nem bizol benne és szeretnéd ha öszinte lenne.De jelenetet semmiképp ne rendezz!!!Azzal elijeszted és nem lesz öszinte.Apró jelekböl észre lehet venni ha megcsal hiszen mindenki hibázik aki hazudik és elárulja saját magát.Légy türelmes!Tudom könnyebb mondani mint megtenni de próbáld meg!
2008. júl. 29. 09:58
Amennyiben a férjed okozta a galibát, tudom könnyű mondani, de hidd el nem érdemes bánkódni miatta. Aki megbántott , nem becsül az nem érdemel meg. Ilyenkor érdemes visszagondólni, miket vétett ellened, ha több rossz ért, akkor felejtsd el. Fiatal vagy és csinos találni fogsz olyan férfit aki téged és a kisfiad is tudja szeretni. Persze ne rohanj azonnal más vállára zokogni, várj egy kicsit amíg megnyugszól és utána tiszta fejjel meglátod rájössz kár volt a sok átalvatlan éjszakáért. Arra viszont, hogy elment az élettől is a kedved, hallani sem akarok, ott van a kisfiafd akinek szüksége van rád. stép az idő, ha az időd engedi menj utcára , játszóra az valamennyire kifog zökkenteni a mélabúdból. Drukkolok érted szívből.Kívánok neked sok erőt, kitartást!
2008. júl. 29. 09:57
Ahoz, hogy romból ismét vár legyen midkettőtök építő munkája szükséges. Ha csak az egyik fél akarja az nem elég. Kérdés, hogy van elég erős az alap, hogy elbirja újra a várat. Az összeomlás midkét fél hibája. Tehát gondold át úgyanúgy akarjátok-e mind a ketten? Egyébként csak a gyerekedre gondolj, mert egy pasi sem ér nagy áldozatot, de a gyerek az állandó. Ő nem fog lecserélni, sem ellökni. Csak jó lenne tudni mi vezetett a megromláshoz. Könnyebb tanácsot adni úgy, de a problémát NEKTEK kell megoldani.
2008. júl. 29. 09:54

Nem bízom a férjemben, emiatt folyton veszekszünk, tegnap elment az autóval, nem tudom hová én itt maradtam a picivel.Állandóan bántottuk egymást. mert nem hiszek neki, elszúrta,

de lehet én is.

2008. júl. 29. 09:51
Mi történt? Segíthetünk? :(:(:( Én sem vagyok rózsás kedvemben a májusi válásom óta, de próbálok csak pozitívan gondolkozni mindenről! Neked is ezt ajánlom! Ne hagyd el magad!!!!!
2008. júl. 29. 09:48

szia szerintem ne add fel nem ér annyit az a pasi ,mondjuk szerintem egyik sem !!!

meg kérdezhetem mi történt valójában 2 -közt?

2008. júl. 29. 09:47
Szia! ott a gyönyörű kisfiad, most foglald le magad vele, neki kellesz! - biztos megoldódik, kitartás!
2008. júl. 29. 09:47
Mi a baj?Leirnád bövebben?Körülöttem a barátnöim 80%-nak megromlott a házassága!Hátha tudok valami biztatót mondani!
2008. júl. 29. 09:45
Miért hever romokban?:(((
2008. júl. 29. 09:40
Romokban hever a házasságom, nem tudok aludni, tegnap óta semmit nem ettem és nem is kell. Nincs kedvem élni se, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook