Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevallom nagyon megvisel, hogy a volt párom, most az új... fórum

Bevallom nagyon megvisel, hogy a volt párom, most az új... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Érdekes73)
2022. nov. 8. 22:38

Nem,még nem láttam.

Aztamindenit!

Köszönöm!!💓

Az utólsó mondat mindent visz.

12. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 18:57

[link]

Ha még nem láttad.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Apeeng)
2022. nov. 8. 08:07

De vigasz.

Es teljesen igazad van.

Ha hónapok mulva térne vissza, addigra már ujra felepítem magam, mas lennék, magasabb lenne az a bizonyos léc.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Érdekes73)
2022. nov. 8. 08:04

Talán ha 1, max 2 héten belül visszatérne, értsd: ha nincs nég fizikai megcsalás.

Onnantól sokkal nehezebben menne. Ha most azt is érzem, h deeee visszafogadnám, bármilyen jól is esne, hogy visszakuncsorog, valószínűleg a bizalomhiány miatt nem tenném, nem alacsonyítanám le magam.

2022. nov. 8. 07:27
Sz.rd le:)
8. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 19:57
Képes lennél rá hogy elfelejtsed a mostani viselkedését ha újrakezdenétek ? Ha nem akkor szerintem bánkódj most aztán lépj tovább...
2022. nov. 7. 18:19
Általában így csinálják, idióták. Engedd el. Jobbat érdemelsz. Olyat aki elsőre meghallja a kérésed 😉
6. apeeng (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 17:45

ez nem vigasz, bár szeretném, ha meg tudnálak nyugtatni...

szóval minden csoda három napig tart..elismerem, hogy ez a "három nap" keserves, de várd ki a végét. Ha több hónap múlva sem kopog az ajtódon egy csokor virággal, akkor viszont így jártál


Én kívánom, hogy kopogtasson(na, akkor kell jól dönteni)

2022. nov. 7. 16:20
Pár hete csalt meg,s mentünk szét, nincs kapcsolat, letiltott, korlátozott az új nő kedvéért, ezt én is tudtom. Van olyan ismerősöm aki nem tudta, hogy külön vagyunk, és megkérdezte hogy mi ez a nagy változás, egy konkrét esetre kihegyezve, amit a volt párom eddig, elvből nem tett volna meg. Kezdem elfogadni, hogy így jártam, csak rosszul esett, mert még érzek iránta.
4. Nemer Eszti (válaszként erre: 3. - Liliom10)
2022. nov. 7. 15:42

Igazad van!

Engem se érdekel, hogy a volt párom kivel és mit csinál.

3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 13:15
Kivel beszéled meg ezeket ? A volt pároddal vagy az ő mostani párjával ? És miért érdekel ? Ne foglalkozz velük !
2022. nov. 7. 13:12
Elhiszem. 😩

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook