Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiamat nagyon megviseli a bölcsődei váltás, mikor lesz jobb a helyzet? fórum

Kisfiamat nagyon megviseli a bölcsődei váltás, mikor lesz jobb a helyzet? (beszélgetős fórum)


29. Cidanoi (válaszként erre: 28. - Zsani91)
2022. okt. 3. 22:32
Sajnos akkor ez a verzió kiesett. Azért ne szomorodj el, minden változik 🙂 oks
28. Zsani91 (válaszként erre: 27. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 21:34
Mehetne de az a baj, hogy még nem szoba tiszta :(
27. Cidanoi (válaszként erre: 26. - Fincsi5)
2022. okt. 3. 18:03
Igen, sok múlik a óvoda vezetőn is. Ahol kevés a létszám, vagy épp sokan szeretnék ott jobban nyitottak erre. Sajnálom, hogy sír a gyerek bölcsödében, valami miatt. Lehet, hogy nem jó a környezet, erre jó ez a lehetőség az óvoda, hátha ott oldottabb tud lenni a gyerek. Kitartás🙂
26. fincsi5 (válaszként erre: 24. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 17:49
Nálunk eredetileg nem volt mini csoport, de volt olyan év, hogy indítani kellett, annyi 2,5 éves gyereket szerettek volna beíratni.
2022. okt. 3. 15:05
Mikor? Egyszer. Nincs rá recept. De mindig megjavulnak a dolgok (szopi, alvás, fogak, bölcsi, óvoda, iskola, stb), ahogy nőnek a gyerekek.
24. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Zsani91)
2022. okt. 3. 12:46
Óvodába nem vennék be? Az én gyerekem 2.5 fél évesen bekerült, a feltétel a szobatisztaság volt és a jóindulatuk természetesen.
23. Léna123 (válaszként erre: 22. - Zsani91)
2022. okt. 3. 10:03
Biztos meg fogja szokni. Kérdezz majd rá a nevelőre, hogy a reggeli nehéz elválás után, milyen a napja, hogy érzi magát egész nap. Reggel nagyon rossz lehet így otthagyni, de ha utána megnyugszik, akkor az még a jobbik eset.
22. Zsani91 (válaszként erre: 16. - Léna123)
2022. okt. 3. 09:52
Ensem gondolnám hogy a nevelő bántja. Az nagyon durva lenne. Nem hiszem hogy egésznap sír. Gondolom akkor szólnának.
2022. okt. 3. 09:44

Abban az óvodában az elit szülők gyerekei azt csináltak, amit akartak, és az óvónők elfordították a fejüket. Amikor pedig a gyerekem nem akart bemenni a csoportba, mert FÉLT, az óvónő rángatta be.

Akkor sem volt ott senki, amikor felpofozták.

2022. okt. 3. 09:41
Az én tapasztalataim sajnos másak.
19. Bichi (válaszként erre: 2. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 09:34
Azért a legtöbb esetben nem azért visít a gyerek, mert a nevelő bántja, ahogy végül leírtad, hogy nálad sem ez volt. Az én fiam hetekig üvöltött az oviban, mikor ott lett hagyva. Utána meg már az óvónőnél aludt, mert annyira szerette, szóval az üvöltés-bántás legtöbbször nem jár együtt...
18. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 09:26

Az unokánk nálunk nem akar maradni, 5 percig ordít, pedig nem bántottuk.


Nálunk az a baj, hogy ők hárman nagyon összeszoktak, csak akkor hozzák el, vagy megyünk (nagymamák) oda, ha beteg a gyerek.

17. Léna123 (válaszként erre: 8. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 09:20
Kicsit félreérthető volt, mert úgy írtad, mintha az óvónő verte volna.
16. Léna123 (válaszként erre: 11. - Zsani91)
2022. okt. 3. 09:19
Sajnos nem tudom, de én úgy gondolom nem bántja senki, csak hiányzik neki a régi megszokott. Amúgy mit mondanak, nappal elvan, eljátszik, csak nem sír egész nap?
15. tádámmm (válaszként erre: 12. - Aszparagusz)
2022. okt. 3. 09:19

A nevelő is megrángathatta, pl, mert sír. Mert olyat is láttam már. A jelekre figyelni kell.

Sok alkalmatlan ember van pedagógus pályán.

14. andi6020 (válaszként erre: 9. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 09:17
Nem a te esetedre gondolok, hanem a fórumindítóéra.
2022. okt. 3. 09:16
Azóta megtudtam, hogy az egy gyerek anyja fel is pofozta a fiamat. Erre írtam, h sajnálom, h későn tudtam meg.
12. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 09:16

EGy másik gyerek!

Te itt a nevelőről állítod, hogy veri a gyereket.

Ami azért elég erős.

11. Zsani91 (válaszként erre: 7. - Léna123)
2022. okt. 3. 09:15
Az elején még elvolt beszoktatas alatt ami 2-3 nap volt mert akkor ugye ott voltam enis vele. De igazából az első perctől kezdve nem akar ide menni. A régi nevelőket emlegeti hogy hozzájuk akar menni. Sokáig tart míg megszokja vajon ezt az ujjat?
10. tádámmm (válaszként erre: 8. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 09:15
És amikor szóvátettem, még engem neveztek idegbetegnek, meg én kellett hogy nevelési tanácsadóba vigyem a gyereket. Ezek utàn még egyszer megtörtént, hogy láttam, hogy egyszerre ketten verik, az ovónő meg észre se vette, úgyhogy el is vittem onnan a gyereket.
9. tádámmm (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. okt. 3. 09:12
Igen!
8. tádámmm (válaszként erre: 5. - Zsani91)
2022. okt. 3. 09:12
Egy reggel pont visszaléptem, mikor ütötte egy másik gyerek.
7. Léna123 (válaszként erre: 1. - Zsani91)
2022. okt. 3. 09:11
Mióta utálja ennyire? Első perctől kezdve, vagy az elején még szívesen ment? Én a bántást azért durvának tartanám, de elképzelhető, hogy nem szimpi neki az új nevelő. De az is lehet, hogy nehezen viseli a váltást, megszokta a régi bölcsit, régi nevelőt, gyerekeket, és a változás miatt van. Nekem ikreim vannak, az egyiknek meg sem kottyannak a változások, míg a másik sokkal nehezebben vesz minden változást, ő nagyon ragaszkodik minden megszokotthoz. Nehezen viselte mikor bölcsiből oviba ment, de azt is, hogy nyáron új lakásba költöztünk. Lehet, hogy a kisfiadnak is csak idő kell, hogy megszokja, elfogadja a változásokat.
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 09:07
Ezt honnan tudod ennyire biztosan? Láttad?
5. Zsani91 (válaszként erre: 4. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 08:57
Az azért nagyon durva lenne, hogy bántják azt a kis magatehetetlen kisgyereket. Hogy jöttél rá hogy bántják?
4. tádámmm (válaszként erre: 3. - Zsani91)
2022. okt. 3. 08:45

Az én fiam az oviban nem akart maradni, kiderült, hogy verik.

Azt sajnálom, hogy későn tudtam meg. Akár olyat is csinàlhatsz, h úgy teszel, mintha elmmennél, de maradsz, lásd, hogy mi történik.

3. Zsani91 (válaszként erre: 2. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 08:30
Megnézek 1-2 napot ha ugyan ez lesz akkor beszélek az igazgató nővel. Mert ez igy nem fog menni. A szívem szakad meg érte. De ha kiderül, hogy bántotta vagy bármi annak nem lesz jó vege az biztos. De figyelni fogok a jelekre mindenképp. Köszönöm szépen a válaszod :)
2. tádámmm (válaszként erre: 1. - Zsani91)
2022. okt. 3. 08:20

Ha visít, akkor bizony a nevelő bántotta. Figyelj a jelekre, nincsenek ok nélkül.

Próbálj maradni vele egy kicsit, ezt jelezd a munkahelyen is, és kérj ebben megértést.

2022. okt. 3. 08:14

Sziasztok! Van egy 2.5 éves kisfiam aki még márciusában kezdte a bölcsit semmi gond nem volt imádott oda járni. Viszont egy hónapja el költöztünk és másik bölcsődébe jár amit szó szerint utál, ha meglátja a nevelőt visít mint akit ölnek. Mit lehetne csinálni, hogy jobb legyen? Hogy ne úgy keljen ott hagyni hogy ennyire sír? Sok idő míg atszokik ebbe a másik bölcsibe? Válaszokat előre is köszönöm

Üdvözlettel

Zsanett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook