Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek? Nagyon megviselt az elmúlt 2 hónap fórum

Mit tegyek? Nagyon megviselt az elmúlt 2 hónap (beszélgetős fórum)


2011. aug. 17. 15:06
Próbálok bízni bennük,de sajnos egyre több téves diagnózisról lehet hallani mifelénk
2011. aug. 17. 12:13

Szia!

Bíznod kell az orvosokban és magadban, mást nem tehetsz. Ha nem nyugtat meg, amit mondtak, akkor menj el még további kivizsgálásokra. Minden rendben lesz!

2011. aug. 17. 11:59

Június vége felé elmentem a szívorvoshoz egy sima kivizsgálásra,akkor jártam ennél az orvosnál először.Magyarázat nélkül beküldött kórházba,csak a felvételinél mondták meg,mi a bajom.Vérrögöt találtak a jobb pitvarban.2 hetet feküdtem kórházban,eleinte vérhigító ifúziót kaptam majd tablettát,amire azt mondták,ettől el kell tünie a vérögnek.3 hét múlva rá mentem ellenőrzésre,a szívorvos azt állított,hogy a vérrög nőtt és le is szakadhat,ezért beküldött megint két hétre megfigyelésre.A kórházban

jóformán nem is törődött senki se velem,csak úgy voltam.Aztán átküldtek a fővárosi szívkórházba,ott meg ct vizsgálat kimutatta,hogy az a valami,amit nálam találtak,az nem is biztos,h vérrög,hanem lehet valami visszamaradt a régi szívműtét után.De ha mégis vérrög,akkor semveszélyes,mert kicsi és nem okozhat nagy problémát,ha leszakad.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook