Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevalljam-e a volt páromnak, hogy a kapcsolatunk alatt végig hazudtam neki egy dologban? fórum

Bevalljam-e a volt páromnak, hogy a kapcsolatunk alatt végig hazudtam neki egy dologban? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. okt. 31. 04:49
ne,mert amit nem tud az nem faj!
2017. jún. 7. 01:33
végül mi lett?:)
2016. dec. 23. 07:01
ha eddig elhallgattad a dolgot hallgasd el tovabbra is,hisz job a beke!
2016. nov. 29. 15:21

Nem kell itt már be vallani semmit se. Hagyni kell az egészet a fenébe.

Vagy valami változik a vallomástól???

48. fincsi5 (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2016. nov. 27. 16:39
sok hülye liba, harmincon túl meg nyávognak, hogy nem találnak normális pasit.
2016. nov. 27. 16:26
Ne tedd.
2016. szept. 30. 08:12
Ha úgy érzed, hogy így megnyugszik a lelked, akkor mondd el. de szerintem kár rá pazarolni még egy percet is. Ha igazán szeret valaki, akkor nem azzal foglalkozik, hogy mi volt előtte, hanem elfogad úgy ahogy vagy. Bár mondjuk nem értem miért volt szükséged arra, hogy hazudj, de ezek után meg is érdemelte. Lépj tovább! :)
45. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Plexike)
2016. szept. 27. 20:26

Nem tudom mit írtak mások, mert nem olvastam el. De úgy gondolom elég modern lány vagy, elég tárgyilagosan fogalmazol dolgokról, ezért úgy gondolom, ha szükségét érzed, mondd el neki mindazt, ami ezzel kapcsolatban a lelked nyomja. Én azt hiszem pozitívan fogja értékelni a nyíltságod, hiszen ha jól értem, akkor ő volt az, akivel eddig a legjobban érezted magad.

Egy kapcsolatban egyébként sem az számít mi és ki volt eddig, hanem a most és az milyen mélyek az érzelmek. Még azt is el tudom képzelni, hogy miután elmondod, másként néz majd rád. Hiszen eddig félreismert.

De az is lehet, hogy nem hiszi el és ezen sem szabad megsértődnöd, mert hiszen eddig mást mondtál. Másrészt egy ilyen "vallomás" azt is megkérdőjelezheti, amit eddig mondtál, mert hiszen lám kiderült félrevezetted.

Tehát el kell döntened, mennyire fontos az, hogy kitálalj. Nem biztos, hogy mindenről tudnia kell. De ez az utána következő fiúkra is vonatkozik. A véleményem az, hogy totál fölödleges gyónással kezdeni egy új kapcsolatot. Minek?!

Ami volt, az maradjon meg csak neked. Nem tartozik egy harmadikra. De a magam részéről engem az sem érdekel,ki volt előttem, hogy nézett ki stb. Ez óhatatlanul is mindenkiben hasonlítgatást vált ki. Ezt pedig el kellene kerülni.

Szóval én azt mondom ha le akarod zárni a kapcsolatod, akkor szépen és csendben. Mindenki őrizzen magában olyan képet a másikról, amilyennek megismerte. Fölösleges bonyolítani.

2016. szept. 27. 08:56
Soha nem értettem, mire jó a hazudozás. Ha valamiről nem akarok beszélni, megmondom, hogy erről nem beszélek. Kapcsolatot csak őszinteségre lehet építeni ! Nem tudhatod előre, hogy alakul egy párkapcsolat, és elveszted a másik bizalmát, ha kiderül, hogy hazudtál. Látod, most szerelmes lettél, és ha véget is ért a kapcsolat, bánod,hogy nem mondtál igazat. Ha ez megnyugtat, mondd el a volt Szerelmednek, mi az igazság, azt is, miért nem mondtad el neki az igazat.( Egy kapcsolat lezárása után én többé nem feküdnék le az illetővel.) Vond le a tanulságot, légy felnőtt, és ne hazudj többé !
43. ina87
2016. szept. 26. 18:54
ne valld be hisz ez úgy jönne ki h a kapcsolatotokban nem voltál vele őszinte és jönne az h vajon még mibe füllentettél neki és ez nem lenne helyes hisz minek magyaráznál neki ha akk nem mondtad el már most ne tedd és annyira nem helyes az sem h az exedel bújsz ekkor akkor ágyban.
2016. szept. 26. 13:07
Utolag mar teljesen mindegy.
2016. szept. 26. 13:07
Az exekkel való összefekvés manapság már létező fogalom, úgy hívják egészségügyi szex :DDDDDD
40. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Plexike)
2016. szept. 26. 12:09

felesleges lenne barmit mondanod. nem hinne el, hogy valaki ilyen hulyeseget hazudik, azt hinne, utolag akarod magad szepitgetni. azert is felesleges, mert ha masfel ev alatt nem is tudott beled szeretni, plusz ugy volt veled, hogy ezert elitelt, nem is jelentett semmi komolyabbat ez a kapcsolat, kar ezen ragodni


probalj a legkozelebbi kapcsolatodban normalisan viselkedni, nem nagyzolni idetlen dolgokkal, ha fontos neked a masik


egyebkent minek szexelgetsz szakitas utan? ha ez meg belefer, akkor amugy is csak keznel levo szabadido partner voltatok egymas szamara, semi tobb, akkor plane mindegy, ki hany emberrel szexelt elotte vagy fog utana

2016. szept. 26. 11:18

Nem ilyet csak a gyáva férgek csinálnak. Te tettél valamit, aztán te hazudoztál. Emiatt neked lett lelkifurdalásod. És ezt még azzal is tetézni akarod, hogy rázúdítod az egészet, csak azért, hogy neked könnyebb legyen?!


Milyen ember csinál ilyet?

38. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Plexike)
2016. szept. 26. 09:45
Ha bevallod, akkor meg azért fog megutálni, hogy folyamatosan hazudoztál neki. Mondjuk ezt én sem értem, hogy miért.
2016. szept. 25. 18:40

Nekem teljesen mindegy, mit csinálsz.


De hogy mi a jó büdös francnak kell hazudni, ezt sose fogom megérteni. :S

2016. szept. 25. 14:13
Sok értelme nincs hogy bevalld,ha már vége a kapcsolatnak.
2016. szept. 25. 14:09

én bevallottam, bakker.

nem bírtam a lekiismeretfurdalásommal.

34. viva70
2016. szept. 25. 14:09
Ha úgy érzed könnyebb a lelkednek, akkor valld be... De, szerintem sincs értelme, ha végleg lezártnak tekinted a kapcsolatot vele.
2016. szept. 25. 14:04

Semmi értelme akármit is elmondanod neki.

Sem a múlton, sem a jövőn nem fog változtatni, attól nem fogtok ismét összetartozni, ha egy korábbi elhallgatott dolgot most tisztázol vele!

Másrészt semmi köze hozzá, hogy mi volt, amikor ő még nem volt.

Ezen agyalni részedről nem más, mint keresed az okokat, amikkel még "esetleg" egy kicsit magad felé tudnád a figyelmét fordítani. Csakhogy ezzel a kis történettel nem az elismerését, nem a ragaszkodását váltod ki, hanem megállapítja: milyen jó hogy szakít veled, hiszen már a kezdetek kezdetén sem voltál őszinte.

Hagyd a fenébe! Engedd el, te pedig keress magadnak mást.

2016. szept. 25. 13:47
Felesleges bármit is bevallani. Ennek az egésznek már annyi. Vond le a tanulságot és a jövőben inkább igyekezz nyíltan viselkedni egy kapcsolatban. Elsősorban önmagad miatt. Látod, most is mennyire emészted magad az miatt, hogy nem voltál őszinte.
2016. szept. 25. 13:25
Ne vald be. Minek... én nem tenném az biztos.
2016. szept. 25. 12:42

Nem kell szólni már semmit se.

A jövőre nézve ez már mindegy.

29. selena78 (válaszként erre: 28. - Csikil4ny)
2016. szept. 25. 12:20
Igen, én is ezt nem értem, ha már szakítottak, minek mondani neki bármit is?
2016. szept. 25. 12:16
Ha már csak volt, akkor minek bármit bevallani? Igyekezz, hogy tanulj az eddigi hibáidból és következőben ne kövesd el. Meg az se lenne rossz, ha a helyére tennéd a dolgaid a fejedben, egy kapcsolatban az őszinteség, meg az egymás támogatás alap, ha ezek nincsenek meg, akkor menekülj. (De ehhez te is kellesz!)
27. MZsanett (válaszként erre: 9. - Plexike)
2016. szept. 25. 11:43
R.....kodás? A volt barátod tudja, mit jelent ez a szó? Már nem azért. Szerintem van itt egy kis fogalomzavar. Inkább ebben segíts neki. Ha kell, vegyél neki egy szótárat.
26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Plexike)
2016. szept. 25. 11:36

Az elejét olvastam csak, ott azt vettem ki, ő volt az életedben az első férfi. Akkor, hogy a fenében nem, vette észre, hogy szűz vagy még?


Vagy csak pasitól nem voltál szűz?

25. 937a2a883a (válaszként erre: 22. - Plexike)
2016. szept. 25. 11:36

Nem hiszem, hogy a szexuális tapasztalatlanság egyenlő lenne az éretlenséggel. Vagy az éretlenség fakadna abból. Igaz, hogy nem ismerlek, de nekem azért jött le, hogy a korodhoz képest kevésbé vagy érett, mert 25 évesen minek kell hazudni szex témában vagy házhoz menni és megbeszélni, hogy szex lesz, aztán elfelejtitek egymást. De több mindent ki tudnék ragadni.


Szóval én nem azt mondom, hogy éretlen vagy minden téren, de a kapcsolatbeli viselkedésedben igen. Viszont nem azért, mert épp 2 vagy 10 emberrel szexeltél.

2016. szept. 25. 11:33
Persze!
23. Plexike (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2016. szept. 25. 11:28

Nem őt felejtem el, hanem a bűntudatomat. :)


Bár sokszor megbántott, szavakkal, tettekkel egyaránt, főleg a "bonyolult kapcsolati" fázisban, így lassan teljesen kiölte belőle a szerelmet; amíg minden jó volt, tényleg nagyon szerelmes voltam és egyik barátom iránt sem éreztem így.

Ha ezt nézzük, akkor tényleg ő volt az első nagy szerelmem.

De ettől majd csak nagyobb jön, remélem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook