Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk kicsit! fórum

Beszélgessünk kicsit! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
29165. 0efb861b00
2009. szept. 28. 16:24

Sziasztok!


Chris, várjuk a beszámolót!:)

Vica, tőled is a keresztelőről. Gondolom, nem volt 1x-ű.:)

Kata, inkább legyen rosszcsont a kis édes, mint beteg!


Én most rendben vagyok, remélem ez az állapot marad is. Kár, hogy itt bent bolondok háza van. De majd este sörözök egy jót.:))

Puszi Nektek!

29164. hpkati
2009. szept. 27. 20:08

Sziasztok!

Lujzika örülök a jó híreknek. Nem lehetett semmi a doki.::DDD

Határidős munkákkal végzek, utána tudok menni a műtétre, ezért ez a késői időpont...

Vica, hogy sikerült a keresztelő? Dóri, hogy bírta?

Chris, holnap jelentést kérünk a legújabb méretekről!


Dávidka jól van!!! Tegnap délben volt utoljára kicsit lázas, ma már rosszcsont volt!!!:DDD

Danika kijátszotta magát a hétvégén. Élvezte a jó időt!

2009. szept. 27. 09:53

Szia Vica!


Holnap vagyis hétfőn megyek.


Keresztelőre mentek? Jó lehet. Érezzétek jól magatokat.

29162. 82289e3eb4
2009. szept. 27. 08:23

Sziasztok!


Lujzi,örülök a jó eredményeknek!Tessék mostmár pihenni na meg sörözni:)


Kata,remélem Dávidka gyorsan meggyógyul és neked is jobbulást!


Kismamik hogy vagytok?Moncsi,gratula a jó eredményekhez,ez igazán jó hir!

Chris,mikor lesz az uh?


velünk minden oké,ma megyünk a keresztelőre...hát,annyira nem hiányzik,na de mit csináljak.Dóri még alszik,aludjon is,ne nyűglődje végig az egészet.

Megvolt a zárás a szállodában hála az égnek.Mostmár egy kis nyugi következik.


puszi nektek

29161. Christineee (válaszként erre: 29159. - 0efb861b00)
2009. szept. 26. 11:24

Szia lujzika!


Nagyon örülök hogy minden leleted ennyire szuper eredmény adott!!

Na akkor már egyértelmű teljesen, hogy a kimerültság te szi ezt veled! Jelez a szervezeted! Hallgass rá. Jót fog tenni eg kis lazulás.


Felpörgött állapotú volt a doki??:-DDDDD

Ez jó, hiába lehet hoyg így jobban viseli a betegeket:-D

De sö jó kis terápiás cucc, lehet tőle lazulni:-D Igyál csak.

29160. 0efb861b00
2009. szept. 26. 09:08

Kata, most olvastam a naplód: a "kiskirálynak" jobbulást! Danikának pedig gratulálok a gyönyörű dolgozatához!

Az a fránya ciszta! Jó sokára kaptál időpontot a műtétre.

Gyógyuljatok!

29159. 0efb861b00
2009. szept. 26. 09:03

Engem most már tényleg tetőtől talpig kivizsgáltak, és minden eredményem szuper lett. Tehát makk egészséges vagyok, csak kicsit vissza kell fognom a tempót.(ma épp ezt gyakorlom, és még semmit sem csináltam.:D)

A neurológus ajánlgatott egy kedélyjavító gyogyit, amit én visszautasítottam, mert nem vagyok gyógyszerevő, inkább megiszom 1 pohár sört, ha lazulni akarok.:D Megállapodtunk ebben, de azt mondta, ha bármikor úgy gondolom, hogy szükségem van rá, akkor hívjam fel, aztán beugorhatok a receptért hozzá.

De hát nekem nem a hangulatommal van gond, hanem a hajtással. Lehet, hogy ő is bekapott néhányat, mert nagyon jókedvű és felpörgött állapotban volt.:DDD

Minden esetre orvosi utasításra kell sört innom.:DDD

29158. 0efb861b00
2009. szept. 26. 08:57

Sziasztok!


Moncsi, ezek szuper hírek! Remélem, most már kicsit nyugodtabban nézel akvetkező hetek elé. Nemsokára te is érzed a rugdosást is.:))


Chris, hogy vagytok? Kismanó rugdos rendesen?:)


Kata, mi lett az eredmény? Remélem, minden rendbn van, és a fogdoki sem kínozott meg nagyon!


Vica, jönnek a nyugisabb hetek a szálloda zárása után. Rátok fér. A keresztelőre kitartást!

29157. Christineee (válaszként erre: 29153. - Moncsiga)
2009. szept. 25. 19:54

ok, értem, és örülök hogy jó lett az eredménye.

Én csak a kombinált teszten voltam és mivel jó lett az eredmény nem mentem további vizsgálatra.

Bár AFP-n voltam.

29156. Moncsiga
2009. szept. 25. 19:41
Lujzika, mit mondtak a dokik?
29155. Moncsiga
2009. szept. 25. 19:40
Kati! Gyógypuszi Nektek!
29154. Moncsiga
2009. szept. 25. 19:38
"15-18 hetesen történik, amikor az AFP, a free-ß-hCG, az uE3, és az Inhibin-A markereket mérjük. " Ezt az Istenhegyi tájékoztatójából ollóztam. Hát, ezeket nézik.
29153. Moncsiga (válaszként erre: 29150. - Christineee)
2009. szept. 25. 19:35
Benne van az AFP is, meg még 3 másik cuccot is néznek rajta kívül a véremből. Ugyanaz a célja, mint az AFP-nek, csak megbízhatóbb. Már megint az öregségem, meg a lombik miatt volt javallott ezt csináltatnom.
2009. szept. 25. 13:35
Örülök nagyon hogy jó lett az eredményed! És remélem tényleg megnyugtat!:-D
2009. szept. 25. 13:34
Ok . Már értem:-D
2009. szept. 25. 13:05
Moncsi! Mi ez a négyes teszt???
29149. Moncsiga
2009. szept. 25. 13:04

Sziasztok! Hívtak a négyes teszt miatt: sokat javult az eredményem, így most már végképp negatív.

Nagy kő esett le a szívemről!

Két hét múlva genetikai UH, és akkor meg már teljesen nyugodt lehetek.

29148. Christineee (válaszként erre: 29145. - 0efb861b00)
2009. szept. 23. 09:41

Szia Lujzika!


Igen, én is úgy látom hogy innentől egyre kevesebb alvás lesz.


Lujzikám úgy látom súly ügyileg olyan vagy mint anyám. Figyelj oda magadra, és egyél és főleg igyál időben!!

29147. Christineee (válaszként erre: 29144. - 82289e3eb4)
2009. szept. 23. 09:39

Szia Vica!


Nem csaltam nagyot a bálna kifejezéssel:-DD

És igen persze jó érzeni csak ha lefekszek aludni akkor jobban érzem és este is olyan rugott belém hogy juj.


Akkor a szálloda bazárásával jön egy kis nyugodtabb időszak majd?

29146. hpkati (válaszként erre: 29145. - 0efb861b00)
2009. szept. 23. 06:38

Szia Lujzika!


Azért a sok munka mellett vigyázz magadra!!!

Vasalnivalót nekem is küldhettek, 10kg vagy 20 már ugyan mindegy.:DD

Pénteken írd már meg mit mondtak az okosok. Köszi

Majd sütök finom sütiket, hogy minél hamarabb összekapd magad.:D

29145. 0efb861b00
2009. szept. 23. 06:22

Jó reggelt!

Most van pár percem, míg Soma felébred.:)


Kata, drukkolok, hogy jó eredmény szülessen a cukorvizsgálaton, és ne legyen gond a szájsebészeten se! Dávidkának hatalmas gratuláció! Elképzeltem magama előtt a kis "papagájt".:D Daninak kitartás! Bztos nem lesz gond a dolgozattal, hiszen okos.


Chris, ne mondd már, hogy bálna vagy! Csak a pocakod növekszik szépen, ahogy kell. Az éjszakai alvás valóban egyre nehézkesebb lesz,de már nincs sok hátra és megéri!


Vica, neked is kitartást! A szállodai zárás nem egy leányálom. Vasalnivalót én is tudok adni, ha már fogytán a tied.:DD


Én jól vagyok. Az út is jó volt és sok hasznos információt kaptam. Azért kellett kimennem, mert a céget, aminek eddig alvállalkozói voltunk, átvettük, mi lettünk a distributorok is, és sokmindent meg kell tanulnunk. Szerencsére a legtöbb dolgot már tudjuk, mert én régen dogoztam ennél a cégnél, mikor indult Mo-on, mindent intézem akkor, így előnyben vagyunk. De van vele munka rendesen.


Még holnp kell mennem a nyaki ér uh-ra és pénteken a neurológushoz, de szerintem minden rendben lesz. Mot már figyelek arra, hogy mindig egyek rendesen, lassan sikerül megint 50 kg fölé kerülnöm.


Legyetek jók és vigyázzatok magatokra!

Puszi!

29144. 82289e3eb4
2009. szept. 22. 20:55

Sziasztok csajok!


Élek,megvagyok,csak rengeteg dolgom akad igy a nyár végén...hétvégén zár a szálloda,már arra is készülünk,Dóri egy sajtkukac,a vasalni való még mindig a plafonig ér...szóval elvagyok.

azért olvaslak ám benneteket:)

Kata,garatula,hogy Dávidka beszél:)Dani hogy viseli a sulit?És a sok dolgozatot?Biztos vagyok benne,hogy megbirkózik velük!


Lujzi,hogy vagy?Na...már megint utól akarod érni magad,pihenni mikor fogsz?És pozitiv volt a Svédországi dolog?


Chris,már ennyit mocorog?olyan jó érezni,nem?Azért,hogy bálna lennél,erősen kétlem:)


puszi nektek

29143. Christineee (válaszként erre: 29142. - Hpkati)
2009. szept. 22. 17:23

Nem mondanád ezt ha láttad volna amit én a tükörben:-DD


Juj, 4x-er???


Hát lassan én is megyek cukorterhelésre:-((

Remélem rendbe hoznak!!

29142. hpkati (válaszként erre: 29141. - Christineee)
2009. szept. 22. 17:11

És ez már csak rosszabb lesz!(mármint az éjszakai nem alvás:DDD)

Dehogy vagy bálna!!!!! Ne butáskodj már!


Cukorgondozóba azért kell mennem, mert egy vérvétel alkalmával 2,8 volt a cukrom és nem éreztem magam rosszul. Azt mondta a dr-nő, hogy akkor mennyi amikor érzem, hogy alacsony? Illetve mértem már 9,7-et is. Holnap terheléses vérvételre megyek. 4x vesznek vért.

Szájsebészetre meg azért megyek, mert egy régi műtött fogamnál van valami csúnya elváltozás, olyan mint a vérhólyag. Nagyon remélem nem a cysta nőtt vissza.....



Hogy telnek a napjaid?

29141. Christineee (válaszként erre: 29140. - Hpkati)
2009. szept. 22. 17:07

Szia Kati!


Igen egyre jobban érzem, már aludni se hagy:-DD

Belenéztem a tükörbe, már tiszta bálna vagyok...


Örülök hogy jól vagytok. Édi lehet Dávidka.

Miért kell szájsebészetre meg cukorgondozóba menned?

29140. hpkati
2009. szept. 22. 17:03

Sziasztok!


Örülök Lujzika, hogy visszatértél. Mit tudtál meg a nagyoktól?:D

Chris, ritkán tudunk beszélgetni. Pocaklakó sokat rúgkapál?


Mi jól vagyunk. Rohannak a napok, sosem érem magam utol. Dávidka elkezdett beszélni, ismétel szinte minden szót. Egyre több mindent megértünk.:DDD

Danika nehezen, de csak visszarázódott a suliba. Holnap már megint dolgozatot írnak.

Én holnap megyek cukorgondozóba és szájsebészetre, kicsit félek.....


Puszi mindenkinek!


TÖBBIEK HOL VAGYTOK????? Vica, Moncsi...


Ui:attól, hogy nem írok be mindennap gondolok ám rátok!:DDD

2009. szept. 22. 15:58

Szia Lujzika!


Jól vagy??? Milyen volt a svédországi kiruccanás?


Mi jól vagyunk.

29138. 0efb861b00
2009. szept. 22. 15:56

Sziasztok!


Moncsi, már ti is ilyen nagyok vagytok?! Hihetetlenül repül az idő! Nemsokára te is érzed majd a rugdalódzást.:)) okt.9 is mindjárt itt van, alig 2 hét.


Chris, Kata, Vica ti hogy vagytok?


Én sikeresen túléltem a Svédo-i gyorstúrát. Megismertem a "nagy" embereket, akikkel a kapcsolatot kell tartanom. MOst igyekszem utolérni magam.

Puszi Nektek!

29137. Moncsiga (válaszként erre: 29136. - Christineee)
2009. szept. 19. 21:19
Az én dokim ragaszkodik hozzá, hogy a genetikai UH-kat egy másik orvossal is megcsináltassuk. Nem volna muszáj fizetőssel, de nagyon sokan ajánlották az Istenhegyit és tényleg megérte!
2009. szept. 19. 19:57

értem. Én a 12 heti genetikain csak a vérvételre mentem a diagnosztikai központba és így ingyenes volt. Az Uh-t a saját dokim csinálta előtte.


És a 19 heti genetikait (szervek nézése) szintén a saját dokim csinálta.


Így 4D-sen még nem voltubnk és csak képeink vannak nem felvételeink. 4D-re majd később megyünk.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook