Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk kicsit! fórum

Beszélgessünk kicsit! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
29195. hpkati (válaszként erre: 29194. - Christineee)
2009. okt. 5. 06:19

Vigyázz magadra!!!!!


Igen, voltunk természetgyógyásznál...

2009. okt. 4. 20:32

Nemrég megijedtem. Nagyon csúnyán befulladtam és ilyen már nagyon nagyon régen nem volt.

A gyógyszer(spray) első adagja le ese jutott a tüdőmhőz mert köhögésbe fulladt a beviteli próba...

2009. okt. 4. 20:31

Sziasztok!


Ma nem voltunk bent nála, mert itt volt anyám meg búcsú is van. De ma a szülei kétszer is bent voltak nála, kicsit jobban van. Az egyik csövet kivették a lábából, amelyiken az infúzió ment be.

Már van hogy gyógyi nélkül is lejjebb megy a láza, de ma is volt 38 felett.



Kati! Kicsit lemaradtam, természetgyógyászhoz mentetek???

29192. hpkati (válaszként erre: 29185. - 0efb861b00)
2009. okt. 4. 13:50

Sziasztok!

Lujzika, a természetgyógyász azt mondta nem lesz 100%-os az arca, ínye, állkapocs... Olyan telhetetlen az ember. Nem elég, hogy itt van közöttünk, még azt is szeretném ha minden teljesen rendben lenne.....

Mit fog ez a gyerek az emberek cikizésétől szenvedni????


Moncsiga, de jó érzés is az. Én is imádtam mikor mocorogtak!!!


Vica, köszi szépen megvagyunk.... Téli szünetben hazajöttök majd?


Chris, hogy van az unokatesód? Szegénykém, jól kifogat! Jobbulást kívánok neki!

29191. Christineee (válaszként erre: 29189. - 0efb861b00)
2009. okt. 3. 19:31

Nem idegesítem magamat csak nagyon sajnálom szegényt.

És most minden délután ott vagyunk nála. Sok idő. Ma 4 órát voltunk nála. Szegény tudja hogy holnp búcsú van meg családi összejövetel.

És nem kér semmi olyasmit amit máskor imád...


Remélem azért valamelyik suli tetszeni fog neki, az se baj ha az utolsó:-D

29190. Christineee (válaszként erre: 29187. - Moncsiga)
2009. okt. 3. 19:29

Szia Moncsi!


Hát igen szegénykém már egyre jobban el van kenődve! Ma kapott 3 zacsi vért. Az kb 6dl. De azt is két részletben mert mikor lázas lett megszakították amíg le nem ment a láza.

Egy örök mozgónak ez az ágyhoz kötés a legnagyobb büntetés:-(((


Juj de jó ez nagyon szuper!!!

Egyre többet fogod érzeni!!! :-DDDDDDDDDDDDDDDD


Én a legtöbbször fekve vagy ülve érzem a legjobban. Bár már van hogy máskor is.

29189. 0efb861b00 (válaszként erre: 29186. - Christineee)
2009. okt. 3. 17:51

Na igen, még jó, hogy több suli is van talonban. Csak nehogy az legyen, ha azokat is megnézzük, hogy mind kiesik a rostán.:))


Reméljük, nemsokára megtalálják a gócot az uncsiesódnál és tudják kezelni.

Azért pihizz sokat, és próbáld nem idegesíteni magad!

29188. 0efb861b00 (válaszként erre: 29187. - Moncsiga)
2009. okt. 3. 17:49

Szia Moncsi!

Ez szuper!:))

Olyan csodálatos dolog ez!

Vigyázz magatokra!

Puszi!

29187. Moncsiga
2009. okt. 3. 15:23

Sziasztok!


Chris, úgy sajnálom az uncsitesód!Ez rémes lehet szegénynek!


Lujzika, gyűjts erőt a költözéshez!Bár az édes teher lesz, ha jól sejtem!:D


Kata, hogy vagytok?


Vicus, puszik!Dorci stramm csaj, majd csak nevet az egészen. Max. összeken kakival.:DD


Csajok, képzeljétek már többször éreztem (hanyatt fekve csak)a kezemmel a babát! Tuti, hogy Ő volt! :))

2009. okt. 2. 12:54

Szia Lujzika!


A baj az hogy begyullad a seb, és még nem tudjék miért. Tegnap délután újra megműtőtték tísztítás céljából. És most megint van két cső amin keresztül tisztulhat, vagyis egy folyadékot is kap ezeken keersztül ami tísztít. Antibiotikumot kap, de most is 39 fokos láza van.

Ha kiderül mi okozza a gyulladást, lázt akkor célzottan fogják tudni kezelni.


Ráadásul tgenap a barmok kitalálták hogy csak délután 4-7-ig lehet bemenni látogatni. Anjya délutános a héten. Délelőtt 5 percre mehetett be a gyerekhez.


Ez igen, de legalább van még suli amit megnézhettek.:-D

29185. 0efb861b00
2009. okt. 2. 12:42

Sziasztok!


Chris, jobbulást az unokaöccsnek. Jól kifogta szegény.:((


Vica, nem csodálom, hogy Dorci már beremeg a dokinál. Ahányszor látja őt, mindig bántják szegényt. De miért nézik nálatok tűpárnának a gyerkőcöket? Kissé túlzásba viszik a védekezés ezen formáját. A pelenkás dolog nálunk is játszott 1-2 alkalommla, úgyhogy el tudom képzelni mi volt.:DD


Kata, köszi a felajánlást, nagyon édes vagy!:)

Mi volt a természetgyógyásznál?


Moncsi, mi van veletek?


Soma tegnap a sulilátogatás után kijelentette, hogy oda nem akar menni, mert nem szimpi az iskola. Még jó, hogy van további 4 jelölt.:))

29184. 82289e3eb4 (válaszként erre: 29181. - Hpkati)
2009. okt. 1. 19:47

Szia Kata!


Majd irj holnap,hogy mi volt a természetgyógyásznál!


Én is sajnálom Dorcit,hihetetlen,hogy itt mennyi kötelező oltás van:SMár össze sem tudom számolni mennyit kapott...és most ettől a vérvételtől nagyon tartok,hogy fogja majd viselni:(

29183. 82289e3eb4 (válaszként erre: 29180. - Christineee)
2009. okt. 1. 19:45
Jesszus,szegény:(Mielőbbi gyógyulást neki!!
29182. Christineee (válaszként erre: 29181. - Hpkati)
2009. okt. 1. 18:12

Szia Kati!


Az unokaöccs 15 éves most ment középiskola I.osztályába. Egyből több hónapos hiányzás jön:-(


Ma megint műtik. Kb 5 kor vitték ha minden igaz. Este felé majd hívjuk.

29181. hpkati
2009. okt. 1. 17:52

Sziasztok!


Lujzika, szólj időben és segítek költözni!!!

Vica, szegény Dóri, ennyit szurkálni. Nem csodálkozom a bosszún.::::DDDDD

Chris, mennyi idős ez az unokaöcs? Jobban van már?

Moncsi, jól vagytok?


Mi jól vagyunk. Hosszúak és húzósak a napok....

Mindig azt hiszem, majd holnap jobb lesz, tudok kicsit pihenni....de az a nap még nem jött el....

29180. Christineee (válaszként erre: 29179. - 82289e3eb4)
2009. okt. 1. 14:26

Az igen!!! Jó kis bosszúállás! De megértem ha nem tetszik neki ez a sok szurka. :-(((


Hát az van hogy pár napja eltörte a lábát de úgy rendesen, mindkét nagy csont eltört. Este bevitték a kórházba egyből műtőtték. Műtét 2,5 óra.

Ez asszem vasárnap este volt. Kedden bementünk.

Anyja ,apja dolgozott, tesója volt bent nála.

Hozzányultam a fejéhez majd leégett a kezem, kértem a szobával szemben lévő nővérpultnál lázmérőt. Adtak egy digitálisat az 39,6-t mutatott. Szóltam a nővérnek. Erre már elkezdtek kapkodni. Szurit kapott , vért vettek, hoztak higanyos hőmérőt az már 40-et mutatott.

Borogatás a mellkasára. Nővérváltáskor ránk hagyták a borogatás 10 percenkénti cserélgetését.

Este ött a nőr hogy menjünk hogy a főorvosnő megnézze. Kint vártunk. Erre egy idő után odajött egy bunkó sebész, hogy kije vagyok a gyereknek, meg az én állapotomban mit keresek egy feltehetően influenzás betegnél meg ilyenek.

Tisztára letámadott.


Azt ma kiderült újraműtik mert a lábában a vérömleny nem szívódótt fel hanem begyulladt!!! Attól lázas már harmadik napja.

29179. 82289e3eb4 (válaszként erre: 29178. - Christineee)
2009. okt. 1. 14:16

Szia!


Miért,mi a baj,miért van kórházban???


Igen,ez mind védőoltás,kötelező...szegény már lassan tűpárna lesz:SMeg a vérvétel is kötelező,megnéznek egy csomó mindent...kihagynám!


REndesen bosszút állt a szuri miatt a kisasszony.Nem akarom részletezni,elég annyi,hogy addig ügyeskedett a kiságyban még levette a pelusát és mindent kikent azzal a bizonyossal...hmmmm:D

2009. okt. 1. 13:59

Szia Vica!


Mi köszi jól csak unokaöccshöz rohangálunk minden délután a kórházba:-(


Miért kap ennyi szurit? Ez mind védőoltás?

29177. 82289e3eb4
2009. okt. 1. 13:33

Sziasztok csajok!


Hogy vagytok?


Lujzi,remek hir,nemsokára költözhettek:)Jahhh...keresztelő...ne is mondd,már most unom:D


Mi megvagyunk,ma szurin voltunk Dórival...szegénykém úgy orditott:(2 hét múlva megint menni kell,közben meg kell ejtenünk egy vérvételt...na az húzós lesz:S


puszi nektek

29176. Christineee (válaszként erre: 29175. - 0efb861b00)
2009. okt. 1. 08:51

Szia Lujzika!


Igen biztosan lesznek olyan pillanatok is:-DDD


Épp tegnap derült ki hogy unokaöccsnek februátbna szallagavató. Na aha mindent betart a gyerek akkor épp 4 hetes lenne akkor. Kétlen hogy lesz esélyem elmenni. Azt meg pláne kétlem hogy a kellő időben meg fogom tudni mondani hogy megyünk-e majd.


De jó ma akkor nincs meló?:-D

jó sulinézést.


És nagyon szuperül hangzik hogy mindjárt költözhető a ház:-DDDDDDD

29175. 0efb861b00
2009. okt. 1. 07:13

Sziasztok!


Chris, szépen növöget a pocakod! Nyugi, hamar elrepül az a pár hónap, aztán lesz, hogy legszívesebben visszatessékelnéd őkelmét a pocakodba.:DD


Kata, tegnap nálunk is szétesett mindenki, úgyhogy megértem Danit. De a matekja gyönyörű, és ez a lényeg!:))


Vica, már megérte ilyen korán benéznem. Elképzeltem, ahogy Dorci csitítja az apját, és most itt potyognak a könnyeim a röhögéstől, Soma pedig nem tudja, mi bajom.:DD Az év hátralevő részében keresztelő lesz a hétvégi program?:))


Moncsi, hogy vagytok? Nemsokára már te is bezáolhatsz a nagy rugdosásról.:))


Mi jól vagyunk. Ma megyünk megnézni az egyik esélyes iskolát, úgyhogy lógok én is a munkából.:))

A ház is halad lassacskán. Már a hálószobák szőnyegét is leraktuk, és a fürdőszobák is majdnem totál készen vannak. Állítólag 1 hónap múlva lehet költözni.


Puszi!

2009. szept. 28. 21:02
Eyébként meg az még 4 hónap.
29173. Christineee (válaszként erre: 29172. - 82289e3eb4)
2009. szept. 28. 21:02
Igen, nagyon felfújták! Jobban is teszed ha nem oltatod be. Én is csak a baba miatt parázok, egyébként nem érdekelne.
29172. 82289e3eb4 (válaszként erre: 29171. - Christineee)
2009. szept. 28. 21:01

Akkor jó,az a lényeg,hogy minden oké.

Megértem,hogy aggódsz,annyi rossz dolgot hallani az influenzákról...igaz jól fel van fújva a dolog.Én is paráztam,gondolkodtam az oltáson is,nem is keveset,Dórinak,aztán arra jutottam,hogy nem oltatjuk be magunkat.Az oltóanyagról még rosszabbakat hallani,mint magáról a betegségről.


Január?Tényleg...te jó ég,az már mindjárt itt van:D

29171. Christineee (válaszként erre: 29170. - 82289e3eb4)
2009. szept. 28. 20:56

Méhlepénnyel semmi gond, elől fekszik. De már jó helyen van és már komolyabban nem is említi.

Hát remélem olyan nagyonóriási azért nem lesz a hasam, nem akarok a végén gurulni:-)


Köszi jól avgyok. Bár a téli influenzáktól félek most hogy babaás vagyok. Meg ugye itt január az egyik leghidegebb, legbetegeskedőbb hónap és én akkor szülök:-(((

29170. 82289e3eb4 (válaszként erre: 29169. - Christineee)
2009. szept. 28. 20:51

Már nem is kell olyan sokat várnod:)

Igen,tényleg nagyot nőtt a pocakod a múltkori képhez képest...és még panaszkodtál milyen pici,na várd ki a végét:D


Ja...hát nem volt egyszerű menet:)Ráadásul szegény gyerek a Spiros nevet kapta...nem lennék a helyébe:DAztán szombaton megint megyünk keresztelőre...ha már igy belejöttünk:D


Egyébként hogy érzed magad?Szerencséd van,bejön a hűvös meg a hideg idő amikor már tényleg nagy lesz a pocid.Igaz jobban fel kell öltözni.Mondott valamit a méhlepényről?

29169. Christineee (válaszként erre: 29168. - 82289e3eb4)
2009. szept. 28. 20:47

Szia Vica!!


Igen szépen növöget:-DDD Már alig várom hogy megszülessen.


A doki is megjegyezte most hogy milyen szépen megnőtt a hasam:-D


Látom nem volt éppen zökkenőmentes a keresztelő:-(

29168. 82289e3eb4
2009. szept. 28. 20:41

Sziasztok csajok!


Lujzi,jó sörözést:DDMost legalább alapos indokod van rá...egyébként most én is azt csinálom,szóval hajrá:)Örülök,hogy jól vagy!


Chris,tényleg nagyon szépen fejlődik a drága:)Láttam a legújabb pocakfotót,szépen gömbölyödsz:)


Kata,örülök,hogy Dávidkának nincs láza.Én is azt mondom,mint Lujzi,inkább legyen kis rosszcsont:)


Na...tegnap megvolt a keresztelő...Dóri már indulás előtt nyafis volt,a kocsiban odafelé kiszakitotta a harisnyámat,én úgy közlekedtem mint aki becsinált,mert előtte 2 nappal az átmeneti cipőm feltörte a sarkam...azért sikerült idejében odaérnünk,Dóri nagyon jól viselkedett a templomban,csak egyszer kellett elmagyaráznom,hogy nem mászunk fel Szent Spiridon szobrára:PKajálni már nem mentünk,mert mire kiértünk a templomból Dóri elaludt a kezemben,ráadásul a drága párom is egész délelőtt haldoklott/hányingere volt/igy ezt kihagytuk...no nem bántam:DSzóval izgalmas volt...:)


puszi nektek

2009. szept. 28. 20:24

Szia Lujzika!


Örülök hogy jól vagy! Vigyázz is magadra!!

2009. szept. 28. 20:24

Sziasztok!


Íme baba adatai:


BPD: 5, 61 cm

HC: 20, 04 cm

AC: 18, 41 cm

FL: 3, 96 cm


Szépen fejlődik. Kiderült hogy most a múltkorival ellentétben bal oldalon van a feje job oldalon a lába és most hason fekszik. Ami azt jelenti hasával, arcával a belső felem felé.

Na ezt jól megmondtam. :-)


Viszont nem tetszik nagyon a dokinak hogy a laboreredményeimben nagyon alacsony a trombocyta számom. A következő laboromon megint megnézi változik-e.

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook