Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Benjámin születése fórum

Benjámin születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Benjámin születése

13. vmonic (válaszként erre: 12. - KATALIN3080)
2011. jún. 30. 18:47

Köszi Kata :) örülök, hogy más is így látja ahogy én / mi :)

Én is gratulálok neked a gyerekekhez, jó egészséget, sok-sok örömöt kívánok hozzájuk!

2011. jún. 30. 13:28

szia vmonic!

én is szívből gratulálok!

gyönyörű családod van.

teljesen egyet értek azzal,amit írsz,hogy akkor nagyobb gond egy gyermek,amikor már iskolába jár,kamaszodik.

nekem is négy gyerkőcöm van,de ha úgy adódna hogy lenne még,nem lennénk ellene)))

minket is sokan megszólnak,de mindenük megvan a gyerekeinknek!!!saját erőből,segítség nélkül!!

még egyszer nagy gratu!!!

11. vmonic
2011. jún. 30. 13:01

Köszönöm nektek! és csak mindenkit bátorítani tudok, hogy ha vállalni tudjátok, van erőtök, energiátok (az anyagiakat most ne említsem, mert nem most nagy kiadás a gyermek, míg kicsi, hanem ha majd iskolába megy, s kamaszodik) de vállaljátok be a harmadik vagy akár a negyedik babát :) Én mindig csak arra gondolok, ha már nem leszünk (én és a férjem) de a gyermekeinkben tovább élünk. Ők mindig ott lesznek egymásnak! ÉS annyira, de annyira jó, hogy nálunk állandóan zajlik az élet, nincs csend, nyugalom, jönnek- mennek a barátok, barátnők, mi csak "szerényen" Adams famili-nek hívjuk magunkat!


Köszönöm még egyszer a gratulációkat!!!

2011. jún. 30. 11:13
GRATULÁLOK!!! Sok boldogságot! :)
2011. jún. 30. 11:01
Nagyon tesztett a szüléstörténeted. Nekem három lányom van, de mi sem zárjuk ki annak a lehetőségét, hogy később lesz egy negyedik babánk is...hátha fiú lesz...de ha lány az sem baj.
2011. jún. 30. 10:16
Nekem is nagyon tetszett a történeted, és mint leendő anyuka szívét meg is melengette. :) És nagy bátorságra vall a négy gyermek nevelése, de minden elismerésem! :) Gratulálok!
2011. jún. 30. 07:23
Szia! Nagyon tetszett a cikked! Szívből gratulálok mind a négy gyermekedhez! Szép nagy Család vagytok! Vigyázzatok egymásra! Sok boldogságot, és nagyon jó egészséget! :o)
2011. jún. 29. 21:39
nagyon meghato volt olvasni és nagyon sok boldogságot kivánok nektek :)
2011. jún. 29. 20:49
Mi is gratulálunk és további jó egészséget, sok boldogságot Nektek!
2011. jún. 29. 20:34
én is anya vagyok kettő tündéri gyerekem van és fiatalon szültem mind a kettöt 22 éves vagyok a lányom 4éves a fiam pedig 5 honapos és bearanyozák a minden napjainkat szülni és anyának a legszebb dolg.nagyon sok booldogságot és egéséget kivánok nektek
2011. jún. 29. 19:23
Gratulálok a babához! :D Egészséget nektek és kitartást!
2011. jún. 29. 18:54

Gratula a babadhoz Monic, szerintem jo hogy leirtad, ne csak a szenvedos szulestortenetek maradjanak a netbe vesve:))))


Mit jelent hogy mehnyakrovidules? Mi okozhatta? Ugyanis a 3. babamat varom es gondolom ez a dolog az ismetelt terhessegeknel fordul elo, szoval mire kene vigyaznom? Persze csak ha elmagyaraztak neked is hogy mi okozza:)

2011. jún. 29. 17:45
Gratulálok! :) Tetszett a történeted!:D

Ugrás a teljes írásra: Benjámin születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook