Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2011. júl. 22. 18:51
Érdekes naplóbejegyzéseket keresek, így találtam az oldalra.
2806. reimei100
2011. júl. 19. 10:23
Üdvözlök mindenkit! Véletlenül tévedtem ide, és megtetszett az oldal. Regisztráltam és most itt vagyok! :) Sok érdekességet olvastam már, és tetszenek a hozzászólások is. Mindent egybevetve azt hiszem, hogy jó helyre tévedtem! :DDD
2805. némuci
2011. júl. 13. 15:00
Sziasztok! "az életről és egyéb jóságokról", talán ez az ami megfogott. Hát regisztráltam. Nagyon tetszik az oldal. Remélem őszinte, kedves emberekkel tudok majd csevegni. Üdvözlettel: némuci
2011. júl. 13. 14:43

Sziasztok.

Régen (úgy 2-3 éve) már aktív tag voltam itt, de olyan régen, hogy már nem is emlékszem, milyen néven futottam :)

Aktív tagja voltam jó néhány klubnak, írtam pár "cikket", naplóbejegyzést, amelyek inkább a szokásos agymenéseim voltak a párkapcsolatok ügyes-bajos dolgairól, vívódások, elmélkedések a világ nagy dolgain... csak aztán egyik-másik annyira markánsra sikerült, hogy kőkemény viták céltáblájává váltam. Jobbnak láttam visszahúzódni, olyannyira, hogy mindenemet töröltettem - valószínűleg a regisztrációmat is. Most újra rátaláltam az oldalra és jóleső nosztalgia kapott el, sok okos dolgot olvastam itt, mindig szívesen jöttem.


Remélem ezentúl sem lesz másként! :)


Szép napot nektek!:)

d.

2803. Edina1982
2011. júl. 12. 17:03

Sziasztok.

Csak most regisztráltam én is,mert nagyon jó dolgokat olvastam az oldalon,és szerettem volna pár embertől kérdezni azokról a dolgokról,amiket konkrétan nem írt le ide az oldalra.Nagyon hasznosnak tartom,hogy meg tudjuk beszélni a jó,még a rossz élményeket is!!!

Üdvözlet mindenkinek.

2011. júl. 11. 12:44
Sziasztok most regisztraltam és nagyon tetszik ez az oldal, már régota sokat olvasgatok itt mindenféléről épp ideje volt hogy én is csatlakozzak!Jo lesz megosztani a problémakat egymassal mert bizony vannak,és egymast tanácsokkal ellátni!üdv mindenkit:)
2801. Nyavi (válaszként erre: 2788. - Piccolastella)
2011. júl. 6. 19:30
Szia Piccolastella, én is hasonló cipőben járok, külföldön élek és nincs valami túl sok barátom, de fel a fejjel, itt új barátokat szerezhetsz:)!
2011. júl. 3. 23:54
Sziasztok! Örülök, hogy végre rászántam magam a regisztrációra, nagyon jó kis oldalnak tűnik! Már belevetettem magam a fórumozás forgatagába, remélem sokatokkal még találkozom itt-ott. :))
2799. topszli
2011. jún. 29. 19:24

Sziasztok! Most regisztráltam, nagyon érdekes oldal örülök, hogy meg találtam. De rögtön segítséget szeretnék kérni: a kolléganőm holnap nyugdíjba megy és szeretnék kedveskedni valamilyen vicces búcsúztató verssel, de sehol nem találok. Ha valaki tud kérem segítsen.

Előre is köszi

2011. jún. 26. 20:39
Sziasztok! Véletlenül tévedtem ide,és gondoltam egy próbát megér,hogy regisztráljak. :)) Gondolom sok érdekes téma van,ami még érdekelhet is?!! :))
2797. juditéva
2011. jún. 21. 20:23
Sziasztok, ma regisztráltam a honlapra. Tavaly jó recepteket találtam itt, de "idetévedtem" már kézimunka miatt is. Ma megint idetévedtem és ittmaradtam. Tetszik a véleménycsere lehetősége is.
2011. jún. 18. 13:33
A balesetem miatt kialakuló panaszok,fájdalmak miatt kerestem gyógytornászt,aki további tornagyarorlatokkal lát el,mert a meglévő kevés,és a fájdalom is elég erős.Ezt az oldalt megtalálva,sok választ elolvastam.A gyógytornász hozzáállása nagyon megnyerő,szakképzettsége kiváló,és nagyon segítőkész.Edit,Éva52
2795. beus63
2011. jún. 13. 18:51
candida-forumot kerestem...
2794. Viktor001
2011. jún. 8. 22:46
Én konkrét dolgot kerestem,párkapcsolattal kapcsolatban :),és rá találtam erre a honlapra, úgy gondolom,talán tudunk egymáson segíteni,tanácsokkal!! :)
2793. vtibi
2011. jún. 7. 20:19
Az E-cigit kerestem és itt találtam olyan topikot ahol nagyon segítőkészek és türelmesek a topiktársak.
2792. Zsuzsa 1
2011. máj. 29. 14:09
Keseses kozben talaltam az olldalra nagyon hasznos temakrol lehet tudomast veni Egyszeruen szerettem
2791. Zsuzsa 1
2011. máj. 25. 20:32
Szeretnek minden nap egesegesen ebredni
2790. 1Ambair
2011. máj. 24. 19:19

Üdv:)


Igazából nem is az a fontos, mi hozott ide, hanem az, ami itt tart:)

2011. máj. 22. 08:30
Hûha, remélem nem baj, hogy ideírom, de szeretném megköszönni nektek a "jeleket", jólesô érzés egy új társaságban, ha ilyen nyitott fogadtatást tapasztal. Bevallom, kissé habozva regisztráltam, mert a sok érdekes és jó hangulatú fórum mellett találkoztam egy-két igencsak eldurvult vitát (inkább veszekedést) is... Gondoltam, majd próbálom nem kivívni senki ellenszenvét, de ennyi nem várt kedvesség láttán úgy érzem, jó helyre keveredtem. :)
2011. máj. 22. 05:51

Sziasztok, leendô barátaim, :)

Külföldre költöztem, emiatt igencsak elmagányosodtam, de pár napja itt olvasgatom a fórumokat, és úgy látom sok olyan ember írogat ide, akikkel jókat tudnék beszélgetni. Titkon még abban is reménykedem, hogy találok velem egy városban élô magyarokat, mert bár a hétköznapi élethez bôven elegendô a nyelvtudásom, azért az élet értelmét csak magyarul tudnám megvitatni...

2787. osisi
2011. máj. 20. 14:37
Sziasztok!Én éppen ma regisztráltam ide.Már régen olvasgatom a be írásokat és nagyon szimpatikus volt az egész közösség egymáshoz való hozzá állása.Én egy 38 éves 75 kilós,174cm-es nőci vagyok két nagy fiúval az oldalamon.Én nem vagyok túl kövér hiszen aktívan sportolok(és ez sokat jelent)plussz harcművész vagyok és gyerekeket tanítok.De persze szeretnék leadni 8kilót legalább, mert sokáig 64 kiló voltam és amióta feljött 10 kiló előjöttek pár egészségügyi problémák...szeretnék még sokáig sportolni és ehhez az is kell hogy egészségesen táplálkozzak...de persze ami igazán nagyon finom kaja az tuti hizlal és káros...:-(
2011. máj. 19. 11:13
Sziasztok.35éves vagyok van 2gyerekm .Boldog házasságban élek!Most kezdtem elszedni 5nmapja a Cefamadart,mert folyamatosan küzdök asúlyommal.Vas valakinek tapasuztalata a cefamadarralkapcsolatba?
2011. máj. 18. 07:46

Sziasztok!

Én tegnap regisztráltam. Nekem is egy ismerősöm ajánlotta az oldalt.

30 éves vagyok, vagy egy cuki párom, meg egy még cukibb gyerkőcöm. Néhány éve küzdök a súlyommal, de nem kizárólag a fogyizós témák érdekelnek. :)

2011. máj. 6. 11:02

Sziasztok! Egy barátomtól hallottam a Hoxa oldalról, csak jókat mondott, ezért jöttem.

Szép napot és jó fórumozást kívánok mindenkinek.

2783. imi760824
2011. máj. 5. 11:18
sziaztok tetszik ez az oldol haverom a sok minden röl lehet beszszélgetni én uj vagyok még itt alog pár napos de tetcik ez az oldol sok mindenröl szeretek beszélgetni csak kérdezni kell és ha tudok válaszolok is szép is kellemeg szép napot mindenkinek
2011. máj. 4. 09:48

Sziasztok!


Ma regisztráltam az oldalra. Mivel eltelt fél óra már, így ide is írhatok és ezt ajánlották az első hivatalos levelembe, így jókislány módjára megteszem. 22 éves vagyok, szívesen várom a barátkozni vágyók levelét, de ugyanakkor jó hallgató fél is vagyok. Jogásznak tanulok, így eléggé jó érvekkel szolgálhatok a bánatosok számára is, eléggé emberközpontűnak vallom magam. Érdekel a mások véleménye a világ nagy dolgairól, vagy egyes témáról hogyan vélekedik. Szóval hajrá, ismerjük meg egymást... ;-)

2781. riak
2011. máj. 3. 11:44

Sziasztok!

nemrég regisztráltam magam a portálon .Érdeklődő vagyok sok mindenre. mi történik...kivel..Olvastam egy egészség megőrző programról kaukázusi kristályról.még nem tudtam beszerezni ,ha valakinek van feleslege nagyon jót tenne velem.köszi..

2780. evike6565
2011. ápr. 26. 10:03

Sziasztok!

Éva vagyok 45 éves,régóta olvasgatok itt,de csak most regisztráltam.

2779. paraéva
2011. ápr. 16. 11:14
Sziasztok! Éva vagyok 55 éves. Két szép lányom van és három unokám. Nagy kutyabarát vagyok. Fogászati problémákról keresgéltem, így találtam rá az oldalra és megtetszett.
2778. Cinthya
2011. ápr. 14. 21:14

Sziasztok!

Régóta visszajárok a fórumra,olvasgatom beszélgetéseiteket,de csak most regisztráltam,mivel gondom akadt az aktuális film letöltésével.

"Internátus függő vagyok",mint itt oly sokan.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook