Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valamilyen módszert amivel helyreállithatnám a hormonrendszerem? fórum

Tudtok valamilyen módszert amivel helyreállithatnám a hormonrendszerem? (beszélgetős fórum)


1 2
41. azure_
2009. szept. 17. 20:34

Szerintem a gyógyszertárban is lehet tanácsot kérni. Gondolom az öt mérés azért fontos, hogy tényleg megbizonyosodj savas vagy e vagy sem, mert lehet pont olyankor méred amikor valami olyat ettél... Tehát az egy mérés először nem elég. Utána ellenőrzés végett már lehet egyeket mérni.


Szerintem.... :)

40. azure_
2009. szept. 17. 20:33

Még ezt találtam:


Az indikátorpapíron egy színskála segítségével lehet majd megállapítani az aktuális pH értéket. Az optimális pH érték 7 és 8 között található. Amennyiben szervezetünk pH értéke rendszeresen 7 alatt van, tudjuk, hogy egészségünk megőrzésének szempontjából érdemes odafigyelnünk étkezésünkre, és a további savasodás elkerülése érdekében elő kell segítenünk a lúgosítás folyamatának beindítását; tartózkodnunk kell a savas ételektől és italoktól, és el kell kezdenünk bőséges mennyiségben fogyasztani zöld zöldségeket, alacsony cukortartalmú gyümölcsöket, valamint többszörösen telítetlen zsírsavakat.


Magyarul ha 7 alatt vannak az értékek akkor vagy savas. Én nem átlagot vennék hiszen ha savasok vagyunk akkor minden időpontban azt fogja mutatni a papír. Gondolom itt még az étkezések is számítanak...

39. Tempest (válaszként erre: 38. - Azure_)
2009. szept. 17. 19:08
Aha, simán besétálok a gyógyszertárba és kérek lakmuszpapírt. Akkor az 5.5 a jó ph, ugye, ha ennél több akkor savas vagyok?? Mennyivel térhet el ettől, vagy ha nem pont 5.5 akkor már gond van?? És az öt mérés átlagát kell venni, vagy ha egyszer is eltér már gáz??
38. azure_ (válaszként erre: 36. - Tempest)
2009. szept. 17. 12:19

Ezt találtam a neten:

Jól gondoltam ezt a lakmuszpapíros dolgot.


A test savasságára a vizelet pH értékéből, illetve annak változásából következtethetünk. Klinikai gyakorlatban alkalmazott módszert kis odafigyeléssel otthon is elvégezhetjük, ha vásárolunk olyan lakmuszpapírt, amely 4-9-es tartományban méri a pH értéket.


A módszer a következő: a tesztnapon 5 vizeletmintát kell vennünk és megmérnünk 6, 9, 12, 15 és 18 órakor. Étkezni ezen a napon csak a 6, a 12 és a 18 órai mintavétel után szabad.

37. azure_
2009. szept. 16. 20:18
Ez nagyon jó kérdés. Nekem a gép mutatta ki. Nahh utánanézek. :) Vizelettel esetleg, gyógyszertári lakmuszpapírral?
36. Tempest (válaszként erre: 25. - Azure_)
2009. szept. 16. 20:12
Hogy tudom megnézni hogy savas vagyok-e??
2009. szept. 12. 18:56
nem eszem semmi ilyet.Mire lennék allergiás?Nem kenem a fejem semmi kencével.
34. ájrin (válaszként erre: 33. - 9f8e6b2378)
2009. szept. 12. 18:55

Zsíros ételek, olajos magvak...allergia

Tartózkodj ezektől, és csinálj egy csalános tea-kúrát. De csak 6 hétig szabad inni.

2009. szept. 12. 18:49
Valamitől beindultak a pattanásaim,de mint áááállat.Mitől van?Mit tegyek?
32. Bcicus
2009. szept. 11. 20:29
Honnan tudod, hgy baj van vele és, hogy mi, gondolom dokitól és akkor a kezeléssel kapcsolatban is az ő tanácsait fogadd meg.
31. 9f8e6b2378 (válaszként erre: 1. - Csokipuding)
2009. szept. 11. 20:11
Figyelemmel kísérem a fórumod,mert rám is rám férne valami segítő ötlet.
2009. szept. 11. 19:00

:)

nem baj,szerintem tök cuki.

most megyek,de köszönöm a segitséged

29. azure_ (válaszként erre: 26. - Zsanetta)
2009. szept. 11. 18:59
Egy próbát megér szerintem! Sok sikert hozzá!
28. azure_ (válaszként erre: 27. - Zsanetta)
2009. szept. 11. 18:59

Köszönöm! :)

Ja igen: Runcikának becézzük. Nem is tudom hogy szokom meg a Martinozást majd ha megszületik. :) Már itt a fórumon is minenki Runcikázza. Jól elkereszteltük szegényt!!!

2009. szept. 11. 18:57
ja látom csak egy van csak a rucinkat is névnek láttam,de láttam az egyenlö a babó nevével:)
2009. szept. 11. 18:56

köszönöm val felkeresem ökwet hétfön mert el vagyok keseredve

gratulálok az iker babóidhoz

25. azure_ (válaszként erre: 24. - Zsanetta)
2009. szept. 11. 18:54

Azokról a szalonokról nem tudok nyilatkozni de volt ismerősöm aki valahol pesten ment el és nagyon negatív tapasztalatai voltak sajnos.


A lúgosítás az étrend teljes megváltoztatásával kezdődik. Engem még a gép lúgosított emelett. A neten olvasgattam erről + nekem candida diétát is kellett csinálnom, úgyhogy el is kezdtem fogyni.

2009. szept. 11. 18:52

néztem pesten és van

ilyen

2009. szept. 11. 18:52
és milyen lúgositót használtál?
22. fd8e423e9e (válaszként erre: 17. - Csokipuding)
2009. szept. 11. 18:46
Avivázni én is szoktam. Ez önmagában nem elég! Hasznos, mint minden ésszerű mozgás, de a betegséget diagnosztizálni kell. Igaza van Ájrinnak. Ha nem vagy megelégedve az orvos kezelési módszerével még mindig kereshetsz másik orvost. Nekem szerencsém volt, a nőgyógyászom természetgyógyász is, így nem folyamodtunk első körben drasztikus hormongyógyszerekhez. De magamat nem kezeltem volna saját szakállamra. Az endokrinológus lórúgás hormongyogyit írt fel, persze nem szedtem be, gondoltam egy hónap menstruálás ide-vagy oda, már nem számít, az alatt is fogytam négy kilót, és megtört a jég, elkezdtem javulni.
21. azure_ (válaszként erre: 19. - Zsanetta)
2009. szept. 11. 18:45

Azt nem tudom, de van egy első állapotfelmérés mikor kiderül a gép szerint mi bajod és mit kell kezelni. Ezt ott tudják megmondani, hogy mi gyógyítható.

Nekem "csak" a prolaktin miatt nem jött a baba.

20. azure_ (válaszként erre: 17. - Csokipuding)
2009. szept. 11. 18:44
Olyan gyógyszert kaptam ami olyan rosszulléteket okozott, hogy utcára nem bírtam menni. Na ekkor mondtam, hogy állj, én ezt nem szedem tovább. Amikor mentem a pozitív teszttel először meglepődött majd megijedt, hogy de hát erős gyógyszert szedtem. Mondtam neki 1 éve már nem szedem. Na megnyugodott...
2009. szept. 11. 18:43

nekem ednometriosisomk van és 5x mütöttek most volt lombikom,de sajna csak 1 petesejtem lett és az sem termékenyült meg.

lehet hogy erre is jó??

18. azure_ (válaszként erre: 14. - Ájrin)
2009. szept. 11. 18:43

Igen így van.

Első és legfontosabb dolog a szervezet lúgosítása.

17. csokipuding (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2009. szept. 11. 18:42

ha nőgyógyászhoz mennék valószinű, h valamilyen hormontabit irna fel amit nem szeretnék

elkezdtem az aviva tornát vagyis próbálkozom vele most ebben reménykedem, csak gondoltam, h mellette valamilyen természetes dolgot használnák. valamilyen teát vagy valami hasonlót

16. fd8e423e9e (válaszként erre: 11. - Csokipuding)
2009. szept. 11. 18:42
Menj el orvoshoz mindenképpen, vizsgáltasd ki magad. Próbálj meg az orvosoddal olyan terápiát kialakítani, ami nem drasztikus, erős hormongyógyszereket jelent.
15. azure_
2009. szept. 11. 18:42
A hölgyet Lengyelné Valinak hívják és egy tündér! Csak jót tudok róla mondani. Az a segíteni akarás az az odafigyelés ami ott fogadott példátlan volt. A mai napig tartjuk a kapcsolatot. :)
14. ájrin (válaszként erre: 1. - Csokipuding)
2009. szept. 11. 18:41

Először is: nőgyógyász és endokrinológus a "módszer" neve.

Aztán kiegészítheted gyógyteákkal a kezeléseket, de ez attól függ, hogy mit állapítanak meg. A gyógytea is olyan, hogy van akinek ez jó, van akinek ez.


Amit viszont bátran megtehetsz és segít:

- Testmozgás

- Helyes étkezési szokások kialakítása

- Sok folyadék

13. azure_
2009. szept. 11. 18:40
www.biomed-gyogyszalon.hu
12. azure_ (válaszként erre: 8. - Zsanetta)
2009. szept. 11. 18:39

Vitális térterápia. Én Balatonfüredre jártam, nem tudom ki milyen régióban lakik.

Erőteljes candida problémáim voltak, a hormonháztartásom teljesen fel volt borulva, magas prolactin szinten volt és el voltam savasodva csak híztam és híztam.

3 hónapon keresztül heti 1 alkalommal mentem (elegendő lett volna kéthetente is) de én szerettem volna mielőbb jobban lenni. Az első kezelések után úgy éreztem, mintha kicseréltek volna.

Amikor teherbe estem (meddőnek állapítottak meg az orvosok) el sem hittem!!! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook