Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belefáradtam az örökös vitába, harcba, hogy küzdjek érte.... fórum

Belefáradtam az örökös vitába, harcba, hogy küzdjek érte.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 11:22
Kifejtenéd részletesebben? Hogy érted, hogy küzdened kell érte? Menni akar, de te nem engeded el vagy hogy?
7. handymandy (válaszként erre: 6. - Handymandy)
2023. jan. 22. 11:22
*kimondani
6. handymandy (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 11:18
Sajnálom. Van amikor muszáj kjminfani itt a vége. Ha folyton harcoltak, az már a nemszeretet jele. Be kell látni. Különben elmegy melletted az élet. (tapasztalat, ha megléped, újra boldog tudsz lenni)
2023. jan. 22. 11:01

Az valódi elfogadás volt? Vagy inkább megalkuvás?

Az őszinte válasz mindenre választ ad.


Ha valóban elfogadtad őt teljes egészében, akkor nem lenne helye most harcnak, küzdelemnek, egymás hibáztatásának.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. jan. 22. 10:38
Elfogadtam, sokáig, nagyon sokáig! Ezért nehéz az elengedés! A saját magam kudarcának érzem, élem meg.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 22. 09:57
Az ember akkor szeret valakit, ha elfogadja benne azt amit nem szeret. Ha ez nem megy lépni kell mert az idő eltelik, aztán azzal szembesülsz hogy már nem kellesz senkinek.
2023. jan. 22. 09:50
Ne küzdj, van akiért, van amiért nem érdemes. Engedd el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook