Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas kockázatú HPV-t találtak nálam. Segítsetek, hogyan küzdjek ellene? fórum

Magas kockázatú HPV-t találtak nálam. Segítsetek, hogyan küzdjek ellene? (tudásbázis kérdés)


1 2
2022. dec. 17. 08:30

Sziasztok!


Két hónapja kaptam meg az eredményeket, 4-féle magas kockázatút (köztük az egyik legveszélyesebbet, a 16-ost), és kétféle alacsonyt mutattak ki (az egyik kondilómát okoz, azzal azóta is küzdök). Egyből elmentem konzultációra, felírták az immunerősítő bogyót, már el is fogyott. Most szeretnék kipróbálni egy természetes megoldást. Mit javasoltok?

2012. aug. 24. 17:27

gyógygomba is nagyon jó ezekre (japán kristály és/vagy mandzsúriai kombucha gomba...)Immunerőstésre kiváló+rákpusztító,sejtregeneráló,méregtelenítő...

stb...

[link]

48. mikida (válaszként erre: 45. - ViroActiveTesztetKeresek)
2012. júl. 13. 00:27

Kerüld a stresszt, és tanulj stresszcsökkentő technikákat.

A szervezetünkben lappangó számtalan kórokozó akkor kap esélyt, amikor a stressz miatt legyengül az immunrendszer.

2012. júl. 12. 22:53

Sziasztok! Én nem kaptam rá semmilyen gyógyszert sajnos, csak immunerösítöt javasolt az orvos.

2- szer mütöttek, de ugy néz ki, már rendben vagyok. Sokáig tartott, de kilábaltam.

46. Milup2
2011. okt. 24. 08:50

Én a HPV-mre ezüstkolloidot szedek. (nem doki javasolta) Állítólag ez megöli ezt a vírust..Remélem...

Férjem is most kezdte szedni.

2010. okt. 8. 23:47

magas kockázatú HPV-vel fertozott 33 éves férfi vagyok.

Nincs szemolcsom, és semmi tunetem.

De akitol elkaptam annak méhnyakrákja volt korábban. (ez később derült csak ki)


2007-ben kaptam el.

2008-ban megfertoztem vele a kovetkezo barátnomet (ekkor derult ki, hogy az elozo barátnom hordozta a virust)2009. ben szetmentunk.


Úgy érzem, több, mint magas kockázatú a virus ami bennem van/volt, mivel fertőztem vele.


Azota eltelt egy év, nem éltem szexuális életet.

Most ujra barátnom van, és félek, hogy a virus bennem van, és még mindig aktiv. .


Szeretném megtudni, hogy hol tudok

VIRO AKTÍV TESZTET csináltatni?

Azaz nem csak azt szeretném kideríteni,

hogy van-e bennem hpv virus (mert valoszinuleg bennem van) hanem azt,

hogy MELYIK TIPUSA,

és FERTOZO VAGYOK-E VAGY SEM.


A Viro aktív teszt ezt mutatja ki.

(Budapesten a koruti hpv centrum nem csinál már ilyen tesztet, tegnap megkérdeztem oket)


Hol lehet ilyen tesztet vagy hasonlot csináltatni európában? Bármilyen országban jó lesz, és kerul amibe kerul.


Tudni szeretném, hogy fertőzőképes állapotú virust hordozok-e, ha bennem van még egyáltalán.


Emellett érdeklődnék,

MIKET EGYEK?


Milyen ételek, milyen vitaminok, kiegészítőket kell egyek, hogy erősítsem az immunrendszeremet?


HIV fertőzöttek immunerősítő gyogyszerei esetleg beszerezhetőek-e a számomra, ha igen hol, és mik azok? (nem vagyok HIV fertőzött, de tudom, hogy ők nagyon erpős immunerősítőket kell, hogy kapjanak)


Köszönöm a figyelmet, és a segítséget!


T.

2009. szept. 20. 18:26

Szia Vallia!


Ha nem vagyok túl indiszkrét, akkor megosztanád velünk, hogy mely gyógyszer hozza meg neked a gyógyulást?

Homeopátiás szer, vagy konkrét doki által vényre kapható?

43. 94e6ec2939 (válaszként erre: 42. - Liliom87)
2009. jún. 4. 09:19
Ha nem tudod, hogy elmult-e, miert nem szeded a gyogyszer? Persze nem az en dolgom, csak fura...
2009. jún. 4. 07:58
Sziasztok! Nekem is HPV van/volt, muszáj volt kiváltanom több hónapra előre az Isoprinosine-t, mert a doktornő, aki kezelt, nyugdíjba ment márc-ban, közben pedig úgy döntöttem, hogy nem szedem tovább, és így maradt 3 bontatlan csomag, amit átadnék valakinek (2700 Ft/csomag, gyógyszertárban 3200 Ft/cs. vénnyel) Miskolcon. Ne haragudjatok, hogy itt bonyolítom, de igazán szükségem lenne a pénzre, az immunerősítő pedig itt áll a szekrényemben feleslegesen. Köszönöm! (Ja, érdeklődni privátban a továbbiakról. )
41. cfbf9bf4af (válaszként erre: 11. - 6c47c37776)
2009. ápr. 16. 22:02

Szia! Ha jól tudom, a HPV egy olyan virus amit nem lehet kiirtani! ?

Hogy lehet valamit 80%ban kiirtani???? Most avgy van vagy nincs?

De mivel ez nem kiirtható:( Igy nem értelek, ki mondta ezt neked???

2009. márc. 15. 12:42

Legjobb / legfrisebb link a HPV-ről:


[link]


vagy a www.genoid.net oldala!


" A legújabb ajánlások szerint a szűrés legbiztosabb módszere a citológiai és a HPV-vizsgálat együtt "

(csak annyiból jobb először rákszűrésre menni, és csak az eredmény után a HPV-t csináltatni, mert ha rossz rákszűrés eredmény jön ki, automatikusan megcsinálják a HPV tesztet, nem kell fizetni érte (elvileg) )

2009. márc. 13. 16:59
Szia!Nekem hat évvel ezelőtt volt egy műtétem. Részben az orvos hibájából.5 P3-as citológiám volt és magas kockázatú HPV. Orvost váltottam,mivel a régi orvosom miatt alakult így. Túl sokáig húzta a dolgokat és egyre rosszabb lett az eredményem. Az új doki meg nekem mondta, hogy úristen, engem eddig miért nem műtöttek meg.Eleinte megpróbálják gyógyszerrel, immunerősítővel kezelni,van akinek beválik.(nálam sajnos már nem volt értelme).
38. csillaag (válaszként erre: 22. - Burkuska)
2009. márc. 13. 16:52

SIMA RÁKSZŰRÉSSEL (citológia) NEM DERÍTHETŐ KI, H VAN-E HPV ! ! Ha rossz eredmény jön ki a rákszűrésre akkor szoktak HPV tesztet is csináltatni(legalábbis kellene), h kiderüljön melyik fajtája okozza a bajt, és ellenőrizni lehessen 3 havonta, h van-e változás.

Ha jó eredmény (P1-2) jön ki, senkit nem érdekel, h van-e HPV vagy nincs, de sosem árt kérni a szűrést HPV-re is, mert kiderülhet, hogy ugyan negatív a rákszűrés, de mégis van már az ember lányában HPV, és ráadásul a magas kockázatú típus (sajna személyes tapasztalat...) Ami azt jelenti, hogy fel kell pörgetni az immunrszt, mert más megoldás nincs, és pár havonta vissza kell menni nézetni, h elmúlt-e, mert a sokáig 1 fajta jelenléte szokott bajt okozni. Szóval szerintem akit idegesít, ne várjon arra amíg az orvos ajánlja, mert ha rajtuk múlik.....

Én csak azért csináltattam meg, mert (más miatt mentem de) a doki azt mondta ne aggódjak addig amíg nincsen Chlamydiám vagy HPV-m, mert ezek a legveszélyesebbek. Ekkor hosszas nyúzás után nagy nehezen kinyögte, h ha a befizetett csekkeket visszaviszem mindkettőről, akkor leveszi a keneteket, és lesz majd eredmény, megnyugodhatok.. hát a megnyugvás elmaradt, de legalább figyelek, tudom, h járnom kell ellenőriztetni, meg az immunerősítőkkel próbálkozni, de az iso-valamit leszólta, szerinte nem ér semmit, mennem kell máshoz felíratni :)

Ja, Váradi Lacinak én is köszönöm a sok-sok tippet, elkezdem tesztelni őket, reméljük pár hónap múlva töktutiraegészségesrambó leszek tőlük.. :)

2009. febr. 28. 16:19

Erről írtam a 32., 33., 34. sz. hozzászólásokban.


De...

Ha az ectropium - általában ezt hívja a köznyelv méhszájsebnek - nem okoz panaszt, nem szükséges kezelni.

Még csak kórosnak sem igazán mondható állapot, hiszen igen gyakori a fiatalok között.

Az elváltozás néha spontán is rendeződik.


A kezelés annyi, hogy a hengerhámot roncsolják vagy eltávolítják.


Ecsetelés

Fagyasztás

Lézeres vaporizáció

Kimetszés, hideg kés technika, konizáció

Loop konizáció(elektromos hurokkal történő felszíni lemetszés)

2009. febr. 28. 14:45

Sziasztok,

Januárban voltam nögyógyásznál, mert októbert óta nem szedem a fogamzásgátlót,mert lassan-lassan babát szeretnénk a párommal. Elvégezte a doktornö a kötelezö rákszürést is,majd 1 hete meg is jött az eredmány, miszerint HPV-m van és méhszájsembem is,meg az immunrendszerem egy nagy sz..r. Most teljesen be vagyok parázva, most el kell mennem dokihoz,csak ugyanahhoz nem tudok,mert külföldön élek.

A kérdésem annyi lenne, hogy hogyan kezelik ezt a fertözést?És a méhszájsebet?

35. 1731424aa5 (válaszként erre: 29. - Burkuska)
2009. febr. 21. 08:14

A legfontosabb szer a házi drogériában.Idekopizok egy ki írást, de azért a homeopata ajánlataimat próbáljátok ki ez mellett!


A cickafark olyan gyógynövény, amely nem hiányozhat életünkből. Jóllehet sok súlyos betegség esetén a legjobb segítőnk, elsősorban mégis a nők számára fontos.Minden szempontból a lehető legkedvezőbben befolyásolja a női medence szerveit. Akár fiatal lányról van szó, aki hajlamos arra, hogy, rendszertelenül menstruál, akár idősebb asszonyról, aki a változás éveinek közepén tart, esetleg ezt az időszakot már át is lépte, nagyon fontos mindenkinek, fiatalnak és öregnek, hogy alkalmasint megigyon egy-egy csésze cickafarkfű-teát. Petefészek gyulladásnál gyakran már az első cickafark-ülőfürdő megszünteti a fájdalmakat és fokozatosan elmúlik a gyulladás is. A cickafark főzetével végzett lemosások és ülőfürdők segítségével megszüntethetjük az igen kellemetlen hüvelyviszketést. Ugyancsak hatásosak ezek a fürdők idős emberek és gyerekek ágybavizelése valamint fehérfolyás kezelésében de ezekben az esetekben napi két csésze cickafarkfű-teát is meg kell inni.


A tea szabályozza a veseműködést, megszünteti az étvágytalanságot, elmulasztja a gyomorgörcsöket, a puffadást, a máj zavarait, a gyomor- és a béltraktus gyulladásait, fokozza a bélbolyhok tevékenységét és ezáltal biztosítja a szabályos székelést. Mivel keringési zavarok és érgörcsök ellen is igen hatásos, a legmelegebben ajánlható angina pectoris esetén.


Az időjárási front által előidézett migrénes roham gyakran már egyetlen csésze cickafarktea elfogyasztása után megszűnik. Ilyenkor a teát jó melegen kell kortyolgatni. Valószínűleg nem köztudott, hogy a cickafark közvetlenül és nagymértékben hat a csontvelőre és így fokozza a vérképződést. Gyomorvérzés, vérző aranyér, valamint erős gyomorégés és gyomornyomás esetén gyors javulást hoz a cickafarktea. Meghűlés, hát- és reumatikus fájás ellen sok cickafarkteát kell inni, olyan forrón, ahogy elbírjuk. Aranyér gyógyítására használjunk cickafark virágjából készített kenőcsöt.

2009. febr. 21. 06:10

Még jobb terápia, most kerestem ki a Materia Medicából.

Ami az előző szereknél hatásosabb és főleg hölgyeknél!


Thuya 30 CH heti 1x10 szem, Papilloma 30 CH heti 1x10 szemet érdemes szedni, Dulcamara 9 CH napi 1x5 szemet.


Az előzőek is mehetnek mellette a leírt módon adagolva.


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Váradi Laci

2009. febr. 21. 03:44

Íme egy link -

[link]

- de javasolnám nektek az alábbi homeopátiás szereket:

Lycopodium clavatum 9CH, Chelidonium majus 9CH, Berberis vulgaris 9 CH Kalium Iodatum 9CH és Sepia 9CH.Esténként öt-öt golyócskát a nyelv alatt elszopogatni.Kézzel nem szabad hozzáérni.Előtte és utána egy-egy órával kaja, pia nuku és a kezelés alatt a mentolos cukor,rágó,fogkrém kerülendő mert rontja a hatását.

A vitaminokból az emelt dózisú Dr.Chen féle 1200 mg napi 4 alkalommal javaslom, amit tünetektől függően fel lehet emelni napi 6 szemig is.

Vízben oldódó vitamin: Túladagolása nincs és a tévhitekkel ellentétben nem okoz vesekőképződést, sőt...

És "csoda"szer az züstkolloid

Az ezüst kolloid áthatolva az egysejtű élőlények sejtfalán (baktériumok, gombák, vírusok, paraziták) gátolja azokat az enzimeket, amelyek a kórokozók anyagcseréjében részt vesznek, és azok pusztulását okozza. A vírusok fehérjeburkának szerkezetét károsítja és szaporodásra képtelenné teszi őket.


Remélem segítettem!

Szép napot!

Váradi Laci

32. moncsicsi83 (válaszként erre: 31. - Mo.o.)
2009. jan. 25. 18:57
Nagyon szépen köszönöm. Szerintem majd ki fogom próbálni
31. Mo.o. (válaszként erre: 30. - Moncsicsi83)
2009. jan. 25. 16:33

Drogériában, patikában, gyógynövényszaküzletben lehet venni. Én filtereset szoktam venni, mert egyszerübb, mint szürögetni.

Kell, hogy valami hatása legyen, mert nekem azelőtt nagyon sok gond volt a mandulámmal is, gyakran volt begyulladva, már gondolkodtam azon, hogy kivetetem. Aztán a cicka-kúra után ez is megszünt.

Azért arra vigyázzatok, hogy ha az első pohár után allergiás tüneteket vesztek észre, akkor hagyjátok abba. (pl. bőrkiütés, nyelvduzzadás)Nagyon kicsi százalékban, de van aki allergiás rá.

2009. jan. 25. 14:22
És gyógynövényben lehet kapni ilyen teát, vagy mezei boltban is?
29. Burkuska (válaszként erre: 28. - Mo.o.)
2009. jan. 25. 13:46
Igen!A cickafark tea állítólag csodákra képes.Maria Treben sokat ír erről a növényről.Még nem próbáltam,de ártani nem árthat.
28. Mo.o. (válaszként erre: 27. - Moncsicsi83)
2009. jan. 25. 10:41

A Béres cseppet az útmutató szerint csöpögtettem, pontosan már nem emlékszem rá.

A cickafarkfűről én sem tudtam sokáig, hogy az egyik legjobb vírus és baktériumölő gyógynövény.

27. moncsicsi83 (válaszként erre: 25. - Mo.o.)
2009. jan. 25. 09:23

A béres cseppet én is szedem azóta, lehet akkor nekem is segített? Mondjuk a 3 hónapos vizsgálatra visszamentem, ott már azt mondták, hogy 1 év múlva várnak. Na az nemsokára elérkezik, de most már magán dokihoz szeretnék menni..

A cickafarfű ilyenre jó? Nem is hallottam. Lehet kipróbálom. Köszi a tippet

Egyébként a béres cseppet milyen rendszerességgel szedted?

26. Mo.o. (válaszként erre: 22. - Burkuska)
2009. jan. 24. 20:38
Igen Burkuska, egy jó citológus a kenetből meg tudja állapitani a fertőzöttséget,meg még egy csomó mindent,amit a doki még nem lát.
25. Mo.o. (válaszként erre: 2. - 94e6ec2939)
2009. jan. 24. 20:31
3 évvel ezelőtt nálam is találtak a kenetben HPV-t.A méhszájon szerencsére még semmi eltérés nem látszott.Fél év mulva kontrollt javasoltak. Én is leforrázva éreztem magam a hir hallatán, kérdeztem én is célzott HPV tesztet, de azt javasolták, hogy a fél évet várjuk meg.Próbáltam magam nyugtatni, és megoldást keresni arra, hogy hogyan segitsek az immunrendszeremnek.Ez a legfontosabb. Béres cseppet én is szedtem, meg cickafarfű teát kezdtem el inni,(elég rossz az íze,de ha már egy kicsit kihült birható) naponta két csészével.Fél év mulva a kontroll negativ eredményt hozott.Azért a félelem most is bennem van, pedig most már többször is negativ volt a citologiám.Néha még most is iszok cickafark teát, és reménykedem, hogy elég erős a szervezetem és nem lesz gond.
24. Burkuska (válaszként erre: 23. - Moncsicsi83)
2009. jan. 24. 19:49
Köszönöm!
23. moncsicsi83 (válaszként erre: 22. - Burkuska)
2009. jan. 24. 14:50
Nekem rákszűrés után az eredménynél mondták, hogy HPV gyanús vagyok és visszarendeltek 3 hónap múlva újabb rákszűrésre.
22. Burkuska (válaszként erre: 21. - Lizabella)
2009. jan. 24. 09:56

Köszönöm!

Úgy értem,hogy "sima"rákszűréssel kideríthető,jól értem:)?

2009. jan. 24. 09:36

[link]


itt tudsz róla olvasni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook