Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan küzdjek még tovább? fórum

Hogyan küzdjek még tovább? (beszélgetős fórum)


17. pteri (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
2021. ápr. 8. 19:39
Miért, a hajléktalanok szerinted sterilebbek? Egyébként nem is mindenhol vannak önkéntesek, pont ezért. De ahova kérik őket, nem ápolási feladatokat hajtanak végre.
16. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Pteri)
2021. ápr. 5. 08:39
Ne haragudj, de szerinted az önkéntesség kimerül ennyiben? Azok az emberek betegek, és nem biztos, hogy csak coviddal fertőznek. Az önkéntes embereket ki oltja be más kórházi fertőzés ellen? Csak kérdezem. Gondolj bele.
15. E'lodie (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 20:55

Amúgy melyik része foglalkoztat? Hogy az oltások által megfelelően alakul majd az emberek szervezete, hogy a klímaváltozást gond nélkül vészeljük át?


Vagy hogy gyorsan elsajátítsuk majd a Földet elfoglaló idegenek nyelvét, hogy szót értsünk velük?


Csak kettőt dobtam be ötletnek. :))))))

14. E'lodie (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 16:11
Én szeretem. Bár lehet, hogy mostanában nem megnyugtató ilyesmikkel foglalkozni. :)
13. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 15:32
Azokat szeretem, de az összeesküvés-elméletek sem nem érdekesek, sem el nem gondolkodtatnak.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 15:04

Kutyamenhelyekre is mehtnél szerintem, sétáltathatnád őket. Vihetnél nekik tápot is, nagyon jó unaloműző.

Vannak éttermek, ahol szegényeknek főznek, ott is segíthetnél a konyhán, vagy az étel kiosztásában.

11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 12:08
Nincs családod, barátaid? Miért?
2021. ápr. 4. 09:11

Naggyon jó ötletek!👍


Továbbb!

2021. ápr. 4. 09:11
A covid osztályon lévő betegek és az ott dolgozók önkéntes segítsége nagyon jó ötlet. Ajánlom mindenkinek aki azért nyavalyog mert otthon van és unatkozik. A FI sem lesz egyedül magányosan. És ezt minden rossz indulat nélkül írom. Komolyan gondolom.
8. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 09:01
Jelentkezz önkéntesnek Covid osztályra. Az ott ápoltak minden jó szóért hálásak. Te pedig nem fertőződhetsz meg, mert a járvány is csak egy összeesküvéselmélet.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 08:58
Persze, hogyne. Érdekesebb lenne, ha vinnéd a tornaszőnyeged, és közéjük kucorodnál. Átélhetnéd a bőrödön az emberek reakcióit a hajléktalanok iránt.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 08:54
Talán most nem mehetsz be, inkább hívj hajléktalanokat a lakásodra. Szívesen elanekdótáznak veled biztos.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 07:57
Inkább próbáld meg a hajléktalan szállót.
4. martini64 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 07:45
Válaszd a hajléktalan szállót inkább.
2021. ápr. 4. 07:16

Pl Engem mostanában az összeesküvés elméletek foglalkoztatnak.


Ti is szeretitek az érdekes elgondolkodtató dolgokat?

2021. ápr. 4. 07:05
Szia 🙂 Szerintem itt is sokan szóba állnak veled, ha szeretnèl bedzèlgetni. Milyen tèmákat szeretsz?
2021. ápr. 4. 07:00
Nagyon magányos vagyok, vagytok így?, Hiába lefoglalom magam, de az emberi közösség hiányzik, bemennyek hajléktalanszállóra beszélgetni, ott lehet szóbaállnak velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook