Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
19865. 80ASIQ (válaszként erre: 19864. - Maruszja)
2011. okt. 16. 20:45

Úgy van!

:D

19864. Maruszja (válaszként erre: 19863. - 80ASIQ)
2011. okt. 16. 20:03
Tudtam, hogy így van, ezért hoztam fel. Hát igen, ha anyukádnak levél nélkül tetszik az udvar, akkor nincs más hátra, mint eleget tenni kérésének, seperni!
19863. 80ASIQ (válaszként erre: 19862. - Maruszja)
2011. okt. 16. 18:15
Na látod, már ezzel sem tudok újat mondani. Valóban így van. Szerdánként seprek, beleteszem a zöld kukába és csütörtökön elviszik. De még kevés levél hullik le egy hét alatt. Majd, ha beindul, akkor naponta fog annyi lehullani, mint most egy hét alatt. Akkor már lesz értelme ezt csinálni. Most csak azért csinálom, mert anyám nem bírja elviselni, hogy levelek vannak a földön. Érdekes, mert nekem meg tetszik. De itt nekem nem lehet igazam.
19862. Maruszja (válaszként erre: 19861. - 80ASIQ)
2011. okt. 16. 13:23

Szia Józsi! No és leveleket sepregetni is lehet. Tudom, hogy azt is szoktad csinálni.


Kellemes, szép vasárnapot kívánok Nektek!

19861. 80ASIQ
2011. okt. 16. 11:54

Sziasztok Leánykák! :)

Igazából nem történik semmi komoly dolog. De komolytalan sem. A héten valamelyik nap egész napos net- és tv műsorszünet volt valami üzemzavar miatt. Furcsa volt, hiányzott. Furcsa az is, hogy tényleg ezen függünk. Pedig régen sem tv sem internet nem volt, mégis megvoltak az emberek. Valószínűleg többször találkoztak személyesen.

Itt szép az idő. Nekem ez jobban tetszik mint a nyári bolond nagy meleg. Most gázzal melegítünk, de nem sokára megjön 30 mázsa tüzifa. Télen azzal fogunk fűteni. Újra lehet fát hosogatni, tüzelni.

Szép vasárnapot kívánok!

19860. Maruszja
2011. okt. 16. 11:24

Sziasztok! Igen igazad van Dórikám eléggé kihalt a fórum. Már nagyon kevesen járunk ide és elég unalmasak is vagyunk. Én továbbra is a netfüggőknél szoktam lenni és a FB-on beszélgetünk.


Kellemes hétvégét mindenkinek!

19859. bnedora
2011. okt. 15. 19:55

Sziasztok!

Mi újság? Nagyon kihalt a fórum. Remélem, azért nincs baj, csak mással vagytok elfoglalva.

Sajnos, az őszi találkozó is elmaradt, nagyon gyorsan telnek a napok. Még az is kétséges, hogy halottak napjára mikor megyünk le.

Ma, szépen sütött a nap, bár hideg volt. A mosógépem bedöglött, így mosni nem tudtam.


Mindenkinek jó éjszakát, és holnapra pihentető, szép vasárnapot kívánok.

19858. bnedora (válaszként erre: 19856. - Maruszja)
2011. okt. 9. 19:48

Semmi baj Marcsikám! Azt hiszem oszlej felvette. Tudod, mindig az van, hogy amikor a fiamékhoz megyek, szóvá lett téve, hogy a dominókkal foglalkozom és nem az unokákkal, pedig pár perc az egész, így ma nem akartam dominózni.


Nagyon aranyosak voltak, majd a naplómban leírom, hogy miket csináltunk.


11-kor nálunk akkora eső volt, de du. 3-ra kisütött a nap. Én nemrég voltam sétálni a kutyával, mert Laci még mindig a fűtéssel foglalatoskodik, nem jön össze neki, és igencsak hideg van kint (meg bent is). Én is itt lógok a neten, minthogy bebújnék a meleg ágyba és tévéznék.

19857. Maruszja
2011. okt. 9. 17:43

Ma megjelent a cikkem. Hát nem egy nagy szám a többihez képest. Most nem is hiszem, hogy írni fogok, vagy igen? Ki tudja, még én sem. Mindenesetre megpróbáltam.


Most esik az eső. Pali lent van a kisebbik kutyánkkal, szarrá fognak ázni!

19856. Maruszja (válaszként erre: 19853. - Bnedora)
2011. okt. 9. 17:41

Szia Dórám! Bocsi, hogy a déli domidat (sem) nem vettem fel. De én délben még az ebéddel bajlódtam és nem olvastam egy üzenetemet sem, sőt még a jeleket sem viszonoztam addig.

Gondolom, hogy kiunokáztátok magatokat! De ennék egy kis tortát! Hű, mit nem adnék érte!

19855. Maruszja (válaszként erre: 19849. - Bnedora)
2011. okt. 9. 17:39

Hát ami azt illeti elég hűvös van. Ha bár én még ma nem voltam kint, csak az erkélyen. De még lesz egy séta és akkor lemegyek.


Nem régen ébredtem fel, miután az éjjel alíg aludtam valamit. Itt a Centerbe tegnap este Neoton koncert volt és ott voltam lent Timcsyvel. Nagyon jól éreztük magunkat és 1 óráig volt a koncert. Mire hazaértem már "szarta" a dominókat. Alíg mertem elaludni. Aztán egyszer már nem bírtam tovább és bealudtam. Reggel meg 8 órakor keltem, mert féltem, hogy jön a népszámláló és engem még ágyban talál. De nem jött. Így aztán feltettem az ebédet.

19854. 80ASIQ (válaszként erre: 19852. - Maruszja)
2011. okt. 9. 17:39

Így, ahogy mondod, Marcsika!

Én is kellemes vasárnapot kívánok a csapatnak!

19853. bnedora
2011. okt. 9. 17:36

Sziasztok!

Mi is interneten szeretnénk kitölteni, de sokan mondják, hogy problémás. Remélem azért sokadjára, mire mindenki túl lesz rajta, belejövünk. A fiam már elküldte, nem volt panasza, csak annyi, hogy mind az ötőjüknek külön kellett végigcsinálni.

Anyósomnál személyesen voltak, hamar végeztek.

Azért sok olyan kérdést feltesznek, amihez szerintem nem lenne közük, de hát ha kérik, MUSZÁJ!


Ma voltunk a fiaméknál az elmúlt születésnapokat megünnepelni. Az uncsik örültek a könyveknek és a tortáknak. Én ilyenkor mindkettőjüknek veszek, hiszen külön emberkék. Jót játszottunk velük.


Szép estét, pihentető jó éjszakát kívánok mindenkinek.

19852. Maruszja (válaszként erre: 19851. - 80ASIQ)
2011. okt. 9. 17:36

Látom Józsikám megpróbáltad. Én nem próbálkozom. Idejön a csaj és kitölti, azért kapja a pénzt értem meg mindenkiért.

További kellemes vasárnapot kívánok Nektek!

19851. 80ASIQ (válaszként erre: 19850. - 80ASIQ)
2011. okt. 9. 17:30

Lehet, hogy Isten segítene, de a gép nemn akarja!

Minden egérkattintás, billentyűleütés után perceket kell várni, a gép la akar fagyni.

Feladtam.

Majd szépen kijön a hölgy és fehér asztal mellett kitöltjük.

19850. 80ASIQ
2011. okt. 9. 11:43

Sziasztok!

Piszkozatképpen kitöltöttem a népszámlálási kérdőíveket. Nem nehéz, de rengeteg kérdés van! Azt hittem már megbolondulok!

Ha Isten segít, megoldjuk internetes formában.

19849. bnedora
2011. okt. 8. 17:57

Sziasztok! Hol vagytok régi barátok.......

A 4. oldalamon találtam rá a fórumra.

Én nagyon fázom... jó-jó, hogy ennek most van itt az ideje, de rossz volt ez a hirtelen hőmérséklet változás, semmi átmenet.

Laci még nem fejezte be teljesen a fűtésrendszer beállítását, így nem tudom mikor lesz meleg a lakásban. Igaz, délután be kellett mennie dolgozni, most jött haza, így ez az idő kiesett.


Mindenkinek kellemes pihenést kívánok. Öltözzetek jól fel bent is, kint is.

19848. Maruszja
2011. okt. 3. 10:20

Sziasztok! Kellemes új hetet kívánok mindenkinek!

Dórikám nagyon szívesen máskor is felveszem. Tudod még én is megkérhetlek rá bármikor. Segítsük egymást ahol tudjuk!


Sok felelőtlen autós van sajnos ezért van a sok baleset. És sokszor a vétlen szenvedi a nagyobb bajt. Több rendőr kellene az utakra és autópályákra.


Józsikám! Örülök, hogy írtál, hogy megvagytok. Annak már kevésbé, hogy begyulladt a füled, remélem már rendben van. Ne szégyeld magad, amiért nem tettél be új képeket, majd beteszed, de néha gyere köszönj be, mert egyre kevesebben vagyunk. Már Tyka sincs. Timcsy aki beköszön időnként és néha Marietta, no és Dóra, a drága, aki mindig beszámol nekünk mindenről. Köszönjük neki, mert így legalább képben vagyunk velük kapcsolatban. Én is ritkán vagyok, mert más fórumon lógok és mostanában a FB-on beszélgetünk esténként. No meg itt vannak a kutyák, akiket leviszünk sétálni, meg mindig van valami tennivaló itthon. Szóval én sem vagyok aktív a fórumon.

19847. 6e519c8e5e
2011. okt. 3. 08:35
Kellemes Hetet !
19846. 80ASIQ (válaszként erre: 19844. - Maruszja)
2011. okt. 2. 20:48

Csak megszólalok, mert mindenképpen gyötör a lelkiismeret. Azért nem szólaltam meg mert adós vagyok még képek felrakásával és nincs hozzá lelkierőm ezért szégyellem magam és visszahúzódom.

Mik is történtek a közelmúltban?

Voltunk Mogyoródon az élményfürdőben vagy csúszdaparkban, ahogyan tetszik, még augusztusban. Nagyon jó volt csak sajnos begyulladt a bal fülem és a múlt héten még fájt. Voltam orvosnál is vele, holnap még kell menni. Remélem utoljára, mert már úgy néz ki, panaszmentes vagyok.

Egy hete, szombaton érettségi találkozón vettem részt. 17-en jöttünk össze. Jó volt. Lehet, hogy jövőre is szervezünk. Öregek vagyunk már, miért várnánk újabb 5 évet? Akinek van kedve az eljön, akinek nincs az nem jön.

Anyósom házához is megyünk a fiammal néha füvet nyírni, gazolni. Jön az ősz, morst már a fű sem nő.

19845. bnedora
2011. okt. 1. 22:17

Sziasztok!

Nagyon jó volt a kikapcsolódás, egy kicsit feltöltődtem. Érdekes, ott nem fájt a fejem, de itthon már megint kezdi. Remélem, nem a sok tapétaragasztó, egyéb vegyi anyag az okozója.

Ma, Kiskunfélegyházán voltunk, kihasználtuk a jó időt, és az pályamatricát (10 naposat vettünk). Sajnos egy súlyos baleset miatt hosszúra sikerült az odafelé tartó út, csak lépésben tudtunk haladni. Haza felé pedig 2 motoros hozta rám a szívbajt, mert a leszűkített sávban a szemben jövőből elénk vágtak keresztben, és a leállósávban folytatták útjukat. Nem értem, egyesek mit megengednek maguknak, könnyen baleset is lehetett volna belőle.

Amúgy kellemesen telt a napunk.


Marcsikám, majd megnézem én is feltett képeidet, de ma már fáradt vagyok.

Köszönöm neked, hogy ismét dominóztál helyettem.


Mindenkinek pihentető jó éjszakát, szép álmokat kívánok.

19844. Maruszja
2011. okt. 1. 13:38

Sziasztok!

Annyira kihalt lett ez a fórum, hogy nem is hiszem el. Nagyon kevesen vagyunk itt, azok is néha.


Kellemes, napsütéses, szép hétvégét kívánok mindenkinek! Gyerünk ki a szabadba sétálni, stb.

19843. Maruszja (válaszként erre: 19842. - 166f85daae)
2011. szept. 28. 14:59
Azt mondja Pali, hogy büszke is rám. (Persze hülyéskedve!) Tényleg jól sikerült a találkozó. Mind a két kutya nagyon aranyos és szép. Köszönöm, hogy szavaztál, ha bár már nem tesz semmit, hiszen ennek a játéknak vége van. Már régen kellett volna feltenni őket, de nem tudtam, hogy van. No mindegy!
19842. 166f85daae
2011. szept. 28. 12:42

Sziasztok!


Marcsika! Megnéztem a fotókat a bográcspartiról nagyon jók lettek:-) Irigyeltelek is és olyan jól nézel ki abba a kék blúzban :-) Pali nagyon büszke lehet rád, hogy ilyen szép asszonykája van:-)

Szavaztam a kis drágáidra is Fickóra és Picurra.

Mind a kettő nagyon aranyos de nekem a szívem közepe még mindig Picur :-)


Dorikám! Olvasom, hogy habzsolod az életet:-) jól teszed minden percet ki kell használni, hisz egyszer élünk.:-) Nagyon szép időtök van, igazi kirándulós. Érezzétek nagyon jól magatokat.


Puszillak benneteket:-)

19841. Maruszja (válaszként erre: 19840. - Bnedora)
2011. szept. 28. 08:36
Tegnap végre sikerült nekem is több domidat felvennem. Örültem neki, hogy megelőztem Lacit. Jó kis vetélkedés ez. Én még soha nem ettem ilyeneket. További kellemes pihenést! Meddig is vagytok oda?
19840. bnedora
2011. szept. 28. 04:33

Sziasztok! Ismét éjjel!

Marcsikám, köszönöm neked, hogy benézel hozzám. Sajnos, én csak ilyenkor éjjel tudok a szobából internetezni, de ez is csak hébe-hóba jön be.

Tegnap Keszthelyen voltunk sétahajókázni. Kellemes, pihentető volt, még soha nem voltam így a Balatonon.

Este finomat vacsiztunk étlapról, és nem svédasztalról. A húsleves mellé én őzfilét kértem, majd desszertnek Gundel palacsintát. Sajnos, a palacsintát elfelejtettem lefotózni.


Mindenkinek kellemes ébredést, szép napot kívánok.

19839. Maruszja (válaszként erre: 19838. - Bnedora)
2011. szept. 27. 13:04

Igen, gondoltam, hogy Laci aktivizálja magát. Azért ma sikerült egyet nekem felvenni. Mindig átnézek, hogy hátha Laci nem ért rá, stb.


Kellemes napot mindenkinek.

19838. bnedora
2011. szept. 27. 00:25

Sziasztok!

Marcsikám, ha te nem, akkor oszlej vehette fel a dominómat, azért köszönöm neked is. Tudod, egész nap jövünk megyünk, és net sincs, csak ilyenkor éjszaka. Bár ez is elmegy időnként.

A bogarakat reggel kiírtattam, de ma délután azért jöttek a "rokonok":-D

Délelőtt egy 3,1 km-es tanösvényt jártunk be, csodás volt az erdő, de néha már azt hittem, ott halok meg. Hiába, ha nem szokja az eke a szántás....

Viszont nagyok szép képet sikerült csinálnom, majd küldök belőlük.

Most kívánok mindenkinek jó pihenést!

19837. Maruszja (válaszként erre: 19836. - 166f85daae)
2011. szept. 26. 16:06

Szegény Marietta! Tudom mennyire szereted ezt a kislányt. Arról nem tehettek, hogy otthon nem tanul. Ez a legnehezebb ez az ötödikes korosztály, uganis itt már felső tagozatos, de még mindig kislány.


Nagyon jó volt a volt munkatársaimmal találkozni. Jól éreztük magukat. Fincsi bográcsos volt.

19836. 166f85daae
2011. szept. 26. 13:39

Sziasztok!



Nekem nagyon zűrös volt a hétvégém ezért nem is jöttem a fórumra.:-(

Itt volt Tamás kislánya nálunk és az egész hétvégét tanulással töltöttük ( most 5.-es) :-((( Nagyon ki akadtunk mind a ketten. Semmit nem tanult egész héten Én voltam a gonosz mostoha és megmondtam neki, hogy ezért felesleges neki eljönni hozzánk ezt otthon is megtehette volna.

Most olyan fáradt vagyok, hogy csak na.

Nehéz a kislánnyal mer az egy dolog,hogy nem tanult de nem is érdekli :-(

Szóval ennyi történt velünk :-(


Azért Dórika neked jó lehetett a kisebb nagyobb gondokat leszámítva.:-)


Marcsika milyen volt a céges buli????


További szép napot mindenkinek! :-)))))))))

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook