Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
19955. szilvi0410
2012. máj. 12. 19:32

Szép estét!

szomorúan olvasom ,hogy Tyka fáj a lábad,kívánok gyors javulást,remélem Marcsikával találkoztatok.

Józsi a fejfájá az biztos a front miatt van,ma mindenki panazkodott a boltban ahogy dolgoztam ,hogy minden fáj/fej,hát,láb/de már a dunántulon erős szél é rossz idő van .biztos kapunk mi is belőle.pedig olyan jó lett volna holnap pihenés kép valahová elmenni.

19954. 80ASIQ (válaszként erre: 19953. - Maruszja)
2012. máj. 12. 18:05
Köszi Marcsika! Vérnyomást szoktál mérni? Az is lehet ok a fejfájásra.
19953. Maruszja (válaszként erre: 19952. - 80ASIQ)
2012. máj. 12. 18:00

Már túl vagyunk. Lassan újra menni kell, ma az utolsóra. Fáj úgy a fejem, most vettem be egy Algopirint. Biztos az időváltozás, vagy ki tudja?


Kellemes hétvégét Nektek Józsi!

19952. 80ASIQ
2012. máj. 12. 17:23

Sziasztok!

Jó melegbe mentek le sétálni! Szerintem azóta már túl is vagytok rajta.

19951. Maruszja
2012. máj. 12. 16:07

Sziasztok! Mindenkinek kívánok kellemes hétvégét! Állítólag estére ideér a vihar, hát kíváncsi leszek rá, de lehet, hogy csak holnapra.

Most nagyon kellemes az idő, sőt nagyon meleg van.


Mindjárt megyünk le sétálni.

19950. jjhmarta (válaszként erre: 19949. - Maruszja)
2012. máj. 8. 14:37
oké már válaszoltam is
19949. Maruszja (válaszként erre: 19948. - Jjhmarta)
2012. máj. 8. 12:26
Tykám privit írok.
19948. jjhmarta
2012. máj. 7. 13:36

Sziasztok!

Tegnap voltunk sétálni, igaz a lépcsőn le és fel még elég lassan tudok menni, el is fáradtam.

Marcsika a héten melyik nap lenne jó a találkozásra, még messzire nem tudok menni, de gondoltam a piacig eltudok sétálni.

19947. 80ASIQ (válaszként erre: 19946. - Szilvi0410)
2012. máj. 7. 10:08

Sziasztok!

Ha már így esett, én is szeretettel köszöntöm az anyákat!

Köszönöm a jókívánságot, de én csak súgó lehetek Anya mellett.

19946. szilvi0410
2012. máj. 7. 09:42

Köszönöm ,mindenkinek aki gondolt Wandusra.Én most gondolok rá nagyon és minden sortárára és kívánok nekik sikert ebben az életben.


Drága Nagyik ,Anyukák ..igaz így utólag de boldog anyáknapját.

Józsi mivel a társaágunkat mint férfi te képvieled ,neked is kívánok sokerőt a gyerköcök neveléséhez,igazságtalan lett volna kihagyni,mert oszlopos tagjaként képviseled a csabai fórumot.

Legyen szép a napja mindenkinek.

19945. jjhmarta (válaszként erre: 19942. - Jjhmarta)
2012. máj. 4. 11:28
bocsi most látom nem jó helyre írtam
19944. 80ASIQ (válaszként erre: 19943. - Maruszja)
2012. máj. 4. 11:24
Évekkel ezelőtt az úgy nevezett Nádas lecsapolónál végeztünk talajmechannikai feltárásokat. Hát halljátok, emlékezetből tán oda sem találnék már! Térkép alapján talán igen. Mellette volt a szeméttelep (lehet, hogy most is ott van, nem tudom) és lakott ott egy hajléktalan kutyával. Még valami újságcikk is rémlik az illetőről. Horgászokat nem láttam.
19943. Maruszja
2012. máj. 4. 09:16

Sziasztok!

Az én fodrászomnak a férje nagy horgász és mindig ide jön a csabai bánya tóhoz, remélem jól írom a nevét. Sokszor van, hogy a fodrászom is kimegy vele, mert szokott halat fogni.

Azután van még egy másik itt Csabán, valami Pihenőpark, de őszinte leszek nem tudom, hogy hol van.


Kellemes hétvégét mindenkinek!

19942. jjhmarta (válaszként erre: 19940. - 80ASIQ)
2012. máj. 4. 05:50

Szia Szilvike!

Wandusnak gratulálok a ballagásához és sikeres vizsgát kívánok.

Az Én unokám is ma ballag Gyulán már Ő a harmadik aki ballag a közép iskolából.

Kívánok mindenkinek szép napot.

19941. Maruszja (válaszként erre: 19939. - Szilvi0410)
2012. máj. 3. 17:25
De jó! Sok minden vár akkor még Wandusra, ahogy így elsoroltad. De tudom, hogy Ő ügyes és szorgalmas, biztos sikerülni fog neki.
19940. 80ASIQ (válaszként erre: 19939. - Szilvi0410)
2012. máj. 3. 10:30

Milyen egzotikus nyelvek! Nem tartom lehetetlennek, hogy az orosz még feltámadhat. Nyilván hasznos a többi nyelv ismerete is, pláne, ha van ezekkel valami szándéka az egyenesági leszármazottnak. (A fiam haragszik, ha gyereknek mondom, pedig a szüleimnek pl mind a mai napig gyereke vagyok. Néha nagyon is...) Ha az ember időmilliomos lenne, még javallnám a héber, arab és kínai nyelv megtanulását is. :D Egyik barátom fia arabul tanult (meg).

Nem vagyok járatos a horgászvizeket illetően, de azért hallottam már az eleki út melletti homokbányánál lévő tóról, a Jován tóról Gyulán a kígyósi út mellett. Nem tudom milyen a Gerlai holtágnál lévő tó. Mindenesetre a környezet szép. Kőrösök, holtágak?

19939. szilvi0410
2012. máj. 3. 10:08

.Igen Wandunak eltelt az 5 év,hát remélem sikerül minden,már sok éretségi kész ,de hátra van a biológia,van nyelvizsga angol ,jól megy a catalán nyelv,mot pedig oroz vagy török tolmácsnak készülünk szegedre .Na és Gyulára is készülünk,a Szent Istvánba,egészségszervező és turaveztő szakra.

Józsi köszönöm az ötleteket.

Valami jó horgász vízet nem tudsz?

19938. 80ASIQ (válaszként erre: 19936. - Szilvi0410)
2012. máj. 3. 08:29
Sziasztok! Biztosasan sok szép hely van. Mi a családdal nyaraltunk már Fűzéren (Zempléni hegység), Kemencén (Börzsöny, Bp fölött), Zalaváron (Kis Balaton), Hegykő (Sopron mellett), Velemben (Kőszeghez közel), Székelyföldön és Kárpátalján. Más helyeken is, de azok már zsebbenyúlósabbak. Mindegyik helyre szivesen emlékszünk vissza.
19937. Maruszja
2012. máj. 3. 08:11

Sziasztok!

Szilvike Wandus fog ballagni? Úristen, de elszaladt az idő! Remélem minden sikerül neki az Életben úgy, ahogy eltervezte. Sok sikert, jó bizonyítványt és minden szépet és jót kívánok neki! És persze Nektek is!

19936. szilvi0410
2012. máj. 3. 04:13
szép éjszakát mindenkinek.a csapat létszám nem nagy mint látom,de én azért mert nem írok ,gondolok ám rátok.nem részletezem miért nem írok ,mer csak átlátszó kifogás lenne.nagy erővel készülünk a nyára,most épp tokaj köryékét nézegettem,mert már a balaton olyan unalmas ,kb 10 éve áll ott vagyuk.de ha valakinek van valami szp ótlete írjon,örülök ,hogy jól vagytok,napsütéses szép napot! gondoljatok rám szombaton ballagás ,érettségi,felvételi ,hogy sikerül -e ,ebe a mostani világba.puszi mindenkinek
19935. 80ASIQ
2012. máj. 1. 11:16

Helló, drágák! Lassan eltelik a 4 nap. Vígasztaló, hogy rövidebb lesz a munkahét.

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem hiányzik a felvonulás. Nem a hozzátartozó ideológia, hanem az, hogy lehetett bámészkodni. Most olyan üres ez a nap! Nekem persze ez most nem baj, eddig mindhárom napon volt valami program. Itt van a Népkertben a majális, egyenesági leszármazottaim kinéznek, ha akarnak.

19934. Maruszja (válaszként erre: 19932. - Jjhmarta)
2012. ápr. 30. 16:04

Rendben van, el fogok menni Felétek, ha írod, hogy kb. mikor jó.


Kellemes napot mindenkinek és hosszú hétvégét a dolgozóknak!

19933. jjhmarta
2012. ápr. 30. 13:28

Sziasztok!

Mindenkinek további szép délutánt holnap pedig jó majálisozást kívánok.

19932. jjhmarta (válaszként erre: 19927. - Maruszja)
2012. ápr. 30. 13:28

Szia Marcsikám!

Most már úgy néz ki megmaradok, jó volt az a gyógyszer amit kaptam és végre tudok járkálni, igaz még le nem mentem, de ma kiültem napozni az erkélyre és pont ma gondoltam arra, hogy jó volna veled találkozni, de egyenlőre csak itt a mi közelünkbe, majd, ha már letudok menni a lépcsőn írok privit és megbeszéljük.

19931. Maruszja (válaszként erre: 19929. - 80ASIQ)
2012. ápr. 24. 12:46

Hiába ez egy felkapott, divatos név!

Van már másik is, most hirtelen meg nem mondom mi a neve. Utánoznak engem, de ugyanezt nem adhatják és ez a lényeg!

19930. Maruszja (válaszként erre: 19928. - 80ASIQ)
2012. ápr. 24. 12:45

Szia Józsikám!

Valószínű, hogy minket láthattál, ugyanis tőlünk a Bartók Béla útra szoktunk kikanyarodni. Én voltam Fickóval, Pali Picúrral. Ha megálltál volna kaptál volna egy puszit, na de majd máskor, ami késik...


Igen, voltunk ma Gyulán, ugyanis Csabán - bár két R....mann volt, az egyik bezárt véglegesen, a másikat pedig átalakítják, így egyik sem üzemelt. Én találtam ki, hogy menjünk át Gyulára a R...-ba. Nagy nehézségek árán, egy pár tekergés után meg is találtuk. Miután a kutyákkal voltunk, így még nehezebb dolgunk volt. De én mentem be a boltba, addig a férjem a parkolóban (szembe vele) várakozott a kutyikkal. Szerencsére mindent kaptam, amit akartam, mert ezek esznek ám, meg a juti falatot is ott szoktam megvenni. Május 2-án nyit a csabai is szerencsére.


Hát elhiszem, hogy az évek során az ember összegyűjt sok minden kacatot, amit "majd még jó lehet valamire!" felkiáltással félretesz, de soha nem lesz rá szükség. Ismerős dolog. Amikor a garázst eladtuk ne tudd meg, mi minden volt ott. Odahúzta a férjem a kukát és szinte telepakolta. Most meg az alattunk lévő pincében van egy sarkunk (mert 2 családé egy lyuk) de ott is gyűlik a sok minden.


Kellemes és szép napot kívánok Neked és természetesen valamennyi idetévedőnek!

19929. 80ASIQ
2012. ápr. 24. 08:56
Marcsika! A Hoxa legújabb tagja Marusszia. Most olvasom.
19928. 80ASIQ (válaszként erre: 19927. - Maruszja)
2012. ápr. 24. 08:40

Szia Marcsika és Rejtőzködők!

(Ez egy zenekar neve is lehetne.)

Vasárnap a fiammal mentem kocsival a csabai vasútállomásra negyed 5 tájában. Gyanús, hogy Téged láttalak Picurral A Bartók Béla úton. Mindkét irányba sietőben voltam, ezért nem álltam meg egy puszira, de megdobbant a szivem! :) Visszafelé jövet egy férfiembert is láttam Picurhoz hasonló jószággal. Lehet, hogy ő embered volt Fickóval?

Na! Gyulára jössz kutyakaját venni? Hát igen! Minőségi kaját csak Gyulán adnak! Tényleg: Csabán nincs másik kutyakaja bolt?

Tegnap színt (fészert, lomtárat) rendeztem. Nem értem a végére, inkább csak fogalmat alkottam, hogy mi minden van nekem. Sok limlom, kacat. Hogy miért sajnálom ezek egy részét kidobni?? De így is több zsák szemét van kilátásban. Régi festékek, gondolom, onnan is lehet selejtezni. Gyerekjátékok, amiket elvből nem dobunk ki, az felkerül a padlásra. Már ott tartottunk, hogy be sem lehetett menni a színbe. Már így is táncolni lehet benne, hogy még nem nyilvánítottm késznek.


A padlásról pedig néhány dolog le, mert holnap hajnalban lomtalanítanak

19927. Maruszja
2012. ápr. 23. 18:10

Sziasztok Békéscsaba és környékiek!

Kellemes hetet kívánok mindenkinek! Hát már megint nagyon borul. Mostanában estefelé mindig esik az eső. No nem baj, mert a növényeknek kell állítólag a csapadék. Csak addig bírná már ki, amíg megtesszük a napi utolsó sétát a kutyákkal.


Remélem mindenki jól van. Én nem mondhatom el magamról, de nem akarok panaszkodni.

Tykám már olyan régen nem tudok Rólad semmit.


Mindenkit sok szeretettel üdvözlök és puszilok.

Józsi ha minden igaz holnap megyünk Gyulára, de csak egy bizonyos üzletbe, mert nálunk bezárt és kutyakaját kell vennem és megszoktam, hogy a R..-ba vásárolom.

19926. Maruszja (válaszként erre: 19925. - 80ASIQ)
2012. ápr. 18. 16:24
Így igaz, ez mára is érvényes.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook