Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
19925. 80ASIQ (válaszként erre: 19924. - Maruszja)
2012. ápr. 17. 17:34

Nyugodtan írhattad volna csúnyán is!

De pocsék, szar idő van! :D

19924. Maruszja (válaszként erre: 19923. - 80ASIQ)
2012. ápr. 17. 14:22
Józsikám így lenne jó, de mit csináljunk, ha jön az a fránya (már, hogy szépen írjam) betegség!
19923. 80ASIQ (válaszként erre: 19922. - Bnedora)
2012. ápr. 14. 18:32

Gyerekek! Nekem ne betegeskedjetek!

Megyek is járni egyet, elállt az eső.

19922. bnedora
2012. ápr. 14. 18:25

Sziasztok!

Marcsikám, nem tudom mi van a levegőben, de újabban egyre több ismerősömtől hallom, hogy valami nincs rendben az egészségével. Többek között magamról is elmondható. Remélem, ahogy jobb idő lesz, el fog múlni ez a rossz kedv.


Kellemes pihenést kívánok a hétvégére, és főleg mindenkinek jó egészséget.

19921. Maruszja
2012. ápr. 14. 17:59

Sziasztok!

Már restellem igazán, hogy milyen régen nem írtam be ide. Mostanában sok bajom van, amit nem szívesen írnék ide le. Járom az orvosokat. Hangulatilag a béka segge alatt vagyok mindig. Nem is is tudom mi kellene ahhoz, hogy jobb legyen a kedvem, de talán egészség. A családomban is sok beteg van.


Engem csak a férjem locsolt meg szokás szerint, de nem is hiányzik,hogy mások jöjjenek. Régen persze más volt.

19920. 80ASIQ (válaszként erre: 19918. - Bnedora)
2012. ápr. 14. 17:08
Köszönjük szépen! Megvolt. Szerényen adtam elő, valahogy nem vonz a locsolkodás. Bezzeg gyerekkoromban, amikor pénzért locsoltam! 10-20 Ft-okat adtak, egy helyen kaptam 50 Ft-ot. Durván 300 Ft-okat kerestem Húsvétonként.
19919. 80ASIQ
2012. ápr. 14. 17:05

Sziasztok! Milyen érdekes, hogy a ma embere a számítógép illetve az internet előtt éli az életét. Helyteleníteném (napi egy óra még oké) de ilyen vacak időben elnézhetőnek tartom. Csütörtökön jótékonysági műsoron voltam. Egy izomsorvadásban szenvedő kislány (17 éves) részére volt gyűjtés. Előszőr fanyalogtam. Mondom, nagyon szivesen adakozom, tényleg, de hadd ne kelljen a műsor végigszenvednem! Nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz! Volt abban ének, tánc, zene, kabaré, minden! Két részes volt, este 6-tól fél 10-ig tartott. Előzetesen, gondoltam, lesz egy órahosszás, szerény valami, hogy mégis...

Szóval: Jó volt! Adja Isten, hogy sikeres legyen a műtét!!

Most indult egy topik, 67-es születésű Békés megyeieket vár a topiknyitó. Ezt meglátva kaptam a fejemhez, hogy ide is be kéne köszönni.

Remélem, jól vagytok.

19918. bnedora
2012. ápr. 9. 01:07

Sziasztok!

Eltelt húsvét vasárnapja. Kívánok további kellemes ünnepet, sok pihenéssel. Fiúknak sok piros tojást, lányoknak kevés locsolót/vagy sokat.

19917. Maruszja (válaszként erre: 19916. - 80ASIQ)
2012. ápr. 5. 11:21

Szia Józsikám! Szerencsére nem lehet hinni nekik. Tegnap délutánra is esőt jósoltak, közben meg csodás, szép nap volt. Mára is azt mondták, hogy eső lesz és megint klassz, meleg, napsütéses, szép napp van. Remélem, hogy a húsvéti időjárás jósolásának is melléfogtak!


Kellemes ünnepeket Nektek és szép időt! Jó pihizést otthon!

19916. 80ASIQ (válaszként erre: 19915. - Maruszja)
2012. ápr. 4. 20:04

Szia Marcsika drága! :)

Nem tudom, mennyire lehet hinni az időjósoknak, de Húsvét hétfőt jósolják április leghidegebb napjának.

19915. Maruszja
2012. ápr. 4. 16:58
Puszi-nyuszi és kellemes húsvéti ünnepeket kívánok én is mindenkinek, aki errejár.
19914. 80ASIQ (válaszként erre: 19913. - Jjhmarta)
2012. ápr. 4. 15:47

Köszönöm szépen!

Ugyanezt kívánom én is, szintén mindenkinek!

19913. jjhmarta
2012. ápr. 4. 14:37
Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!
19912. 80ASIQ (válaszként erre: 19911. - Maruszja)
2012. márc. 19. 10:16

Nagyon köszönöm Marcsika!

Itt is oly jó az idő, hogy ez tegnap arra vett rá engem, hogy minden tüzelési kelléket kiürítsek a szobából és felvigyek a padlásra. Most már marad a gáz, néha felcsavarjuk ha kell.

Pont szombaton vágtam egy halom gyújtóst, jó lesz majd a következő szezonban. Jól megszárad fenn a palláson.

Ma reggel a boltba rövid ujjú pólóban voltam boltban és kibírtam. De munkába mégis felvettem a hosszú ujjút, de kabát nélkül. A múlt héten még sálat is viseltem.

19911. Maruszja
2012. márc. 19. 09:26
Boldog névnapot kívánok Józsinak! Minden szépet és jót, sok boldogságot az Életben! Sok puszi.
19910. Maruszja (válaszként erre: 19909. - 80ASIQ)
2012. márc. 18. 07:45

Jól tetted Józsikám! Isteni idő van kint, jobb, mint bent lenni. Én tegnap a szobában fáztam, kimentem és isteni idő volt.


Mára is kellemes és szép napot kívánok!

19909. 80ASIQ (válaszként erre: 19908. - Maruszja)
2012. márc. 16. 22:59
Szia Marcsi! Mindent a Te útmutatásod alapján tettem tegnap is, ma is és a továbbiakban is úgy fogok. Nem sokat, egy keveset, de azt igen! :)
19908. Maruszja
2012. márc. 16. 14:14

Sziasztok Békéscsaba és környékiek! Nagyon szépen süt a nap, jó idő van!

Kívánok mindenkinek kellemes hosszú hétvégét, hasznos elfoglaltságot a szabadban, aki teheti menjen ki.

19907. Maruszja
2012. márc. 11. 19:30
Olvastam ám, csak most nincs időm még reagálni rá.
19906. 80ASIQ (válaszként erre: 19904. - Maruszja)
2012. márc. 11. 19:12
Azt összeszámoltam, hogy két kiló kaja reális. A mérleg meg olyan, hogy ha két kilót eszek, akkor 3 kilóval mutat többet. Szóval: minden ellenem van.
19905. 80ASIQ
2012. márc. 11. 17:15

Marcsika drága!

8-án reggel az újságos úr fehér ingben nyakkendőben volt. Soisem szokott. Ez már eszembe juttatta a Nőnapot. Aztán a munkahelyen is tartottunk egy köszöntőt, de a hölgyek vendéglátásán már nem tudtam résztvenni mert külszolgálatra kellett menni. Ezzel el is felejtettem volna a nőnapot, ha otthon rám nem szól a nagyobbik lányom, hogy apa, nőnap van! Ismer, tudja, hogy felejtek. :D

Nosza át a virágoshoz, itt van az utcánkban. Egy-egy szál rózsa mindenkinek. Felvettem én is egy nyakkendőt a melegítőfelsőre és így köszöntöttem kis családom három nőtagját. Sikert értem el! :D


A fiam szereti a fahasogatást csinálni, de most két hétvégén nem volt itthon és kifogyott volna a fa. Én is szeretem csinálni, muszáj is volt, meg meg is kell, hogy egy kicsit előzze magát az ember, hogy legalább valamennyire száradjon.


Fiatal koromban mindig lement 3-4 kg rólam nyáron, de akkor ugye még futballoztunk hétvégeken és tényleg nagyon sokat mozogtam. Most ez már nem annyira egyértelmű, de próbálok odafigyelni.


Neked is és minden csendes szemlélőnek is kellemes hétvégét kívánok. Ha igaz, négy napos hétvége lesz a következő. Hátha már jobb idő lesz.

19904. Maruszja (válaszként erre: 19903. - 80ASIQ)
2012. márc. 11. 16:30

Szia Józsikám!

Örülök, hogy beírtál, mert már megint kezdett pangani a fórum. Nem baj, hogy elfelejtetted a nőnapot, nem egy nagy szám!

Remélem azonban a Családod nőtagjait köszöntötted, ha másképp nem egy puszival!


Vacak idő van. Most jöttünk fel a kutyákkal, esik az eső. Hideg nincs, de én már nagyon várom az igazi tavaszt!

Szóval megint fát hasogattál? Hát, ha kell csak Neked kell ezt megcsinálni. Fával fűtetek?


Ne is törődj vele, hogy nehéz vagy! Ilyenkor mindenki felszed egy pár kilót! No de azért 3 kg-t hízni egy kajálással? Az sok egy kicsit nem?

Én is már megint jól el kezdtem fogyni, aztán karácsony, szilveszter és elengedtem magam. Sajnos most én is "jól" nézek ki és ugye megint jön a tavasz és fogyókúrába kezdtem, azaz inkább holnaptól kezdek. Minden évben eljátszom ezzel. Na majd látjuk mennyire sikerül. Te is majd ha itt lesz az igazi tavasz többet fogsz mozogni: fűnyírás, kertben való foglalatosság, ez-az, majd lemegy egy pár kiló Neked is!


Mindenkinek kívánok kellemes hétvégét még, ami hátra van belőle!

19903. 80ASIQ
2012. márc. 11. 10:50

Szeretettel üdvözlöm a Hölgyeket!

(Mert lényegében csak hölgyek járnak errefelé.)

Sajnálatosan megfeledkeztem a Nőnapról.

Mivel úgysem nagyon értem, hogy mi is a lényege az évi egy Nőnapnak, így azt mondom, sok örömet, boldogságot kívánok a nőknek az év minden napjára!

(Uraknak nem? Azoknak is! :D)

Nem nagyon akar melegedni az idő.

Nem rég hoztak fát. Jó vizes, nem az a rossz vacak száraz. :D

Ha nagy kínok és keservek után sikerül begyújtani, akkor már a többi részével nincs gond. Lassabban ég, de azért befűti a szobát. Tegnap délután fát hasintgattam. Jól esett! :)

De nehéz vagyok, gyerekek! :(

Ebéd előtt 125 kg. Utána 128.

19902. Maruszja (válaszként erre: 19900. - Bnedora)
2012. márc. 2. 22:22
Felénk is ez volt. Akkor szép, amikor esik, de utána a latyakot utálom. És mindent sóznak, azt meg főleg. Szegény kutyák néha úgy emelgették a lábukat, hogy nézzük meg! Puszika Dórikám
19901. Maruszja (válaszként erre: 19899. - 80ASIQ)
2012. márc. 2. 22:21

Szia Józsikám!

Hát igen, hiányoztatok már. Tykával is olyan régen nem beszéltem, idejét sem tudom már. Remélem jó idő lesz az elkövetkezendőkben is és akkor talán összehozunk egy találkozót is. Én már nagyon szeretném.


A szilveszter a szokásos csendben zajlott le nálunk. Túl sok minden nem történt velünk, a szokásos életünket éljük.

Külön örülök annak, hogy Szilvi is beírt a fórumra. Remélem - ha mi is úgy akarjuk - újra beindul és pörgősebb lesz.

Én mondjuk több fórumon szoktam beszélgetni és mostanában a FB-on is.

Timcsyvel továbbra is tartom a kapcsolatot. Már kétszer találkoztam vele, második alkalommal a Neoton koncerten itt a Csaba Centerbe.

Ha minden igaz júniusban ismét jönnek Csepiék Csabára a Sportcsarnoknál lesz koncertjük, ott a helyünk, már megbeszéltük Timcsyvel.


A kutyák jól vannak. Aranyosak, imádom őket. Sokat sétálunk. Most, hogy jön a jó idő egyre többször le akarnak menni.


Kellemes estét és majd jó éjszakát kívánok mindenkinek! Szép hétvégét! Igaz, hogy ezt Józsinak címeztem, de a végén mindenkinek szólt a beírásom.

19900. bnedora
2012. márc. 2. 11:16

Sziasztok! Akkor, boldog új évet....:-D

Nálunk is tavasz van ma, bár kedden a tél megtréfált minket, egész nap szakad a hó, aztán ahogy jött, olyan gyorsan el is tűnt másnapra. Remélem, most már marad a tavasz, mert ennek van itt az ideje.

Mindenkinek jó egészséget, és szép tavaszi napokat kívánok.

19899. 80ASIQ (válaszként erre: 19898. - Maruszja)
2012. márc. 2. 09:05

Szia Marcsóka és Mindenki!

Nagyon kemény volt a szilveszter, úgy látszik, mostanáig tartott kialudni a mámort.

Szerényen megjegyezve, Te érzed Marcsóka, hogy gondoltam Rád? Igaz? :)

Magam is arra gondoltam, hogy tán írok ide valamit. Lehet, hogy létezik telepátia, hogy egy lehelettel megelőztél engem?

Tegnap gondolkoztam azon, hogy most mintha hidegebb lenne a március eleje, mint az elmúlt években. Volt két-három hétig tartó hideg, sőt hó is, nem is oly kevés. Mindnyájan örültönk (kis családom) a hónak. Hiába, mi már csak ilyen kificamodottak vagyunk. :D

Most hozattunk egy adag új tüzifát, hasintgatni kell. A fiamnak kevesebb ideje van, ezért én is ütöm-verem. (A fát, nem a fiam. :D) Jó vizes a fa, nem az a rossz, vacak száraz! :D Tegnap este egy órahosszáig kínlódtam vele, mire beindult a tűz. Aztán meg dédelgetni, becézgetni, szépen beszélni, udvarolni a tűznek, hogy rendesen elégjen a fa. Na de, ma eleve újságpapírba csomagolt gyertyaviaszt fogok (alá)gyujtósnak használni, remélem, beválik. Tegnap este is az segített. Szép napot, jó időt kívánok!

19898. Maruszja
2012. márc. 2. 07:24

Sziasztok!

Szilveszter óta áll a fórum, no indítsuk már be!

Jó reggelt és szép napot kívánok mindenkinek! Ha minden igaz itt a tavasz! Ami nagyon jó hír, nagyon örülök neki. Remélem mindenki jól van és egészséges. Puszika ♥

19897. bnedora
2011. dec. 31. 16:39

Sziasztok!

Ismét egy esztendő hanyatlik a sírba,

Nézhetünk utána nevetve vagy sírva.

Sokan bíz örömest búcsúznak el tőle,

Azt várják, hogy különb lesz a követője.

Itt állok magam is, azt óhajtom itten,

Jobb időket érjünk, mint az elmúlt évben.

A mezőkön áldást, a hazában békét,

Az emberek szívében boldog egyetértést.

Ezért fohászkodunk, ezért ver a szívünk,

Adjon az Úristen Boldog Új Esztendőt nékünk!


Kellemes szórakozást kívánok!

19896. szilvi0410
2011. dec. 31. 12:41

KÍVÁNOM, HOGY AZ ÚJ ÉVBEN NAPONTA MOLESZTÁLJON A SZERENCSE, AZ EGÉSZSÉG VEGYEN ÜLDÖZŐBE, MENJEN AZ AGYADRA A GAZDAGSÁG, TELJESÜKÖN A LEGSZEBB KÍVÁNSÁG

S NYUGTON NE HAGYJON A BOLDOGSÁG ! BÚÉK

sZILVI

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook