Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bejönnek a helyes, sármos orvos férfiak, a testesebbek ezek... fórum

Bejönnek a helyes, sármos orvos férfiak, a testesebbek ezek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
2022. dec. 23. 18:22
amilyen a kérdés olyan választ kaptatok rá úgy gondolom hogy még szépen is fogalmaztam amit tiszteletben kéne tartani na jó akkor le írom egy kőműves (tisztelet a kivételnek de) büdösek főleg nyáron izzadtak alkohol és cigi szagúak. ellenben az orvosrol szívesen legombolnám a fehér ruháját nagyon vonzó szimpatikus illatos fiatal emberek. ui:ők sem szeretik a büdös pácienseket
6. de82bd5a12 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 23. 18:18
Az orvosok ugye nem? Mekkora sznobság 😊
2022. dec. 23. 18:08
örülök neki. nekem is magán fogorvosom van ő nagyon helyes de sajnos ő foglalt de aztán van egy másik aki az asszisztense őt nem tudom hogy szingli e nagyon aranyos mind 2 és kedves mosolygós voltam 3. szor is bár akkor csaj fogorvos volt, de megyek majd a következő hónapba is hátha ő lesz.
2022. dec. 23. 18:02
Nekem is bejönnek a helyes, sármos orvosok, most éppen a fiatal fogorvosom. De ő nem testes, pont jóó és nagyon cuki 😉🥰
2022. dec. 23. 18:00
azok nem mert izzadnak sorry
2022. dec. 23. 17:42
És a testesebb kőművesek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook