Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bécsi diéta fórum

Bécsi diéta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
54. ariadna (válaszként erre: 50. - Mimike23)
2010. jún. 7. 18:29
Nagyon köszi, hogy szóltál, Mimike! :) Vannak pontjaim, így kb 5400-ba kerül, az viszont már megéri! Én egyszer megcsináltam a TD programot (csak azt ittam), de csak 8 napig bírtam ki, viszont ezalatt fogytam 4 kg-ot. Most azt tervezem, hogy csak a vacsorát helyettesítem vele. Így sokkal gazdaságosabb Biztos vagyok benne, hogy ha a többi étkezésed is diétás, akkor ugyan olyan hatékony is!
53. ariadna (válaszként erre: 51. - Kandreja)
2010. jún. 7. 18:22
Én úgy tudom, hogy csak azért nehezebb azokon a napokon fogyni, mert nagyobb a vágy a nassolnivalók iránt, de ha nem bűnözöl akkor nincs semmi probléma, nem fogysz kevesebbet. Viszont ha elmúlik könnyebb leszel, mert ilyenkor több vizet tárol a szervezeted, amit utána elvesztessz.
52. mimike23 (válaszként erre: 51. - Kandreja)
2010. jún. 7. 15:10

Szia.Nekem is valami hasonló van.pl egy napra:


Hétfő:

Reggeli:2 db kockasajt, 5dkg párizsi(én csirkemellsonkát eszem), 2dl tej

Ebéd:1db zsemle, 1 főtt virsli, 2db alma

Vacsora: 2 szelet pirítós 1 db banán


Ez szerintem jobb mint a spenotos.

51. Kandreja (válaszként erre: 46. - Andimax)
2010. jún. 7. 13:36

Nekem a virslis, kefires, almás, NEM spenótos verzió van meg. Szívesen elküldöm ha kéred. Nálam eddig (egy hét alatt) minusz 3kg az eredmény. pechemre nehéz napjaim vannak, és én úgy tudom ez fogyókúra közben nem túl jó irányba befolyásolja a szervezet működését. Nehezebb fogyni meg ilyesmi...

Ha ezzel végeztem 1-2hét pihi után nekilátok a level(narancs) diétának!

2010. jún. 7. 11:35
Szia Ariadna! Én most láttam ROSSMANNOS ujságban,hogy most 7300,-ft helyett 6500.-ft lehet,hogy én is kiprobálom.Te csak ezt ittad vagy ugy mindt Ancsy74 kiégészitésként?
49. ariadna (válaszként erre: 47. - Ancsy74)
2010. jún. 7. 09:30
És mennyi ment le neked ezzel a diétával? Fehérjeturmixból milyet használsz? Nekem volt T.Diétás, azt azért szerettem, mert nem tejsavó alapú volt, hanem szójafehérjéből készült, viszont kicsit drágállom érte a 7300 Ft-ot.
2010. jún. 7. 09:29

Sziasztok


Én ma keztem,szintén gutedit féle diétát.Remélem bevállik 5-6 kg-tol szeretnék megszabadulni.Akkor kitarást mindannyiunknak.

2010. jún. 7. 08:13

Sziasztok !

Én a gutedit féle diétát csináltam és tényleg bevált.Igaz én mellete ittam fehérje tumixot reggel így az étkezés tízórai, ebéd, uzsi lett és vacsira megint turmixot ittam. Igy megvólt a napi 5 étkezés az édesség is megvólt és este nem éheztem. Ezt a személyi edző javasolta. Most megint belevágok. Aki már csinálja annak kitartást és sok sikert kívánok.

Üdv Ancsy

46. Andimax (válaszként erre: 44. - Kandreja)
2010. jún. 1. 21:44
neked hogy van meg ez a diéta?
45. Andimax (válaszként erre: 44. - Kandreja)
2010. jún. 1. 21:43

Szia!


Szerintem tökjól, bár az edzés picilány mellett nehéz adiétát betartottam:D!

Kíváncsi leszekk mi lesz a vége?!

2010. jún. 1. 13:28

Jelentem a tegnapi napot 100%-osan kibírtam. Este még a szobabinyóra is rákényszerítettem magam egy 20percre. Eredmény: már mára minusz 1KG! :))

Andimax! Te hogy bírtad?

43. Andimax (válaszként erre: 41. - Kandreja)
2010. máj. 31. 21:28
ez engem is érdekelne;Đ
2010. máj. 31. 21:28

Sziasztok!


Ma én is elkezdtem az egyik fjat bécsi diétát, egyik ismerősöm nagyon sokat fogyott tőle! Kíváncsi lezsek, mennyi megy le!

2010. máj. 31. 15:36

Hello! :)

Sub Zero!Én nagyon szeretném megtudni, hogy mi a másik diéta amivel Te fogytál le... Megtennéd, hogy megírod.

Egyébként én ma kezdtem el a Bécsit újra. Nem először csinálom. Ha becsülettel végig nyomom, lemegy a 6kg, és kb fél év mire vissza jön. Az azért nem olyan rossz. De az én súlyomhoz kevés a 6kg minusz... :( Így minden érdekel! :)

2010. máj. 26. 13:44

Tavaly nyáron született meg a kisfiam, azóta küzdök a kilóimmal. Korábban kifejezetten vékony testalkatú voltam 158 cm 48-49 kg. Ehhez most vagyok 55 kg.

Most hogy közeleg az első nyaralás és az 1 éves szülinap, mindenképpen kell csinálnom valamit.

Jó pár éve már többször próbáltam a spenótosat de a harmadik napon szó szerint kidőltem. Most a másikat csinálom. A cél: 49 kg.

Majd beszámolok. Ma kezdtem.

2010. máj. 15. 01:58

Üdv! :)

Én mással fogytam de azért aki kíváncsi rá szóljon! Én kipróbáltam egy fogyókúrát és egy hónap alatt leadtam vele 10kg-ot. Utána 2 hétig abbahagytam és egy sem jött vissza. És örülök neki, végre nem úgy nézek ki mint egy hordó, melyre ruhát húztak.


Amikor a Bécsi-t csináltam visszajöttek a kg-ok.

Vagy amikor a Káposztalevest. Én kerek 4 éve fogyózom. És mindig visszajöttek a kg-ok. Ezért sosem tudtam elérni az "álomalakot".


És ez a diéta még könnyű is.

Szerintem nem is veszélyes és kitisztítja

az ember szervezetét is.

38. ariadna (válaszként erre: 37. - Deak79)
2010. ápr. 28. 16:54

Szia!

Végül elkezdted a bécsi diétát, ill. befejezted? Hogy ment? Én tegnap kezdtem, de kis csalással, mert nem eszek marhát, így hallal helyettesítem, a sonka helyett pedig baromfivirslit eszem. Szerintem fehérje-fehérje. Próbálom meggyőzni magam, hogy így is sikeres lesz! Azt viszont nem értem miért kéne pont hétfőn vagy szerdán kezdeni, van ennek az értelme??? Te jó ég!

37. deak79 (válaszként erre: 35. - Foncsi)
2010. ápr. 12. 07:49

szia! 12-e van, én is ma kezdem. 168 cm, 59 kg, 55 a cél, ez a nyári ideális súlyom.

Sok sikert, remélem sikerül együtt végigcsinálni.

36. loli22
2010. ápr. 11. 19:49

Sziasztok!


Úgy döntöttem elkezdem jövőhéttől a bécsi diétát, most barátkozom vele:( Pár ismerősöm már végig csinálta és leadtak kb. 3-4 kg-ot. Két hetet csak ki lehet bírni? Két hét után pedig ki kell alakítani egy súlymegtartó taktikát. Amúgy azt olvastam, hogy vagy hétfőn vagy szerdán kell elkezdeni... Úgyhogy én április 10-én startolok.

35. foncsi
2010. ápr. 4. 13:33

Halihó!

Valakinek van kedve velem elkezdeni a bécsi diétát április tizenkettedikétől? :)

164 centi vagyok, és 61 kiló. Tavaly voltam 54 kilós álomsúlyon is, azóta visszahíztam. =/ Kb. 5-6 kilótól szeretnék megszabadulni? Valaki?

2010. márc. 24. 18:40

Sziasztok!

Én csak zöldteát ittam de azt töménxtelen mennyiséggel és nem kellett a kávé reggelente!

Nekem is voltak kicsit hisztisebb napjaim,de nem azért mert éhes voltam.Az étkezés elött mindig kevertem egy- másfél dl teába almaecetet ami csökkenti az éhségérzezet és jó hatása van a szervezetre.Mivel nem valami finom ezért egyből ittam még rá egy kis teát.Nekem vége a 2 hétnek ésfogytam tőle.Ezután is tartom a mértékletes fehérkenyér és zsíros étel mentes étrendet.Meg rendeltem 4321 italt és ki akarom ezt is próbálni természetesen mozgás mellett!Análkül nem sokat ér a fogyókúra!

2010. márc. 22. 13:40

Sziasztok!

Én ma kezdtem a bécsi diétát, a párizsi helyett gépsonkát ettem, majd megírom mi volt! remélem kibírom :)

2010. márc. 22. 10:51
Hm, jelentem egy hétig cimboráztam a bécsi diétával. A legnagyobb problémám vele az, hogy hisztis leszek, bágyadt, és ideges. Ezzel meg azt hiszem inkább csak ártok magamnak. Nagyon szépen kitavaszodott, talán nem ártana felvenni a futó cipőt, és kicsit belekezdeni a rendszeres mozgásba. Egy ideig nem akarok hallani semmiféle diétáról, ami megszabja, hogy mikor-miből-mennyit...Aki éppen csinálja annak kitartást, én drukkolok.
2010. márc. 22. 07:59
Nekem azért tetszik jobban, mert szoktam reggelizni. A bécsi diétában a kávé meg az üres zsömle reggelire elég gáz. Nem beszélve arról a napról, amikor reszelt sárgarépát kéne regelizni. Brrrr.
2010. márc. 22. 07:09

Nincs mit!

Remélem neked is jó lesz!

Én nem akarok olyan nagy súlytól megszabadulni!

CSak 6kg-tól ebből lement 3kg kicsivel több mint 1 hét alatt!Szóval hatásos!

29. 7aab4d3657 (válaszként erre: 28. - E8fd4471ad)
2010. márc. 21. 17:46
Köszi!!!!!
2010. márc. 21. 11:15

Hétfő:

Reggeli:2 db kockasajt, 5dkg párizsi(én csirkemellsonkát eszem), 2dl tej

Ebéd:1db zsemle, 1 főtt virsli, 2db alma

Vacsora: 2 szelet pirítós 1 db banán


Kedd:

R: 3db abonett, 5dkg trapistasajt, 3 dl tea

E: 20 dkg hal roston, saláta

V: 1 db zsemle, 1 kefir, 1 főtt tojás


Szerda:

R: 2 db tükörtojás, 2 db pirítós, 1 paradicsom

E: 20 dkg zöldségköret, 5 dkg reszelt sajt

V: 5 dkg pulykamellsonka, 1 alma, 3 dl tea


Csütörtök:

R: 2db főtt virsli, 2 pirítós, 2dl tej

E: 20dkg párolt csirke, 1 adag gyorsrizs

V: 2 alma


Péntek:

R: 2db kockasajt, 5dkg gépsonka, 3dl tea

E: 3 tojásból rántotta, 1 paradicsom

V: 1 zsemle, kefír, 1db ama


Szombat:

R: 1 főtt tojás, 2 dkg párizsi, 2 pirítós

E: 22 dkg főtt marha, krumplisaláta

V: 3dl tej, 1 alma


Vasárnap:

R: 2db virsli, 1 zsemle, 1 zöldpaprika

E: húsleves üresen, 20 dkg csirke roston

V: A hétből bármelyik

2010. márc. 21. 10:55
Tízóraira benyomtam egy liter vizet az arcomba, látogatom is a mellékest rendesen. Egyébként ezért nem merek máskor elég vizet inni. Bele fogok csavarni egy citromot is a következő palack vízbe :-))
26. 7aab4d3657 (válaszként erre: 25. - Mia66)
2010. márc. 21. 09:06

Hello, mia, én úgy gondoltam, még egyszer megpróbálom, mert muszáj lenne kicsit meglódítani a fogyásomat, nagyon leültem. Tegnap akartam kezdeni, csak egész nap mentem, és vendéglőben ebédeltem.


Sajna a párom tegnap hazajött (nem ez a sajna, ennek örülök!!!), ezért a spártai reggeli ma kimaradt, mert együtt reggeliztünk, de az ebédet már így akarom alakítani. Nekem az a legnehezebb, hogy az ivást erőltessem. Tegnap pl. összesen 2 dl vizet ittam a vendéglőben. Ez nagyon kevés. Ma már a vizespalackkal járok-kelek, nehogy megfeledkezzem róla :-)

25. mia66
2010. márc. 20. 11:13
Sziasztok! gondoltam megosztom én is a tapasztalataim a bécsi diétával kapcsolatban. Nekem ma van a negyedik napom. Eddig sikerült mindent betartanom, és bár nehéz, de szerintem végigcsinálható. Viszont ami rossz benne, hogy alig van energiám. Egész nap úgy érzem el tudnék aludni, nincs kedvem semmihez. De bízom benne, hogy ez majd változik, csak hozzá kell kicsit szokni. Még nem mértem magam, majd egy hét letelte után, de már most észrevettem a farmeromon, hogy kicsit lazább rajtam. :) 10 kilót szeretnék fogyni, ami biztos, hogy nem jön össze a két hét alatt, de nem is akarom. Ha négy kiló mínuszba leszek a két hét után, akkor is meg leszek elégedve. Van esetleg valaki, aki csinálja most?? Jó lenne egy kis bíztatás :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook