Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bécsi diéta fórum

Bécsi diéta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. nov. 4. 20:11

Én egyszer már végigcsináltam , de most szoptatás után nem tudom, hogy mennyire fog sikerülni!


Valaki velem tartana?együtt könnyebb!

203. Laar
2012. okt. 23. 08:54
Sziasztok!Én is csináltam a diétát nagyon bevált, én nem tartottam be ennyire szigorúan, tejeskávét ittam, nem ettem répát, káposztát..uh változtattam néhány dolgon..de az eredmény így is meg volt, nem 8-9 kg, de ami lement azzal elégedett voltam, van még rajtam egy kis felesleg uh lehet h megint nekiállok..ha kíváncsiak vagytok 3 hónap alatt 20 kg, és ez tényleg így volt..nem kamu, azóta is odafigyelek mit eszem és mennyit, még lement két kiló így is a diéta nélkül, de ez már nagyon lassan és 2-3 hónapot állt is a mérleg nyelve egy helyben sajna.
2012. szept. 2. 20:47

Kedves Lilian!

Egyszer már én is neki kezdtem, de nem jártam sikerrel. Egy kérdésem lenne: szerinted az étkezések között gyümölcs evése megengedhető, vagy az sem?

2012. aug. 30. 12:26

Sziasztok!

látom, hogy halott a fórum, de azért leírom a saját tapasztalataimat is erről a diétáról, mert van bőven.


Legalább 10x csináltam már végig ezt a diétát, ami ha tényleg! betartottam minden egyes utasítást, valóban hozta amit ígért. Volt hogy 8 kg-t fogytam vele 2 hét alatt, volt, hogy semmit, mert elrontottam, csak 1 falat valami mást ettem és máris lőttek az egésznek.


Ezt a diétát csak az kezdje el, aki képes arra, hogy mindent szó szerint betartson. Egy falatot sem szabad enni ami nem megengedett.

és nagyon fontos szabály, hogy függetlenül attól, hogy szeretem nem szeretem, meg kell enni ami le van írva. csak így hat. és nem lehet felcserélni az étkezéseket sem.

alkoholt egyáltalán, egy kortyot sem lehet inni és ami megint csak nagyon fontos, hogy ne rágózzatok míg tart a kúra :)

Igaz, hogy felesleg függő, hogy ki mennyit fogy le vele, de szerintem minimum 3-4 kg-t le lehet vele adni garantáltan.

Én az elmúlt másfél évben paleolit táplálkozom, de sokat bűnöztem a nyáron, így szeretnék leadni pár kilót. Elkezdtem hát ezt a jól bevált kúrát.

ez a 4. napom, és már 2 kg-t fogytam.

79 kg-ról indultam, hétfőn reggel. Ma reggel 76.9-et mértem. naponta fél kiló minusz.

20 évesen nagyrészt ezzel a diétával fogytam le 25 kilót.. akkor 85-ről indultam és 58 lett a vége..fél év alatt

Ezt többször is megcsináltam, valamint a 10 naposat is, amikor első napra csak almát, második napon sajtot,..stb kell enni. az 10 nap alatt 5 kg minusz..

Sok mindent ,szinte mindent kipróbáltam amit csak kitaláltak eddig.

Az igazi áttörés azonban a paleolit táplálkozás, amit tényleg életem végéig szeretnék betartani, lehetőség szerint túl sok kihágás nélkül :)


Mindenkinek sok sikert kívánok aki elkezdi a 2 hetest, nekem ez a kedvenc diétám, ami már sokszor szabadított meg utált kilóimtól. :)

Hasonló jókat nektek is!

2012. máj. 28. 14:34

Sziasztok!

en egy 15 éves lány vagyok és jelenleg 50 kilós. Igazábol nem vagyok kövér csak a hasam nagy és max. 7 kg-t szeretnék leadni.Sok jot és rosszat olvastam erről a diétáról de a rosszak ellenére is tegnap belevágtam. A reggeli fekete kávé helyett tejes kávét ittam egy szelet vajas kenyérrel mivel feljődő szervezet vagyok és délelőtt fizikai munkát végeztem. Mindezek mellett minen nap intezíven sportolok napi 1 órát szerintetek sikerülni fog-e és nme baj e ha ici picit valtoztatok az étrenden mint például ma reggel ? :)

199. róti05
2012. márc. 30. 10:42

Én a bécsi diéta 3.féle változatát csinálom, ami

így kezdődik:

HÉTFŐ

R:feketekávé, 1 szem kockacukor

E:2 főtt tojás

V:egy nagy szelet marhahús


stb.stb.

198. róti05
2012. márc. 30. 10:36

Az 5. napnál járok, és a súlyom:68,9kg.

Tehát -2,6kg az eddigi mérlegem,és sokkal jobban érzem magam. Egyébként a diéta tartható,de az akaraterőre nagy szükség van.

folyt.köv.

197. róti05
2012. márc. 27. 13:27

Én is elkezdtem a diétát,1 nap után -1kg.

Már többször csináltam és mindig hatásos volt, átlagban 5-6 kg-t fogytam vele.

Most 71,5 kg-ról indulok.

folyt.köv.

196. LondonAni (válaszként erre: 194. - Szuszy)
2011. dec. 1. 14:56

Én eddig 4kg-ot fogytam, még van 3 napom. Remélem még 1-2 kg lemegy... és nem fog visszajönni. Én azt érzem, hogy nagyon hamar jól lakom és elég. A második héten is ugyanazt (a spenótos) verziót csináltam.

Köszi a bíztatást. :)

195. dodi79 (válaszként erre: 192. - LondonAni)
2011. nov. 26. 21:02
Szia!Én a második variációt csináltam,pontosan nem tudom mennyi ment le vele,kb.2-3 kg.Én tartom még a súlyom,sőt azóta még fogytam is(egy hete hagytam abba),de nagyon odafigyelek az evésre,nem nagyon eszem édességet,este 6 után már nem eszek.Sok sikert neked a diétához :)
194. Szuszy (válaszként erre: 193. - LondonAni)
2011. nov. 26. 17:45

Szia!

Én még csak az első verziót hallottam, próbáltam.

Nekem sajnos nem sok sikerem volt vele, 2,5 - 3 kg ment le 2 hét alatt. Olvastam olyat akinek lement 5-7 kg is, de sajnos visszajön pár nap alatt.

Sok sikert, legyél Te a kivétel :)

2011. nov. 23. 17:26
És ha az első héten a spenótos verziót csinálom a következő héten a másikat???? Akkor azzal ártok szerintetek? Várom a javaslatokat. Köszi :)
2011. nov. 22. 22:19

Sziasztok.

Én november 21.-én kezdtem el a bécsi diétát. Az első nap nehéz volt meló mellett, de túl éltem. A második nap (kedd) szabadnapos voltam szóval valahogy jobban bírtam itthon az ágyamban. :) De mivel volt időm így kissé jobban utánna néztem ennek a diétának, lehet kár volt... :( ugyanis találtam két féle menüt. Most melyiket csináljam??? Én azt kezdtem el ahol átlalában a reggeli csak kávé, zsemle.

.Hétfő:

•Reggeli: feketekávé

•Ebéd: kevés rántással készült spenót 2 kemény tojással

•Vacsora: roston sült vagy főtt marhaszelet főtt zellerrel és zöldsalátával

Kedd:

•Reggeli: kávé zsírszegény tejjel és 1 magos kifli

•Ebéd: roston sült vagy főtt marhaszelet zöldsalátával, gyümölcs

•Vacsora: sovány sonka bármilyen mennyiségben


Szerda:

•Reggeli: tejeskávé zsírszegény tejjel és 1 zsemlével

•Ebéd: 1 kemény tojás, zöldsaláta, paradicsom

•Vacsora: 10 dkg sonka zöldsalátával


Csütörtök:

•Reggeli: feketekávé és 1 zsemle

•Ebéd: kemény tojás, 15 dkg sovány sajt, párolt vagy nyers sárgarépa

•Vacsora: natúr joghurt vagy kefir gyümölccsel


Péntek:

•Reggeli: kávé, zsírszegény tejjel, reszelt sárgarépa citrommal

•Ebéd: párolt hal paradicsommal

•Vacsora: roston sült vagy főtt marhaszelet zöldsalátával

Szombat:

•Reggeli: kávé 1 zsemlével

•Ebéd: akár egy egész grillcsirke zöldsalátával

•Vacsora: 2 kemény tojás sárgarépával


Vasárnap:

•Reggeli:citromos tea

•Ebéd: roston sült vagy főtt marhaszelet gyümölccsel

•Vacsora: bármilyen mennyiségben, bármit ehetsz, kivéve a tiltott dolgokat

A másikat is leírnám


Hétfő:

Reggeli:2 db kockasajt, 5dkg párizsi(én csirkemellsonkát eszem), 2dl tej

Ebéd:1db zsemle, 1 főtt virsli, 2db alma

Vacsora: 2 szelet pirítós 1 db banán


Kedd:

R: 3db abonett, 5dkg trapistasajt, 3 dl tea

E: 20 dkg hal roston, saláta

V: 1 db zsemle, 1 kefir, 1 főtt tojás


Szerda:

R: 2 db tükörtojás, 2 db pirítós, 1 paradicsom

E: 20 dkg zöldségköret, 5 dkg reszelt sajt

V: 5 dkg pulykamellsonka, 1 alma, 3 dl tea


Csütörtök:

R: 2db főtt virsli, 2 pirítós, 2dl tej

E: 20dkg párolt csirke, 1 adag gyorsrizs

V: 2 alma

Péntek:

R: 2db kockasajt, 5dkg gépsonka, 3dl tea

E: 3 tojásból rántotta, 1 paradicsom

V: 1 zsemle, kefír, 1db ama

Szombat:

R: 1 főtt tojás, 2 dkg párizsi, 2 pirítós

E: 22 dkg főtt marha, krumplisaláta

V: 3dl tej, 1 alma

Vasárnap:

R: 2db virsli, 1 zsemle, 1 zöldpaprika

E: húsleves üresen, 20 dkg csirke roston

V: A hétből bármelyik


Légyszi írjátok le ki mit gondol? És ki melyik változatot csinálta végig,melyik a hatásosabb??

Köszi

191. Lya2 (válaszként erre: 190. - ~CiCuLi~)
2011. okt. 15. 13:09

Megértelek :)))

Ma van a 2. napom és nagyon jól bírom. Mára még futást is tervezetem ha apa időben hazaér :)

2011. okt. 14. 20:08
Én hétfőn mert megyünk a szüleimhez vidékre hétvégén és ott nem lehet nem enni :-DDD ... de hétfőtől veled vagyok :-)
189. Lya2 (válaszként erre: 188. - ~CiCuLi~)
2011. okt. 14. 12:55
Én ma belevágtam. Igaz az én változatom kicsit más...a csirkés verzió :))
2011. okt. 13. 20:57

Sziasztok :-)


Én 17.-én kezdem el a kúrát... szeretnék 7-8 kg megszabadulni :-)

Ki tart velem ?? :-D

187. globus
2011. szept. 27. 13:49

Rátapintott a lényegre :)


[link]

2011. szept. 15. 14:49

Szia Riti!


Minden diétát fogyóholdkor érdemes elkezdeni, főleg az ilyen rövidebbeket. A bécsi diétát már én is többször megcsináltam, végülis az egy-két év alatt rám rakódott felesleget mindig ezzel adom le. Szerintem egy nagyon hatékony és jól kitalált diéta, de évi egynél többször senkinek nem ajánlom, inkább sport.

Nem tudom, hogy mennyi a valós fölösleged, de minél kevesebb, annál kevesebbet is fogsz leadni ezzel a diétával. A "garantált 8-9" kiló, az szerintem csak azokra áll, akik nagyobb súlyfelesleggel indulnak. Amikor 15 kg-tól akartam megszabadulni, akkor ezzel 7-et tudtam leadni, (mellette napi 30 perc tornával) és a maradékot a táplálkozásra való odafigyeléssel és sporttal. Ha nagyobb súlytól akar az ember megszabadulni, akkor ez a diéta szerintem arra jó, hogy megadja a kezdő lökést, kicsit átalakítsa az emésztést, és összeszűkítse a gyomrot.

185. Riti86
2011. szept. 14. 14:02

Sziasztok!


Megcsináltam a 2 hetes diétát!

Végeredmény: 3 kg

Nem tudom mi lehetett az oka, hogy csak ennyi ment le, mert csak azokat ettem, ami le volt írva.

Mellette minden nap mentem futni.

Már arra is gondoltam, hogy rosszkor kezdtem el a diétát, mivel növő hold volt.

Most már 3 napja hagytam abba és visszajött amit leadtam. Most akkor ez hogy is van?

Sokan azt írták, hogy ha vége a diétának 1 évig nem jön vissza és még akkor is fog lemenni pár kg, ha abbahagyjuk.

Anyukámmal együtt csináltam a diétát és neki is 3 kg ment le és szintén vissza hízta amit leadott.

Nálam megbukott ez a diéta!

Nekem ez a tapasztalatom :(

184. Basset
2011. aug. 1. 15:09

Sziasztok!


A marhahúst milyen módon készítitek el és meddig kell sütni/főzni, hogy ehető (vagy akár finom) legyen?

Kösz a segítséget! :)

2011. máj. 21. 11:30
Sziasztok!Nekem ma van a diéta hatodik napja.Eddig 2 kilót fogytam.Szerintem az elején nagyon nehéz,de ahogy megszokja a szervezet,annál könnyebb.Viszont a menüt tekintve elég gázos.Én eddig minden ételt szerettem ami megengedett,de mostanra már annyira megundorodtam 1-2 dologtól,hogy néha inkább nem is eszek.Remélem ez nem baj...Már nagyon várom hogy vége legyen!!!
182. yargan
2011. ápr. 20. 12:33

Sziasztok!

Én majd a Hónap elejétől kezdem el ezt a diétát.

Régebben leadtam vele 8-9kg-t.

Most újra elkezdem, de mivel eléggé kemény, meg éhes is voltam alatta, könnyítek a dolgon.


Ha az ember éhes hajlamos az adott mennyiségnél többet enni. De én majd használok Hoodia Spray-t is a diéta alatt, így egyáltalán nem leszek éhes.


Anyám látta a tv-ben, kipróbáltam.

Azóta alig eszek, napi 1x.

De ha ehhez használom ezt a diétát akkor

nagyon könnyű lesz a fogyás. :)

2011. márc. 10. 09:08

Senki nem diétázik???

vagy senki sem nyilatkozik??? ;)

2011. márc. 3. 11:25

Sziasztok!!!

Én nagy Bécsi rajongó vagyok... :)

Utoljára júniusban csináltam meg. Akkor kb. 6 kg-val zártam.

Most megint a 2.hét vége felé járok és 5kg-nál tartok! :)

KITARTÁS mindenkinek! Szerintem az egyik legeredményesebb fogyókúrát csináljuk!!!

2011. febr. 1. 13:03
Fél éve már egyszer végig csináltam, akkor közel 10 kg ment le! Persze ha nem figyelsz oda utána, akkor könnyen vissza is jön! Hétfőn ismét elkezdtem, remélem most is sikeres lesz! Olyan időben kell elkezdeni, amikor nincs sok csábításra okot adó alkalom (szülinap, party), mert akkor könnyebb "fegyelmet tartani". Sok sikert mindenkinek!
178. 9b01d767ce (válaszként erre: 176. - F95d4ff9e4)
2011. jan. 23. 10:21
Bocs,még valami! Ha bírja a gyomrod,igyál sok bubimentes ásványvizet,de csavarj bele sok citromot.azt hittem éhes leszek tőle,de nem!!!
177. 9b01d767ce (válaszként erre: 176. - F95d4ff9e4)
2011. jan. 23. 10:19
Hello! Ha elfogadsz tőlem tanácsot,az elején próbáld a nyüzsit leszűkíteni,a hét közepe felé márbővítheted,addigra megszokja a szervezeted ezt a kaját,meg az 5-k napon már kiadósabb is.Te marhahúst eszel? Csirkemellel helyettesítem,majdnem mindég,mert a marhát nem szeretem,és könnyebb is bánni a mellel.A kalóriája kevesebb.Ma nekem grilpipi lesz az ebéd,már alig várom!
2011. jan. 23. 10:06
persze tudom,hogy jobb:) Amúgy elkezdtem tegnap. Nem akartam halogatni, mert akkor még keddig tuti hogy folyamatosan zabáltam volna. Inkább nem iszok hétfőn egy kortyot se. Nagyon fáradt voltam tegnap tőle, alig volt energiám 2x tornáztam, de nagyon éhesen feküdtem le...:(
175. 9b01d767ce (válaszként erre: 174. - F95d4ff9e4)
2011. jan. 21. 18:53
Ez a diéta annál sokkal jobb,mintha nem eszel semmit,mert azt csak rövid ideig birod,és a szervezet takarékra áll!Akkor viszont sokáig nem megy le 1 kg sem.Bocs,nem okoskodni akartam,ez tapasztalat!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook