Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bécsi diéta fórum

Bécsi diéta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
144. ancika22 (válaszként erre: 143. - Aryka25)
2010. júl. 9. 14:57

jajj köszi, vettem is cseresznyés orbitdrops-ot.nyáminyámi.. :)

10.nap..vuuu kivagyok, ti hogy álltok?!

143. Aryka25 (válaszként erre: 139. - Ancika22)
2010. júl. 7. 21:41

Szió!


Cukormentes cukorkák köre hatalmas: Orbit Drops, Winterfresh, rossmanban is lehet kapni fini, pl. málna ízesítésű cukorkát, 25 g és 100 Ft, stb.


Szóval hajrá!:)

142. Aryka25
2010. júl. 7. 21:38

Jaj nagyon aranyosak vagytok, és megnyugtattatok!:) Köszönöm!:)


Mai nap is eltelt, és még bírom, vagyis igyekszem, de ez már eredmény nálam!

Holnap reggel viszont mérlegelek, mert nem bírom ki...


Veletek mi újság?

141. Kandreja (válaszként erre: 138. - Aryka25)
2010. júl. 7. 09:11

Szerintem is nyugodtan cukorkázhatsz.

Én cukormentes üdítőket meg light colát ittam a diéta alatt és nálam sem okozott problémát. Sőt amikor nagyon éheztem olykor olykor elrárgtam 1-1 abonettet is...

140. moncsy21 (válaszként erre: 138. - Aryka25)
2010. júl. 6. 21:58

Szia Aryka!

Én minden nap megettem 1-2 diabetikus nápolyit mert én sem bírom ki édesség nélkül és így is fogytam 5 kilót! Szerintem 1 cukorkát nyugodtan megehetsz.

139. ancika22 (válaszként erre: 138. - Aryka25)
2010. júl. 6. 21:57

hellóó,

cukormentes cukorka?! váó, ez engem is érdekelne. ha nincs benne cukor, sztem simán lehet enni.. én ma nembírtam, ettem egy kis uborkát ebédre, mert ma elvileg semmi ebédem nem lehetett volna.. de muszáj volt. mondjuk én nem ezt a bécsit csinálom, hanem a 13 naposat, de majdnem ugyanaz..

hajrá, én szurkolok.. most jottem a futásbol egyébként.. nagyon kivagyok, semmi energiám nincs. de holnap. új nap, új minusz kg-ok :)

138. Aryka25
2010. júl. 6. 21:29

Szijasztok!


Pár napja olvasgatom a fórumot, és szeretnék csatlakozni, ha szabad?:)

Tegnap elkezdtem azt a bécsi diétát, mely nem a spenótos változat, és nehéz, de küzdök!:)


Eddig nem fogyóztam, vagyis nem bírtam ki sosem, így most kivi leszek magamra...


Viszont lenne egy kérdésem: ugye cukormentes cukorkát szabad enni?:) Mert nem bírom ki!!!!

137. Ticho
2010. júl. 6. 12:39
Szia! májusban csináltam meg a diétát, azóta tartom az eredményt ami nem is olyan nehéz mint gondoltam. Sok sikert a 13 napos diétához ne add fel :)
136. ancika22 (válaszként erre: 135. - Ticho)
2010. júl. 6. 12:33

szia! mikor csináltad meg a diétát? wow, de szupi vagy.. én a 13 napos diéta 7.napján tartok.

ha van mélypont, akkor most ott vagyok.. ez, hogy most nincs ebéd, ez elég tré.. ennem kellett két kis uborkát.. meg úgy megkívántam a gála pudingot, hogy csináltam 1dl tejből és a felét megettem.. de aztán rájöttem, hogy mit csinálok.. na mindegy, nem adom fel, annyira nem tehettem tönkre.. délelőtt bevágtam 2 lityó vizet.. szétpukkanok.. most kezdem a 2. 2 litert..blugybluty

135. Ticho (válaszként erre: 129. - Ariadna)
2010. júl. 6. 11:23
Szia! 72 kg-ról indultam, de csak hangzásra kemény, amúgy a kockasajtos diétával nekem sétagalopp:)
2010. júl. 6. 09:07

Sziasztok! Ígértem Nektek egy tesztet arról, hogy van -e értelme a Bécsit fél éven belül ismételni. Kiccsaládom tapasztalata szerint sajna NINCS!

A Hugim most csinálta másodszor, az elsőnél neki is 5-6kg volt az eredménye, rá egy hónapra (most) keservesen szenvedte le 2hét alatt a 1,5 kg-t! :(

2010. júl. 6. 08:28
szia!beírod google-ba, hogy 13 napos diéta és minimum 100 helyen kiadja. nem olyan húzós. nekem ma van a 7.napom.. mérlegelééés...
132. Andimax
2010. júl. 6. 07:11

Sziasztok!


hogy van az a 13 napos diéta? letudná nekem valaki írni?

2010. júl. 5. 19:43
ja de azt elfelejtettem, hogy én nem a bécsit, csinálom, hanem a 13 naposat.. most ma mélyponton voltam, mert elég hulla voltam.. egésznap idióta ügyeket kellett intéznem a városban, nagyon kifáradtam. nem is mentem futni. most kicsit bánt a dolog.. na de majd holnap..
2010. júl. 5. 17:03

sziasztok!én ma tartok a 6.napnál. még nem mérlegeltem. 75ről indultam, remélem 70alá letudok menni. első nap nagyon rossz volt, de utána mostmár egyre jobban megszokom. nem szédelgek, nem vagyok éhes. és ami a legjobb, hgoy totál eldöntöttem fejben, hogy végigcsinálom, így nem is kívánom csak azt, ami le van írva.

fejben kell eldönteni. de ott nagyon.

129. ariadna (válaszként erre: 128. - Ticho)
2010. júl. 4. 19:48
Te jó ég! Gratulálok. Hány kg-ról indultál? Ez (számomra) úgy hangzik mint egy spártai kiképzés! :)
128. Ticho
2010. júl. 4. 19:24

Sziasztok! Végigolvastam az összes hozzászólást:D

Én is kipróbáltam a spenótos bécsi diétát, hát 1 hétig bírtam, mindig szédülgettem tőle,meg rosszul voltam mert ugye vércukorszint a 0 alatt, igaz fogytam tőle 3 kilót.Megcsináltam a másik bécsi diétát is a kockasajt zsemle .... stb.

Szimpatikusabbnak tűnt és az is volt, ott vannak ízek és azért 1 alkalommal elég laktató adagokat lehetett enni-szemben a másik 1 kávé regeglivel- nem szédültem nem voltam gyenge se ideges sőt mozogni is tudtam ( 1 óra spinning edzés) és nem lettem rosszul, mellesleg megvolt a 2 hét alatt a -9 kiló ami tökéletes volt még egy kicsit sok is de nem baj:) Szóval szerintem a spenótos annak való aki nem megerőltető munkát végez és teljesen egészséges (én 10 órát dolgoztam mellette :S ) persze kire hogy hat, csak saját tapasztalatot írtam le:)További sok sikert mindenkinek:)

2010. júl. 1. 10:10
Kösz a biztatást "Barinőm" :)! Most megint nagyon feltöltődtem a másik fórumon leírtam a tervezetet! :)
126. ariadna (válaszként erre: 125. - Kandreja)
2010. jún. 30. 18:46
Megnéztem. Annyira drága vagy! Ha volt annyi önuralmad, hogy végigcsináltad ezt a bécsi diétát, a mozgással sem lesz gond! :)
125. Kandreja (válaszként erre: 124. - Ariadna)
2010. jún. 30. 16:32
Imádom a válaszaidat! :) Egy másik fórumon kénytelen voltam idézni Téged! :)
124. ariadna (válaszként erre: 123. - Kandreja)
2010. jún. 30. 12:13
Múltkor amikor beszéltünk erről a sport dologról, akkor írtad, hogy csak kampányszerűen kardiózol. Örülök, hogy újra elkezded! Edzőterembe jársz? Mi sokan itthon dvd-re nyomjuk, a legnagyobb találmány, mert nem megy el idő a készülődéssel és az utazgatással. Szerintem ha rendszeresen mozogsz az elveszi az étvágyat, mert megkapod a szűkséges endorfint plusz még önbizalmat is ad. Így elmúlhat a kényszeres evés is, amit nagy részben pont az alacsonyabb önértékelés is okoz.
123. Kandreja (válaszként erre: 122. - Ariadna)
2010. jún. 30. 10:26
Ez minden bizonnyal így igaz.. Csak tudod az a baj, hogy nálam nem nagyon van arany közép út. Vagy koplalok és nem eszek vagy eszek, de akkor "jókat" rossz időben... Ráadásul főzni is imádok. És mi a párommal nem a salátát részesítjük előnyben, hanem a magyar konyhát. :S Minden esetre egy biztos. kenyeret továbbra sem eszek és heti minimum 1x, de inkább 2x magamra erőszakolom, h elmenjek mozogni. (kardióra gondoltam)
122. ariadna (válaszként erre: 121. - Kandreja)
2010. jún. 30. 10:16
Lehet kimerült a szervezeted és most próbálja pótolni amit a diéta során nem kapott meg. Talán még egy kör már sok lenne. A csúcson kell abbahagyni! :) Kezdetnek jó volt, de most már szerintem tornával és helyes táplálkozással több mindent el tudnál érni!
2010. jún. 30. 09:44
Hááát Csajok! Nem megy most! Nem tudom miért, de egyszerűen képtelen vagyok csinálni. Hétfőn este elszúrtam... Kedden kezdtem elölről azt is elszúrtam... ma már meg sem próbálom, így sajna a 2hónapon belül 2bécsi teszt :) eredményről nem tudok most beszámolni! Remélem jövőhétre összeszedem magam és hétfőn normálisan el tudom kezdeni.
120. 7aab4d3657 (válaszként erre: 112. - 3d60300909)
2010. jún. 29. 11:52

Szia, isaa!


Nem tudom, hallottál-e a paleo étrendről. Lehet, hogy neked ez lenne a tartós megoldás? Szendi Gábor legújabb könyvében olvastam most egy kövér pasiról, aki a 19. században gyakorlatilag az első paleos diétázó volt. Sportolt, és nagyon rendesen próbált fogyni, de egyre kövérebb lett. Végül az orvosa azt mondta neki, hogy vajat, cukrot, krumplit és sört nem ehet. Ettől lefogyott. Manapság még hozzáteszik a lisztet és a hüvelyeseket is.


Ez a Bécsi diéta gyakorlatilag paleo diéta, a reggeli zsömlétől eltekintve. Én csináltam egyszer, és szépen fogytam is vele. Reggelire nem zsömlét ettem, hanem 1 banánt. Ma már nem csinálnám, mert reggelire olyat kell enni, ami az epeműködést megindítja (pl. 2 tojást). De ettől az egytől eltekintve érdemes nézegetni. Viszont a 2 hét kevés lesz Neked, ezért javasolom, hogy inkább állj át egy másik életmódra, mint a 19. századi pasi :-)))


Sok sikert!


Lili

119. Kandreja (válaszként erre: 115. - 3d60300909)
2010. jún. 28. 11:40
Te egy HŐS NŐ vagy!!! :) Most megnéztem a neten ezt a 13 napos diétát! Ettől meglehet én éhen halnék! Ehhez képest a Bécsi valóban keringő, vagy legalábbis séta galopp! Gratulálok a kitartásodhoz és az eredményedhez! (egyébként mennyi lett a vége?)
118. Kandreja (válaszként erre: 117. - Ariadna)
2010. jún. 28. 11:38
Köszi! :) Fogalmam sincs, hogy működni fog -e, lehet hogy igazad van, mert volt már olyan, hogy megcsináltam egyszer aztán megpróbáltam még egyszer rá 2-3 hétre és semmit sem ért! No mindegy most teszek egy próbát és akkor legalább tudjuk, hogy működik -e.. Ha csak pár napig csinálom és lemegy az a 1,5-2 kg amit magamra szedtem a hétvégén a süti-torta-fagyi nagy ebédek sok szülinap életmóddal, :D akkor már megérte! Ha érdekel titeket, akkor majd beszámolok hogy hogy alakul..
117. ariadna (válaszként erre: 116. - Kandreja)
2010. jún. 28. 11:27

Szia!

Én sem bírok elszakadni! :)))

Moncsik nagyon ügyesek vagytok!

A 13 napos diétánál olvastam, hogy fél évente csak egyszer lehet megcsinálni és ha elkezdted és abbahagytad, akkor sem lehet újrakezdeni, mert megváltoztatja az anyagcserét vagy mi a feneről. Szóval ez a bécsi diétára nem vonatkozik?

Pont arról beszélgettünk az egyik fórumon, hogy a t.rbo diétával (Laura-féle)a nők 2 hét alatt kb. csak 5 kg-ot fogynak, ugyan ennyit lehet a bécsivel is sőt még többet is és míg az első 22 ezerbe kerül az utóbbi kb. 6 ezerből kijön.

Sok sikert Kandi!!!

2010. jún. 28. 11:06
Nem tudok elszakadni ettől a fórumtól... ugyanis ma újra kezdtem a Bécsizést! Keringőzni kéne inkább, azt jobban élvezném... :D
2010. jún. 24. 18:48

Kandreja,moncsy köszi a választ!

Meggondolom,még vasárnapig tart a 13 naposom,addig van időm kitalálni! :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook