Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Be szeretném festeni... fórum

Be szeretném festeni... (beszélgetős fórum)


2010. szept. 27. 18:11

Köszi a válaszokat!:)

Hát, valóban lehet jobb, ha fodrászra bízom a hajam, köszi a tanácsokat!

7. Szilvana (válaszként erre: 6. - Angel eyes)
2010. szept. 27. 15:10
Egyetértek!!
6. angel eyes (válaszként erre: 1. - 4c0a36ede9)
2010. szept. 27. 15:06

Szia!


Hasonló az én hajszínem is a tiedhez. Nos, nekem is fokozatosan kell leszivatni, mondjuk melírral, hogy elérjem pl a hamvas szőke hajat. Nekem nem ér ennyit. A bolti dobozos festékek erre nem képesek. Sztem menj el fodrászhoz, az a biztos.

5. Szilvana (válaszként erre: 1. - 4c0a36ede9)
2010. szept. 27. 14:59
Szia.Olyan nem lesz mint a dobozon. Sőt. Világos vöröses színt fogsz kapni.Az hogy a természetes színed milyen, semmi köze ha már csokibarnára volt festve.Ha tényleg lekopott ahogy írtad, akkor világos vöröses árnyalatot kapsz. Nem jó ötlet ez a szín.De te tudod.
4. 204b456479 (válaszként erre: 1. - 4c0a36ede9)
2010. szept. 27. 14:59

a világos színeket jól befogja a hajfesték, a sötéteket nem, viszont van olyan haj, ami kidobja a festéket, pl az enyém kb.2 napig olyan színű, amilyenre befestem, aztán vissza a régibe :-D

mondjuk nekem sötétbarna a hajam, szóval az más tészta...

2010. szept. 27. 14:58
ha világosítani akarsz rajta, akkor ne reménykedj ilyen festékekben..sajnos ezek szerintem max 1 árnyalatot világosítanak a hajadon, bármi is van ráírva..vagy sötétítenek /persze nem a világos árnalatok/..én legalábbis már többször megszívtam az itthoni festéssel, és aztán persze mentem fodrászhoz, hogy világosítson még rajta..tehát pénzkidobás volt..de mondom, attól függ mennyit szeretnél világosítani..
2010. szept. 27. 14:57

Szerintem ezek a dobozos festékek nem igazán fognak, főleg ha világosítani akarsz.

Ha szőke akarsz lenni, ahhoz meg főleg nem elég.

Ha rám hallgatsz,fodrászra bízod, mert az a tuti.

2010. szept. 27. 14:52
Szeretném befesteni a hajam, csak nem tudom, belemerjek-e vágni. Most vörösesszőke a hajam színe, majdnem ugyanolyan, mint az eredeti,annyi hogy az eredeti szőkésbarna, a lenövés sem látszik, mivel utoljára 5 hónappal ezelőtt volt befestve csokoládébarnára, de az kikopott ilyen szőkésvörösre,olyanra amilyen most a hajam, és azóta nem is volt befestve. Van a Castingnak ez az új szaténszőke színárnyalata és olyanra szeretném befestetni apummal a hajam. Az oldalán vannak a hajszínek, hogy milyenről milyenné válik a festett haj, és az egyik hasonlít az én hajszínemre, csak azt nem tudom, hogy be fogja-e a hajamat a festék. Szerintetek? Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook