Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Be lehet állítani, hogy egy bizonyos tel.számról ne tudjanak hívni? fórum

Be lehet állítani, hogy egy bizonyos tel.számról ne tudjanak hívni? (tudásbázis kérdés)

8. hellokitty2000 (válaszként erre: 4. - B0ba429c34)
2011. aug. 11. 14:14

Szia.

És mi lenne ha egyszerűen megmondanád neki,hogy ne hívjon fel mert zavar!

Szépen,inteligensen és lassan,hogy megértse!

2011. aug. 11. 14:13

Az ilyenek nem veszik észre magukat egy ideig. Nem irígyellek. Kitartás, csak azt tudom javasolni!

Régóta ismered az illetőt?

6. b0ba429c34 (válaszként erre: 5. - Szöszi71)
2011. aug. 11. 13:50
Egyelőre még nagyon kitartó.... :(
2011. aug. 11. 13:47
Ez nem lesz egy egyszerű eset. Legfeljebb azt csinálhatod, hogy soha nem veszed fel, kinyomod mikor látod a hívását. Ebből hátha egyszer észreveszi majd magát.
2011. aug. 11. 13:45
Tudom a számát és már párszor ebszéltünk is de már nagyon "terhes" a dolog, hogy naponta 100szor fölhív, munka közben is hivogat ahol nem tudok telefonálni néha irok neki smst h ne hívjon már, mert nem tudok beszélni, de akkor is hivogat. Nem ismerem, csak vett tőlem cuccokat egy tanfolyamhoz és azóta állandóan kérdései vanank a sulival kapcsolatban, de hihetetlenül unom, hogyha épp föl tudom venni akkor napi legalább 3/4 órát beszélünk a semmiről, voltmár h úgy csináltam, mintha megszakadna a vonal, meg ilyenek, de legegyszerűbb lenne ha letiltanám és végre megszabadulnék tőle.
3. szöszi71 (válaszként erre: 1. - B0ba429c34)
2011. aug. 11. 13:37

Szia!


Nekem is voltak "Ismeretlen" hívásaim. (Fel is jelentettem), de egy ideje letiltottam a telefonomról (Samsung shark slider). Az én telefonomon csak az ismeretlent lehet letiltani, semmi mást, de ez nekem pont jól jött.

Aki hivogat beleszól a telefonba, elküldi a számot?

2011. aug. 11. 13:29
Be lehet bizonyos telefonoknál, de az a gond, hogy az illető ha nem küldi a hívószámát akkor nem blokkolja a telefon a hívást! :(
2011. aug. 11. 13:28

Van olyan lehetőség a telefonokon ahol be lehet állítani, hogy egy bizonyos telefonszámról ne tudjanak hívni? Még soha nem volt ilyen problémám, de egy ideje folyton hivogatnak egy számról és már nagyon unom. Ha esetleg valaki tudja, hogy hol lehet ezt beállítani az ossza meg velem! Köszönöm

(Samsung Montém van)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook