Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátság ez még? fórum

Barátság ez még? (beszélgetős fórum)


6. anchaa21 (válaszként erre: 1. - Kicsi csillag 03)
2009. nov. 19. 14:44
hát én is jártam így..ugyanígy..közel egy éve...nehéz volt feldolgozni,még most is fáj,ha erre gondolok,hogy én mennyire vak?) volta,meg én beleadtam mindent ebbe a barátságba.Sajnos tudomásul kell venni,hogy nem építkezhetsz teljesen egy másikra,mert sosem lehet tudni.
5. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - Dokikám)
2009. ápr. 16. 00:57

Az Én kapcsolatom az már biztos nem barátság.

Másfelől meg,az a barátság,amelyik megszünik nem is létezett...

4. Zizisicc (válaszként erre: 3. - Dokikám)
2009. ápr. 16. 00:17
:o))
2009. ápr. 16. 00:12
Nem válaszoltatok, hogy szerintetek barátság-e ez még. Gondolom rajtatok is múlik. A sérelmek világosak. Ha megoldást kerestek, kicsit több információ kell. Ha együttérzést, akkor elég ennyi és együttpanaszkodós lesz ez a topik.
2. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Kicsi csillag 03)
2009. ápr. 15. 23:46

Szia!

Nálunk is hasonló a helyzet,annyi különbséggel,hogy mi 6 éve vagyunk barátnők.Én féltékenykedést is érzek a részéről,pedig nincs oka rá,mert az érdeklődési körünk már nem ugyanaz.Ugyanis mikor Ő volt házas Én singli voltam,mikor Én mentem férjhez Ő lett singli.De néha elmegyünk bulizni,jó egy kicsit kiengedni a gőzt kizökkeni egy picit ebből a mókuskerékből.Olyankor elviselhetetlen és utána is hetekig.Én már ott tartok,hogy ez nem barátság,amiért feszengnem kell mellette,nem érzem már jól magam ebben a kapcsolatban,nem figyel Rám,nem hallgat meg,akkor minek?

Próbálj meg beszélni vele,én is ezt fogom tenni,de szerintem elvarrom Vele a szálakat.

2009. ápr. 15. 23:37

Szóval az a helyzet, hogy 4 éve van (legjobb)barátnőm de ahogy telik az idő egyre rosszabbul érzem magam mellette. Régebben mindent megbeszéltünk, szinte elválaszthatatlanok voltunk de most minden megváltozott. Egyre többet piszkál, rosszindulatú lett velem szemben nem örül a sikereimnek. Ha én mesélek valamit ami számomra fontos akkor általában másra tereli a szót, nem akar meghallgatni. Mostanában nem ér rá, mindíg siet, dolga van címszó alatt. Egyszer csak gondol egyet és nem beszél velem aztán rá egy órára minden oké. Nem értem a viselkedését. 1 hetes húsvéti szünet után találkoztunk a suliban és szinte rosszúl éreztem magam a tásaságában. Helyre lehet ezt még hozni,vagy ennyi volt és kész?


18/L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook