Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BAR-lista fórum

BAR-lista (beszélgetős fórum)

2009. nov. 11. 03:14

Azért idevésem a passzív (minden tartozásod fizetve) KHR esetében felvehető hiteleidet is:


-Gyorshitel (drága):

[link]


-Személyi hitel:

[link]


Ezekhez nem kell fedezet, de nem árt a jó fizetés.


Vagy marad a közösségi hitelezés:

noba.hu


Ha jó fejek, ingyen van hiteled.

2009. nov. 11. 03:10

Hát, ha aktív KHR (közpotni hitelinformációs rendszer) tag vagy, akkor nincs sok esélyed.


Aktív KHR tagnak:

- Ingatlan zálog: [link]

- Vagy ingó zálog (arany ékszer):

[link]

[link]

[link]


A jövedelmed nem lényeges.


Ha ki tudod fizetni az adósságod, és passzív KHR-es leszel, akkor szólj, és adok tippet.

2009. okt. 23. 08:39
Bakker! Na ez a nagyon meleg! BAR listás vagy a férjed EGYIK!!!! hitele miatt, autót akarsz venni, és még mindig azon gondolkodsz, hogy hogy vegyél fel még egy hitelt. Inkább fizetnéd az eddigieket. Bár az sem sikerült, ha BAR listás lettél.
2009. okt. 23. 08:13
Nekem is hitelre lenne szükségem, pont a BAR miatt.Javaslat?
9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Marcsi Mariann)
2009. okt. 18. 13:46
A provident is néz BAR listát, a barátnőm ott dolgozik.
2009. okt. 18. 13:36
Hú, lelombozódtam. Egy Erste bankban dolgozó hölgy ajánlotta, és egy független hitelügyintéző. MIndketten azt mondták, h ott nem férnek hozzá a KHR listához.
2009. okt. 18. 13:32
Ráadásul a takarékban sokkal nehezebb hitelhez jutni, mert 2 kezest kérnek. Ki megy el kezesnek a mai világban...?!
6. körömvirág (válaszként erre: 1. - Bzanna)
2009. okt. 18. 13:23

Rossz az információd, a takszövök ugyanúgy hozzáférnek a BAR listához, mint bármelyik más pénzintézet. nem tudom, ezt ki honnan vette. Sőt kutya kötelességük nézni.

Takszövben dolgoztam a gyes előtt.

2009. okt. 18. 12:38

A tak. szöv is néz BAR-t.


Ha már rendezve van a BAR (passzív vagy), akkor munkáltatóival a Cofidisnél lehet próbálkozni. Ott max. 500 a felvehető, de sokkal olcsóbb mint a Provident.


Sok sikert !

2009. okt. 18. 12:35
Egyedül a provident nem foglalkozik vele azt hiszem de az meg egy nagy lehúzás!és max 200 ezret ad 2 fél részére!100-100 ezret!
2009. okt. 18. 12:30
Bankban dolgozotam, a gyerekek előtt. Nálunk az volt az első, hogy ellenőriztük az igénylőt a BAR-ban. Bár változhatott, de szerintem minden pénzintézet/hitelintézet, mindenki megnézi az ügyfelét a BAR listán. Manapság szerintem már ez az alap!!! Még a mobil cégek is vezetnek listát a nemfizető ügyfeleikről!!! De mondom: változhatott a rendszer.
2009. okt. 18. 12:30
Szerintem a takarék is látja a bár listát!Mi takaréknál vagyunk.600 ezernél 2 kezest kérnek és vinni minden jövedelem igazolást!
2009. okt. 18. 12:14

Sziasztok!


Szeretnék autót venni, de mivel kezességet vállaltam a férjem egyik hitelénél, ami miatt BAR-listás lettem, ezért csak készpénzért tudnék autót venni. Készpénzhez viszont leghamarabb csak személyi kölcsön felvételekor jutok, ez pedig a BAR-lista miatt nem megy. Úgy hallottam, hogy a takarékszövetkezetek nem láthatják a KHR (BAR) listát. Egy hitelekkel foglalkozó hölgy tanácsolta, hogy ott próbáljak meg hitelt felvenni. Ki tud erről bővebb infót?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook