Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bankosoktól kérdezném: a 1070.... kezdetű számlaszám melyik banké? fórum

Bankosoktól kérdezném: a 1070.... kezdetű számlaszám melyik banké? (tudásbázis kérdés)

2023. jún. 27. 08:27
Melyik bank számlaszáma 10700990
12. AAnyUU (válaszként erre: 11. - Bared)
2010. ápr. 3. 17:29

Igen ez is vaterás vásárlás volt. Nem sűrűn veszek így semmit, eddig nem igazán volt szükségem a netes bankra. Ma nyitásra a banknál voltam 3 perc alatt befizettem, egy óra alatt megjártam bevásárlással együtt.


Azért egy példát még elmondanék: 4 számos előfizetéses csomagunk van a Vo-nál. Kb. 1 hónapja kaptam tőlük sms-t, hogy lépjek be az oldalukra ezen és ezen a címen és "aktiváljam az elktronikus számlámat", nem tettem...jött újabb sms, aztán már minden nap kaptam... Amikor egy nap alatt már a 3.-at kaptam, felhívtam az ügyfélszolgálatot. Kértem, hogy ne bombázzanak az alábbi szövegű sms-sel, mert nincs netem...;o)) ill. nincs elektronikus számlám. Közölte az úr, hogy oké, akkor a továbbiakban is küldik a csekket és így tudom fizetni a számlámat.

MI AZ HOGY A TOVÁBBIAKBAN IS ???? Kiderült, hogy ha nem telefonálok, következő hónaptól már nem kaptam volna csekket, rohangálhattam volna az ügyfélszolgálatra hogy fizetni tudjak. Kérdeztem, hogy ...és ki kérte, hogy én e számlán szeretnék fizetni? JAAA, senki, ez egy szolgáltatás...!

11. bared (válaszként erre: 8. - AAnyUU)
2010. ápr. 2. 23:31

pedig kényelmes, csak nagyon gondold meg mit utalsz arról, mert én kiakadtam,mikor az otp-ről elutaltam vaterás vásárlás után 270 ft-ot, és 380 volt a díj amit levontak érte((

de ha tényleg meg tudod oldani a közelben, jobb egyből befizetni...

10. bared (válaszként erre: 9. - AAnyUU)
2010. ápr. 2. 23:29
akkor jó)) az a leggyorsabb, és azonnal jelentkezik a számláján))
9. AAnyUU (válaszként erre: 7. - Bared)
2010. ápr. 2. 23:26
OTP-s is, K&H-s is. De találtam egy CIB-et holnapra az ARENA plazaban. Tőlem az sincs messze.
2010. ápr. 2. 23:23
A sajátbankos ötlet nem rossz, köszi - ilyet még nem csináltam. Mindig bementem az adott bankba és befizettem az adott számlaszámra.Netes bankom nincs. Annyira még nem volt fontos.
7. bared (válaszként erre: 5. - AAnyUU)
2010. ápr. 2. 23:20
ha otp-s vagy, akkor a west end-ben van szombaton is nyitva tartó úgy tudom...
6. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - AAnyUU)
2010. ápr. 2. 23:18

ha van saját bankszámlád, akkor menj a saját bankodba, és onnan utalhatod :)


vagy telefonon is utalhatod róla

vagy netes bankon keresztül

2010. ápr. 2. 23:15

Köszi a válaszokat!!!

Fel kellene adnom pénzt, de csak számlaszámot kaptam. Nem tudtam melyik bankba menjek. Holnap szombat, így sem lesz egyszerű...de akkor arra az irányba indulok.

2010. ápr. 2. 23:13
cib
2010. ápr. 2. 23:13
CIB banké!
2010. ápr. 2. 23:13
a 107-es szerintem CIB-es
2010. ápr. 2. 23:07
Bankosoktól kérdezném: a 1070.... kezdetű számlaszám melyik banké?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook