Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára, kistestvérre várva! fórum

Babára, kistestvérre várva! (beszélgetős fórum)


20. ffda657edd (válaszként erre: 18. - Andi2008)
2013. jan. 17. 19:38
Van egy jó babás fórum. Nálam megtalálod, ha van kedved gyere át oda ("2013-ban babára vágyók!"). :-))
19. ffda657edd (válaszként erre: 18. - Andi2008)
2013. jan. 17. 19:35

Na ma voltam a terheléses vizsgálaton. Hát nem volt könnyű, de túléltem. Igaz tiszta kék-zöld mindkét karom a szúrások miatt.

Addig akkor türelemmel kell lenni. De milyen rossz már ilyenkor, olyan lassan tellnek a napok. Reméljük nem fog megjönni és szép zebrás teszted lesz! :-)

2013. jan. 17. 14:32
Szia!Remélem minden rendben lesz,és babás leszel te is!Drukkolok nagyon!Náéam még semmi,majd 29.-re nem várom,addig meg még sok idő van!
17. ffda657edd (válaszként erre: 16. - Andi2008)
2013. jan. 16. 17:39

Szia!

Igen van! Köszönöm, hogy érdeklődtél! Csak azért nem írtam még, mert ma is meg holnap is mennem kell orvoshoz.

Hát elfogadtak minden eredményünket. Még kell pár vizsálat. A pajzsmirigyemet kell kezeltetni, mert magas a tsh-m. Ma voltam nődokinál 6 hetes konrolon, meg kértem beutalót is. Holnap vérvétel, meg terheléses vércukor vizsálat. Ha van eredmény, akkor meg futok az endokrinológushoz. Ezen múlik az egész, hogy a tsh-m lemegy-e időben kettő alá. Azt mondta a Dévaiban az orvos, hogy elég, ha kettő alá levisszük valahogy. Kb. január vége lesz, mire kapok gyógyszert, úgy gondoltam, hogy február végén is ellenőriztetem, hogy hogy állunk. Akkor fog eldőlni minden, hogy belevághatunk-e.

És veled mi újság? Van valami fejlemény?

16. andi2008 (válaszként erre: 14. - Ffda657edd)
2013. jan. 16. 17:34
Szia!Van már valami fejlemény???
15. ffda657edd (válaszként erre: 13. - Dj.cica)
2013. jan. 14. 17:20
Köszönöm szépen, aranyos vagy! :-)
14. ffda657edd (válaszként erre: 12. - Andi2008)
2013. jan. 14. 17:20
Köszönöm szépen! Ha hazaértünk megírom a feljelményeket. :-)
13. dj.cica (válaszként erre: 7. - Ffda657edd)
2013. jan. 13. 22:41
szia köszönöm:) remélem hamarosan teljesül a vágyad:)
12. andi2008 (válaszként erre: 11. - Ffda657edd)
2013. jan. 13. 21:53
Igen,értelek!Gondolom hogy mire gondolsz!Szurkolok neked hogy minden jól alakuljon,aztán szólj ha bármit megtutsz!!!!!Szorítok!!!!!Köszönöm,remélem így lesz!
11. ffda657edd (válaszként erre: 10. - Andi2008)
2013. jan. 13. 14:16
Hát, ha visszamegyek dolgozni utána már nem jönnék el szülni egyéb okok miatt. De, ha besikerülne közben még is természetes úton, természetesen nagyon örülnénk neki és megtartanánk az biztos! :-) Majd a jövő héten kiderül, hogy hogyan tovább. Mielőbbi babásodást kívánok neked! :-)
10. andi2008 (válaszként erre: 9. - Ffda657edd)
2013. jan. 12. 16:06
Azt ne mond hogy soha!!!!Hallotam már olyat hogy megpróbálta egy bizonyos pár a lombikot és nem sikerült,de utánna való hónapban természetes módon teherbe esett!Hát igen,elég rejtéjes ez az elzáródásos dolog!Ne foglalkozz azzal hogy ki mit mond!tudom hogy nehéz,mert nekem is,de muszáj nem figyelni rájuk mert nem ők döntik el,ez a "mi" dolgunk!:) És minden rendben lesz,hidd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Majd meglátod!!! :)
2013. jan. 12. 13:30

Köszönöm szépen, hát reméljük, hogy össze fog jönni nekünk is! Ha most nem, akkor soha többé. Elhiszem, hogy az a 4 hónap is sok lehet. Pláne, ha így állnak hozzá az ismerősök meg a rokonok. Nálunk sem mindenki van oda érte, hogy még egyet szeretnék. Elég közeli hozzátartozóknak pedig egyenesen nem tetszik, hogy belevágunk a lombikba. Nem szeretném leírni, hogy mit mondtak, de nem volt valami szép. Erre az elzáródásra meg azt mondták, hogy ez bármikor kialakúlhatott. Kérdezték, hogy amikor szültem nem volt e valami gond, de nem. Vszínű, hogy valami gyulladás miatt lehet. Csak az a vicces, hogy nem is voltam beteg igazán azóta, max. egy kis megfázás.

Az ovu tesztet én is tudom ajánlani neked. Sokat segíthet (a nővéremnek azonnal összejött a baba, miután kitapasztalta vele, hogy mikor van ovuja). Nem is kell a drágát megvenni a patikában, mert a netes aukciós oldalakon is lehet venni sokkal jobb árrban. Ha esetleg érdekel, megírhatom privátban, hogy hol érdemes megnézned. Mielőbbi babásodást kívánok neked! :-)

2013. jan. 11. 23:46
Sziasztok!Hát nagyon remélem hogy Henike84 már neked se meg nekem se kell sokáig várni!Hát nekem mindenki azt mondja hogy szerintük nem kell másik,anyósom verziója hogy "jaaaaaaaaaaajjj ráértek még,majd ha 6 éves lesz a Maja",és gondolom eltudod képzelni hogy milyen hangsujal!Szóval ennyit az eggyütt érzésről!Na dehát könyörgöm én életem,én családom,majd a férjemmel eldöntjük hogy szerintünk mikor lenne jó,aztán persze a babájé az utolsó szó!:) Sajnálom hogy csak így tudsz babát "vállalni"!De hagy kérdezzem meg hogy akkor az elsö babánál hogy sikerült mégis teherbe esni? Nem,nem használok ovulációs tesztet,mert igazság szerint úgy voltam vele,hogy hogyha sikerült elöször akkor most is fog!De tévedtem!Szóval mostmár igen,megfordult a fejembe hogy veszek!Tehát,nem régóta próbálkozunk,ez a negyedik hónap,(csak nekem tűnik rengetegnek),mások évekig próbálkoznak (mint pl:Henike84),na az övéké minden tiszteletem!Ez a 4hó soknak tűnik nem hogy hónapok!Alig várom hogy megint pocakos legyek,és utánna foghassam,és hogy együtt lássam a gyerekeimet!!!!!!! :) :)
7. ffda657edd (válaszként erre: 2. - Dj.cica)
2013. jan. 11. 11:31

Szia!

Sajnálom, hogy így jártatok korábban. De gratulálok, hogy végül sikerült! :-)

6. ffda657edd (válaszként erre: 1. - Andi2008)
2013. jan. 11. 11:29

Szia!

Csatlakoznék hozzád, hasonló cipőben járunk. Már van egy kisfiunk, ő két és fél éves múlt. Vele közel egy év alatt sikerült teherbe esnem. Már több, mint másfél éve nem jön a kistesó. Nem rég derült ki, hogy átjárhatatlan vagyok és csak a lombik jöhet szóba. :-( Jövő kedden megyünk konzultációra ezügyben. Ráadásul még az idő is sürget, mert májusban lejár a 3 évem és mehetek vissza dolgozni.

Ti mennyi ideje próbálkoztok? Neked is azt mondja mindenki, hogy nem lehet gond, mert már van egy? Én mindig ezt hallgattam, aztán most meg ....

2013. jan. 11. 01:46

Szia Hasznàlasz ovulációs tesztet vagy valami segéd eszközt?Mi 1évig probàlkoztunk spontàn és mikor oda gigyeltem az első ovulációs tesztel sikerült!

Remélem hamar összejőnn :-)

4. dj.cica (válaszként erre: 3. - Andi2008)
2013. jan. 10. 23:09

senki sem érdemli meg,de ezt hozta az élet,most van 2 fiam:)

nehéz nem görcsölni rajta az biztos.Amúgy sokaknak az első könnyen jön a 2. meg nem akar.

2013. jan. 10. 23:06
Szia!Nagyon sajnálom ami történt veled/veletek!Ezt nem érdemli az ember!De szívből gratulálok a gyerekekhez!!!!Tudom hogy nem szabad rágörcsölni meg minden,de nehéz!És ha belegondolok hogy hány olyan ember van aki "véletlen" esik teherbe............hát igen!De sikerülni fog,sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
2013. jan. 10. 22:59
szia nekem se adta könnyen az élet,mikor 3 éves lett a fiam pozítiv tesztem lett,de nem örülhettem sokáig elvetéltem(már másfél éve probálkoztunk)utána másfél évre rá teherbe estem de az élet elvette a 20.héten.Már lemondtunk róla féltünk és 10 hónapra rá teherbe estem,most már 4 hónapos a kisfiam,a nagy meg 6 éves.Ne keseredj el,és ne járjon mindig rajta az agyad,ne stresszelj rajta ,mert sajna az is hátráltató tényező,figyeljetek egymásra és ne gondoljatok a gyerek témára sikerülni fog:)
2013. jan. 10. 22:48
Már 10éve vagyunk együtt a férjemmel,van egy 4éves kislányunk!Már nagyon szeretnénk kistestvért,de várat magára!A kislányom nagyon hamar "sikerült",de tesó nem "adja"könnyen magát!Tudom azt is hogy vannak párok akik évekig próbálkoznak és hogy nekem ahhoz képest ez csekéj idő,de a sikertelen hónapok elszomorítanak!Ha valaki ilyen vagy hasonló cipőben jár,kérlek írjatok!Beszéljünk!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook