Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várva... Amikor késik a gólya... fórum

Babára várva... Amikor késik a gólya... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babára várva... Amikor késik a gólya...

1 2
2015. máj. 8. 23:30

Én is egyértelműen úgy gondolom,pszichés a probléma.

Azt hiszem,tudok ajánlani egy jó szakembert a problémátokra. Ha érdekel,megírom privátban részletesen,hogy ki ő (nem sarlatán, hanem szülész-nőgyógyász főorvos), és hogy miért godolom,hogy ő az emberetek.

51. nyuszmó84 (válaszként erre: 50. - Nyuszmó84)
2015. máj. 8. 18:35
*kineziolósus=kineziológus*
2015. máj. 8. 18:32

Szia gg123!


Összeszorult a szívem egy kicsit, ahogy a soraidat olvastam. Igazán jó kis párt alkottok a kedveseddel. Már tényleg csak a gyerkőc hiányzik az életetekből.


Elég furcsának találom, hogy a harmadik nőgyógyásznak sem jutott eszébe, hogy ennyi idő múltán tényleg tovább küldjön benneteket célzottan. Vagy egy újjabb nőgyógyászt kellene keresnetek, aki meddőségi problémákra szakosodott. Vagy egy meddőségi központot felkeresni, ahol nagy valószínűsséggel mindkettőtöket újból, célirányosan kivizsgálják. Aztán megpróbálnak segíteni, hogy ti is átélhessétek a csodát.

Azt mondják, hogy egy éven túli sikertelenség után már tényleg érdemes orvoshoz fordulni.

Olyanhoz, aki akar is segíteni és nem csak az időtöket húzza, meg a pénzetekre utazik. (Tisztelet a kivételnek.)


Olvastam, hogy sok mindent megtesztek a siker érdekében: vizsgálatok, vitaminok...

Ha minden kétséget kizárhatóan testi probléma nincs nálatok, akkor is lehetnek lelki eredetű gátak. Érdemes lehet szakembert felkeresni (pszichológus vagy kineziolósus), mert segíthetnek feloldani ezeket a gátakat.


Én nem vagyok nagy szakértő a témában, de azért remélem, hogy tudtam kicsit segíteni.


Sok sikert kívánok nektek és minél hamarabbi gyermekáldást! :-)

49. nyuszmó84 (válaszként erre: 47. - Dóri900212)
2015. máj. 7. 18:33

Szia Dóri!


Terhességi tesztet általában a nem várt menstruáció napjánál nem javasolt hamarabb csinálni. Vagy aznap, de inkább utána érdemes, hogy látszódjon, ha sikerült a bébi.


Néha nem árt orvost váltani, mert van aki nem túl lelkiismeretesen foglalkozik az emberrel (tisztelet a kivételeknek).

Sok sikert nektek! :-)

2015. máj. 6. 17:42
Természetgyógyász vagyok. Egyen a férjed napi 2 evőkanálnyi lyciumot, akár magában, akár müzlibe keverve.üdvözlettel: A. Jutka
2015. máj. 6. 00:52

Sziasztok!

Még új vagyok itt, és nem is igazán vagyok benne biztos, hogy jó helyen vagyok-e a kérdésem szempontjából, de talán az itt hozzászólók átérzik kicsit a helyzetem.

2 évvel ezelőtt volt egy méhen kívüli terhességem, ahol sajnos az egyik petevezetőm eltávolították. Az orvosom annyit mondott, hogy ezzel a teherbeesés valószínűsége 50%-al csökkent nálam. :(

1 éve próbálkozunk a párommal eddig sikertelenül, de a nőgyógyászom szerint ez természetes egy ilyen műtét és trauma után.

A kérdésem a következő lenne: Már egy hete feszülnek a melleim, állandó pisilési ingerem van és ami azt illeti (bár lehet, hogy csak rettenetesen beleéltem magam) de minden éjjel a születendő lányomról álmodok (bár nem hiszek az ilyesmiben, már tényleg nagyon szúrja az agyam! :)) ) Viszont a menstruációmnak 1 hét múlva kellene megjönnie. Ezek lehetnek a menstruáció tünetei, amit egyébként még eddig sosem tapasztaltam, vagy másnál is elfordult már, hogy mensi előtt jelentkeztek hasonló tünetek? Esetleg érdemes lenne ilyen korán terhességi tesztet csinálnom? Mutatna az egyáltalán valamit is?

46. Alma66 (válaszként erre: 27. - 9c1bea05b7)
2015. ápr. 28. 10:33
Egyáltalán nem az inszem a megoldás ir-nél. Ha azt nem kezeled az inszem se lesz sikeres.
45. ceci85 (válaszként erre: 44. - 3a5c305959)
2015. ápr. 15. 12:17
nagyon koszi ,hogy irtal...egy kicsiket megnyugodtam
44. 3a5c305959 (válaszként erre: 43. - Ceci85)
2015. ápr. 15. 11:36
Igen, akkor tuti nem a januáritol van.
43. ceci85 (válaszként erre: 42. - 3a5c305959)
2015. ápr. 15. 10:30
Azt mondta a doki hogy ugy nezte meg is felel a 7 hetnek...akkor azt mondod siman kizarhatom januart???
42. 3a5c305959 (válaszként erre: 41. - Ceci85)
2015. ápr. 14. 15:44
Akkor ezek szerint uh is volt? Mert a mindig az utolso menesz elso napjatol szamitjak, de csak az ultrahang mondja meg hogy kb hany hetes a magzat.
41. ceci85 (válaszként erre: 40. - 4c3a5e5783)
2015. ápr. 14. 13:21
nem ikrek...egy van...voltam dokinal
2015. ápr. 14. 13:20

Felteve, ha nem ikrek, es a ket gyerek ket apae:

mert ugyebar mar ilyesmire is volt precedens a vilagtortenelemben.

39. ceci85 (válaszként erre: 38. - Zebracsikó)
2015. ápr. 14. 13:19
Ezert aggodtam es lelkiismeret furdalasom van,mert nagyon orul es nem is akkart hallani az elvetesrol..es en is orulok,leszamitva ezt a kavarodast ami bennem van...elso gyerekem
38. zebracsikó (válaszként erre: 37. - Ceci85)
2015. ápr. 14. 13:14
és apuka mennyire örül a hirtelen családalapításnak?
37. ceci85 (válaszként erre: 36. - Zebracsikó)
2015. ápr. 14. 13:13
Nagyon koszi :)
36. zebracsikó (válaszként erre: 35. - Ceci85)
2015. ápr. 14. 13:08
szerintem igen
35. ceci85 (válaszként erre: 34. - Zebracsikó)
2015. ápr. 14. 13:05
Nagyon koszonom,akkor meg nyugodhatok??? Tiszta lelkiismerettel megtarthatom a babat???
34. zebracsikó (válaszként erre: 33. - Ceci85)
2015. ápr. 14. 12:58

kizárt dolog


ha 7 hetesnek is mérte az embriót, akkor kizárt, hogy a januári pasi legyen az apa, hiszen akkor sokkal nagyobb lenne a baba

33. ceci85 (válaszként erre: 30. - 3a5c305959)
2015. ápr. 14. 12:53
Koszonom,hogy irtal...februar 1 tol szamolta a doki es marcius 27 en mondta hogy 7 hetes vagyok...akkor ugye nem lehetek a januaritol??? Egyre jobban aggaszt es nincs kivel megbeszelnem...nagyon koszonom
32. 3a5c305959 (válaszként erre: 31. - 4c3a5e5783)
2015. ápr. 13. 16:33
Hát ha kiderül hogy hat hetes terhes akkor nem fog kelleni apasagi. Egyébként meg próbáljuk már végiggondolni logikusan. Már meg is jött neki a januári pasi óta, védekeztek is. A mostanival nem védekeztek és most derült ki hogy terhes. Van egy olyan mondás hogyha patadobogast hallasz, lovakra gondolj, ne zebrakra.
2015. ápr. 13. 15:58
barmi lehetseges; majd az apasagi teszt eldonti;
30. 3a5c305959 (válaszként erre: 28. - Ceci85)
2015. ápr. 13. 15:06
Szerintem fizikailag képtelenség hogy a januári pasitol legyél terhes. Csak észre venned hogy mar három és fel hónapos terhes vagy. Egyébként mit mondott az orvoshoz, mennyi idős terhes vagy? Ebből az informáciobol igen könnyen ki lehetne számolni hogy mikor fogant a baba.
29. virag32 (válaszként erre: 28. - Ceci85)
2015. ápr. 13. 14:56
DNS-vizsgálat.
28. ceci85
2015. ápr. 13. 10:06
Sziasztok...Elore is elnezest kerek ha mem jo helyre irok,de uj vagyok...lenne egy tortenetem,es kerdesem...Januar 12 en voltam egy pasival,elvileg vedekezztunk..ez utan februar 1 en megjott a mestruaciom,rendesen normalis volt...e kozben ki bekultunk a volt parommal,nem vedekezztunk es marciusba nem lettem beteg,elmentem dokihoz es terhes vagyok..ennek orulok,csak egy kicsit aggaszt hogy lehetek a januari pasitol terhes????????? Nagyon kerlek valaszoljatok....
2015. ápr. 1. 09:42

Szia Kisritu! :-)


Én még új vagyok itt a fórumon!

Mi is ebben a cioőben járunk, 1,5 éve próbálkozunk...

Alapos kivizsgálás kezdődött most februárban, mivel nem vezetett eredmlnyre sem Elevit, méhpempő, folsav, férfivitaminok, hőgörbe...

Ami nálam kiderült az az, hogy van egy enyhe inzulinrezisztenciám, majd a pct teszt is pozitív lett! :-(

Valószínűleg így inszem lesz a megoldás, de én még reménykedem, hogy esetleg az átjárhatósági csodát tesz... ( erre ma megyek-félek is kicsit! :-) )

Persze nem adjuk fel, egyértelmű, de néha kell egy kis biztatás a továbblépéshez!


Írj, ha van kedved!

Szép napot ! :-)

26. Kisritu (válaszként erre: 24. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 29. 21:57
Szia! Köszönöm szépen!:)
25. 4c1a787e8f (válaszként erre: 18. - Kisritu)
2015. márc. 29. 11:10
Pedig esélyes, hogy pont önmagában ez a szétszortság a sikertelenség oka.
24. 4c1a787e8f (válaszként erre: 6. - Chrystin13)
2015. márc. 29. 11:06

Sajnos ebben a történetben én is azt látom, hogy egyszerűen nincs még meg a helye testileg, lelkileg annak az új kis léleknek, így nem is jön.


Barátnőméknél is az első baba beteg volt, el kellett vetetni. Aztán egy jó darabig nem jött, pedig akarták nagyon. Érdekes, ez a jó darabig addig tartott, amígy a házukat építették, újították. Még nem volt meg a "hely". Aztán meg jött. Kettő is, gond nélkül.


Persze, lehet mondani, hogy "bezzeg másnál meg számolatlanul". Ahol meg még ennyi hely sincs.. Igenám, csak azoknál a lélek, szellem szintje sincs ott, hogy ők ezt egyátalán felfogják. Ne rájuk akarjunk hasonlítani, még akkor sem, ha nekik könnyebben jön a gyerek.


Rendet kellene tenni fejben, kapcsolatban. A legtöbb esetben ez segít igazán, és nem a kemikáliák, műtétek. Vagy azok is csak akkor, ha a többi már rendeződött.


Ezt mondják a pszichológusok, és a számok is ezt bizonyítják.


Erre indította az egyik legrégebben ezzel foglalkozó szakember ezt a programot.


Tudom, hogy nem kért a fórumindító tanácsot, meg ítéletet, de hagy ne fogadjak szót neki, és mégpedig azért, mert tényleg drukkolok neki, hogy minden a helyére kerüljön.


[link]

23. Kisritu (válaszként erre: 19. - Itszus)
2015. márc. 24. 18:44
Részvétem a vetéléseid miatt. És kitartást nektek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook