Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várva fórum

Babára várva (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babára várva

1 2
2016. szept. 13. 20:23

Sziasztok!


Tudom hogy millióan kérdezték már biztos itt ezt,de kérlek segítsetek. Párommal babát szeretnénk,15.ére nem várom,vagyis vártam volna de tegnap egy csepp rózsaszín folyásom volt ami kb borsonyi mennyiség volt és elmúlt. Ma délután pedig barnás folyás,de bugyin wc papiron nem látszik csak ha papirral feljebb nyulok. azóta megint semmi nincs,egy csepp se.mi lehet ez? Köszönöm aki válaszol

2016. ápr. 11. 09:01
Sziasztok! Én is negyven felé járok, rendkívül utálom amikor szinte minden hónapban a család kérdően néz rám . Mi újság? Nehéz ez! De most összeszedem magam, a harkányi kórházba végre kipihentem maga. A kezelésekkel azt igérik, összenövések és a gyulladásom csökkent. Nagyobb az esély az inszemi sikerére. Ha még nem hallottatok Harkányról, most pont egy tök jó programot szerveznek ilyen témában. Ez a gyermekáldád hete. Kitartást fö az optimiznus!
39. Borrdi78 (válaszként erre: 37. - Babybaba69)
2014. jún. 25. 21:26
A pcos-re es cukorbetegsegre harmas kezeles kellene; a gyogyszer, amiket irtak, az az egyik, a madik ketto pedig a szigoru IR dieta es a heti 4-5 alkalommsl min egy oras kardio edzes. Kb fel ev alatt gelyre lehet jonni es lenne spontan peteeres. :)
2014. jún. 20. 14:28

Hány éves vagy babybaba69? Az euthyrox az pajzsmirigy hormon, ezt csak javitaskeppen.

Ha nincs havid..... haaaat,elég kevés esélyt látok, bár nem lehetetlen.

Neked: maca gyökér por, napi 3-5 g, és minden nap 1 pohár palástfű tea. Parodnak: kisviragu füzike tea, és napi 1 ek tökmagolaj, s neki is mehet a maca por.

Ez a term.gyógy része, de a legfontosabb, h lelkileg helyre kellene jönnötök.

2014. jún. 16. 18:16

Sziasztok !

6 éve nem menstruálok,nagyon szeretnénk a párommal kisbabát.Anyit derítettek ki az orvosok,hogy PCO: szindromám van,és Cukorbeteg vagyok.A gyógyszerek neve :Euthyrox ( Inzulinra ),merckformin ( Hormon ).TSh szintem mindig 5-8 között van.Hiába szedem ígyis magas.Elöfordul,hogy van peteérésem annak ellenére hogy nem jön meg.Írtak fel nekem : Norculut,Utrogestant és az sem segítet.Utána én is elkezdtem szedni a clostilbegytet, és nem estem teherbe, most fogunk menni meddőségi centrumba. A párommal semmi gond ,elméletileg mert volt vizsgálaton és a spermium száma 50-60 db abból 30 rossz. Nem tudom hogy ez most jó vagy nem ? Mit tegyünk?

2014. jún. 15. 20:30
Kedves Csapattagok! Ugyan reklámozni itt nem lehet, de talán ez nem is reklám. Létrehoztunk facebookon is egy meddőséggel, leginkább annak lelki okaival foglalkozó csoportot. Ha van kedvetek, csatlakozzatok. Van sok sorstárs, sok történet, sok ajánlás, mindenkinek van arca :) Itt találjátok: facebook >>> Tavasztündér babára váró csoport
2014. jún. 12. 17:00
Ugyan nem próbáltam, de maca gyökér por,( én épp most rendelem) hormonharmonizalasra és palástfű tea. Ezt én is iszom. Semmi nincs veszve. Úgy látom, lelki gondok miatt nem jön a babuci. Meridian torna, egeszseges, meregmentes étkezés szerintem segít. Sajnos az orvos CSAK diagnosztizalasra jó! V
2014. jún. 12. 16:33

Ne foglalkoz a családoddal! Éppen elég megterhelés ez lelkileg neked, ez nem teljesítménytúra. Ez nem egy elvárás aminek meg kell felelni, hanem egy vágy ami sajnos sokára teljesül.


Tudom milyen szörnyű az egész, én 2 és fél évet vártam Lilire, aki idén márciusban született meg egészségesen. Volt itt minden, PCOS, középsúlyos inzulinrezisztencia, rossz prolaktinszint, agyalapimirigydaganat, irtó rossz spermakép, kimaradó és 35-40-60 napos ciklusok, depresszió... de kitartottam, talpraálltam minden negatív teszt után, visszakapaszkodtam a depresszió széléről, és a lombikkonzultációs időpontkérés szélén állva, 9 nap híján pont 1 éve megfogant spontán csak úgy életem csodája!


Ha érdekel ovasd el a naplóm, hátha erőt ad a küzdelem amin keresztülmentünk!


Nagyon nagyon sok sikert, erőt és kitartást kívánok!

33. latina
2014. máj. 25. 20:52
Talpreflexológiát próbáltad? Nekem nagyon bejött, 2 gyerekem is lett valószínűleg attól, pedig azt mondták a dokik, spontán nem is lehetek terhes...
2014. máj. 20. 10:37
Ne keseredj el, kitartás. Nekünk is nagyon nehezen sikerült, petevezeték átvizsgálástól kezdve, 6 insim után a harmadik lombiknál maradt meg egy szemke, hogy úgy mondjam és most végzi az első osztályt a Kis Drágám, úgyhogy KITARTÁS tényleg és remélem, hogy Neked is sikerül!!!!!
31. Bcicus
2014. máj. 17. 00:47
Terheléses cukor és inzulin vizsgálatod eredménye milyen lett.
30. Warnika (válaszként erre: 29. - Ildus888)
2014. máj. 16. 15:24
jajj semmi gond, csak durva volt olvasni a sztorit. ha már egyszer sikerült akkor sikerülnie kell újra, ha nem akkor pedig irány egy jó doki és pár kivizsgálás (hormonok, sperma, genetika, cukorterhelés, ilyesmi).
29. ildus888 (válaszként erre: 28. - Warnika)
2014. máj. 16. 15:21
bocsika!de nemtudtam hogy hova irjak most találtam a forumot.és nem tudtam hogy melyikbe illik az én történetem.de kitartás a cikk írójának
28. Warnika (válaszként erre: 27. - Ildus888)
2014. máj. 16. 15:13
hát a cikk írója pontosan annyira, ha nem jobban el van keseredve mint te, mert nem jön a baba. ide inkább szerintem kicsi bíztatást vagy pozitív dolgokat, tanácsokat kellene írni, nem?
27. ildus888 (válaszként erre: 26. - Warnika)
2014. máj. 16. 15:11
me nem ide kellet volna?
26. Warnika (válaszként erre: 25. - Ildus888)
2014. máj. 16. 15:06
Ezt biztos ide akartad írni? Ezzel akarod bíztatni a cikkírót? Vagy?
2014. máj. 16. 15:02

Sziasztok! Én most vettem a bátorságot irjak.

Én 2013.12.17-én vettem észre hogy pescételő vérzésem van.azzonal szoltam a páromnak hogy irány az orvos bementünk megvizsgáltak minden rendbe volt épp petezsák de nincs szivhang na akkor tudtam vége de mondta az orvos ne keseredjek el mert lehet hogy késön fogant meg és majd alakul az majd.6-7 hetes lehetem .menjek vissza 21-én.ok de közbe véreztem mivel akkor kellet volna megjönnie és meg is jött.szoval vissza mentem 21-én megvizsgáltak és mondták hogy üres a petezsák :( .de nem volt mütétem mivel egyik reggel mentem wc-re és halottam hogy vmi plottyant hát az az vol.magátol távozot.és nem volt mütéti.és probálkozunk de nem akkar megfogani

2014. máj. 16. 12:32
De kiegészítésképp: ezt az érzést is csak az ismeri és csak az érti meg, aki ezen átesett valaha. Akinek pikkpakk összejött a baba el sem tudja képzelni ezeket. :/
23. pethoevi (válaszként erre: 22. - Miss.poppy)
2014. máj. 16. 12:31
Nekem nem az jött le, h csak ezek miatt akar babt, hanem igenis bazi rossz érzés, amikor az ember lánya évek vagy hónapokig küzd a babáért és körülötte mindenkinek van már gyereke és kirekesztettnek érzi magát. A gyerekesek nagy százalékban ha összejönnek a gyerekekről beszélnek. Én sem a család miatt szerettem volna gyereket, hanem magunk miatt és igenis sírva tudtam volna fakadni, mikor a rokonok beszélgetéséből kiszorultunk "csak" azért mert nekünk nincs...
2014. máj. 16. 09:33

Szia! Olvass bele a naplómba! Remélem, reményt ad!

[link]

21. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 15. - Free)
2014. máj. 15. 15:48
Ezt a gondolatot minden nőnek a figyelmébe ajánlanám! Miért is foglalkozunk a sok nagyokos, begyepesedett megmondóemberrel, ahelyett, h elküldenénk őket a jól megérdemelt helyükre, a p...ba?
20. aszta
2014. máj. 15. 12:26
Diagnózis: endometriózis -> 5 műtét (3 laparoszkópia, 2 laparotómia), lombik program kezdeményezése - hónapig nem sikerült elkezdeni a programot, mert mindig volt valami, ami nem volt rendben. Közben megpróbáltam mindent: egészséges étkezés, kemikáliák kiűzése, pszichológus, örökbefogadás gondolata, utánajárása stb... Végül egy kis endó mellett a Doki végre beleegyezett a lombikba, mondván jobb a helyzet úgybe se lesz nálam és SIKERÜLT, sőt még fagyasztott embrióink is vannak, várnak még ránk a kistesók !!! 7 hónapos várandósak vagyunk!!! :-) :-) :-)
2014. máj. 14. 20:39
5 sikertelen inszem után spontán terhesség-progeszteron krém használatával. Csak ajánlani tudom!!! :)
2014. máj. 14. 19:15
Soha de soha ne add fel,drukkolok!!!! Remélem még írsz cikket a pozitív tesztről és a szülésről is :-) kitartás!!!!!
2014. máj. 14. 19:09
Drágám,TE és a PÁROD miatt akarsz gyermeket,mert azzal,hogy lesz beteljesül a szerelmetek.Elkeseredésre nincs okod,mert sokan szülnek 40 felett,csak ne akarj megfelelni senkinek.Nyugodt legyél és meglátod,hogy a siker nem marad el.Drukkolok nektek!!!!!
2014. máj. 14. 16:20

A család akkor nem igazán segít ezzel az elvárással a dolgon. Beszélj velük, hogy fogadják el azt, ahogy alakul majd. Aztán fog ez szépen jól alakulni, de ne a család lovagoljon a dolgon. Majd ha lesz miről beszélni, akkor értesítitek őket.

Attól pedig ne keseredj el, hogy elsőre nem sikerült. Sokan várnak babára, többször próbálkoznak és nagy részüknél szépen összejön. Én nagyon drukkolok mindenkinek, aki babát szeretne. Nekünk is volt rossz időszakunk. Pont a rágörcsölés miatt.

15. Free
2014. máj. 14. 15:49
Drágám, ne a társadalomnak, a rokonoknak, vagy az elvárások miatt akarj babát!
2014. máj. 14. 15:20
még a családállítás jutott eszembe, mint jó módszer, bár nem próbáltam, de sok jót olvastam róla
13. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Jucus73)
2014. máj. 14. 14:43
Ja es barinom is ket sikertelen inszem.utan mar majdnem ment a lombikra, amikor osszejott spontan a gyerkoc :)
12. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Jucus73)
2014. máj. 14. 14:42
Terhet akkor rohat rad, ha "megengeded" nekik, hgy belemasszanak az agyadba, armilyen modon is. Nem vagy lemaradva semmirol, nyugi! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook