Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt indul!!! fórum

Babaprojekt indul!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
5146. renibaba25 (válaszként erre: 5144. - Pumbika81)
2010. júl. 13. 08:39
jó vizsgáztatást Pumbi
2010. júl. 13. 08:38

haliló

Nóri jól szórakozik veled a drága...

mondjuk amikor kinyitom először a szemem nekem is kajálni kell gyakorlatilag egyből:)

ja amúgy tegnap "megbeszéltem" a manókkámmal, hogy olyan kajákat "akarunk " mindketten enni amitő ő szépen növekszik de anya sonkája nem:)

kiváncsi vagyok mennyire hallgat rám a gyerek.

5144. Pumbika81
2010. júl. 13. 08:30

Nekem mennem kell, 9től vizsgáztatok, de majd este visszaolvasok :)

Szép napot mindenkinek!

5143. Pumbika81 (válaszként erre: 5142. - Hnora)
2010. júl. 13. 07:34

Szijjjaaaa :D

Hát majd meséld el, hogy kisnyuff visszaaludt-e???

Egyébként hihihihihihihihihihihihihihihihihihi :D

Barátnőim is meséltek már ilyeneket, mindig jót nevettünk rajta, hogy még kint sincs de simán már most Ő a főni :)

5142. hnora
2010. júl. 13. 05:51

Helló lányok!


Csak elmesélném, hogy Kisnyuff pontosan negyed ötkor ébresztett a rugdosásával, majd egyfolytában bulizott bennem. Közben egyre éhesebb lettem, de gondoltam, csak nem eszem hajnalban...

Fél hatkor adtam fel, most megreggeliztem, és reménykedve abban, hogy éhes volt, és most már ő is alszik, megpróbálok visszafeküdni...

5141. 559195994b (válaszként erre: 5127. - Pumbika81)
2010. júl. 12. 22:24

Szia!

Koszonom a tanacsot! Mi csak aprilis ota probalkozunk, de azt beszeltuk a Dragammal, hogy ha nincs Baba ebben a honapban sem, akkor megyunk vizsgalatokra. Angliaban elunk, es itt hamarabb foglalkoznak velunk, mint otthon-allitolag-, majd meglatjuk, vagy inkabb ne lassuk meg...

Egyebkent en sem gorcsolok ra, de en sem tudom nem akarni...

Mar nem vagyok tul fiatal sem, es tobb gyerkocot is szeretnenk, ugyhogy bizunk benne, hogy hamarosan felenk repul a Golya!!!

Mindenkinek jo Babasodast, a kismamiknak meg jo egeszseget!:-)))

5140. meronka82
2010. júl. 12. 20:19
de jo nektek, h igy tudtok tervezgetni... ilyenkor az en agyam is beindul. mi otthon mar otthonossa alakitottuk a hazikonkat, de itt boldog leszek, ha egyszer megeljuk, h albink lesz,ahol csak mi harman leszunk. Itt a szobank otthonos, de a tobbi helyisegbe meg teritot sem rakhatok ki, mert nem vigyaznak ra a lakotarsak, no meg kerulgetjuk mas gyerekholmijat... Amig nem jon a baba, addig kihuzzuk, igy is tobb, mint 2 eve itt elunk, aztan vegre igazi csalad leszunk, igazi otthonnal, vagy legalabbis az itteni helyzetbol legolcsobban es legjobban kihozhatobbal. Mindegy milyen pici, csak legyunk ujra mi ketten, mint regen... aza inkabb mi harman. :)
5139. renibaba25 (válaszként erre: 5138. - Hnora)
2010. júl. 12. 20:07

az alényeg hogy a baba előtt azért sikerüljön nagyjából berendezkedneek...

mi szeptemberik szeertnénk 100%-ig rendbe tenni mindet (utolsó szőnyegik, képig, dekorig minden kerüljön a helyére.. hogy aztán csak a gyerekszoba maradjon

5138. hnora (válaszként erre: 5137. - Renibaba25)
2010. júl. 12. 20:05
amilyen hamar csak lehet :) de sajnos ez azért nem holnap lesz... a legoptimistább jóslatok a nyár végét mondják, szerintem lesz ebből szeptember vége-október eleje...
2010. júl. 12. 19:56

jó szineket választottatok,

mikorra tervezitek aköltözést Nóri?

Meronka jó ötlet, hogy a baba előtt külön költöztök, azért nem mindegy hogy kivel kell megosztani a legféltettebb, legdrágább pillanataitokat...

nálunk még mindig zajlik azserelés soha nem lesz vége... most éppen a párom és apósom szerelik fel a fogókat a konyhaszekrényre, és lemértük végre a hálószobabútort, a héten oda is kiválasztjuk az anyagot hogy miből legyen

5136. Pumbika81 (válaszként erre: 5131. - Hnora)
2010. júl. 12. 19:52

Hűű, nagyon jól hangzik!

Szépek lesztek nagyon :) és a bébi is jól fogja magát érezni ilyen színes lakásban :)


Csajok, én most lépek! Holnap vagyok!

Szép estét!

5135. meronka82 (válaszként erre: 5134. - Hnora)
2010. júl. 12. 19:46
ha ezen mulik, akkor jo nekem a szep kis edeskettes karacsony, mint az elmult 2 evben. Sutok majd mezeskalacsot es lesz szep kis fank is. Amugy, ha marad a baba, akkor januarban elkoltozunk. :)
5134. hnora (válaszként erre: 5132. - Meronka82)
2010. júl. 12. 19:42

szerintem 28. hét után nem is nagyon engednek, csak orvosi papírral...

nekem most a 21. héten is írtak igazolást, biztos, ami biztos...

5133. hnora
2010. júl. 12. 19:41

folyt:

szóval szívesen látnám egyben :)

5132. meronka82
2010. júl. 12. 19:40

latom, megy itt is a sutes-fozes, mint az angliai babaforumon. En is most ettem egy jot, de recepttel nem szolgalhatok, mert kinai csirke volt. az egyik kedvencem. :) maris jobban erzem magam.:) plane, h olyan edes a parom, h magara vallalta a haz kitakaritasat, mert mi vagyunk a sorosak. Igy visszabujtam az agyikoba, es lehet, h folytataom a szundit.

Udv koztunk Icsu! Nagyon jol hangzik a recepted, es a citromos joghurt csoda is megmozgatta a fantaziamat. Lehet alkotok vmit szerdan, akkor vagyok off-os.

Levendula: en meg el sem tudom kepzelni, h milyen leszek pocival. Nem adnam ezt a lehetoseget senkinek, barmivel jarjon is. Epp azon gondolkoztunk, h ha minden oke, akkor megsem megyunk haza az unnepekre, mert mar 32 hetesen veszelyes repkedni. Remelem, tenyleg itt szilveszterezunk, csak is emiatt. :)

Pumbika: A baba receptek johetnek. majd kuldom a cimem. :) kitartast mndenkinek a kanikulahoz. itt holnaptol jon egy kis lehules, szerencsere..

5131. hnora (válaszként erre: 5130. - Pumbika81)
2010. júl. 12. 19:40

Köszönöm:)

Nem, a babaágyat már kiválasztottam, van fiú-lány verzióm külön, meg ugye először még az ágyhoz erősíthetőben fog aludni :)

Magunknak nézek, mert a költözésre mindent be kell szereznünk, egy árva bútorunk sincs... Találtam is elég jókat, és sajnos egy nagyon kényelmes (de annál drágább) matracot is :)

Gyerekszoba zöld, a háló mellette világos narancs, a nappali pedig vanília. A többi fehér lesz, egy boltíven lesz még téglaberakás, illetve a fürdő fehér-sárga :) A járólapok pedig világos földszínűek ilyen mindenféle mintás 5*5-ös dekorcsempékkel. Szerintem szép lesz, de már én is szív

5130. Pumbika81 (válaszként erre: 5129. - Hnora)
2010. júl. 12. 19:31

Nem kell boltolnunk, szívesen megírom majd neked :)

De jóóó, akkor jó kis laza napod volt :) tuti szépek a szobák színei is :) Milyen ágyat néztetek, babaágyat? Milyet akartok?

Itt is durván meleg van, én egy szál bugyiban tengődök a lakásban, és megy a ventillátor, és nálunk zápor sem volt...

Nem baj, ha izgő-mozgó :) Barátnőm most van a 33ban,és neki már tök régen csinálja, bent táncol, helyezkedik... :)

5129. hnora (válaszként erre: 5126. - Pumbika81)
2010. júl. 12. 19:23

Na majd Halász Jutkát boltolunk akkor :)))

A meló annyira jól ment, hogy ma nem is kaptam feladatot :)

Egész nap lézengtem, elmentem anyuval ágyat nézni, megcsodáltam a szobáink színét, locsoltam, pedig jött a zápor - szóval ilyen nagyon hasznos dolgokat műveltem :)

Dögmeleg van, és néha majd megőrülök, talán a légkondis kocsiban a legjobb :)) Kisnyuff is sokat mozog, amin én csodálkozom: a barátnőm azt mesélte, hogy az ő babája naponta egyszer mocorgott. Kisnyuff meg rendszeresen belémrúg. Igaz, vannak nyugodtabb periódusok is, de még a 3 órás szünetet sem veszem észre - időnként gondol egyet, és bejelentkezik, majd sokáig semmi (lehet, hogy csak helyezkedik, és azt érzem???).

5128. Pumbika81 (válaszként erre: 5118. - Renibaba25)
2010. júl. 12. 19:05
Igazán nincs mit, szívesen, már el is küldtem :-)
5127. Pumbika81 (válaszként erre: 5123. - 559195994b)
2010. júl. 12. 19:05

Szia Icsu!

Mi tavaly december óta próbálkozunk, és bár nem érzem, hogy görcsölnék, mégsem tudom nem akarni :-)

De hidd el, jön majd hamar :-)

Viszont én most kaptam egy jó tanácsot, babatervezés kezdetén érdemes egy egyszerű hormonvizsgálatot csinálni, és ha minden ok, akkor úgyis jön, ha nem akkor meg nem vesztegettetek el mondjuk 1 évet :-)

Én majd összel csináltatok valószínű, ha addig nem sikerül :-)

Babásodásra fel!!!!

Jah, és üdv köztünk! Jó csapat, szuper csajokkal! :-)

5126. Pumbika81
2010. júl. 12. 19:01

Hali :-)

Mindenkinek szívesen :-)

Egyébként megvan az összes Halász J. és vannak direkt babazenéim is :-) és szívesen segítek, ha kell, de ezt mindenképpen hoxán kívül emailen beszéljük meg. (nem azért mert pénzt kérnék, mert azt nem, csak nem idevaló téma)

5125. 559195994b (válaszként erre: 5124. - Renibaba25)
2010. júl. 12. 18:59
Koszonom szepen!:-))
5124. renibaba25 (válaszként erre: 5123. - 559195994b)
2010. júl. 12. 18:52
szoritok neked is, remélem nem kell mér sokat várnotok
5123. 559195994b (válaszként erre: 5116. - Renibaba25)
2010. júl. 12. 18:48

Szia!

Koszi a kerdesedet, meg sajna nem koltozott be a pocaklako hozzank.:-((

Szeptemberben lesz az eskuvonk, addigra szeretnem, ha mar pocaklakoval egyutt mondhatnam ki az Igent!

Probalok nem ragorcsolni, de nem konnyu, ha mar az ember eldonti, hogy Babat szeretne, akkor csak azon jar az esze, legalabbis nekem!

Jo egeszseget kivanok!

5122. renibaba25 (válaszként erre: 5121. - Levendula 30)
2010. júl. 12. 18:34

na ez jól hangzik ki fogom próbálni


köszike...


nálunk a Hanna a 99-%os.... csak azért vacilálok/vacilálunk még rajta mert mostanában elég gyyakori lett:(

2010. júl. 12. 18:31

99 % hogy Csenge , majdnem tuti:)az 1 % a hátralévő 3-4 hónapra meghagyva:)

vettem egy kis lapockát, apró kockákra vágom

zsiron megpiritok hagymát, rá a husi,majd pirospaprika, kockákra vágott paradicsom,só,lassú tűzön pároljuk fedő alatt,félig megfő a husi hozzákeverjük a darabokra vágott paprikát, átmosott rizst keverek hozzá ujjnyira ellepje a forróviz,majd be a sütőbe (középmeleg) puhulni 20 percre.. ez most fogom először kipróbálni így.


50 dkg lapocka,40 dkg paradicsom,pár paprika,25 dkg rizs 3 gerezd fokhagyma (a husival együtt kell beletenni),vöröshagyma...

5120. renibaba25 (válaszként erre: 5119. - Levendula 30)
2010. júl. 12. 18:15

Tetszik a kiscsajotok neve, ez már végleges?

jaés jól hangzik a rizseshusid, hogy készited? jó ötletenek tűnik nekem is holnapra

2010. júl. 12. 17:39

hát én csak muszalyból mentem ma 1 órakor a cukorterhelés eredményért jó lett ! :))


igazából akkor van baj,ha már bent a lakásban is meleg van és most már meleg van ,átmelegedtek a falak,pedig a szobánk régi sárfal,ezert ott mindig hűvösebb van, a többi helység tégla,azaz krva meleg.

de van ventilator jégakkus hűtőm hála az égnek.

holnap bácskai rizseshust csinalok, ma egy kis pogit sütöttem,meg sajtos tejfölös tészta volt ebédre.

2010. júl. 12. 17:18

Pumbi köszi, hogy megosztod velünk a szerzeményedet:)


ja Levendul ma én is rájöttem arra, hogy a meleget nem birom, nagyon kipurcantam tőle pedig csak kb. egy órát mászkáltam.. igaz dél körül

5117. levendula 30 (válaszként erre: 5114. - Meronka82)
2010. júl. 12. 17:15

szia Meron,

jól tetted, én is hamar szóltam bent ,hogy értsék ha valami nem okés

izgulok,hogy mennyi idős a babád..kíváncsi vagyok

én most 25 hetes vagyok, már látszik a pocakon,hogy a baba főleg hol helyezkedik el, van olyan,hogy fél oldalas a hasam, mert csak a bal oldalon van a bébi.

általában jobb a bal oldalon aludni is , a párom szerint automatikusan ezen az oldalon alszom többet,jobb a vérellásáta a kicsinek,ilyen korban.

meg már nem megy a háton fekvés, feszül a pocak, nagyon rossz,meg nem is ajánlott.

de te is sorban át fogod élni ezeket, tényleg csodás ez a folyamat:))

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook