Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt indul!!! fórum

Babaprojekt indul!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2010. júl. 7. 14:22

Sziasztok lanyok,kicsit eltuntem,nyaraltam,keresem a masik munkat, tovabb akarok lepni minden teren, es meg midnig nincs semmi uj lehetosegem.Pang a munkaeropiac igy nyaron, de nem adom fel.

Mindenkinek szep napot!

2010. júl. 7. 13:25

remélem az enyém nem lesz olyan szégyenlős mint a tied Nóri... már nagyon kiváncsiak vagyunk ...

ja nektek nem is mondtam...azt állmodtam a napokban hogy fiam lesz, igy mostmár méginkább kiváncsi vagyok

2010. júl. 7. 13:12
nekem a 12 . héten már mondták hogy lány és azóta még 3 x lány volt,mindig bepucsít a drágám,utána meg a hátát mutatja :)
5023. hnora
2010. júl. 7. 13:05

renikém, ne aggódj a súlyod miatt, ez még nem sok, én lassan akkora leszek, mint egy bálna :)

nálunk a baba még titkolózik, az utóbbi 3(!) ultrahangos vizsgálat mindegyikén összeszorította a lábát... A 12. héten fiúra tippeltek, de az még egyáltalán nem biztos...

2010. júl. 7. 12:41
na itt volt nálam nagynéném , egyúttal ellátta háziorvosi teendőit is(nálunk nincs védénő külön, a háuiorvos foglalkozik a kismamákkal) lemérte a hasamat, vérnyomást mért, súlyt:( na ez a része nem tetszett 4 kiló plusszom van ki vagyok akadva
2010. júl. 7. 12:29
tényleg ki mikor tudtam meg a gyerek nemét?
2010. júl. 7. 12:29

halihó eltűnt kismami társak:)


örülök Nóri, hogy jól éreztétek magatokat...

Levendula nagyon finom a mai menüd, nyámi, nyámi... nekem mára anyum küldött kaját.. isteni rizses lecsót, és töklevest, furi ezeket régebben nem igazán ettem meg:)

amúgy nagyon jó neveitek vannak...

mi holnap megyünk dokihoz, és remélem nem lesz szégyenlős a drágám hogy tudjuk már a nevén nevezni... nálunk a Bence az a tuti fiúnevünk, ha kiscsaj akkor a Hanna.. de ezen még agyalok, mostanában többen adják.. pedig nekem évek óta ez a kedvencem, miért kattantak úgy rá mások is:)

5019. hnora (válaszként erre: 5018. - Levendula 30)
2010. júl. 7. 11:24

gratula nektek! :)

És jó főzőcskézést! Én ma még nem főzök, a húgom készít ebédet, én majd holnaptól :) Ma meglátogatom a barátnőmet, aki holnapra van kiírva, de a baba még nem akar kijönni :)

Nálunk is megvannak a nevek: Mihályi Janka Mária, illetve Mihályi Máté Boldizsár. A Csenge is nagyon szép :)

5018. levendula 30 (válaszként erre: 5017. - Hnora)
2010. júl. 7. 10:48

Szia,

hát nem tudom,ez csak olyan megérzés

a MB6 nálam is elmulasztotta a fájásokat

még jó hogy nem szaladtam a kórházba,megint bent tartottak volna, pedig csak feküdni kell meg több MB6-ot szedni ilyenkor,persze ha jobban fájt volna mentem volna vele.

már nincs is egyáltalán, valszeg időszakonként ez lesz ..

ma nyugiban van a kicsi lányom..

új nevünk van :Sipos-Fekete Csenge ...

asszem a Laurát dobtuk, túl sok van belőle és a Csenge nagyon különleges

persze ez még változhat :)

a páromnak ilyen nevek tetszenek még,hogy Dorina, Médea, Mira

ezekből tudnék még választani


ma túrótortát csinalok, csikos túrótortát

meg sült oldalast hagymás tört krumplival

este jönnek anyuék , holnap leszünk 4 éves házasok

5017. hnora
2010. júl. 7. 10:05

Helló lányok!


No visszaérkeztem én is közétek :) És látom, milyen jó hírek vannak itt!!! Meronka, gratulálok!! :) Pumbi, te pedig nagyon szép menyasszony voltál, és örülök, hogy jól sikerült az esküvő (a vis major eseményeken pedig már lehet nevetni:))!


Canterbury szép volt, az angolok kissé fura vendéglátók (mozgássérült lánycsoportot elszállásoltak egy egyébként gyönyörő egyetemi campusban, reggelivel és ebédre egy szendviccsel - még szerencse, hogy azért a lányok mozgékonyak, így be tudtunk menni a városba vacsizni, de nem volt könnyű...), egyébként szépen szerepeltek (jól megszorongatták a náluk tudásban előrébb tartó és anyagilag sokkal jobban támogatott brit nemzeti válogatottat), én meg jókat nézelődtem :)


Ti hogy vagytok? Monna, javult a fájás? M B6 tényleg nagyon jó, nálam teljesen elmulasztott mindent... Gombi, neked jó nyaralást! Reni, te mikor mész dokihoz?

Levendula: miért gondolod, hogy a baba hamarabb jön?

5016. renibaba25 (válaszként erre: 5013. - 85fe94f896)
2010. júl. 7. 09:58

sziasztok

Gombóc jó szórakozást nektek, és jó időt:)

Bobbancs veled mi újság lassan élesbe menő pé-ed lesz nem?

Hangucita jó hogy nem keseredtél el, és ne stresszeld magad a munka miatt, kialaul az is ugy hogy jó legyen


Nóri merre vagy, kiváncsian várom az kiruccanásotok beszámolóját:)

5015. bobbancs
2010. júl. 7. 09:49

Sziasztok!

Meronka gratulálok a pozitív teszthez!

Pumbika! Tegnap este megnéztem a képeiteket, Gyönyörű voltál!


Örülök, hogy mindenki jól van, én szokás szerinte le vagyok maradva, a héten már nem is nagyon leszek.


Vigyázzatok magatokra!

5014. Hangucita
2010. júl. 7. 04:03
Szerbusztok lanykak, na jol eltuntem neharagudjatok, evzaras volt, sok munka de jovok megint! :) Nekem megjott, de uj honap, uj remenyek, a mhelyemen van nemi feszko es a parommal ma megbeszeltuk hogy nembaj, a gyerektema az elso. Lekopogom de ugy nez ki van tobb ajanlata is, ha sikerul egy magasabb szintu allast talalnia, akkor nyugodtabban allhatunk neki a tovabbi probalkozasnak! bizom benne hogy ebben a honapban mi is sikeresek leszunk! sok puszi, irjatok!
2010. júl. 6. 20:59
Csajszik!Holnap délután indulok a Balatonra és ha minden igaz szombaton este jövünk haza vagy vasárnap!Holnap még megpróbálok feljönni ha az időm engedi de ha másnem vasárnap felugrok!Vigyázzatok addig is magatokra!Puszi mindenkinek!Majd jövök!:)))
5012. 85fe94f896 (válaszként erre: 4998. - Pumbika81)
2010. júl. 6. 20:54
Szia!Hát már én is ezt mondom!Decemberbe már nem használtam a gyűrűt és Januárba már élesben ment!Hát ha ebbe az évbe nem sikerül akkor megyünk kivizsgáltatni magunkat!De fizukor megyek mikroszkópot venni!Te nem veszel? Nagyon jó!
2010. júl. 6. 17:54

de jó nektek Levendula hogy ennyi mindent kaptok, nálunk mindent meg fog kelleni venni nagyjából, max babaruhákat kapunk ha kiscsaj lesz:)

ja igen csütörtökön doki, remélem nem lesz szégyenlős a drágám:)

2010. júl. 6. 17:52

meronka nagy gratula:)

ismerős a nem hiszem el hozzáállásod, én 5 tesztet csináltam, még aznap is amikor dokihoz menetem:)

ja és a mellfájás nagyon tuti, nekem az volt a tünetem, persze utólag jöttem rá:) de peteéréstől arrafele nagyon fájt, nem is tudtam hason aludni akkor

jaj de szupi...

Pumbi, Gombi már nagyon várunk titeket is

5009. Pumbika81 (válaszként erre: 5008. - Levendula 30)
2010. júl. 6. 15:19
Ahha, hát nem könnyű... mennyit szántok rá, ha nem vagyok túl indiszkrét...? Esetleg lehet tudok segíteni... van egy pár barántém, ahol már nagyobbacska a gyerkőc, hátha valami jó áron tudnék szerezni....
2010. júl. 6. 15:15

ja ,csak fogalmam sincs milyen fajtát keressek, nagykerekűt az biztos,elég rossz az út nálunk, meg könnyen összecsukhatót ?....

elugrok háziorvoshoz kicsit

5007. Pumbika81 (válaszként erre: 5006. - Levendula 30)
2010. júl. 6. 14:58
nah, szuper, esetleg érdemes megnézni vat..án :-) jók szoktak lenni :-) Barátnőmék potom áron vettek szinte újat, az új ár töredékéért, volt olyan tartozék hozzá, ami még fóliás volt... érdemes megnézni, mert lehet nem is kell a hordozót áthuzatni, ha találtok szettet jó áron :-)
2010. júl. 6. 14:16
hát használt lesz valszeg ,fogalmam sincs:)
5005. Pumbika81 (válaszként erre: 5004. - Levendula 30)
2010. júl. 6. 13:48
Tyűű, az nagyon jóóóó :-) akkor tényleg csak a babkocsi kell :-) és már megvan milyet szeretnétek?
5004. levendula 30 (válaszként erre: 5003. - Pumbika81)
2010. júl. 6. 13:38

a tesomtól maradt rám kiságy meg pelenkázó, ezért csak babakocsit kell venni

bébihordozó is van,csak varratni kell rá másik anyagot

rengeteg rugi meg kombidressz is van csak ki kéne már válogatnom ,hogy miből mennyi, anyuéknál zsákszámra állnak a ruhák, ágyneműk

5003. Pumbika81 (válaszként erre: 5002. - Levendula 30)
2010. júl. 6. 13:16

Hát igen, a pocaklakók tudnak mindent :D

Jó is a balaton... az se baj, ha nem vagytok egyedül, akkor is kikapcsol egy kicsit, és az a fontos, kizökkent a mindennapokból :)

És beszereztetek már mindent? Kiságy, babkocsi... stb?

2010. júl. 6. 11:41

Hát október 26 , még 14 hét kb,de szerintem előbb jön,szóval 3 hónapnál nincs több hátra

pár napja nagyon rossz volt, feszült ,nyilalgatott,

ezert több magneziumot vettem be meg feküdtem és ma már jobb

hát elég nagy a poci ,majd este lehet csinalok képet

az a rossz,hogy a gyerkőc mindent megérez, ha depis vagyok sztrájkol és rúgdos.. nagyon érez mindent, előtte nincs titok:)

ma már jobb

a nyaralás tuti jó lesz , mi szerintem nem nagyon megyünk, talán Balatonra ,anyósomnak van ott háza, csak ő is mindig ott van...szóval nem kettesben lennénk,de lehet egy pár nap úgy is jó volna.

5001. Pumbika81 (válaszként erre: 5000. - Levendula 30)
2010. júl. 6. 11:22

Kedves vagy, nem aggódom, örülök, hogy sokasodunk :D

Hát elvileg eltaláljuk (mármint tudom,érzem, hogy mikor van) de szerintem nem volt még szimpi egyik katona sem a pémnek :D Majd megyünk nyaralni, pihenni, már ránk férne, azért mindketten sokszor stresszesek vagyunk.... de tényleg nem panaszkodni szeretnék!!!!!! Azt beszéltük, ha nem jön össze az idén, akkor jövőre emegyünk vizsgálatokra, aztán meglátjuk.

Ti hogy vagytok??? Pocika nő szépen... mikorra is vgy kiírva?

2010. júl. 6. 11:17

Hát Meron, ez bizony kisbaba, a pozitiv az pozitiv:))

hát nagyon jó:))

Pumbi kitartás, nekünk 10 hónap után jött össze a kicsi...

és azt mondták ez átlagos idő..szóval semmi gond ,ne aggódj...

annyira kevés a pár nap amikor összejöhet,nehéz eltalálni...

4999. Pumbika81 (válaszként erre: 4996. - Meronka82)
2010. júl. 6. 11:06
Jah, igen: GRATU!!!!
4998. Pumbika81 (válaszként erre: 4995. - 85fe94f896)
2010. júl. 6. 11:05

Gombikám!

Ideje lenne nekünk is ilyen szupi tesztet produkálni... már az összes új tag lehagy minket lassan :D Remélem még az idén mindkettőnknek összejön!!! Ti mióta is próbálkoztok?

4997. Pumbika81 (válaszként erre: 4996. - Meronka82)
2010. júl. 6. 11:04

Merlonka :D Ez szuper, én nagyon szorítok, hogy baba legyen!!! És érzem, hogy az!!! Ez a teszt túl erős, hogy téves legyen!!! és a jeleid is... :)

Kicsit irigykedem is ám :D én is szeretnék már egy ilyen szép tesztet, így lassan 9 hónap után....

Viszont kívánom, hogy minden rendben legyen és jövő év elején egy egészséges, gyönyörű babának addj életet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook