Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt indul!!! fórum

Babaprojekt indul!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
4996. meronka82
2010. júl. 6. 10:59

Nem adtam neki nagy eselyt. Tudod, a sok ciszta, vagy pete vagy nem is tudom, minek is nevezzem azokat az ultrahangos monitoron... A melleim kb 2 hete nagyon fajnak. Ket oldalt begyulladtak. Ezert javasolta a parom, h csinaljak tesztet.

Tegnap sikerult ot is beregisztralni a haziorvosnal, es hetfon megyek vele a nurse-hoz(suly-, magassag-vernyomas, majd vervetel). Teszeteletetni akarjuk a "sracait", de ha ez igaz, akkor elhisszuk, h furgek :))). Na, keszulok dolgozni... :)

4995. 85fe94f896 (válaszként erre: 4994. - Meronka82)
2010. júl. 6. 10:47
Ez nagyon erős csík úgyhogy tuti baba!Jaj de jó!Gratula!De tesztelj szerintem még egyet hogy megnyugodj!GRATULA!:)))
4994. meronka82
2010. júl. 6. 10:32
Lanyok! Esemeny van! Ma 50. napja varom. PCOS ide vagy oda, reggel elso dolgom volt a teszteles, es POZITIV, amit felve kozlok, es lehet, csak a hormonok, mert nalam semmi sem kiszamithato, es akar meg ez is beleferne. Felraktam a tesztrol egy kepet. Ez nagyon erosen +, ugyhogy holnap ujra tesztelek, meg utana is, mert nem hiszem el. Felek. Lehet a teszt a gagyi? A babavaros csomagban volt, amivel a fertility tester jott. wow... teljes sokk... ?!!!? :S :))))
4993. Pumbika81
2010. júl. 5. 20:11

Köszönöm lányok a gratukat!!!

Merlonka, hát itt úgy látszik senkinek nem ment zökkenőmentesen :-D de ez így a jó :D priviben átküldtem a rendes nevem.

A Mensi miatt nem aggódok, szerintem csak az esküvőre várt a pici, és pár hónapon belül összejön :-D legalábbis remélem ...

Monna, pihenj, nem lesz semmi baj!!!

És mindenkinek pusszancs!

4992. meronka82 (válaszként erre: 4989. - Pumbika81)
2010. júl. 5. 18:53

sziasztok! Pumbi: milyen hazasnak lenni? :) en is szeretnek kepeket latni, de Pumbika neven nem adott ki normalis talalatot az iwiw. :)

minden eskuvo ilyen "izgi"? A mienk elott 1 nappal kiderult, h a nagy korus vezetoje (akik a templomin enekeltek), korhazba kerult, igy rohangaltunk, h egyaltalan lesz-e enek a szertartason. A kormommel persze szaladtam a kormoshoz reggel, mert letort. A rozsak lefagytak a hutoben, a csokrom teljesen mas lett a tervezettnek rozsahiany miatt. Raadasul anyukam valamin felkapta a vizet, es kijelnetette, h nem jon. Reggel nem is jott el a fodraszhoz. Elotte este osszevesztunk, es hajnalig sirtam az eskuvo napjan. Aztan, mikor mar teljes "harcidiszben" voltam, bejott a szobaba, mintha semmi sem tortent volna. a hajat is megcsinalta maganak. Persze, eljott. A csokor szebb lett, mint a tervezett. A korus nagyon szepen szerepelt, es egyaltalan nem ereztem magam faradtnak, pedig 3 orat aludtam. A szemre tett melyhutott kanal csodakra kepes a kisirt szemekkel. Aztan minden a terv szerint alakult. Mindenki tudta a feladatat, es jo volt a hangulat. Ilyen igzik ezek az eskuvok...

2010. júl. 5. 15:19
Monna ügyelj magatokra, próbálj meg minnél többet pihenni, nehogs bajotok legyen
2010. júl. 5. 15:18

Pumbikám nagon szép mwnya voltál gratulálok:)

és sajnálom hogy megjött...

izgalmas volt a napod meg kell hagyni... hiába na ami elromolhat, el is romlik, és mindig a legjobbkor:)

4989. Pumbika81
2010. júl. 5. 11:11

Jah és a szerelő kicserélt valami elégett szálat, de estére sem volt vizünk még, sőt reggelre sem... le akartunk menni a biztosítékokhoz, beletört a kulcs, így ismét barátnál fürödtünk teganp reggel is :-)

Aztán később az egyik lakó kulcsával bejutottunk, és felnyomtuk a kapcsolót, amit valószínű a kiégett vezeték nyomott le, így végül estére már volt víz :-D Ma meg három nap csetresét mosogatom el! :D

4988. Pumbika81
2010. júl. 5. 11:08

Sziasztok csajok!

Még visszaolvasni nem volt időm... de igyekszem majd :-) Szóval élménybeszámoló... :-D

Szombat reggel rájöttünk, hogy baj van, nincs melegvizünk, elromlott a bojler...úgyhogy keltettem barátnőmet,hogy megyek hozzájuk fürödni :-D (Norbi bevállalta a hideget) Utána fodrász... haza, közben jött a bojlerszerelő, viszont mi már mentünk megint, mivel elmaradt a virág :-) úgyhogy a szerelő várt ránk :-) jah, közben elkezdtem iszonyatosan görcsölni..... meg is jött, de szerencsére csak estére indult be, úgyhogy nem volt gáz :-) Aztán lepattant a körmömről a nagy rohanásban a lakk :-D Anyum bejelentette, hogy +1 vendég, akkor gyorsan leszerveztem, közben meg mégsem jött el, és a férjem huga is lelépett (nagyon nincs jóban az apujával) úgyhgy két főt potyára fizettünk ki :-) szóval azért nem volt zökkenőmentes, de mindenet megoldottunk :D

Az öltöztetésnél már pezsiztünk, úgyhogy nem voltam feszült, és vigyorogtam, mint a tejbetök a fotózáson is, és az esküvőn is :-)Jól sikerült a vacsi is, meg az utána következő tanyabuli is... a foglalkozás elérte célját :-D

Képeket raktam fel iw..re :-D

4987. Monna02
2010. júl. 5. 10:07

Sziasztok Lányok, a npokban nem volt zökkenőmentes a net szolgáltatás nállunk, ezért voltam elveszve kicsit.. mondjuk ezen ki is akadtam, mert a nyaralásunkat is net-en kellene lefoglalni, de vagy net-nincs, vagy a párom épp nincs itthon, hogy végre döntsünk a 2-3 kiszemelt hely közül. És..holnap megyünk 12.hetes komb. vizsgálatra. Megilyedtem csütörtökön, ugyanis éjjel és az óta napközben is néha, alkalomadán enyhén barnáztam..persze rögtön másnap rohantam a dokimhoz, aki megvizsgált és megnyugtatott, hogy semmi gond, valószínű a méhlepény alakulása okozhatott hajszálér pattanást valahol, mert ő nem semmi gondot nem vett észre sem vizsgálaton, sem UH-n. Most M..B6-ot kell szednem, és ha nem múlik el pár nap múlva, akkor Utr.hüv. tabit.

Pumbika, gratulálok az esküvődhöz, és sok bolgdogságot Nektek!! Várjuk a beszámolót!

Lányok, többiek, kivel mi zujs..?? Eléggé "nyári szabadságos" most a fórum..:-D

2010. júl. 4. 19:41

Sziasztok csajok!Hogy vagytok?

Tegnap névnapi partyn voltam és nagyon jó volt!Ruhástól fürödtem a medencébe! Nem magamtól!:DDD

Pumbika várjuk jelentkezésedet hogy mesélj!:) Remélem minden úgy alakult ahogy kellett!

2010. júl. 3. 15:11

szisztok találtam egy nagyon jó kismamáknak hasznos oldalt ha még nem ismeriket

www.dokimami.hu

2010. júl. 2. 18:28

Sziasztok csajok,

hát kész vagyok a melegtől, de még élek:)

jól vagyunk kiscsaj nekem is sokat mocorog

Nóri nagyon tetszett a film (Napfogyatkozás) meg kell szereznem minél előbb...

Reni, remélem minden oké, nem irigyellek a hányásért, de ez felfogható jó jelként is :)

Pumbi, kívánok nektek minden szépet a hétvégére, tuti lesz minden, nem kell rosszra gondolni,mert akkor bevonzza az ember, Sok Boldogságot Nektek !

Meron, kitartás ! erős csajszi vagy,szóval nem féltelek,remélem hamarosan megoldódik a probléma.

Gombóc ? veled mi újs?

Betti, neked nagyon szurkolunk

Magicmag pedig eltűnt egy ideje(mint én):))

a hét jobb volt,mert többet láttam a párom

jövő héten megyek cukorterhelésre,remélem az is rendben lesz mint a többi..

4983. meronka82
2010. júl. 2. 17:48
cod=tokehal (vegre utananeztem)
4982. meronka82
2010. júl. 2. 17:46

nori: az aharcsa nagyon jol hangzik. En is halat csinaltam ma. Amolyan mindent bele-rakottat. Hal(codd=nem tom, mi az :))+karfiol+brokkoli+repa+szines kal. paprika csikok+ lilahagyma+so, bors, petr.zold, majoranna, bazsalikom, kis citromle es sok cheddar sajt a tetejere kis fustoltsajttal megbolonditva. oh, es rakott kaja, 20 perc, fel ora es a sutoben keszresul.

mostmar kezdek ehes lenni... hol van mar a dragam? minddjart vacsi...

4981. meronka82
2010. júl. 2. 17:41

Sziasztok! En is sok/sok boldogsagot kivanok az ifju parnak :)!!! Es aztan az ido nagyon elszalad... Mi is csak lesunk, h hogy megoregedtunk ;) nem.. csak valtoztunk, s a rancokat leszamitva nem lennek ujra 21. Erettebbek lettunk, es azota is nagyon szeretjuk egymast. Ha lehet ilyet mondani, talan meg jobban. :) Es 25-en leszunk 6 eves hazasok. :)))

Norinak jo lirandulast kivanok. Nem tom, mennyire van messze Londontol, de itt 25 fok korul van napok ota. Biztosan szep idotok lesz :)

Nem akarok nevszerint mindenkire kiterni, de irigylem azokat, akik ilyen figyelmesek :) jo olvasni a nevre szolo uziket :)

En mar nem szamolom, h mikorra varom, mert en sajna inkabb varom,mint nem. Lassan 50 napja lehet, es nem hiszem, h volt peteeresem :(. Viszont van idopontom a nogyogyaszhoz 27-re. Itt ilyen "hipergyors" a system, es mostmar kezdem meglatni a jo magyar egeszsegugy szepsegeit. :S

Szep idot es jo pihizest mindenkinek.

4980. hnora
2010. júl. 2. 16:49

Helló lányok!


Most csak kicsit néztem be, ma este mozizunk, holnap pedig utazunk Canterburybe a röplabdás lányokkal.

Egyébként jól vagyok, vagyunk, kisnyuff sokat mocorog :)


És Pumbi: naaaagyon sok boldogságot kívánok Nektek! Élvezzétek ki a nagy napot, biztosan nagyon jó lesz! És csak semmi izgalom, minden úgy tökéletes, ahogyan lesz :))))))

2010. júl. 2. 16:08
Nóri veled mi újság? Levendula? és a többiek, Monna, Bobancs, Meron, Megicmag... Hangucita,,, és akinek a nevét nem irom attól még érdekel, hogy hogy van:)
2010. júl. 2. 16:06

Szia Gombóc..

sajna én most lakásfogságban vagyok, talán vasárnap már kimerészkedek valamerre ha a pingvinjáárásom elmúlik:)

amőgy most nincs nagy tervünka hétvégére, végre jól lesz egyet itthon lenni kettesben, nagyon zsufik voltak az elmúlt hétvégék, talán egy kis családi kertiparti lesz

ti mit terveztek?

4977. 85fe94f896 (válaszként erre: 4971. - Renibaba25)
2010. júl. 2. 14:32

Szia kis pingvin!:)

Vigyázz magadra!:) Velem minden okés igaz nagyon meleg van!De jobb mint az eső!:D

A baba nem úgy gondolja ahogy te!:)) De legalább minden rendben van!:) Ennek örülök hogy jól vagy!

Hétvégén mi jót csinálsz?:)

4976. 85fe94f896 (válaszként erre: 4972. - Bettiletti)
2010. júl. 2. 14:30
Neked is megy a drukk és várjuk a fejleményeket!:D
2010. júl. 2. 14:29
Pumbika nagyon sok boldogságot kívánok nektek és egy nagyon szép napsütéses esküvőt!Mi várjuk a képeket és a híreket!
4974. renibaba25 (válaszként erre: 4972. - Bettiletti)
2010. júl. 2. 12:06
szia betti megy a drukk akkor neked is, hogy babád legyen, nem csinállsz egxy tesztet otthon, már az is mondana valami biztosat
2010. júl. 2. 12:00
jaaa meg hányingerem, de a meleg...
2010. júl. 2. 12:00

hali

Pumbika sok boldogságot és nagyon szép napot Neked, és hát az elmaradhatatlan drukk...



Nekem világos narisárga pecsétem vagy pici folyásom vagy mim van 5 napja késik, és hétfőn uhn 14mmes mnyh volt, amiben baba is lehet :DD, és közben egy 23mm tüsző

2010. júl. 2. 11:48

halihó többiek kivel mi újság?

nekem szerencsére már nem fáj olan vészesen al ábam, igaz a közlekedéssel vannak gondok, a párom szerint olyan pingvines a mozgásom...

amúgy tegnap este is hánytam, úgy néz ki az én babám a 3 hónapot nem tarja be:)

2010. júl. 2. 11:45

sziasztok


Pumbi megy a drukk, hogy a világ legszebb esküvői ajándékát kapd meg...

ha nem futnánk itt össze az esküvőd előtt nagyon sok boldogságot, és egy szupi bulit kivánok, nektek :)

4969. Pumbika81 (válaszként erre: 4968. - 85fe94f896)
2010. júl. 2. 09:29

Szia Gombi!

Hát passz, mert két napja van egy kevés barnás folyásom, de nagyon kevés... úgyhogy szerintem meg fog jönni, csak megint játszik velem a testem... persze szerintem pont holnap, az esküvő napján jön majd meg, hogy jó nyűgös legyek, és hogy azért legyen bőven... :-D hogy hogy oldom meg a ruha alatti cserét??? majd valahogy a barátnőim segítenek :-)

Ma nem nagyon leszek, megyünk még vásárolni, a ruháért, meg pihi van... :-)

Szép napot! Jah, és kösz a drukkot!!! :-)

4968. 85fe94f896 (válaszként erre: 4967. - Pumbika81)
2010. júl. 2. 08:03

Sziasztok csajok!Kivel mizu?

Pumbi nagyon szép ajándékot kaptál és látom nagyon örülsz neki!

Hogy vagy?Neked már nem meg kellett volna jönnie?Csak nem.....??:D Nah megy a drukk ezerrel!:DDD

4967. Pumbika81
2010. júl. 1. 15:28

Képzeljétek csajok,

kaptam nászajándékként a kollegáktól egy komolyabb digitális fényképezőgépet (még semmilyen nincs) :-) tök örülök neki :-)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook